Yargı Dizisi 14 Mayıs Pazar Var mı Yok mu Neden Yok?

07.05.2023
8.302

Bu haberimizde Yargı dizisi 14 Mayıs 2023 Yargı Dizisi Var mı Yok mu? sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yargı dizisinin seçim sebebiyle 14 Mayıs 2023 pazar akşamı ekranda olup olmayacağını seyirci merak etti. Bizlerde, bu haberimizde Yargı dizisi 14 Mayıs 2023 var mı yok mu? Neden yok? soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yargı Dizisi 14 Mayıs 2023 Pazar Var Mı, Yok Mu?

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. 26 Eylül tarihinden itibaren her pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin 14 Mayıs 2023 Pazar akşamı ekranlarda olup olmayacağı da merak edilmiştir. 14 Mayıs 2023 Yargı dizisi pazar günü yayınlanmayacak. Dizi 7 Mayıs pazar akşamı sezon finali yaptı. Ayrıca 14 Mayıs Pazar günü Türkiye’de genel seçim var. Genel seçim akşamında da diziler yayınlanmayacak.  yargi dizisi 14 mayista varmi yokmu

14 Mayıs 2023 Pazar Yargı dizisi var mı neden yok?

Yargı dizisi yeni bölümünün olmamasının ilk sebebi dizinin 7 Mayıs pazar akşamı sezon finali yapmış olması. 14 Mayıs Yargı dizisi var mı yok mu sorusuna hayır bu hafta dizi yok. Çünkü seçim var. Türkiye geneli seçim saat 17.00 da bitecek ancak oy sayımları, seçim özel programları tüm kanallarda olacak. Seçim Özel programları, partilerin aldıkları oy oranları tüm kanallarda canlı olarak veriliyor. Bu yüzden de dizilerin ve programların yeni bölümleri pazar akşamı yayınlanmayacak. Tüm kanallar dizileri yayınlamayacaklar.

Yargı Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yargı dizisi 7 Mayıs 2023 Pazar akşamı sezon finali yaptı. Sezon finali yaptığı için de 14 Mayısta ekrana gelmedi. 21 Mayıs 2023 Pazar akşamı da yayınlanmayacaktır. Yargı dizisi erken sezon finali yaptı. Dizinin bu sezon final yapacağı söylenmişti. Ancak reytingleri artarak devam eden Yargı dizisinin sezon finali yapmasına karar verdi. Bu yüzden de Yargı erken sezon finali yaptı. Yargı dizisi yeni sezonu ile eylül 2023 te KANALD de olacaktır. yargi dizisi sezon finali yapti

Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yargı Dizisine Yeni gelen oyuncuları mutlaka görmelisiniz. Yargı dizisinin erken sezon finali yapmasını nasıl yorumlarsınız? Yorumlarınızı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. 61 dedi ki:

  Allah’ın izni ile dağıtılacak bir yargı var amma velakin dizi değil, hatta bugün Istanbul’dan tüm dünyaya fragmanı bile verildi..

 2. TURGAY dedi ki:

  NE ALAKA YARGI DİZİSİNİN OLAMAMASI 23 NİSAN 2023 PAZAR GÜNÜ OLMAMASI SAÇMALIK.. YANİ

 3. Deniz dedi ki:

  12şubat bu akşam yargı warmı yokmu onu merak etim

 4. Güler kınık dedi ki:

  Ben bu gogele anlayamıyorum. 16 ocak yargı dizisi var mı diye yazıyorum. Net bir cevap çıkmıyor karşıma. Repete gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Bir var diyor. Bir yok diyor. Çok şaşırıyorum.