Tuzak Dizisi Şifacı Ayşe (Naz Göktan) Bilgileri

27.08.2022
4.651

Tuzak dizisi Şifacı Ayşe karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Eylem Canpolat’ın kaleme alacağı Tuzak dizisinde Şifacı Ayşe karakteri merak edildi. Bizlerde, Fabrika Yapım ve Acun Medya imzalı Tuzak dizisi Şifacı Ayşe karakterini yakından tanıtacağız ve Tuzak dizisi gizemli oyuncu Şifacı Ayşe karakteri kimdir? Tuzak dizisinde Ayşe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Tuzak Dizisi Şifacı Ayşe Karakteri Kimdir?

Tuzak Dizisi Şifacı Ayşe (Naz Göktan)Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Tuzak dizisinde yer alan Şifacı Ayşe karakteri, geleneksel tıp, otsu bitkiler ve hatta düşünce gücüyle iyileştirme sanatını uygulayan lisanssız biridir. Şifacı Ayşe karakterini kamera karşısına en son Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle geçen oyuncumuz Naz Göktan canlandıracaktır. Tuzak Dizisi Oyuncu kadrosu burada.

Tuzak Dizisi Şifacı Ayşe Kimdir?

Tuzak dizisi Şifacı Ayşe karakterine güzel oyuncumuz Naz Göktan hayat verecektir. Bizlerde Şifacı Ayşe karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Naz Göktan’ı yakından tanıtacağız ve Naz Göztan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Naz Göktan Tuzak Dizisinde Şifacı Ayşe rolünde

Naz Göktan Kimdir?

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Naz Göktan, çocuk yaşta dans eğitimleri almış ve Royal Academy of Dance’den mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi DTCF Antropoloji Bölümü’nü kazanan ve Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde de çift anadal yapan Naz Göktan, 2018 yılında Bilkent Üniversitesi MSSF Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra yöneticilik ve eğitmenlik yapan Naz Göktan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle kamera karşısına geçmiştir.

Naz Göktan Yer Aldığı Diziler

Tuzak (Şifacı Ayşe, 2022)
Saygı 2 (2021)
Doğduğun Ev Kaderindir (Emine, 2019 -2021)Tuzak Dizisi Ayşe kimdir

Naz Göktan Resmi İnstagram Hesabı

Tuzak dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Naz Göktan resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 643 gönderisi ve 174 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Naz Göktan’ın resmi İnstagram hesabı: @nazgoktan

Naz Göktan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olan oyuncumuz Naz Göktan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle hayatımıza giren oyuncumuz Naz Göktan evli değildir ve daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Yani, Naz Göktan’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Tuzak Dizisi Şifacı Ayşe – Naz Göktan Kıyafetleri

Sektörde kısa sürede yükselen Naz Göktan, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmiştir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Naz Göktan tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmekte. Bizlerde Naz Göktan’ın Tuzak dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, mont, ceket, kaban, tişört, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Tuzak dizisi Şifacı Ayşe karakterini ve Şifacı Ayşe karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Naz Göktan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.