Üç Kız Kardeş Dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Fon Müziği

18.02.2022
113

Bu haberimizde Üç Kız Kardeş dizisinin jenerik fon müziğini ve dizide çalan şarkıları sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimde ki romanından uyarlan Üç Kız Kardeş dizisinin jenerik fon müziği ve dizide çalan şarkıların sözleri de merak konusu olmuştur. Bizler de bu haberimizde çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesi devam eden Üç Kız Kardeş dizisin jenerik fon müziğini ve dizide çalan şarkıları sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Jenerik Fon Müziği

Üç Kız Kardeş dizisi 6 Aralık Salı akşamı yayınlanan bölümünde Emre Aydın’ın Hoşçakal şarkısı çalıyor. Hoşçakal şarkısı sözleri:

Sen hiç görmedinSu vermeye benzedikPlastik çiçeklereHiç görmedin
Sen hiç görmedinDans ettik durmadanKırık camlar üstünde
Sen öyleSana benzeyen her şey gibiErirken avuçlarında benUnutuyorum
Hoşça kalOlacaklar sensiz olsunDaha durmam boşluklarında benUnutuyorum

29 Kasım Üç Kız Kardeş dizisi 28. bölümde çalan Sezen Aksu Yalnızlık Senfonisi şarkısı müziği videosu sözleri: Anladım sonu yok yalnızlığın
Hergün çoğalacak
Her zaman böyle miydi bilmiyorum
Sanki dokunulmazdı çocukken ağlamak
Alışır her insan, alışır zamanla kırılıp incinmeye
Çünkü olağan yıkılıp yıkılıp yeniden ayağa kalkmak
Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte
Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette
Bekliyorum bekliyorum bekliyorum
Hadi gelin üstüme korkmuyorum
Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte
Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette
Bekliyorum bekliyorum bekliyorum
Hadi gelin üstüme korkmuyorum

25 Ekim Üç Kız Kardeş dizisinde 23. bölüm çalan şarkı Sezen Aksu Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun Beraber olamayız benim gibi biliyorsun şarkısı sözleri müziği videosu: Hayat bazen öyle insafsız ki
Küçük bir boşluğundan yakalar
Hissettirmez en zayıf anında
Seni ta yüreğinden yaralar
Ellerin kolların bağlansada
Başında kasırgalar kopsada
Sen tüm gücünle karşı koysanda
Seni acımasız sevdaya salar
Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun
Beraber olamayız benim gibi biliyorsun
Bir başka dünyanın insanısın yavrucağım
Sen kendi dünyanın toprağında büyüyorsun

Üç Kız Kardeş Dizisinde Çalan Şarkılar müzikler

Üç Kız Kardeş dizisi 29 Mayıs Pazar akşamı yayınlanacak olan bölümünde Cem Adrian’ın Zincir şarkısı çalıyor. Cem Adrian Zincir şarkısı sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşalım.

Üç Kız Kardeş dizisi 29 Mayıs bölümünde çalan şarkı ve sözleri:
Artık bilmediğin, gelip geçmediğin,
Hiç görmediğin bir yerdeyim, sensiz.
Artık bakmadığın, beni duymadığın,
Issız sormadığın bir yerdeyim, sensiz.
Umudum yok, umudum yok.
Umut rüya, gerçek zaman,
Peşimde koşturan,
Teselli yok, telafi yok.
Hayat rüya, her şey yalan,
Yaklaşınca zaman…

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı Üç Kız Kardeş dizisi önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında izleri karşına çıkacaktır. 22 Şubat 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin jenerik fon müziği de merak edilmiştir. Ancak dizi henüz yayınlanmadı için, dizinin jenerik fon müziği bilinmemektedir.

1 Mart Salı Üç Kız Kardeş dizisinde 2.bölüm Türkan’ın söylediği şarkı Gözleri aşka gülen sade söğüt dalısın, ah ne güzel ah ne güzel seni sevmek..

22 Şubat Üç Kız Kardeş dizisi 1. bölümde çalan Candan Erçetinin söylediği Annem şarkısı Sözleri: Hani eski zaman masalları anlatır
Hüznümü huzura dolarsın
Kaşım, gözümden çok içim bir parçan
Annem, sen benim yanıma kalansın
Hani bir biblon vardı kırdığım
Üstüne ne kırgınlıklar yaşadın
Ama bil ki ben de parçalandım
Annem, ben senin yanına kalanım
Annem annem
Sen üzülme
Sözlerin hep yüreğimde
Annem annem
Gel üzülme
Ben hala senin
Dizlerinde
Uzayan sohbet gecelerinde
Rolleri unutur dost oluruz
Bizi bağlayan bu kan değil yalnız
Annem, biz birbirimize kalanız

Üç Kız Kardeş Dizisinde Çalan Şarkılar Ve Sözleri

Başrollerini İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven’in paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisinin yapımcığını Süreç Film üstlenmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen dizide çalan şarkıların sözleri de merak edilmiştir. Ancak, Üç Kız Kardeş dizisi henüz hayatına başlamadığı için dizide çalan şarkılar bilinmemektedir. Bizler, 22 Şubat 2022 tarihinde yayın başlayacak olan Üç Kız Kardeş dizisi yayınlandığı zaman dizide çalan tüm şarkıları sözleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisinde Çalan Müzikler

Dizinin başrol oyuncusu İclal Aydın’ın satış rekorları kıran romanından uyarlan Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde devam eden Üç Kız Kardeş dizisinde çalan müzikler de merak edilmiştir. Ancak Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat 2022 tarihine yayın hayatına başlayacaktır. Bundan dolayı dizide çalan müzikler bilinmemektedir. Bizler her salı Kanal D ekranlarında karşınıza çıkacak olan Üç Kız Kardeş dizisi yayınlandığı zaman dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Üç Kız Kardeş dizisinin jenerik fon müziğini ve dizide çalan şarkıları sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..