Vahe ile Evdeki Mutluluk Neden Yok Bitti mi Yeniden Başlar mı?

Tv
10.05.2020
8

Star TV’de ekrana gelen Vahe ile Evdeki Mutluluk Neden Yok Bitti mi Yeniden Başlar mı? sorularına bu konumuzda yanıt vermeye çalışacağız. Vahe Kılıçarslan’ın sunmuş olduğu evdeki mutluluk isimli program 17 Mayıs 2020 pazar günü ekrana geldikten sonra yeni bölümleri artık yayınlanmayacak. Vahe ile evdeki mutluluk programı sezon finali yapacak ve yaz tatiline girecek. Peki program tamamen bitti mi yeni bölümleri olacak mı?

Not: Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 7. sezonu (200. bölüm) ile 19 Haziran 2022 pazar günü kapattı. Vahe ile Evdeki Mutluluk 2022-2023 yeni sezonu Eylülde başlayacak. Vahe ile Evdeki Mutluluk bitti mi neden yok niçin yayınlanmıyor diye merak eden ziyaretçilerimize duyurulur.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Neden Yok Bitti mi Yeniden Başlar mı?

Öncelikle Vahe ile evdeki mutluluk programını severek izleyenler mayıs ayı sonrasında yeni bölümleri merakla bekleseler bile bulamayacaklar. Çünkü Vahe ile evdeki mutluluk programının 16 ve 17 Mayıs tarihlerinde ekrana gelen yeni bölümleri ile sona erdiğini ve sezon finali yaptığını belirtelim. Uzun bir yaz tatiline giren Vahe Kılıçarslan neden yok programı bitti mi yeniden başlar mı ne zaman başlayacak sorularına da sıra ile cevap verelim.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Neden Yok Bitti mi

Vahe ile evdeki mutluluk var mı yok mu neden yayınlanmıyor?

Star TV ekranlarında cumartesi ve Pazar günleri yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ın yönettiği Vahe ile evdeki mutluluk programı 16 Mayıs ve 17 Mayıs tarihlerinde ekrana gelen bölümleri ile sezon finali yaptı. 23 ve 24 Mayıs tarihlerinde Ramazan bayramına denk gelen günlerde yeni bölümleri ile ekrana gelmeyecek. Bayramdan sonraki hafta 30 ve 31 Mayıs 2020 tarihlerinde de yeni bölüm bekleyen izleyenlere maalesef programın bu sezon bittiğini sezon finali yaptığını hatırlatalım.

Vahe ile evdeki mutluluk yeni bölümleri ne zaman?

Uzun yıllardır yapmış olduğu program ile herkesin gönlünü kazanmış ve birçok aileye yardımı dokunmuş güzel bir iş çıkaran Vahe Kılıçarslan programı merak ediliyor. Bu nedenle programının yeni bölümleri ne zaman diye merak edenlere Eylül 2020‘de Vahe ile evdeki mutluluk yeni bölümleri başlayacak diyebiliriz.Vahe Kılıçarslan programı Neden Yok yeni bölüm ne zaman

Bu arada Vahe Kılıçarslan’ın yapmış olduğu Vahe ile evdeki mutluluk programına sizlerde başvurmak ve yeni sezonda sizin de evinize güzel dokunuşlar yapmasını istiyorsanız program başvurusu yapabilirsiniz. Vahe ile evdeki mutluluk isimli programa başvurmak için tıklayın >> Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru formu 2022

Vahe Kılıçarslan’ın yapmış olduğu evdeki mutluluk programı programına izliyor musunuz sunucusu sizce nasıl program amacına ulaşıyor mu yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..