Yazgı Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu

02.08.2022
57

TV8 ekranlarında Yazgı isimli yeni günlük dizi çalışmaları başladı. 2022-2023 sezonuna birçok yeni dizi ile başlamak isteyen TV8 başrolünde Erkan Meriç’in olduğu yeni günlük dizisi yazgıyı duyurdu. Biz de bu konumuzda yazgı dizisinin oyuncuları kimler kadrosunda yer alan isimleri kanalını konusunu çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. İşte Yazgı dizisi oyuncu kadrosu ve karakter bilgileri.Yazgı dizisi başrol oyuncuları

Yazgı Dizisi oyuncu kadrosu

TV8 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Hicran dizisinin yanı sıra Yazgı dizisi de izleyici ile buluşacak. Daha önce adını sen koy, gülümse kaderine ve savaşçı gibi dizilerde oynayan Erkan Meriç Yazgı dizisinin erkek başrol oyuncusu oldu. Yazgı dizisinin kadın başrol oyuncusu Yağmur Öztürk, yardımcı kadın başrol de muhtemelen Sıla Saraç olacak. Kendisine teklif götürülen oyuncunum kısa süre içerisinde olumlu cevap vermesi bekleniyor. Senaryosunu Yaşar Aksu ve ekibinin yazacağı ve yönetmen koltuğunda Hakan Şahin’in oturacağı Yazgı isimli günlük dizi yeni sezonda Tv8’de ekrana gelecek. İşte Yazgı dizisi oyuncu kadrosunda kesinleşen oyuncular.

Erkan Meriç
Yağmur Öztürk
Alper Türedi
Elvan Boran
Ceren Yavuz
Numan Çakir
Buket Dereoğlu
Halil İbrahim Yılmaz
Hülya Diken
Cem Baza
Ufuk Kaplan
Yasemin Öztürk

Yazgı Dizisi oyuncuları kadrosu

Erkan Meriç- Umut

Yazgı dizisinde Erkan Meriç Umut rolünü canlandırıyor. 26 Temmuz 1986 tarihinde Adana ilimizde doğan Erkan Meriç hem dizi oyuncusu hem de manken – modeldir. Tüm ülke onu adını sen koy isimli dizi ile tanıdı. Bir Türkiye güzeli olan Hazal Subaşı ile birlikte TRT ekranlarında başlayan adını sen koy dizisiyle tüm Türkiye’nin tanıdığı Erkan Meriç Yazgı dizisinin de başrolü oldu. Erkan Meriç günlük olarak yayınlanacak olan Yazgı dizisinde erkek başrol olarak izleyici karşısına çıkacak. Partneri ise Yağmur Öztürk ile Sıla Saraç olacak.Erkan Meriç Yazgı Dizisi oyuncu kadrosunda

Yağmur Öztürk- Dünya

Yazgı dizisinde Yağmur Öztürk Dünya rolünü canlandıracak. Yağmur Öztürk Yazgı dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Erkan Meriç ile birlikte Yazgının başrolünü paylaşacak olan Yağmur Öztürk daha önce çok fazla ön plana çıkmamış ancak bir çok dizide rol almış bir oyuncumuz. Son olarak Fox tv de yayınlanan Son Nefesime Kadar dizisinde rol alan Yağmur Öztürk YAzgı isimli günlük dizide Erkan Meriç ile birlikte oynayacak.Yazgı Dizisi Dünya Kimdir

Sıla Saraç

Sıla Saraç Ankara’da özel bir hastanede diyetisyen olarak görev yaparken TRT ekranlarında pandemi dönemindeki zinde kal programıyla herkes tarafından tanınmış bir diyetisyendir. Sıla Saraç TRT ekranlarında yıldızı parlayınca birçok dizi ve filmden teklif aldı. Yine bir günlük dizi olan Beni affet dizisinde Zeynep karakterini canlandıran güzel oyuncu TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Yazgı dizisinde de kadın yardımcı başrol olarak Erkan Meriç ile partner olacak. Eğer anlaşma sağlanırsa Yazgı dizisinin yardımcı kadın başrolü Sıla Saraç olacak.Sıla Saraç Yazgı Dizisi oyuncu kadrosunda

Alper Türedi

27 Aralık 1971 yılında dünyaya gelen Alper Türedi, Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Alper Türedi daha önce Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Binbir Gece, Kavak Yelleri, Oğlum İçin, Tek Türkiye, Zelihanın Gözleri, Akasya Durağı, Adanalı, Bu Kalp Seni Unuturmu, Ezel, Papatyam, Uygun Adım Aşk, Arka Sokaklar, Sensiz Olmaz, Muhteşem Yüzyıl, Kayıp Aranıyor, Sana Bir Sır Vereceğim gibi projelerde de yer almıştır.

Elvan Boran

25 Haziran 1977 yılında dünyaya gelen Elvan Boran, İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kendisinin kurmuş olduğu “Düş Oyuncuları” isimli Tiyatro Grubunla birlikte bir çok tiyatro oyununda sahneye çıktan Elvan Boran, İngiltere’de oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde dersler vermeye devam eden oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1994 yılında Yaz Evi dizisiyle geçmiştir.

Ceren Yavuz

Yazgı dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan genç oyuncumuz Ceren Yavuz, 2017 yılında Müfettiş isimli tiyatro oyunuyla sahneye adım atmıştır. Hala aktif olarak sahne alan oyuncumuz Ceren Yavuz kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Yaralı Kuşlar dizisiyle geçmiştir ve ilk dizisi ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Oyuncumuz önümüzdeki günlerde Yazgı dizisi ile karşımıza çıkacaktır.

Numan Çakır

1970 yılında Düzce’de dünyaya gelen Numan Çakır, 2000 yılında Üvey Baba dizisiyle sektöre adım atmıştır. Daha önce Toprak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kızlarım İçin, Şevkat Yerimdar, Arkadaşlar İyidir, Aliye, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Poyraz Karayel, Benim Adım Gültepe, Sırça Köşk, Arka Sokaklar gibi başarılı projelerde de yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Arıza dizisiyle geçmiştir.

Buket Dereoğlu

1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Buket Dereoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1990 yılında Bizimkiler dizisinde geçen Buket Dereoğlu aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve daha önce Hekimoğlu, Enes Batur Gerçek Kahraman, Afilli Aşk, İkizler Memo Can, Yasak, Oflu Hoca’nın Şifresi, Pulsar, İncir Ağacı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Halil İbrahim Yılmaz

1992 yılında dünyaya gelen Halil İbrahim Yılmaz İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Socia Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Halil İbrahim Yılmaz aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Siyah İnci dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Benim Adım Melek dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Hülya Diken

9 Temmuz 1992 tarihinde Samsun da dünyaya gelen Hülya Diken, Atatürk Üniversitesi İş Güvenliği Uzmanlığı bölümü ve Hitit Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Samsun seyir tiyatrosunda drama eğitimini tamamlayan oyuncumuz Hülya Diken daha önce mankenlik ve modellikte yapmıştır. Payitaht Abdülhamit, O Hayat Benim, Göç Yolu Elveda Balkanlar gibi projelerde yer alan oyuncumuz Necroman isimli korku filmiyle 20 ödül almıştır.

Cem Baza

1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir Cem Baza, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. New York’ta Performanslarında 14 yıl boyunca Yeni Medya ve Sanatları ve Bilgisayar Bilimleri dal iki yüksek lisans yapan oyuncumuz daha önce Payitaht Abdülhamid, Çukur, Büyük Selçuklu, Savaşçı, Rise of Empires: Ottoman, Şahsiyet gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Ufuk Kaplan

1 Ekim 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ufuk Kaplan, kamera karşısına ilk defa 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisiyle geçmiştir. Özellikle Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Katya karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Yasak Elma, Bizim Okul, Gölgedekiler, Suna, Beşinci Boyut, Yağmurdan Sonra, Hayat Dediğin, Doktorlar, Büyük Buluşma, Sırlar Dünyası gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Yasemin Öztürk

25 Şubat 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yasemin Öztürk, Bilkent Üniversitesi’nden ve Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 1998 yılında Tiyatro Saati programını sunarak kamera karşısına geçen Yasemin Öztürk ertesi yıl Bizim Sokak dizisinde yer almıştır. Daha önce Yemin, Ezo Gelin, Binbir Gece, Arka Sokaklar, Kurtlar Vadesi gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştır.

Yazgı dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak?

Yazgı dizisi TV8 ekranlarında 2022 – 2023 yeni sezonunda yayınlanacak. Ağustos ayı boyunca oyuncu seçmeleri devam edecek olan Yazgı dizisinin Eylül ayında çekimler yapacağı ve Ekim ayında da tanıtım fragmanını ile birlikte Acun Ilıcalı’nın kanalı olan tv8’de yayınlanmaya başlayacağı duyuruldu. Yazgı dizisinin bilgileri geldikçe sizlerle paylaşacağız. Erkan Meriç, Yağmur Öztürk ve Sıla Saraç gibi ünlü oyuncuları kadrosuna dahil eden Yazgı dizisi bakalım Tv8’e uğurlu gelecek mi reyting alabilecek mi merak ediyoruz.

Siz de Yazgı dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir, Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk uyumlu olur mu, ikilinin dizisi tutar mı izlenir mi bu konulardaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Merakla bekliyoruz, hoşça kalın. Not: 2023-24 Yeni dizileri burada.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Hanife dedi ki:

  Bu diziye 13.30 da yazık oluyor

 2. Anonim dedi ki:

  Tabii,Erkan Meriç varsa izlenir

 3. Nurgul dedi ki:

  Erkan Meric varsa izlenir…….

 4. Anonim dedi ki:

  çok başarılı bir dizi olacak,günlük dizi kalıplarını kırıp atacak bence,acun sıradan bir günlük dizi yaptırmaz kanalında.

 5. Serkan dedi ki:

  Bence oyuncular çok iyi fazla tanınmayan oyuncu olsada senaryo seyirciyi çekicek tir herkese iyi seyirler

 6. Anonim dedi ki:

  Evet bu dizi tutacak.En azindan Erkan Meriçin fanlari çok. Ama ke$ke Hazalla çekilseydi.