Yargı Dizisi Özcan Kimdir? Yeni Savcı (Serdar Orçin)

Yargı dizisi Özcan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Yargı dizisi Özcan karakterine oyuncumuz Serdar Orçin hayat verecektir. Bizlerde Yargı dizisine yeni dahil olan savcı Özcan karakterini ve Özcan karakterine hayat veren oyuncumuz Serdar Orçin’i yakından tanıtacağız.

Yargı Dizisi Özcan Karakteri Kimdir?

Serdar Orçin Yargıda savcı Özcan rolündeSenaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisi Özcan karakteri, diziye yeni katılmıştır. Özcan karakteri, Cumhuriyet Savcısıdır. Savcı Özcan, Pars’ın ölümüyle birlikte diziye dahil olmuştur. Yargı dizisinin ana karakterinden olan savcı Özcan 59. bölümünde karşımıza çıkacaktır.

Yargı Dizisi Özcan Kimdir?

Diziye yeni katılan Özcan karakterini oyuncumuz Serdar Orçin canlandıracaktır. Bizlerde başarılı oyuncumuz Serdar Orçin’i yakından tanıtacağız. Serdar Orçin kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Yargı Dizisi Özcan Kimdir Yeni Savcı (Serdar Orçin)

Serdar Orçin Kimdir?

21 Ocak 1976 yılında Bayburt’ta doğan Serdar Orçin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Daha önce devlet ve özel olmak üzere birçok tiyatro topluluğunda çalışmıştır. Serdar Orçin kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Üçüncü Sayfa filmiyle geçmiştir. Cannes, Montreal, BFI London gibi uluslararası festivallerde başarı kazanmış yapımlarda yer almıştır. Akıl Kârı adlı yarışmada jüri üyeliği yapan oyuncumuz Oyuncular Sendikası yönetim kurulu üyesidir.

Serdar Orçin Yer Aldığı Diziler

1999 Üçüncü Sayfa Ev Sahibinin Oğlu
2002 Sır Çocukları – Ziya
2002 Abdülhamid Düşerken – Mustafa Kemal
2004 Hayalet – Yusuf
2005 Gümüş – Onur
2007 Barda 45
2008 Ali’nin Sekiz Günü – Ali
2009 Sonsuz – Selim
2009 Kıskanmak – Savcı
2011 Mükemmel Çift – Rafet Dereci
2011 Can – Cemal
2012 Bu Son Olsun
2012-2013 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – Barbaros
2013 Galip Derviş – Ercan Karcı
2014 Muhteşem Yüzyıl – Sinan Paşa
2014 İtirazım Var – Ferdi Temir
2015 Beş Kardeş – Kudret
2014 Ulan İstanbul – Rıfat Kulunç
2016 Oyunbozan – Adnan
2017 Kayıtdışı
2017 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Mert
2020 Ceviz Ağacı – Hayati
2022 Alef: Mâl-i Hülya – Melih
2023 Yargı – Savcı Özcan

Serdar Orçin Resmi Instagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 203 gönderisi ve 20 binden fazla takipçisi bundan Serdar Orçin’in resmi Instagram hesabı: @serdarorcin

Serdar Orçin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti . Serdar Orçin henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Serdar Orçin bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı olan Ece Dizdar ile birliktedir.

Yargı Dizisi Özcan – Serdar Orçin Kıyafetleri

Bugüne kadar beni çok başarılı proje de karşımıza çıkan oyuncumuz Serdar Orçin Yargı dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Serdar Orçin, Yargı dizisinde dizinin ana karakterlerinden biri olan Özcan’a hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Serdar Orçin’in Yargı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Yargı dizisi Özcan kimdir? Özcan karakterini canlandıran oyuncumuz Serdar Orçin’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: