Ya Çok Seversen Dizisindeki Arabalar telefonlar oyuncu ücretleri

04.07.2023
2.171

Ya Çok Seversen dizisindeki arabalar, telefonlar ve oyuncu ücretlerini sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ya Çok Seversen dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Ya Çok Seversen dizisinide ki araba, telefon ve oyuncu ücretleri de merak edilmiştir. Bizlerde, Ya Çok Seversen dizisinin oyuncularının kullandığı arabaları, telefon ve maaşlarını sizlerle paylaşacağız. Fragmanda Kerem Bürsin’in kullandığı beyaz spor otomobilin markası BMW x i8 Ya çok seversen Dizisi Kerem bürsin'in Spor araba

Ya Çok Seversen Dizisindeki Arabalar, Telefonlar ve Oyuncu Ücretleri

Ya Çok Seversen Dizisi araba otomobilSenaryosunu Kübra Sülün’ün kaleme aldığı Ya Çok Seversen dizisinin başrollerini Kerem Bursin ve Hafsanur Sancaktutan paylaşmaktadır. Seyirciler dizinin oyuncularının kullandığı arabaları, telefonları ve haftalık olarak aldığı ücretleri de merak etti. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Bu içeriğimizde Ya Çok Seversen dizisinin oyuncularının kullandığı araba, telefon ve ücretlerini sizlerle paylaşacağız. Ya Çok Seversen Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler:

Ya Çok Seversen Ateş Alaca (Kerem Bursin) Araba, Telefon ve Maaşı

Dizinin başrolünde yer alan Ateş Alaca karakterine yakışıklı oyuncumuz Kerem Bursin hayat vermektedir. Ateş karakteri oldukça zengindir bizler bu nedenle Ateş’in telefonunun son model bir telefon olduğunu düşünüyoruz. Ya Çok Seversen dizisinde haftalık olarak yaklaşık 100 bin ₺ maaş alacak olan oyuncumuz Kerem Bursin’in canlandırdığı Ateş karakterinin arabasının markası ise: Bmw İ8’dir.

Ya Çok Seversen Leyla (Hafsanur Sancaktutan) Araba, Telefon ve Maaşı

Popüler oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan, Ya Çok Seversen dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Oyuncumuz Ya Çok Seversen’de Leyla karakterini canlandıracaktır. Dizi henüz yayın hayatına başlamadığı için Leyla’nın kullandığı telefonun markası belli değildir. Leyla karakterinin bir arabası da yoktur. Leyla karakterini canlandıran oyuncumuz ise dizi de bölüm başına ise yaklaşık olarak 85 ile 90 bin ₺ arasında bir ücret almaktadır.

Ya Çok Seversen Füsun (Hatice Aslan) Araba, Telefon ve Maaşı

Daha önce bir çok proje de karşımıza çıkan oyuncumuz Hatice Aslan, Ya Çok Seversen dizisinde Füsun karakterini canlandıracaktır. Ancak Füsun karakterinin araba ve telefonun markası belli değildir. Bizler ilerleyene günlerde son model telefon araba kullandığını düşündüğümüz Füsun’un arabası ve telefonun markasını sizlerle paylaşacağız. Hatice Aslan dizide ise yaklaşık 25 bin ₺ ücret kazanmaktadır.

Ya Çok Seversen Ilgaz (Lara Pera Aslan) Araba, Telefon ve Maaşı

Lara Pera Aslan, sektörün yeni yüzlerindendir. Lara Pera Aslan, Ya Çok Seversen’de Ilgaz karakterini canlandıracaktır. Fakat Ilgaz’ın telefonun markası belli değildir. Aynı zamanda Ilgaz’ın bir arabası da yoktur. Bu içeriğimizde dizide bölüm başına yaklaşık 8 ile 10 bin ₺ arasında bir ücret alacağını düşündüğümüz Lara Pera Aslan’ın dizide ki telefonun markasını ilerleyen günlerde sayfamıza ekleyeceğiz.

Ya Çok Seversen dizisinde ki otomobil ve arabalar, telefonlar ve oyuncu ücretlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyler yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.