Yasak Elma Handan’ın Abisi Engin Kimdir? Bekir Aksoy

05.09.2022
34

Yasak Elma dizisine yeni katılan Engin karakterini yakından tanıtacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme almaktadır. Yasak Elma dizisine yeni katılan Engin karakteri de merak edildi. Bizlerde, Yasak Elma dizisine yeni katılan Engin karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Engin karakteri kimdir? Yasak Elma dizisi Engin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. bekir aksoy yasak elma dizisinde

Yasak Elma Dizisi Engin Karakteri Kimdir?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Engin karakteri, Handan’ın abisidir. Yasak Elma dizisine 7. sezonda dahil olan ve Kumru’nun dayısı olan Engin karakteri dizinin ilerleyen bölümlerinde Ender ile yakınlaşacaktır.

Yasak Elma Dizisi Engin Kimdir?

Yasak Elma dizisine yeni katılan Engin karakterine oyuncumuz Bekir Aksoy hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Bekir Aksoy’u yakından tanıtacağız ve Bekir Aksoy kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. bekir aksoy yasak elma dizisi

Bekir Aksoy Kimdir?

18 Mart 1969 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Bekir Aksoy, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Yaz Evi isimli diziyle geçen Bekir Aksoy aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. 2010 yılında İpucu Kriminal programını sunan Bekir Aksoy daha önce Türk Malı, Yahşi Cazibe, Yasemin, Nefes Alamıyorum, Zirvedekiler, Akrep, Salih Kuşu, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?, Omuz Omuza gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Bekir Aksoy Yer Aldığı Diziler

1993: Yaz Evi
1995: Çiçek Taksi
1995: Zirvedekiler
1996: Nefes Alamıyorum
1997: Böyle mi Olacaktı
1997: Sakin Kasabanın Kadını
1997: Yasemin
1999: Bize Ne Oldu
2002: Aşkları Ege de Kaldı
2004: Kadirşinas
2004: Omuz Omuza
2006: Doktorlar
2010: Türk Malı
2011: Yahşi Cazibe
2012: Hayatımın Rolü
2013: Salih Kuşu
2020: Akrep
2022: Yasak Elma

Bekir Aksoy Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Bekir Aksoy, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 375 gönderisi ve 72 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Bekir Aksoy’un resmi İnstagram hesabı: @bekiraksoy yasak elma engin kimdir

Bekir Aksoy Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bekir Aksoy’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Bekir Aksoy 2013 yılında Seda Çavuşoğlu ile dünya evine girmişti. Çift 2014 yılında oğulları Emir’i kucaklarına almıştır. Ancak çift daha sonra anlaşamamış 2017 yılının Temmuz ayında boşanmıştır. Bekir Aksoy daha sonra ise kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Nazife Oğlakçıoğlu ile 2019 yılında evlenmiştir ve ünlü çiftin Asil asında bir oğlu vardır.

Yasak Elma Dizisi Engin- Bekir Aksoy Kıyafetleri

Önümüzdeki günlerde, Yasak Elma dizisiyle anlaşma sağlayan ve dizide Engin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Bekir Aksoy’un Yasak Elma dizisinde giydiği tişört, kazak, mont, kaban, gömlek, ceket, yelek, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kombinlerini marka ile fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yasak Elma dizisi Engin karakterini ve Engin karakterini canlandıran oyuncumuz Bekir Aksoy’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..