Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Şartları Formu İletişim (2019-2020)

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunmuş olduğu Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 26 Mayıs 2019 pazar günü ekrana gelecek olan 177. bölümü ile sezon finali yaparak sezonu kapatıyor. Vahe Kılıçarslan’ın harika sunumu ile 18 yıldır ekranlarda devam eden Vahe ile Evdeki Mutluluk programı tam bir efsane oldu. Bu konumuzda başvuru katılım için gereken koşulları şartları sizlere yazacağız. Gerçekten yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği ve evlerine mutluluk getirdiği program 2019-2020 sezonunda yeniden devam etmek üzere yaz tatiline girdi.

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Vahe ile Evdeki Mutluluk birçok aileye dokundu ve özellikle evlerindeki eksikleri tamamlayan ve bu konuda yardım isteyen ailelere umut olan güzel dokunuşlarla evlerini güzelleştiren Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanıyor ve Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile evlerimize konuk oluyor. 2001 yılında başladığı yolculukta 18. yılını tamamlayan başarılı sunucu Vahe Kılıçarslan 19. yılında yine Star TV’de yeni sezonda 178. bölüm ile ekrana gelmeye devam edecek.

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılımVahe ile Evdeki Mutluluk Programına Başvuru Katılım Formu

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Vahe Kılıçarslan sunumuyla devam etmekte olan Vahe ile evdeki mutluluk programı ülkemizin her yerine giderek o şehrin meşhur olan yöresel lezzetlerini izleyenlerine en güzel şekilde gösterip paylaşıyor. Aynı zamanda gitmiş olduğu şehirdeki bir izleyicisinin kapısını çalarak haftanın talihlisi olarak evini baştan aşağı yenileyip ihtiyaçlarını gideriyor. Gerçekten de ev yepyeni bir görünüm kazanırken Vahe Kılıçarslan’ın dokunuşu ile ev baştan aşağı yenileniyor ve dekore ediliyor. Vahe Kılıçarslan ile siz de evinizi yenilemek yeni bir dekora kavuşmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken başvuru formunu dikkatlice doldurmak.

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına katılmak evinizi sil baştan dekore etmek isterseniz ilk önce internet sitesindeki başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundaki sorulara doğru ve net cevaplar vermek size olan güveni ve dönüşü hızlandıracaktır. Bu yüzden katılım formunu dikkatli bir şekilde okuyarak doğru bilgilerle ekibe göndermeniz önemle rica olunur. Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru için tıklayın >> Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Vahe Kılıçarslan Evdeki Mutluluk şartları kurallarıVahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formunda Dikkat edilmesi Gereken Konular:

Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru aşaması tek bir aşama olduğu için resmi site üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. Onun dışında yapılan hiçbir başvuru geçerli değildir. Özellikle programa katılmak için sorulan sorulara doğru ve eksiksiz yanıtlar vermeniz gerekmektedir. Başvuru sahipleri iletişim bilgilerini çok dikkatli bir şekilde okuyarak sizlere dönüş yapacak olan ekibin doğru bir telefon numarasına ulaşmasına ve mail adresinin kesinlikle kullanılabilir olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan bilgiler size ve evinize ait özel bilgileri öncelikle bu bilgileri Star tv ve program ekibi ile paylaşmayı taahhüt etmeniz gerekiyor. Çünkü özel hayatın gizliliği kanuna göre bu bilgileri sizin onayınız olmadan başkaları kullanamıyor. Aşağıdaki özel bilgileri dikkatli bir şekilde doldurmanız ve doğru bir şekilde başvuru formunu Star TV’ye göndermeniz en önemli husustur. İşte Vahe ile evdeki mutluluk için doldurmanız gereken başvuru formundaki sorular:

ADINIZ SOYADINIZ:
FOTOĞRAFINIZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
DOĞUM TARİHİNİZ:
EĞİTİM DURUMUNUZ:
TELEFON NUMARANIZ:
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR:
ADRESİNİZ:
KİMİNLE YAŞIYORSUNUZ?
DEKORE EDİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ALANIN FOTOĞRAFI:
EVİNİZDE DEĞİŞİKLİK İSTEME SEBEBİNİZ:

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk katılmak istiyorumLütfen bu sorulara samimi bir şekilde cevap vererek Vahe Kılıçarslan ve ekibinin sizin Bulunduğunuz şehre geldiğinde sizinle kolay bir şekilde iletişim kurması ve evinize geldiğinde gerçekten dekore edilmesini istediğiniz evinizin alanlarını doğru bir şekilde fotoğraflayarak ekibe ulaştırınız. Başvuru formunda yanlış bilgiler veren veya farklı resimler gönderen başvuru sahiplerinin bu programda yer alamayacağını unutmayınız.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Programının amacı hedefi nedir?

Vahe Kılıçarslan’ın sunumunu yapmış olduğu ve Türkiye’nin bütün şehirlerinin dolaşıldığı programda yarışmaya başvuran kişilerin ihtiyaçları ve evinde gerçekleştirmek istediği tadilat dikkate alınarak evlerin kapısı çalınıyor. Gerçekten de evinizin iç yapısı hoşunuza gitmiyorsa evinizin sizin için çok kıymetli olduğunu düşünerek manevi yönden evinize bağlılığınız devam ediyor ancak düzeltilmesi gereken tamir edilmesi gereken ve yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız Vahe Kılıçarslan’ın bu maharetli programı tam size göre.
Evinizin yeni bir görüntüye kavuşması yıllardır oturduğunuz mekanı sıra dışı bir tarzı olmasını istiyorsanız ve bu konuda Vahe Kılıçarslan ve ekibine güveniyorsanız lütfen yarışmaya katılmak için başvuru formunu dikkatlice doldurunuz.

Vahe Kılıçarslan programına katılı mnasıl olacakMaddi durumu yerinde olmayan veya dar gelirli diyeceğiniz aileleri ön planda tutan Vahe Kılıçarslan onlara yardımcı olarak evlerine titizlik içerisinde yenilemeye ve güzel bir dekorasyon ile yepyeni bir görünüme kavuşturmaya çalışıyor. Vahe Kılıçarslan ve ekibinin yapmış olduğu çalışmalardan sonra ailelerin çok mutlu olduğunu görmek ve gerçekten de programın adı gibi Vahe ile evdeki mutluluk programın asıl amacını oluşturuyor. Mutlu aileler görmeye ve onların yüzündeki tebessüme her şeyin feda edilebileceğini söyleyen Vahe Kılıçarslan sihirli dokunuşlarına yeni sezonda da 2019-2020 yılında yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Yıllardır programdaki çizgisini hiç bozmayan evdeki mutluluk çizgisini yeni sezonda da devam ettirmek isteyen Vahe Kılıçarslan sizlerden gelecek başvuruları ekibiyle birlikte itina ile kontrol ediyor. Evini yenilemek isteyeceği aileyi seçen ve iletişime geçerek onlardan randevu alan Vahe Kılıçarslan tüm olup bitenleri programında Star TV’de herkesle paylaşıyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Katılım Şartları ve Kuralları

Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 11’de ekrana gelen Vahe ile mutluluk programa her hafta yeni bir eve konuk oluyor ve her hafta farklı bir dizayn ile izleyicilerin karşısında olmaya devam ediyor. Vahe Kılıçarslan dekorasyon konusunda oldukça iddialı olduğunu ve elinden geldikçe tüm ailelere yanıt vermeye çalıştığını ifade ederek başvuruların titizlikle değerlendirileceğini ve elinden geldikçe şartlar el verdikçe herkese yardımcı olacağını söylüyor.

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılımı nasıl olacakVahe İle Evdeki Mutluluk programı ücretsiz mi para alınıyor mu?

Star TV’de yayınlanan Vahe ile mutluluk programına katılmak ve ekibin seçtiği başvurulardan biri olmak ve evinizin dekore edilmesi tamamen ücretsiz. Zaten yarışmanın vizyon ve misyonlarına bakacak olursak amacı dar gelirli ve durumu müsait olmayan ailelerin evlerini yenilemek ve onlara güzel bir mutluluk yaşatmak diyebiliriz. Aynı zamanda ailenin ve bulunduğu şehrin kültürünü yemeklerini de televizyona taşıyarak izleyicilere güzel bir program hazırlayan Vahe Kılıçarslan 18 yıldır bu işi başarıyla yapıyor de hiç kimseden para pul talep etmiyor. Yani tamamen ücretsiz bir şekilde, gönüllü olarak bu programı yürütüyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk programına başvuru yaptım dönüş olmadı?

Elbette programa birçok talep olduğunu ve bu taleplere yetişmenin de mümkün olmayacağını sizler de takdir edersiniz. Bu yüzden Vahe ile evdeki mutluluk programına başvurunuzu yaptıysanız ve bilgileriniz doğru olarak gönderildiyse beklemekten başka yapacağınız pek bir şey gözükmüyor. Program için yapılan yoğun başvurular nedeniyle sıranın size gelmesi biraz uzun sürebilir ancak Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru yaptığınız halde sizlere herhangi bir dönüş olmadı ise lütfen anlayışla karşılayarak ve binlerce başvuru yapıldığını da dikkate alarak herkese dönüş yapmanın mümkün olmadığını ve her eve dekorasyon yapmanın öyle kolay ve basit olmayacağını tahmin edersiniz ve bu konuda anlayışlı davranacağınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk yorumları bilgileriVahe İle Evdeki Mutluluk programı İletişim telefon WhatsApp numaraları:

Vahe ile evdeki mutluluk programına herhangi bir WhatsApp numarası bulunmasa da Program ekibine ulaşabileceğimiz başvurunuzu sorgulayacağız bir irtibat numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarasında Vahe Kılıçarslan programına başvurunuz ve her türlü konudaki iletişim ihtiyacınız için kullanacağınız irtibat telefon numarası şöyle:
Vahe ile Evdeki Mutluluk programının irtibat numaraları; Telefon: +90 (212) 335 00 00

Vahe ile evdeki mutluluk Nerelerde hangi şehirlerde çekiliyor?

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp surmuş olduğu Vahe ile evdeki mutluluk programı Türkiye’nin birçok şehrine konuk olarak çekimlerini gerçekleştiriyor. Sadece belli bir bölgede değil bütün illerimizi dolaşan Vahe Kılıçarslan evine konuk olduğu ailenin dekor ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara mutlu huzurlu bir yuva da yaşam sunmak için elinden geleni yapıyor.

Vahe Kılıçarslan kimdir programa nasıl başvuru olacakVahe ile evdeki mutluluk ne zaman başlayacak 2019-2020 yeni sezon tarihi?

Vahe Kılıçarslan hazırlayıp sunduğu evdeki mutluluk isimli program genellikle Eylül ayında okulların açılması ile birlikte yayınlanmaya başlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de ekrana gelen başarılı yapım 2019-2020 sezonunda Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Eylül ayında başlayacağını tahmin ettiğimiz Vahe ile evdeki mutluluk programı kesintisiz olarak her hafta yayınlanmaya devam edecek

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 2019-2020 Yeni Sezonda Star Tv de devam edecek

Vahe Kılıçarslan daha önceki programlarında zaman zaman farklı kanallarda ekrana gelmiş olsa da 2019-2020 sezonunda da yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Sevilerek izlenen ve yardımseverliği ile bilinen Vahe Kılıçarslan pazar günleri yayınlanan Vahe ile evdeki mutluluk programıyla 2019 ve 2020 yıllarında da kaldığı yerden pazar akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru ve katılım şartlarını okudunuz ve sizlere uygun olduğunu düşünüyorsanız lütfen başvuru formunu yukarıda paylaşmış olduğumuz detayları da dikkate alarak tam ve doğru bir şekilde program ekibine gönderiniz ve yapmış olduğunuz başvuru sonrasında gelen mesajı ve maili saklayınız.

Vahe Kılıçarslan programına başvuru nasılVahe Kılıçarslan Kimdir? Vahe ile Evdeki Mutluluk Program Sunucusu

Vahe Kılıçarslan 1966 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gerçek soyadı Papazan’dır ve Ermeni asıllı bir aileden gelmektedir. Vahe isminin anlamı ise kurtarıcı manasındadır. Vahe Kılıçarslan Marmara Üniversitesi’nde spor Akademisi’ni bitirmiş 1986 yılında askere gitmiştir. Ağrı Patnos’ta piyade komando olarak askerliğini yaptıktan sonra İstanbul Aksaray ve Çağlayan da tavuk toptancılığı yapmaya başlamış daha sonra Feriköy ve Kasımpaşa’da halk pazarlarında çalışmıştır. Annesinin de ısrarıyla mankenliğe adım atan Vahe Kılıçarslan 1989 yılında profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamış, Neşe Erberk ajansa kayıt olmuştur. 1995 yılında Best Model 95 Türkiye yarışmasında ve 2000 yılında da magazin gazetecileri derneği tarafından yılın en iyi mankeni seçilmiş 1997 yılında Rusya’da Turkcell fuarında bir defilede cansız manken olarak durunca adı cansız mankene çıkmıştır.

Vahe Kılıçarslan daha sonra 5 saat 26 dakika hareketsiz durarak dünyada hareketsiz durma rekoru kırmıştır. 2000 yılına geldiğimizde Hülya Avşar ile birlikte Bugün benim doğum günüm adlı oyunda oynamış olan Vahe Kılıçarslan 2000 yılında hayatında bugüne kadar yaşadıklarını Gözlük adını verdiği şiir kitabında 38 şiirle yazarak aşkı ölümü ve acıyı bu kitaptaki şiirlerine taşımıştır.

Vahe Kılıçarslan programı nasıl eve davet edilirVahe Kılıçarslan daha sonra Vahe ile dekodizayn adlı televizyon programı ile 13 yıl boyunca 81 vilayetimizde 750 dar gelirli ailenin evini ücretsiz yenilenmiştir. Daha sonra 2014 yılında Pazar günleri saat 12’de Ye iç Mutlu Et adlı programı sunmaya başlamıştır. Vahe ile evdeki mutluluk programı ise hem Kanal D ekranlarında hem de iki sezondur Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 12’de ekrana gelmeye devam ediyor. Yüzlerce aileye umut ışığı olan ve dekorasyonunu tamamladığı evlerde gerçekten de mutlu aileler bırakan Vahe Kılıçarslan’a bu sosyal sorumluluk projesi sebebiyle teşekkür ediyoruz. Vahe Kılıçarslan, 1989 yılında tanıştığı Mannik Kılıçarslan ile 1991 yılında evlenmiş. Melisa ve Talya adlarında iki kızı vardır.

Önemli duyuru: Sitemiz Vahe ile Evdeki Mutluluk programının resmi sitesi değildir. Vahe Kılıçarslan ile evdeki mutluluk programına katılmak isteyip bilgi almak isteyen ve işin nasıl olduğunu merak edenlere sadece bilgi verme amaçlı bu sayfa oluşturulmuştur. Programa başvuranlara geri dönüşler Vahe ile Evdeki Mutluluk program ekibi tarafından yapılmaktadır. Biz sadece bilgi verme amacıyla bu sayfayı oluşturarak merak edenler için başvuru ve katılım hakkında bilgiler ve detaylar sunmaya çalıştık. İnşallah gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere Vahe Kılıçarslan dekorasyonu kısmet olur.. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı Telefon: +90 (212) 335 00 00
Vahe ile Evdeki Mutluluk programı başvuru katılım Formu: Tıklayın
Vahe ile Evdeki Mutluluk izleyici yorumları görüşleri: Aşağı yazınız lütfen..

Yorum yaz

48 Yorum

 1. Merhaba vaha bey benizmirde yaşıyorum madidurumum olmadığı için evime yeni eşya alamiyom sizden yardım etmenizi istiyom televizyonda goruyom ihtiyaci olan insanlar yardım ediyoruz Allah razı olsun

 2. Ben İstanbul esenler karabayır Tuna Mahallesi Bağcılar caddesi nu bir adire 6 Ben sakkat bir insanım gözüm görmüyor bitanesi evlenirken annem eşim gelmeden eşyaları aldı eşim beğenmiyor bende beğenmiyorum eşime sürpriz yapmak istiyorum ne olur bana yardımcı olun durumum hiç yok küçük bir oğlum var ne olur yardımcı olun bana

 3. Avatar Medine Şahin

  Merhaba vahe abi ben 11 yaşındayım anneme sürpriz yapmak istiyorum. 6 yildir Defalarca başvurduk ama aramadiniz. Şimdi bende şansımı denemek istiyorum. Kars Sarıkamış handere köyünde yaşıyoruz evimiz çok ama çok kötü. Annem çok özlüyor…

  Şu an yazdıklarımdan annemin haberi yoktur. Ona sürpriz yapmak istiyorum. Lütfen mesajımızı okuyun ve bir an önce gelin…😁😁🙃🙃🙃🤩🤩

 4. Vahe bey merhabalar ben size başvuruda bulndum inşallah bana dönüş yaparsınız ben gerçekten çok zor durumdayım ben engelliyim eşim benden bakım maaşı alıyor 2 oğlum var biri asker biri okur banyomu yaptırma gücüm neredeyse sıfır ben bir asker annesi olarak sizden ricam bizimde elimizde tutmanız teşekürler

 5. Merhabalar Veha bey gerçekten çok zor durumdayım benim 2 oğlum var engelliyim size başvuruda bundum işallah bana dönüş baparsınız yaptırma gücüm nerdeye 0 eşim benden bakım maaşı alıyor başka bir gelirimiz yok oğlumun biri askerde biri okuyor benim sizden ricam bir asker annesi olarak bana dönüş yapmanız bizimde elimizden tutmanız tektemennim budur teşekürler

 6. Merhaba vahe bey benim 4cocugum var ben köyde oturuyom evim de kalorifer li degili sobalı ama evim soğuk oluyor çocuklarım Sabah kalktimi üşüyor banada yardım etseniz tek istediğim çocuklarım için evimi kalorifer döşet seniz ve bolkonumuda comlatsaniz çok seviniriz sizden Allah razı olsun herkesi sevindiriyonuz Allah ta sizi sevindirsin inşallah

 7. sayin vahe bey 3 cocugum var gelisim gerisi egitsel ogrencisi kiradaydim hayir severler bana bi gecekondu yaptillarama evin kalanini yapamiyorum esim seker ve kemik erime hastasi durumum yok nolur banada yardim edi

 8. Merhaba vahe bey ben iki kez başvuru yaptim inşallah bana da dönüş yaparsınız evimizi 10 senelik kredi ile aldik onun borcunu ödemeye çalıştığımız için eve hiçbir şekilde birşeyler yapamiyoruz mutfagim dolaplari cok kötü durumdave kirilacak diye eşya dahi koyamiyorum lutfen bizede gelin

 9. Avatar Gulsum Genes Kurt

  Merhaba Veha bey başvuru yaptım ınsallah evıme gelirsiniz salonum da sadece perde bulunuyor oda gecici.salonumu dekore etmenizi cok ıstıyorum hayalimı ınsallah sız gerceklestırırsınız.cok magdurum insallah yanyana gelirsek buraya yaşamadıklarımı sıze anlatırım sadece ihtiyacım oldugunu bilin sıze güveniyorum evıme gelirseniz coooook mutlu olurum hatta cok duygusalim mutluluktan anlarım

 10. Bende başvurdum ınsallah benim evımede nasıp olur 3 senedır salonumu dekore edemiyorum cok ihtiyacım var.ınsallah yardımlarınızı bekliyorum ve Vahe bey size güveniyorum

 11. Avatar Serap Perçin

  Merhaba Evdeki Mutluluk Ekibi. 48 yaşında bir bayanım. 24 yıllık evliyim. Eşyalarım çok eski ve kiracıyız ev çok bakımsız. Eşim iflas ettiği için yaptırma imkanımız yok. Neredeyse 3 yıldır ara ara size başvuru yapıyorum ve cevap alamadım. Bize de gelip evimize mutluluk getirirseniz çok sevinirim. Yaptığınız işler çok güzel. Ekibinizi tebrik eder hayırlı günler dilerim. aminepercin@gmail.com

 12. Merhaba Evdeki Mutluluk Ekibi. 48 yaşında bir bayanım. 24 yıllık evliyim. Eşyalarım çok eski ve kiracıyız ev çok bakımsız. Eşim iflas ettiği için yaptırma imkanımız yok. Neredeyse 3 yıldır ara ara size başvuru yapıyorum ve cevap alamadım. Bize de gelip evimize mutluluk getirirseniz çok sevinirim. Yaptığınız işler çok güzel. Ekibinizi tebrik eder hayırlı günler dilerim.

 13. Vahe beyciğim yıllardır sizi izliyorum her defasında küçük de olsa ümide kapılıyorum.. Allah kısmet ederse bir günde bize gelir diye dua ediyorum etmektende vazgeçmedim inşallah bir gün gelirsiniz.

 14. Değerli evdeki mutluluk ekibi ve vahe abi ben programınıza başvurdum ama hala cevap gelmedi üzgünüm benim mobilyelerim çok eski maddi durumum olmadığı için yaptıramıyorum ben salonumu ve mutfagımı yenilemek istiyorum formumda bir tane fotoraf istendiği için mutfağımı gönderemedim birde benim salonumun içinde banyo var onu iptal ettirmek istiyorum.ne olur banada yardım edin.

 15. Avatar Nurten Güngördü

  Vahe bey, ben kanser hastası emekli öğretmen dul bir bayanım, maddi sıkıntıda olduğum için , evimin tadilatını yatıramıyorum, çünkü bankaya faiziyle beraber 45mmilyon kredi borcum var, doğalgaz, elektrik, şu faturası, bankaya kredi borcu bu yüzden maddi sıkıntı içinde olduğumdan , evim21yillik olan evime değ tadilat yapamıyorum, evimin mutfak, banyo, tuvalet tadilatının, ve kapi , pencerelerinin değiştirilmesini istiyorum eğer bu isteklerim gerçekleşirse, size ve kanalınıza minnettar kalırım, çok sevinirim, sevgilerimle

 16. vaha bey yorum yaziyorum dikkate alinmiyacaginada biliyorum eh iste bi umutla size yinede yaziyim dedim bak bugun 10 kasim Atatürk hatirina evimizi yenileyin onun anisina

 17. Avatar Aysun Altintas

  Rabbim emegi gecen herkesten allahrazi olsun cok sevaba giriyorsunuz .Ben ANKARADA yasiyorum sizin formu bende doldurup bas vurdum 18 yillik evim hic bir yer yeniliyemedim banyom mutfagim cok kotu oldu aslinda solon icin badvurmustum baktimki oralar daha kotu bizim evimizede gelirseniz cok mutlu olucaz tesekkur ederim

 18. Avatar Dudu çalık

  Evm çok kötü müstakil bir ev içeride salon yapmanızı istiyorum antire de merdiven var cıkarrsanis sevinirim orayı salon yapcam kızıma oda çıkarEngelli kızım öğretmenle kızıma oda çıkmış olur 8yldr izliyorum çok sıkı hayranınızım. Meram konya

 19. Avatar Mehmet Sahin

  Güzel bir program takip ediyorum Yardım sever bir program
  Yaptiginiz şeyler çok guzel takdir ediyorum

 20. Avatar Hakan tumer

  Ben ankaradan yaziyorum evimi anlatamam gelip gordugunuzde eminolun nekadar ihtiyacim oldugunu gorursunuz

 21. 9 yıldır babam vefat etti o günden beri eve dokunmadik sadece mutfak ve banyo yapılması gerekiyor çünkü onlar daha berbat kalınmaz haldedir yaparsanız minetar kalırız

 22. Avatar Filiz orman

  Bende aydın didimde oturuyorum size yine yazmıştım ne olur sizde riçam bana yardım edinin ne olur mutfagımı birde banyomu istiyorum allah rızası için

 23. Avatar filiz izmir,den

  durumum yok kiracıyım yeri geliyor kiramı bile zor ödüyorum oturduğum ev oturulcak durumda değil eşyalarım bile kötü durumda ilgilenirseniz çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim

 24. Avatar Şule Erdem

  Vahe bey yaptığınız işleri çok beğeniyorum harikasınız inşallah kısmetse bir gün benide ziyaret edersiniz çok sevinirim Adanadan selam ve sevgiler

 25. Avatar Demir şanlıurfadan

  Merhba çok güzel bi iş yapıyonuz allah razı olsun sizden benimde ev kayın babadan kalma 37 yılık ev madi durumum yok eşim yövme ile çalişiyor evde mutfak kapılar tavan dökülıyor lütfen banada yardim edin iki çocuğum var yatak istiyorlar bekleriz inşallah 0553 10 80 213

 26. Vahe abi lütfen beni seç mutfak banyo çok kötü durumda imkanım yok yenilemeye beni seçerseniz İzmir’in zeytin yağlı sarmasindan yapican söz veriyorum🙏🏻😊

 27. Vahe abi banyom mutfağım çok kötü lütfen beni seçin seçerseniz size söz İzmir’in zeytin yağlı sarmasindan yapican

 28. Vahe bey ve ben iki sefer forum doğurdum hala cevap gelmedi benim salonumdamobilyelerimi ve evime sonradan taşındıgım için banyo bulunuyor ve ben bundan rahat sıklık duyuyorum ne olur benim salonumda bir el atın.

 29. Benimde evimin olmasını istiyorum dar gelirliyim devamlı izliyorum cok beyeniyorum inşllah banada kismet olur

 30. Avatar Esma yuksel

  Annemi mutlu etmek istiyorum kanser hastasi o bizim icin omrunü heba etti ama ben onun icin birsey yapamiyorum lutfen bana yardimci olun onuda beraber biz mutlu edelim…mi..teşekkur ederim.sevgiler saygilar basarilar
  Denizliden..

 31. Avatar Nilgün ünlü

  Merhaba ben 1963 doğumlu ev hanımı ikiz bir kız bir oğlum var ikizlerin 10 yaşındalar sizden rica ediyorum biźim evimizde gelir misiniz teknolijiden anlamadığım icin burdan başvuru yapıyorum inşallah dikkate alırsınız çok seviniriz saygı sevgilerimle samsun bafradan yazyorum tel 0530 824 74 82

 32. Ben izmir ciglide oturuyorum bende hiç kimsenin yardımı olmadan ev aldık eşim yanliz çalışıyor ev kredimiz var 3 çocuk annesiyim hep hayal kurarak geçiyor günüm keşke banada gelseler diyorum çünkü aldığım ev 20 senelik gücüm ona yetti kayinim mobilyaci olduğu için mutfak dolaplarimi yaptı ama çok eksiğim var parkeler maf olmuş kapılar obicim salonumda ve çocukların odasinda yardıma ihtiyacim var gene de şükür diyorum halime allah büyüktür napalim sabreden derviş muradına ermiş sizi izlemeye devam iyi gunler

 33. Avatar Semra Argun

  Annemin evinde oturuyoruz ev eski mobilyalarimiz eski banyo tuvalet mutfak eski durumumuz yok borç batagindayiz emekliyiz yaptırıyoruz eşim hasta çok istiyorum gelip yapmanizi

 34. Avatar Döndü Karartı

  Programınızı çok beğeniyoruz kırıkkaleden katılıyorum eşim vefat etti emekli maaşına geçinmeye çalışıyorum 1 oğlum var Hacettepe den mezun oldu bu sene eve harcicak paramız olmadı eğitim hayat şartları derken sizden ricam bizede yardımcı olmanız teşekkürler

 35. merhaba Ben gül durumum yok kocam çalişmiyor 4 tane cocugum var evim çok eski nolur bize gelin evim kirik dokuk ne olur

 36. Avatar Merhaba ben osmaniyedenSibel ersan

  Vaha abi seni çok severek izliyoruz eşim 1 yıldır çalışmıyor eşim inşaat işçisi evimizin fayansı yok mutfak dolabı çok eski

 37. Avatar Hamide Findik

  ben güzel anlayışınızdan dolayı size teşekkür ederim evimi kredi ile aldım ondan önce kirada oturuyordum evlenirken aldıgım herşey döküldü akrabaların verdiklerini eve döşedim geçine bilmek için çeşitli temizlik işlerinde çalıştım işimin agırlıdından dolayı 2kez bel fıtıgından amaliyat oldum halen kredi ödüyorum malülen emekliyim evimin güzelleşip düzgün bir duruma gelmesini rica ediyorum daha mütahitin yarım bıraktıgı durumdarahatsızlıgım dan dolayı çalışamıyorum oglum askere gidiyor kızım 12.sınıfı okuyor sizden yardım etmenizi rica ediyorum

  • Sevgili Hamide hanım, Vahe ile Evdeki Mutluluk programına ilginize teşekkür ederiz, lütfen belirtilen telefon numaralarından iletişime geçerek durumu belirtiniz. İyi günler.

 38. Avatar İlknur Develioğlu

  Merhaba ben izmir karabağlar da oturuyorum babam vefat etti onun için Annemin 1alt evine taşındım evimin kapıları mutfak dolapları eski kapanmıyo banyom dökülüyor 2 oğlum var 1i 11 diğeri 21 yaşında eşimin gücü yok kiralarda çok çektim şimdi rahat etmek istiyorum sizlerin sayesinde sevgi ve saygılarımı sunarım

 39. Merhaba ben muğladan emine gumusbas aksarayda annemin evi için sizden yardım istiyorum babam hastalığından dolayı çalışamıyor emekliliği de yok henüz zor durumlardan dolayı evimizin yapımı yarıda kaldı mutfak dolabı yok banyo tuvaletin fayansi yok yerler kuru beton sizden yardım istiyorum anneme supriz yapmak istiyorum annem hep eski evlerde kirada oturdu şimdi kendi ama ev yarım tamamlanmadi annemin gözlerinin içinin gülmesini istiyorum artık elinizi bizede uzatın

 40. Çok güzel bir program Allah sizden razı olsun bende mutfağımı yenilemek istiyorum ama nerde bizde o şans

 41. Emekliyim yatak odasini yenilemek istiyoruz gücümüź yok bize ulaşirsaniz mutlu oluruz selamlar vahe bey

 42. Avatar Lütfiye erol

  Konya karatayda yaşayorum oturduğun odanın koltukları çok eski emekliyiz değiştirecek gücüm yok bize yardım ederseniz dua ederim 35 yılık evliyim aynı koltuklara oturuyorum

 43. Avatar Gülcan geçmiş

  Vahide bey bende Edirne’de Gülcan geçmiş başvuru formu doldurmaya çalışıyor im ama olmuyor ben evimi4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu iyi olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım evinin eşyaları akrabalarımız aldi taşındım ben doğuştan karaciğer hastası yım 14 senelik evliyim çocuk olmadı yüzüm iç gülmedi ölmeden önce evimi mutfağı banyom yenilerseniz çok sevinirim Allah razı olsun sizden 2ay önce karaciğer kitle buldular karaciğer nakli olmam gerekiyor nakil bulunmadı için bekliyorum ihsallah bulunur bana yardımcı olursanız çok sevinirim Vahide bey benim evde yapılabilir misiniz Allah razı olsun sizden ne olur bana dönebilir mi siniz

 44. Merhaba ben işitme engelliyim 4 yıl önce bosandım.iki çocuğumla yaşıyorum.Bende mutfak banyo yenilenmek istiyorum.ama çok eskimiş sıkılmış durumdayım. Yardım ederseniz çok çok sevinirim.Annemin cep numarası 05366152675 lütfen arayın.Hemen mutfak banyo değiştirilmesini istiyorum

 45. Avatar Gülcan geçmiş

  Merhabalar Vahide bey ben size yaklaşık geçen senede yolanisim ben Edirne’den Gülcan geçmiş evimi4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım taşınırken akrabalarım ailem yardım eti ben doğuştan karaciğer hastası yım 14 senelik evliyim çocuk olmadı dahki 2 ay önce sonuçları iyidi geçen ay karaciğer kitle buldular hemen karaciğer nakli olmam gerekiyor mu akrabalarim bulamadım kimse karaciğer vermek istiyorum bu sırada kadavra listesine girdi m nakil bekliyorum Vahide bey benim iç yüzüm gülmedi ölmeden önce evimi yaparsanız çok sevinirim Allah razı olsun yardımcı olursanız 05423392830