Emanet Dizisi Oyuncuları Kimler? Kadrosu Konusu (Kanal 7)

11 Yorum 3.654 kez izlendi

Kanal 7’den 2020-2021 yeni sezonu için yeni bir günlük dizi daha geliyor. Üstelik Yemin dizisinin oyuncularından transferler de yaparak. Peki kimler olacak Emanet dizisinde, hangi oyuncular yer alacak belli oldu mu? Merak edenler ve Kanal 7 ekranlarındaki yeni günlük dizinin oyuncu kadrosunun kimlerden oluştuğunu merak edenler için burada detaylı bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu 2020

Karamel Yapım’ın Yemin dizisinden memnun olan, reytingleri ile bir günlük dizi olmasına rağmen sanki haftalık dizi gibi yüksek reytingler alan Kanal 7, yine aynı yapım şirketiyle Emanet isimli yeni bir günlük dizinin hazırlıklarına başladı.  Emanet isimli dizinin başrolleri ve oyuncu kadrosunu burada sizler için detaylı olarak yazacağız. Emanet dizisi başrolü için düşünülen isim ise, son olarak Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız!Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Şimdi diyeceksiniz ki zaten Özge Yağız Yemin dizisinde oynamaya devam ediyor neden emanet dizisine geçsin? Aldığımız son bilgilere göre yemin dizisi oldukça başarılı reytingleri ile yoluna devam ederken 2020/2021 sezonu için Karamel yapım yeni bir taktik izleyecek ve yemin dizisinin yerine Emanet dizisini yayınlanmaya başlayacak. Bildiğiniz üzere yemin Reyhan’ın dayısı olan Hikmet Bey’in yeğeni Reyhan’a ettirdiği yemin ile başlamış ve 2 sezondur başarılı bir şekilde devam etmiştir.

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Emanet Dizisi başrol Oyuncusu Özge YağızÖzge Yağız

10 Nisan 1997 tarihinde doğmuş olan Özge Yağız İstanbul’da gözlerini dünyaya açmış güzel bir dizi oyuncusudur. Daha önceki dizilerinde çok fazla ön plana çıkmış olmasa da yemin dizisi ile herkesin tanıdığı bildiği bir isim haline gelen Özge Yağız Başkent üniversitesi iletişim bilimleri akademisinden mezun olmuştur. İlk dizi deneyimi 2017 yılında Adını sen koy dizisinde yaşayan Özge Yağız 1.69 boyunda 59 kilo ağırlığında ve koç burcudur. Adını sen koy dizisinde Zeliha karakterini canlandıran Özge Yağız 2019’da başlayan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veriyor. Özge Yağız 2020/2021 yılında Emanet dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Emanet Seher Kimdir Sıla TürkoğluSıla Türkoğlu – Seher

Emanet dizisinde baş rol oyuncularından birisi de Sıla Türkoğlu oldu. Yemin dizisinde Suna karakterini canlandıran ve oldukça iyi bir rol çıkaran Sıla Türkoğlu Emanet dizisinin yeni tanıtım fragmanında sevenlerini heyecanlandırdı. Emanette kadın baş rol oyuncusu olan Sıla Türkoğlu dizide Seher karakterine hayat verecek. Oyuncumuzla ilgili detaylı bilgiler burada. Tıklayın >> Emanet Seher Kimdir?

Emanet dizisi Yaman KimdirHalil İbrahim Ceyhan – Yaman

Halil İbrahim Ceyhan Emanet dizisinin baş rol oyunculardan birisi oldu. Kanal 7 de ekrana gelecek olan Emanet dizisinde Yaman karakterini oynayacak olan Halil İbrahim Ceyhan daha önce Hemen Döneriz filminde oynamıştı. Herhangi bir dizi deneyim bulunmayan Halil İbrahim Ceyhan için Emanet dizisi ilk deneyim olacak ve Kanal 7 de yıldızı parlayacak. Emanet dizisinin Yaman rolü hakkında detaylı bilgiler için Tıklayın >> Emanet dizisi Yaman Kimdir?

Melih Özkaya Emanet dizisindeMelih Özkaya

Survivor deyince aklımıza gelen Melih Özkaya programdan sonra ekranı çok sevdi ve oyunculuk konusunda eğitimler almaya başladı. Melih Özkaya 1987 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesinde profesyonel voleybol oynayan Melih Özkaya daha sonra bir çok takımda forma giymiştir. Televizyonla tanışması ise Survivor ile olmuştur. Melih Özkaya 2018 Survivor All Star yarışmacılarından birisi olmuştur. Survivor dışında oyunculuk konusunda kendisini yetiştiren Melih Özkaya ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinde rol alarak yaşamıştır. Melih Özkaya 2020 yılında Kanal 7 de başlayan Emanet dizisinde rol alacak.

Derya Oğuz Ertün Kanal 7 Emanet dizisindeDerya Oğuz Ertün

Derya Oğuz Ertün 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sporcu kişiliği ile ön plana çıkan Derya Oğuz Ertün çok fazla dizilerde görmediğimiz ancak 2019 yılında Mohsen Rabiei’nin yönettiği Kin adlı filmde oynamış bir oyuncudur. Derya Oğuz Ertün 2020 yılında Kanal 7 de yayınlanacak olan Emanet dizisinde oynayacak.

Volkan Yıldırım Emanet dizisindeVolkan Yıldırım

Volkan Yıldırım daha önce her hangi bir dizide rol almamıştır. 1 Ocak 1982 yılında İzmir ilimizde doğan Volkan Yıldırım Üniversite eğitiminden sonra oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. İlk dizisi Kanal 7 de yayınlanan Emanet dizisi olacak olan Volkan Yıldırım bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi?

Hilal Yıldız Emanet dizisi oyuncusu olduHilal Yıldız

Hilal Yıldız da oyunculuk konusunda yeni isimlerden birisi olacaktır. Hilal Yıldız daha önce bir dizide oynamadığı için ilk dizi deneyimini Emanet dizisi ile yaşayacaktır. Hilal Yıldız isimli oyuncumuz ile ilgili detayları birazdan eklemeye devam edeceğiz.

Çocuk OyuncuEmanet dizisi oyuncuları kimler

Emanet dizisi oyuncuları kimler sorusu ileriki günlerde kesinlik kazanacak:

Bizim anladığımız Yemin dizisinin adı Emanet dizisi olacak ya da Yemin dizisi devam ederken Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız rolü gereği ölecek ve yeni bir dizi olan Emanet ile yoluna devam edecek. Ancak bu ihtimali çok parlak görmüyoruz çünkü Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız Yemin dizisinde ölürse o dizinin devam etme ve reyting alma şansı pek bulunmuyor. Bir diğer rivayet de yemin dizisinin 2. sezon sonunda Mayıs 2020 tarihinde final yaparak ekrana veda etmesi ve yeni sezonda emanet adıyla tekrar yayınlanmaya devam etmesi şeklinde olabilir. Ancak bu kez de dizinin adı neden değişiyor sorusu gündeme gelebilir bu yüzden ilerleyen haftalarda net sonuçlar geldiğinde sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Emanet dizisi oyuncu kadrosuna yeni girecek oyuncuları ve tüm ana castı buraya yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde Emanet dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Bu arada Emanet Dizisi Şarkısı Müziği de Yemin dizisine çok benziyor. Merak edenler Tıklayın >> Emanet Dizisi Şarkısı Müziği 

Emanet dizisi Tanıtı Fragmanı videosu:

Emanet dizisinin müziklerinden bile Yemin dizisinin devamı gibi olduğu anlaşılıyor. Oyuncu kadrosu şekillenen ancak Yemin dizisi devam ettiği için açıklanmayan dizinin ileriki günlerde açıklanacak tüm oyuncularını burada sizlere tanıtacağız. Emanet Dizisi, başarılı oyuncu kadrosu, sürükleyici hikayesi ve heyecan verici kadrosuyla Kanal 7’de yayın hayatına başlıyor!

Emanet dizisi oyuncuları kim olacakEmanet dizisi sizi içine çekecek: Dramatik sahneleriyle izleyicileri kendine bağlarken aşk sahneleriyle de kalpleri ısıtan yeni dizi Emanet; destansı aşk hikayelerini, kıskançlıkları ve entrikaları en güçlü haliyle ekranlara taşırken, duyusal sahneleriyle de yüreklere dokunuyor. Özge Yağız isminin kesinlikle yer aldığı Emanet dizisi çok yakında Kanal 7 de. Bize gelen son bilgilere göre bu sezon sonuna kadar hem Yemin dizisinde hem de Emanet dizisinde birlikte rol alacak olan Özge Yağız’ın izleyiciden aldığı destekle bu zor görevi başaracağına inanıyoruz. Emanet dizisi başlayıncaya kadar Yemin dizisinin yeni bölümleri için resime tıklayınız >>

Yorum yaz

11 Yorum

  1. Dizileri kısa tutmak tadında bırakmak doğru karar yeni dizininde tutucağına eminim çünki sonuçta iyiler kazanıyor

  2. Sıla Türkoğlu yakışmadı bana göre, hele fragmandaki kara uşak ise başrol ki muhtemelen kendisi, Sıla hiç olmamış… Yemindeki Nigar karakteri daha iyi olurdu ki (çok güzel bence) hatta Gülsüm bile olabilirdi ama Suna olmamış

  3. Yok yahu fragmana denk geldim at hırsızı kılığından bozma karizmatik bir adam vardı 🙂

  4. Eger Ozge Yağiz Gokberk Demirciyle baş rolu paylaşirsa izlerim o diziyi yoksa asla izlemem

Etiketler