Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi çok sevildi çok beğenildi. Bu sezon başlayan ve devam eden dizilerin içinde günlük bir dizi olmasına rağmen haftalık dizilerin bile reytinglerini sollayarak güzel bir yer edindi. Biz de Yemin dizisinin gelecek planlarını kaç bölüm devam edeceğini finali hakkındaki fikirlerimizi sizinle paylaşmak ve bilgi vermek için Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? konumuzu oluşturduk. İşte detaylı bilgiler:

Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaç Sezon Devam Edecek?

Günlük bir dizi olmasına rağmen Kanal 7 de beklenmedik reytinglere ulaşan Yemin dizisinin başarılı olmasında bir çok etken var. Öncelikle Adını Sen Koy dizisinin devamı niteliğinde olan Yemin dizisi bir çok oyuncusunu Adını Sen Koydan aldığı için o diziye bakan ve sevenler Yemin dizisini de aynen izlemeye devam ettiler. Üstelik Yemin daha aktif ve olayların hızlı geliştiği bir dizi oldu. Akıcı senaryosu, yenilenen oyuncuları ve başrol oyuncularının uyumlu senaryoyla birlikte güzel bir iş çıkarmaları Yemin dizisinin çok sevilmesine ve izlenmesine neden oldu.

Yemin Dizisi Ne Zaman Final Yapacak BitecekYemin dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Yemin dizisinin bölüm sayısını kestirmek ve net bir bölüm yazmak gerçekten çok zor. Ancak dizinin çok beğenildiğini son reyting oranlarına bakarak söyleyebiliriz. Dizi 4 total oranına yaklaşan reytingler ile bir çok haftalık diziden bile daha yüksek oranlar almaya başladı. Büyük masraflar yapılan Çarpışma dizisinden fazla reytingler alan günlük dizi olmasına rağmen izleyiciden büyük bir beğeni alan Yemin dizisi oyuncuları ile kadrosu ve ekibi ile bir bütün oldu ve uzun yıllar devam edeceğinin sinyallerini verdi. 10 Mayıs 2019 cuma günü 55. bölümü ile ekrana gelen dizinin 17 Mayısta 60. bölümü, 24 Mayısta ise 65. bölümü yayınlanacak. 31 Mayıs cuma günü sezon finali yapacak olan Yemin dizisi 70. bölümü ile sezona ara verecek ve yaz tatiline başlayacak. 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden Kanal 7 de devam edecek olan Yemin dizisi sezon sonuna kadar ortalama 180 bölüm yayınlanacak ve 2020 yılının Mayıs ayına kadar toplam 250 bölüme ulaşmış olacak.

Yemin dizisi 2. sezon sonunda 250. bölüme ulaştıktan sonra devam eder mi Yemin dizisinin 3. sezonu olur mu onu gelecek yıl reytinglere göre yapımcı firma olan Karamel Yapım ile Kanal 7 arasındaki görüşmeler sonrasında alınan karar ile öğreneceğiz. Ancak dizinin senaryosu oldukça iyi gidiyor, oyuncuları oldukça iyi iş çıkarıyor yeni oyuncu takviyeleri ile Yemin dizisinin daha bir çok sezon devam edeceğini belirtebiliriz şimdiden. Yaz aylarında kadrosuna yeni oyuncular ilave edecek olan Yemin dizisinin yeni oyuncuları kimler olacak merak edenler sayfamnızdan takip edebilir.. Yemin dizisi yeni oyuncuları için Tıklayın >> Yemin dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Yemin Dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecekYemin dizisinin Reytingleri Nasıl, 2. Sezon Yemin izlenir mi?

Oldukça yüksek reytingleri var demiştik Yemin dizisi için. Benzer günlük dizilere oranla daha iyi izlenme oranlarına sahip olan Kanal 7 de sevilen dizi Yemin almış olduğu reyting sonuçları ile bir çok haftalık diziden daha çok izleniyor. Yemin dizisinin ilk 10 içine zaman zaman girdiğini görüyoruz. Ortalama olarak 3-4 arasında total reytingler alan dizi haftalık bir çok dizinin önünde olduğu için merak edip izleyenler de oluyor. Dizinin bu başarısındaki etmenlerden birisi de yayınlanmış olduğu saat. Yemin dizisi tüm kanalların haber saati olan 19.00 da başlıyor. Böylelikle haber izlemeyenler için oldukça iyi bir alternatif olduğunu rahatça söyleyebiliriz. İşte Yemin dizisinin son haftalarda almış olduğu reyting sonuçları:

Yemin dizisinin Reytingleri nasıl

Yemin dizisinin başarılı olup çok izlenmesinin nedenleri?

Bu aldığı reytinglerden çıkarılacak bazı sonuçlar var. Öncelikle Yemin dizisi gerçekten bir günlük diziden daha fazlasını sunuyor. Başarılı olmasındaki en büyük avantajlardan birisi dizinin geleneksel Türk aile yaşantısına uygun olması. Açık saçık sahnelerin olmayışı, dizi oyuncularının giyim kuşamlarına dikkat edilmesi ve dini kesimden izleyenleri tatmin edecek Oruç Ramazan ve Kandil gibi özel günlerin önemini dizide hatırlatan sahnelere yer verilmesi Yemin dizisinin başarılı olmasındaki temel etkenlerin başında geliyor. Ayrıca haber saatinde dizinin başlaması haber izlemeyenler için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyoruz. Karamel yapım sürükleyici bir iş çıkarmış ve diziyi izleyenler sıkılmadan izliyor. Dizi süresi başka diziler gibi saatlerce sürmüyor. Net olarak 1 saat yeni bölüm yayınlanıyor. Bunlarda Yemin dizisinin başarılı olmasında etken. Ancak dizinin senaryosu ve oyuncu becerilerini ayrıca vurgulamamız lazım. Yeminde Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci ve Reyhan karakterini oynayan Özge Yağız gerçekten çok iyi oyuncular. İzleyicilerde güzel yüzlü bu insanların köyde başlayıp şehirde devam eden hikayelerini çok sevdiler.. İşte reytinglerde ilk 10 da görmeye alıştığımız dizinin son reyting oranlarına bir örnek:

Yemin dizisi reytinglerdeki başarısının nedenleri

Yemin dizisi 2. Sezonda Neler Olacak?

Yemin dizisi bildiğiniz üzere Reyhan karakterinin dayısı Hikmet beye ettiği yeminle başlamış ve bilmeden oğlu Emir ile bu yemin sonrasında evlenmek durumunda kalmıştı. Ancak Reyhan hiç beklemediği bir ortamla karşılaşmış özellikle Emir’in davranışları yetmezmiş gibi bir de kaynanası Cavidan’ın Reyhanı köyüne göndermek için uğraşması eklenmiştir. Türlü oyunlarla Reyhanın Emirden uzaklaşmasını isteyen Cavidan’ın en büyük yardımcısı ise Emir’i elde etmek isteyen Cemre olmuştur. Cemre ve Cavidan el ele verip Reyhan’ı hem emirden uzaklaştırmak hemde konaktan dışlayıp köyüne dönmesini sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. Ancak reyhan kolay pes etmez ve olabildiğince dürüst davrandığı için her defasında Cavidan ve Cemre’yi alt etmeyi başarır. Yemin dizisi 2. sezonda da bu oyun planları devam edecek ancak Reyhan’ı bekleyen daha büyük olumsuzluklar ortaya çıkacak. Şirkete girecek olan yeni bir sekreter kafayı Emir’e takarken Emir’i elde etmek için her türlü fenalığı yapacak. Diğer yandan Konağa alınacak yeni bir hizmetçi de olan bitenleri Cavidan hanıma söyleyip Reyhan’ın neler yaptığını bir ajan gibi gözetleyecek. Cemre ise öldürücü darbeyi Reyhan’a vurmak için yeni planlar kurmaya devam edecek.

Yemin Dizisi ne zaman final yapacakYemin dizisi Yeni 2. Sezon Reyhan ve Emir Mutlu Olacaklar mı?

Emir ve Reyhan’ı bekleyen çok zorlu günler olacak. Yemin dizisinin senaryosundan elde ettiğimiz tüyolara göre Yemin dizisi 2. Sezonda işler daha da karışacak. Hikmet beyin sağlığını kaybedip ölme ihtimali çok yüksek. O ölünce mirası büyük bir kavgaya neden olacak. Çünkü Reyhanın payın düşen büyük bir kısım vardır ve Cavidan bu payı vermek istemeyecektir. Kısacası Reyhan ve Emir mutlu olmak için yeni adımlar atıp güzel bir tatile çıkacak olsalar da onları bekleyen türlü oyunlar karşısında bakalım nasıl bir yeni sezon olacak izleyip göreceğiz.

Yemin dizisi Yeni 2. Sezonda Diziden Ayrılan ve diziye yeni gelen oyuncular:

Yemin dizisi 31 Mayıs cuma günü 70. bölümü ile sezon finali yaptıktan sonra 2 ay boyunca tatil yapacak. Yaz tatilinin ardından Ağustos ayının başlarında yeniden sete çıkacak olan dizi ekibi yeni oyuncuların katılımları ile 2. sezona hazırlanacaklar. Yemin dizisinde yeni oyuncular diziye dahil olurken bazı oyuncuların da 2. sezonda diziden ayrılacağı belirtiliyor. Özellikle hasta olan ve mirasının akıbeti belli olmayan Hikmet beyin diziden ölerek ayrılacağı sosyal medyada konuşuluyor. Leyla ve Kemal bey cephesinde ise yeni sezonda bir evlilik bekleniyor.

Yemin dizisi Yeni 2. Sezon tüyoları

Yemin dizisi Yeni 2. Sezonda Leyla ve Kemal Bey evlenecek mi?

Almış olduğumuz tüyolara göre Yemin dizisinin en önemli karakterlerinden birisi olan Leyla ve Kemal bey yeni sezonla birlikte ilişkilerine yeni bir boyut getirecekler ve önce söz yapıp sonra da nişan yapacaklar. Yemin dizisinin yeni sezonunda Leyla ve Kemal karakteri için görkemli bir düğün hazırlanacakmış. Hatta düğün çekimlerinin sezon yoğunluğu başlamadan çekileceği iddia edildi. Yemin dizisinin yeni sezonuna dair tüyoları sizler için yazmaya devam edeceğiz.

Yemin Dizisi Kaç Bölüm SürecekYemin dizisi Yeni 2. Sezon tüyoları bilgileri:

  1. Hikmet bey ölecek ve miras konusunda büyük bir kaos yaşanacak. Avukatlar Reyhan’ın hakkına düşen mirası almak için uğraşırken olayların gerilmesi ile Reyhan ve Emir arasında büyük bir krize neden olacak. Mirası istemeyen Reyhan yine de zor durumda kalacak.
  2. Kemal ve Leyla evlenecekler. Kemal evlendikten sonra Leyla ile çok mutlu  bir yaşam hayali kursa da hem Kemal beyin ticari düşmanları ve Laylanın babası Talaz başka amaçla süreki bela çıkaracaklar.
  3. Suna için yeni bir umut ışığı belirecek. Tedavisi olumlu sonuçlanacak ve artık Yemin dizisinde Suna için yeni bir başlangıç yaşanacak.
  4. Diziye yeni oyuncular dahil olacak. Yemin dizisine yeni girecek olan oyuncular konakta hizmetçi ve şirkette sekreter olarak girecek. Onların dışında da bir çok oyuncu yemin dizisinin kadrosuna yeni sezonda dahil olacak. Tıklayın >> Yemin dizisi Oyuncuları
  5. Yemin dizisi 2. sezon devam edecek mi

Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Yaklaşık 107 bölümü geride bıraktığımız (29 Ekim 2019) tarihi itibarıyla Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? soruları daha çok gündeme gelmeye başladı. Çünkü dizinin son haftalarda hızla düşen reytingleri diziyi izleyenler tarafından Yemin dizisi ne zaman bitecek sorularını da beraberinde sorulmasına neden oldu. Sezon başında 4 oranına yakın total reyting alan Yemin dizisi son günlerde 2 oranını zor geçer oldu. Bu da Yemin dizisinin geleceğinin tehlikeye girdiğini gösteriyor. Meraklı izleyiciler Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? diye sürekli sorular sorarken biz sizlerle son reytingleri paylaşmak istiyoruz:

Yorum yaz

3 Yorum