Yargı Avukat Nil Kimdir? Müge Bayramoğlu Bilgileri

14.09.2023
923

Yargı Avukat Nil kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yönetmenliğini daha önce Ada Masalı, Ufak Tefek Cinayetler, Kuzgun, Medcezir, Delibal gibi dizileri çeken başarılı yönetmen Ali Bilgin üstlenmiştir. Senaristi ise önceki yıllarda Kara Yazı, Zemheri, Gülperi, Lale Devri gibi dizileri yazan Sema Ergenekon’dur. Yargı dizisi Avukat Nil’i oyuncumuz Müge Bayramoğlu canlandıracaktır. Bizlerde Yargı dizisi Avukat Nil ile Nil karakterini canlandıran oyuncumuz Müge Bayramoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Yargı Avukat Nil Kimdir?

Yargı Avukat Nil Kimdir? Müge BayramoğluYargı dizisine 3. Sezonda katılan Avukat Ni karakteri, Tilmen Hukuk Bürosu’nun avukatıdır. Önemli karakterler arasında yer alan Avukat Nil, diziye renk verecektir. Ilgaz’a aşık olan Nil rolünü daha önce Sarmaşık Zamanı, O Hayat Benim, Koca Koca Yalanlar, Aşk Zamanı gibi dizilerde rol alan oyuncumuz Müge Bayramoğlu canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Müge Bayramoğlu’nu yakından tanıtacağız. Yargı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular:

Müge Bayramoğlu Kimdir?

Yargı dizisine 3. Sezonda katılan Müge Bayramoğlu, 6 Eylül 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Müge Bayramoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk çıkışı Pis Yedili dizisiyle yakalayan oyuncumuz Yasemin Özbudun menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Özellikle Çıplak dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile tanınan Müge Bayramoğlu, 2018 yılında Sinan Payaslıoğlu ile evlenmiştir. Mutlu bir evliliği olan oyuncumuz en son Boğa Boğa filminde rol almıştır.

Yargı Avukat Nil kimdir? Avukat Nil’i canlandıran oyuncumuz Müge Bayramoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..