Ya Çok Seversen Dizi Müzikleri Çalan Şarkılar

04.07.2023
6.068

Kanal d ekranlarında 6 temmuz Perşembe günü başlayacak olan ya çok seversen Dizisi Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan gibi başarılı başrol oyuncularını bir araya getirdi. Ya çok seversen dizisindeki şarkıları müzikleri kim söylüyor sözleri ile birlikte bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Özellikle yaz dizilerinde şen şakrak şarkıları müzikleri oldukça çok duyarız. Ancak bu şarkıları kim söylüyor sözlerini bulmak için oldukça zorlanıyor izleyiciler.

Ya çok seversen dizisi müzikleri şarkıları

Ya Çok Seversen dizisi 2. bölümde çalan Melek Mosso şarkısı Hayatım kaymış hangi yönde olduğu bilinmez.

Ya Çok Seversen dizisinin 2. bölümünde Leyla ile Ateş’in atı severken eline dokunduğu anda çalan şarkı: Sufle söylüyor hissettin mi?

Ya çok seversen dizisinin 1. Bölümünde çalan düşer aklıma şarkısı sözleri video klibi:

Oldukça güzel bir yaz dizisi izleyeceğiz. Ya çok seversen dizisi bu sezonun en çok izlenen dizilerinden birisi olmasının yanı sıra dizide çalan şarkı ve müziklerin merak edildiği bir proje olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hatice Aslan, Şerif Erol, Mine Kılıç, Aziz Caner İnan gibi oyuncular da yer alıyor. Ya çok seversen dizisinde Ateş ile Leyla’nın hikayesi konu ediniyor. Özellikle Leyla ve Ateş sahnesinde çalan şarkılar müzikler fon jenerikleri izleyicinin dikkatinden kaçmadı.Ya Çok Seversen Dizisi Müzikleri Çalan Şarkıları

Ya çok seversen dizisi jenerik fon müziği sözleri

Leyla ve Ateş aşkını konu alacak olan ya çok seversen dizisinin jenerik fon müziğini dizide çalan şarkıları kim söylüyor sözleri ile birlikte sayfamızda sizlere sunacağız. Sizler de dizide çalan şarkıları ve sözleri kimin söylediğini merak ettiğiniz müzikleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Ya çok seversen dizisinin ilk bölümü 6 temmuz perşembe 2. bölümü ise 13 temmuz günü ekrana gelecek. Siz nasıl bir dizi bekliyorsunuz ya çok seversen dizisinin şarkıları müzikleri kadar dizide kullanılan arabalar ve kıyafetlerde merak edilir mi sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz. Ya Çok Seversen Dizi Kıyafetleri

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Hickimse dedi ki:

  Ateşin akşam düşünce batarken çalan şarkı düşüyorsun gölden dereye

  1. şeyma guler dedi ki:

   Cok guzel bu diziyi Cok seviyorum

 2. Menekşe dedi ki:

  Leyla Ateşin odasında kolyesini ararken seslenen – [ ] sadece Senle olmak istedim
  – [ ] vadeyiror gözlerin
  – [ ] bilinmez macaralar
  – [ ] bazen üzüldüm sarılıb sakinledim
  – [ ] bizde bitmez umutlar pek inanmasalar
  muzik ifaçısı kim ve muzikin ismi ne 🙏🏻 ✍🏻

  1. Minik dedi ki:

   Deniz Demiroz_sadece senle olmak istedim