Yabani Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Erken Final Mi Yapıyor?

28.09.2023
304

Yabani dizisi kaç bölüm sürecek? Erken final mi yapıyor? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Yabani dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yabani dizisinin kaç bölüm süreceği, 2. Sezon da devam edip etmeyeceği de en çok merak edilen konular arasına girmiştir. Bu haberimizde Yabani dizisinin kaç bölüm süreceğini, ne zaman biteceğini ve 2. Sezon da ekranlarda olup olmayacağını açıklayacağız.

Yabani Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Başrolünde Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın yer aldığı Yabani dizisi Kendini izleyiciye sevdirmiştir. Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Yabani dizisinin kaç bölüm süreceği de merak edilmiştir. Yabani dizisi geçtiğimiz bölüm tüm kategorilerde en yüksek reytingli olarak zirveye yerleşmiştir. Bizler bundan dolayı uzun yıllar ekranlarda görmeye beklediğimiz Yabani dizisinin yaklaşık 70 bölüm süreceğini tahmin ediyoruz. Yabani dizisinde çalan şarkı ve müziklerin sözleri:

Yabani Dizisi Ne Zaman Bitecek, Final Yapacak?

Yabani Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Erken Final MiYönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu Yabani dizisinin ne zaman biteceği de merak edilmektedir. Fakat bu konu hakkında net bir bilgi yoktur. Yabani dizisinin ne zaman biteceği aldığı reytinglere bağlıdır. Salı akşamları ekrana gelen Yabani dizisi total’de 6.2, AB’de 4.55 ve ABC1 sosyoekonomik statüde ise 5.94 reyting almıştır. Bu reytinglerle zirveye yerleşen Yabani dizisi yakaladığı kitleyi kaybetmezse eğer uzun yıllar ekranlarda olacaktır.

Yabani Dizisi Erken Final Mi Yapıyor?

NTC Medya imzalı Yabani dizisinin erken final yaptığına dair haberler çıkmıştır. Yabani dizisi, Salı günleri yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Hayatımın Neşesi dizilerinin aldığı reytingleri ikiye katlamıştır. Kısa sürede kendini izleyiciye sevdiren Yabani dizisi, zirveye yerleşmiştir. Yani, Yabani dizisinin erken final yaptığına dair haberler doğru değildir. Salı günün en çok izlenen dizisi olan Yabani, Fox Tv’de yayınlanmaya devam edecektir.

Yabani Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Son yayınlanan bölümüyle salı akşamının en çok izlenen dizisi olan Yabani total’de 6.2, AB’de 4.55 ve ABC1’de ise 5.94 reyting almıştır. Aynı gün yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Hayatımın Neşesi dizilerini geride bırakmıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Yabani dizisinin 2. Sezon da devam etmesi için reytinglerinin bu şekilde ilerlemesi gerekiyor. Kısacası, Yabani dizisi bu başarıyla devam ederse eğer 2. Sezonda devam edecektir.

Yabani dizisi kaç bölüm sürecek? Erken final mi yapıyor, ne zaman bitecek? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerde Yabani dizisi hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Gamza Aksen dedi ki:

    devam etsin begenerek izliyoruz