Tutsak dizisi Ahu bilgileri kıyafetleri (Hayal Köseoğlu)

13.09.2023
38

Tutsak dizisi Ahu bilgileri ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.  ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Tutsak dizisi, daha önce Baş Belası, Afilli Aşk, Baht Oyunu, Kasaba Doktoru gibi dizilere imza atan Arc Film üstlenmiştir. Daha önce Dokuz Oğuz, İkimizin Sırrı, Benim Adım Melek gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Cem Akyoldaş’ın çekeği Tutsak dizisi Ahu karakterini Hayal Köseoğlu canlandıracaktır. Bizlerde Tutsak dizisi Ahu karakterini ve Ahu’yu canlandıran oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Tutsak Dizisi Ahu Kimdir?

Tutsak dizisi Ahu bilgileri kıyafetleri (Hayal Köseoğlu)The Last Empress isimle diziden uyarlanan Tutsak’ın erkek başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz’dır. Ahu karakterini canlandıran oyuncumuz Hayal Köseoğlu’da Dizinin diğer bir başrol oyuncusudur. Yani, Tutsak dizisinde Aytaç Şaşmaz ile Hayal Köseoğlu partnerdir. Bizlerde daha önce Muhteşem Yüzyıl, İstanbullu Gelin, Bonkis, Mucize Doktor, Mahkum gibi projelerde karşımıza çıkan oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Hayal Köseoğlu Kimdir?

Tutsak dizisi Ahu rolü Hayal KöseoğluTutsak dizisinin kadın başrol oyuncusu Hayal Köseoğlu, 20 Aralık 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 6 yaşında sektöre adım atan Hayal Köseoğlu kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Ruhsar dizisiyle geçmiştir. Kariyerindeki ilk çıkışı Aşkı Memnu dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Mucize Doktor ve Mahkum dizilerindeki performansıyla tanınmıştır. Hayal Köseoğlu’nun resmi Instagram hesabı: @hayalkoseoglu

Tutsak dizisi Ahu bilgileri. Ahu karakterini canlandıran oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.