Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Şartları Formu İletişim (2019-2020)

5 Yorum 246 kez izlendi

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunmuş olduğu Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 26 Mayıs 2019 pazar günü ekrana gelecek olan 177. bölümü ile sezon finali yaparak sezonu kapatıyor. Vahe Kılıçarslan’ın harika sunumu ile 18 yıldır ekranlarda devam eden Vahe ile Evdeki Mutluluk programı tam bir efsane oldu. Bu konumuzda başvuru katılım için gereken koşulları şartları sizlere yazacağız. Gerçekten yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği ve evlerine mutluluk getirdiği program 2019-2020 sezonunda yeniden devam etmek üzere yaz tatiline girdi.

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Vahe ile Evdeki Mutluluk birçok aileye dokundu ve özellikle evlerindeki eksikleri tamamlayan ve bu konuda yardım isteyen ailelere umut olan güzel dokunuşlarla evlerini güzelleştiren Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanıyor ve Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile evlerimize konuk oluyor. 2001 yılında başladığı yolculukta 18. yılını tamamlayan başarılı sunucu Vahe Kılıçarslan 19. yılında yine Star TV’de yeni sezonda 178. bölüm ile ekrana gelmeye devam edecek.

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılımVahe ile Evdeki Mutluluk Programına Başvuru Katılım Formu

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Vahe Kılıçarslan sunumuyla devam etmekte olan Vahe ile evdeki mutluluk programı ülkemizin her yerine giderek o şehrin meşhur olan yöresel lezzetlerini izleyenlerine en güzel şekilde gösterip paylaşıyor. Aynı zamanda gitmiş olduğu şehirdeki bir izleyicisinin kapısını çalarak haftanın talihlisi olarak evini baştan aşağı yenileyip ihtiyaçlarını gideriyor. Gerçekten de ev yepyeni bir görünüm kazanırken Vahe Kılıçarslan’ın dokunuşu ile ev baştan aşağı yenileniyor ve dekore ediliyor. Vahe Kılıçarslan ile siz de evinizi yenilemek yeni bir dekora kavuşmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken başvuru formunu dikkatlice doldurmak.

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına katılmak evinizi sil baştan dekore etmek isterseniz ilk önce internet sitesindeki başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundaki sorulara doğru ve net cevaplar vermek size olan güveni ve dönüşü hızlandıracaktır. Bu yüzden katılım formunu dikkatli bir şekilde okuyarak doğru bilgilerle ekibe göndermeniz önemle rica olunur. Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru için tıklayın >> Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Vahe Kılıçarslan Evdeki Mutluluk şartları kurallarıVahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formunda Dikkat edilmesi Gereken Konular:

Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru aşaması tek bir aşama olduğu için resmi site üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. Onun dışında yapılan hiçbir başvuru geçerli değildir. Özellikle programa katılmak için sorulan sorulara doğru ve eksiksiz yanıtlar vermeniz gerekmektedir. Başvuru sahipleri iletişim bilgilerini çok dikkatli bir şekilde okuyarak sizlere dönüş yapacak olan ekibin doğru bir telefon numarasına ulaşmasına ve mail adresinin kesinlikle kullanılabilir olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan bilgiler size ve evinize ait özel bilgileri öncelikle bu bilgileri Star tv ve program ekibi ile paylaşmayı taahhüt etmeniz gerekiyor. Çünkü özel hayatın gizliliği kanuna göre bu bilgileri sizin onayınız olmadan başkaları kullanamıyor. Aşağıdaki özel bilgileri dikkatli bir şekilde doldurmanız ve doğru bir şekilde başvuru formunu Star TV’ye göndermeniz en önemli husustur. İşte Vahe ile evdeki mutluluk için doldurmanız gereken başvuru formundaki sorular:

ADINIZ SOYADINIZ:
FOTOĞRAFINIZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
DOĞUM TARİHİNİZ:
EĞİTİM DURUMUNUZ:
TELEFON NUMARANIZ:
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR:
ADRESİNİZ:
KİMİNLE YAŞIYORSUNUZ?
DEKORE EDİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ALANIN FOTOĞRAFI:
EVİNİZDE DEĞİŞİKLİK İSTEME SEBEBİNİZ:

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk katılmak istiyorumLütfen bu sorulara samimi bir şekilde cevap vererek Vahe Kılıçarslan ve ekibinin sizin Bulunduğunuz şehre geldiğinde sizinle kolay bir şekilde iletişim kurması ve evinize geldiğinde gerçekten dekore edilmesini istediğiniz evinizin alanlarını doğru bir şekilde fotoğraflayarak ekibe ulaştırınız. Başvuru formunda yanlış bilgiler veren veya farklı resimler gönderen başvuru sahiplerinin bu programda yer alamayacağını unutmayınız.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Programının amacı hedefi nedir?

Vahe Kılıçarslan’ın sunumunu yapmış olduğu ve Türkiye’nin bütün şehirlerinin dolaşıldığı programda yarışmaya başvuran kişilerin ihtiyaçları ve evinde gerçekleştirmek istediği tadilat dikkate alınarak evlerin kapısı çalınıyor. Gerçekten de evinizin iç yapısı hoşunuza gitmiyorsa evinizin sizin için çok kıymetli olduğunu düşünerek manevi yönden evinize bağlılığınız devam ediyor ancak düzeltilmesi gereken tamir edilmesi gereken ve yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız Vahe Kılıçarslan’ın bu maharetli programı tam size göre.
Evinizin yeni bir görüntüye kavuşması yıllardır oturduğunuz mekanı sıra dışı bir tarzı olmasını istiyorsanız ve bu konuda Vahe Kılıçarslan ve ekibine güveniyorsanız lütfen yarışmaya katılmak için başvuru formunu dikkatlice doldurunuz.

Vahe Kılıçarslan programına katılı mnasıl olacakMaddi durumu yerinde olmayan veya dar gelirli diyeceğiniz aileleri ön planda tutan Vahe Kılıçarslan onlara yardımcı olarak evlerine titizlik içerisinde yenilemeye ve güzel bir dekorasyon ile yepyeni bir görünüme kavuşturmaya çalışıyor. Vahe Kılıçarslan ve ekibinin yapmış olduğu çalışmalardan sonra ailelerin çok mutlu olduğunu görmek ve gerçekten de programın adı gibi Vahe ile evdeki mutluluk programın asıl amacını oluşturuyor. Mutlu aileler görmeye ve onların yüzündeki tebessüme her şeyin feda edilebileceğini söyleyen Vahe Kılıçarslan sihirli dokunuşlarına yeni sezonda da 2019-2020 yılında yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Yıllardır programdaki çizgisini hiç bozmayan evdeki mutluluk çizgisini yeni sezonda da devam ettirmek isteyen Vahe Kılıçarslan sizlerden gelecek başvuruları ekibiyle birlikte itina ile kontrol ediyor. Evini yenilemek isteyeceği aileyi seçen ve iletişime geçerek onlardan randevu alan Vahe Kılıçarslan tüm olup bitenleri programında Star TV’de herkesle paylaşıyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Katılım Şartları ve Kuralları

Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 11’de ekrana gelen Vahe ile mutluluk programa her hafta yeni bir eve konuk oluyor ve her hafta farklı bir dizayn ile izleyicilerin karşısında olmaya devam ediyor. Vahe Kılıçarslan dekorasyon konusunda oldukça iddialı olduğunu ve elinden geldikçe tüm ailelere yanıt vermeye çalıştığını ifade ederek başvuruların titizlikle değerlendirileceğini ve elinden geldikçe şartlar el verdikçe herkese yardımcı olacağını söylüyor.

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılımı nasıl olacakVahe İle Evdeki Mutluluk programı ücretsiz mi para alınıyor mu?

Star TV’de yayınlanan Vahe ile mutluluk programına katılmak ve ekibin seçtiği başvurulardan biri olmak ve evinizin dekore edilmesi tamamen ücretsiz. Zaten yarışmanın vizyon ve misyonlarına bakacak olursak amacı dar gelirli ve durumu müsait olmayan ailelerin evlerini yenilemek ve onlara güzel bir mutluluk yaşatmak diyebiliriz. Aynı zamanda ailenin ve bulunduğu şehrin kültürünü yemeklerini de televizyona taşıyarak izleyicilere güzel bir program hazırlayan Vahe Kılıçarslan 18 yıldır bu işi başarıyla yapıyor de hiç kimseden para pul talep etmiyor. Yani tamamen ücretsiz bir şekilde, gönüllü olarak bu programı yürütüyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk programına başvuru yaptım dönüş olmadı?

Elbette programa birçok talep olduğunu ve bu taleplere yetişmenin de mümkün olmayacağını sizler de takdir edersiniz. Bu yüzden Vahe ile evdeki mutluluk programına başvurunuzu yaptıysanız ve bilgileriniz doğru olarak gönderildiyse beklemekten başka yapacağınız pek bir şey gözükmüyor. Program için yapılan yoğun başvurular nedeniyle sıranın size gelmesi biraz uzun sürebilir ancak Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru yaptığınız halde sizlere herhangi bir dönüş olmadı ise lütfen anlayışla karşılayarak ve binlerce başvuru yapıldığını da dikkate alarak herkese dönüş yapmanın mümkün olmadığını ve her eve dekorasyon yapmanın öyle kolay ve basit olmayacağını tahmin edersiniz ve bu konuda anlayışlı davranacağınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk yorumları bilgileriVahe İle Evdeki Mutluluk programı İletişim telefon WhatsApp numaraları:

Vahe ile evdeki mutluluk programına herhangi bir WhatsApp numarası bulunmasa da Program ekibine ulaşabileceğimiz başvurunuzu sorgulayacağız bir irtibat numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarasında Vahe Kılıçarslan programına başvurunuz ve her türlü konudaki iletişim ihtiyacınız için kullanacağınız irtibat telefon numarası şöyle:
Vahe ile Evdeki Mutluluk programının irtibat numaraları; Telefon: +90 (212) 335 00 00

Vahe ile evdeki mutluluk Nerelerde hangi şehirlerde çekiliyor?

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp surmuş olduğu Vahe ile evdeki mutluluk programı Türkiye’nin birçok şehrine konuk olarak çekimlerini gerçekleştiriyor. Sadece belli bir bölgede değil bütün illerimizi dolaşan Vahe Kılıçarslan evine konuk olduğu ailenin dekor ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara mutlu huzurlu bir yuva da yaşam sunmak için elinden geleni yapıyor.

Vahe Kılıçarslan kimdir programa nasıl başvuru olacakVahe ile evdeki mutluluk ne zaman başlayacak 2019-2020 yeni sezon tarihi?

Vahe Kılıçarslan hazırlayıp sunduğu evdeki mutluluk isimli program genellikle Eylül ayında okulların açılması ile birlikte yayınlanmaya başlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de ekrana gelen başarılı yapım 2019-2020 sezonunda Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Eylül ayında başlayacağını tahmin ettiğimiz Vahe ile evdeki mutluluk programı kesintisiz olarak her hafta yayınlanmaya devam edecek

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 2019-2020 Yeni Sezonda Star Tv de devam edecek

Vahe Kılıçarslan daha önceki programlarında zaman zaman farklı kanallarda ekrana gelmiş olsa da 2019-2020 sezonunda da yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Sevilerek izlenen ve yardımseverliği ile bilinen Vahe Kılıçarslan pazar günleri yayınlanan Vahe ile evdeki mutluluk programıyla 2019 ve 2020 yıllarında da kaldığı yerden pazar akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru ve katılım şartlarını okudunuz ve sizlere uygun olduğunu düşünüyorsanız lütfen başvuru formunu yukarıda paylaşmış olduğumuz detayları da dikkate alarak tam ve doğru bir şekilde program ekibine gönderiniz ve yapmış olduğunuz başvuru sonrasında gelen mesajı ve maili saklayınız.

Vahe Kılıçarslan programına başvuru nasılVahe Kılıçarslan Kimdir? Vahe ile Evdeki Mutluluk Program Sunucusu

Vahe Kılıçarslan 1966 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gerçek soyadı Papazan’dır ve Ermeni asıllı bir aileden gelmektedir. Vahe isminin anlamı ise kurtarıcı manasındadır. Vahe Kılıçarslan Marmara Üniversitesi’nde spor Akademisi’ni bitirmiş 1986 yılında askere gitmiştir. Ağrı Patnos’ta piyade komando olarak askerliğini yaptıktan sonra İstanbul Aksaray ve Çağlayan da tavuk toptancılığı yapmaya başlamış daha sonra Feriköy ve Kasımpaşa’da halk pazarlarında çalışmıştır. Annesinin de ısrarıyla mankenliğe adım atan Vahe Kılıçarslan 1989 yılında profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamış, Neşe Erberk ajansa kayıt olmuştur. 1995 yılında Best Model 95 Türkiye yarışmasında ve 2000 yılında da magazin gazetecileri derneği tarafından yılın en iyi mankeni seçilmiş 1997 yılında Rusya’da Turkcell fuarında bir defilede cansız manken olarak durunca adı cansız mankene çıkmıştır.

Vahe Kılıçarslan daha sonra 5 saat 26 dakika hareketsiz durarak dünyada hareketsiz durma rekoru kırmıştır. 2000 yılına geldiğimizde Hülya Avşar ile birlikte Bugün benim doğum günüm adlı oyunda oynamış olan Vahe Kılıçarslan 2000 yılında hayatında bugüne kadar yaşadıklarını Gözlük adını verdiği şiir kitabında 38 şiirle yazarak aşkı ölümü ve acıyı bu kitaptaki şiirlerine taşımıştır.

Vahe Kılıçarslan programı nasıl eve davet edilirVahe Kılıçarslan daha sonra Vahe ile dekodizayn adlı televizyon programı ile 13 yıl boyunca 81 vilayetimizde 750 dar gelirli ailenin evini ücretsiz yenilenmiştir. Daha sonra 2014 yılında Pazar günleri saat 12’de Ye iç Mutlu Et adlı programı sunmaya başlamıştır. Vahe ile evdeki mutluluk programı ise hem Kanal D ekranlarında hem de iki sezondur Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 12’de ekrana gelmeye devam ediyor. Yüzlerce aileye umut ışığı olan ve dekorasyonunu tamamladığı evlerde gerçekten de mutlu aileler bırakan Vahe Kılıçarslan’a bu sosyal sorumluluk projesi sebebiyle teşekkür ediyoruz. Vahe Kılıçarslan, 1989 yılında tanıştığı Mannik Kılıçarslan ile 1991 yılında evlenmiş. Melisa ve Talya adlarında iki kızı vardır.

Önemli duyuru: Sitemiz Vahe ile Evdeki Mutluluk programının resmi sitesi değildir. Vahe Kılıçarslan ile evdeki mutluluk programına katılmak isteyip bilgi almak isteyen ve işin nasıl olduğunu merak edenlere sadece bilgi verme amaçlı bu sayfa oluşturulmuştur. Programa başvuranlara geri dönüşler Vahe ile Evdeki Mutluluk program ekibi tarafından yapılmaktadır. Biz sadece bilgi verme amacıyla bu sayfayı oluşturarak merak edenler için başvuru ve katılım hakkında bilgiler ve detaylar sunmaya çalıştık. İnşallah gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere Vahe Kılıçarslan dekorasyonu kısmet olur.. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı Telefon: +90 (212) 335 00 00
Vahe ile Evdeki Mutluluk programı başvuru katılım Formu: Tıklayın
Vahe ile Evdeki Mutluluk izleyici yorumları görüşleri: Aşağı yazınız lütfen..

Yorum yaz

5 Yorum

 1. Emekliyim yatak odasini yenilemek istiyoruz gücümüź yok bize ulaşirsaniz mutlu oluruz selamlar vahe bey

 2. Avatar Lütfiye erol

  Konya karatayda yaşayorum oturduğun odanın koltukları çok eski emekliyiz değiştirecek gücüm yok bize yardım ederseniz dua ederim 35 yılık evliyim aynı koltuklara oturuyorum

 3. Avatar Gülcan geçmiş

  Vahide bey bende Edirne’de Gülcan geçmiş başvuru formu doldurmaya çalışıyor im ama olmuyor ben evimi4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu iyi olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım evinin eşyaları akrabalarımız aldi taşındım ben doğuştan karaciğer hastası yım 14 senelik evliyim çocuk olmadı yüzüm iç gülmedi ölmeden önce evimi mutfağı banyom yenilerseniz çok sevinirim Allah razı olsun sizden 2ay önce karaciğer kitle buldular karaciğer nakli olmam gerekiyor nakil bulunmadı için bekliyorum ihsallah bulunur bana yardımcı olursanız çok sevinirim Vahide bey benim evde yapılabilir misiniz Allah razı olsun sizden ne olur bana dönebilir mi siniz

 4. Merhaba ben işitme engelliyim 4 yıl önce bosandım.iki çocuğumla yaşıyorum.Bende mutfak banyo yenilenmek istiyorum.ama çok eskimiş sıkılmış durumdayım. Yardım ederseniz çok çok sevinirim.Annemin cep numarası 05366152675 lütfen arayın.Hemen mutfak banyo değiştirilmesini istiyorum

 5. Avatar Gülcan geçmiş

  Merhabalar Vahide bey ben size yaklaşık geçen senede yolanisim ben Edirne’den Gülcan geçmiş evimi4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım taşınırken akrabalarım ailem yardım eti ben doğuştan karaciğer hastası yım 14 senelik evliyim çocuk olmadı dahki 2 ay önce sonuçları iyidi geçen ay karaciğer kitle buldular hemen karaciğer nakli olmam gerekiyor mu akrabalarim bulamadım kimse karaciğer vermek istiyorum bu sırada kadavra listesine girdi m nakil bekliyorum Vahide bey benim iç yüzüm gülmedi ölmeden önce evimi yaparsanız çok sevinirim Allah razı olsun yardımcı olursanız 05423392830

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba