Altın Kafes dizisi Ahu bilgileri kıyafetleri (Hayal Köseoğlu)

23.10.2023
915

Altın Kafes dizisi Ahu bilgileri ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.  ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Altın Kafes dizisi, daha önce Baş Belası, Afilli Aşk, Baht Oyunu, Kasaba Doktoru gibi dizilere imza atan Arc Film üstlenmiştir. Daha önce Dokuz Oğuz, İkimizin Sırrı, Benim Adım Melek gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Cem Akyoldaş’ın çekeği Altın Kafesdizisi Ahu karakterini Hayal Köseoğlu canlandıracaktır. Bizlerde Altın Kafes dizisi Ahu karakterini ve Ahu’yu canlandıran oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Altın Kafes Dizisi Ahu Kimdir?

Altın Kafes dizisi Ahu bilgileri kıyafetleri (Hayal Köseoğlu)The Last Empress isimle diziden uyarlanan Altın Kafesin erkek başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz’dır. Ahu karakterini canlandıran oyuncumuz Hayal Köseoğlu’da Dizinin diğer bir başrol oyuncusudur. Yani, Altın Kafes dizisinde Aytaç Şaşmaz ile Hayal Köseoğlu partnerdir. Bizlerde daha önce Muhteşem Yüzyıl, İstanbullu Gelin, Bonkis, Mucize Doktor, Mahkum gibi projelerde karşımıza çıkan oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Hayal Köseoğlu Kimdir?

Tutsak dizisi Ahu rolü Hayal KöseoğluAltın Kafes dizisinin kadın başrol oyuncusu Hayal Köseoğlu, 20 Aralık 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 6 yaşında sektöre adım atan Hayal Köseoğlu kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Ruhsar dizisiyle geçmiştir. Kariyerindeki ilk çıkışı Aşkı Memnu dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Mucize Doktor ve Mahkum dizilerindeki performansıyla tanınmıştır. Hayal Köseoğlu’nun resmi Instagram hesabı: @hayalkoseoglu

Altın Kafes dizisi Ahu bilgileri. Ahu karakterini canlandıran oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Altın Kafes dizisi Ahu kimdir cevap verdik. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..