Tozkoparan 2023-2024 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi?

01.07.2019
233

Trt1 ekranlarında devam eden ve her bölümüyle hem çocukların hemde yüreği çocuk kalmış yetişkinlerin merakla izledikleri Tozkoparan dizisinin devam edip etmeyeceği oldukça merak ediliyor. Sezon boyunca devam ettikten sonra Mayıs ayında ara verip Haziranda yeniden başlayan Tozkoparan dizisi 2023-2024 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi? oldukça merak konusu oldu.

Tozkoparan dizisi 2023-2024 Yeni Sezonda Devam Edecek mi yoksa 2022 martta Bitecek mi? izleyiciler çok merak ediyorlar. Özellikle çocukların ve yüreği çocuk kalanların ilgiyle izledikleri ve okçuluk için farkındalık yaratan dizi Tozkoparan oldukça güzel bölümleri ile izleyenlerde iz bıraktı. Bu nedenle herkes Tozkoparan dizisinin akıbetini merak ediyor. Tozkoparan dizisinin 2023-2024 Yeni Sezonunda Devam etmesi için öncelikle çok düşük reytinglerden kurtulması gerekiyor.

Tozkoparan dizisi Yeni Sezon devam mı final mi

Tozkoparan 2023-2024 Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bu soruya sağlıklı cevap verebilmek için öncelikle dizinin geçmişte nasıl bir reyting oranı aldığından ve son olarak izlenme oranlarının hangi aşamada olduğundan kısaca bahsedelim. Tozkoparan 2023-2024 Yeni Sezonda devam edebilmesi için öncelikle yüksek reytinglere sahip olması gerekir. Ancak gördüğümüz kadarıyla dizinin reytingleri maalesef beklentilerin çok altında seyrediyor. Reytingleri düşük olunca dizilerin uzun vadeli hesap yapması ve 3. sezonlarını düşünmeleri oldukça zor oluyor. Kısacası her şey reytinglerin iyi olmasına bağlı..

Tozkoparan Yeni Sezonda Devam Edecek mi bitecek mi

Tozkoparan Dizisi Reytingleri Nasıl, Yeteri Kadar İzleniyor mu?

Tozkoparan dizisi ilk başladığı zamanlarda 3 oranında hatta bir ara 4 total oranına yakın reyting alıyordu. Bu reytingler gayet iyi oranlardı sezon içinde. Ancak daha sonra ara verip Haziranda yeniden başlayınca beklentilerin aksine dizinin reyting oranlarında bir düşüş oldu. Tozkoparan dizisi son haftalarda 2-3 arasında total reyting alıyor ve yaz sezonunda bu şekilde ilerleyecek görünüyor. Bu izlenme oranları Tozkoparan dizisi için yeterli bir oran mı sorusuna bizce yetersiz, daha yüksek reytingler alsa belki Tozkoparan gelecek sezonda da devam eder diyebilirdik ama bu oranlarla devam etmesi oldukça zor görünüyor. İşte Tozkoparan dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları ve sıralaması:

Tozkoparan Reyting sonuçları nasıl

Bu oranlara baktığımızda Tozkoparan dizisinin çok uzun ömürlü olmayacağını yaz sezonu boyunca ekrana geldikten sonra yeni sezonda dizinin final yaparak ekrana veda edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Okçular Vakfı tarafından desteklenen Tozkoparan dizisinin yeni nesillere ata sporumuz okçuluğu oldukça güzel anlatıp sevdirdiğini hemen itiraf etmeliyiz. Tozkoparan dizisinden sonra okçuluğa duyulan merak ve ilgi yaklaşık 5 kat artmış durumda. Tozkoparan bu ilgi ve alakayı öğrencilere çok iyi vermiş görünüyor. Son dönemde çok eleştirilen Okçular Vakfı belki de en güzel işlerinden birisini Tozkoparan dizisini destekleyerek yaptı diyebiliriz.

Tozkoparan 2023-2024 Yeni Sezonda Final mi Yapacak Bitecek mi?

Tozkoparan dizisinin 2023-2024 Yeni Sezonda final mi yapacağı yoksa devam mı edeceği oldukça merak ediliyor. Çocuklar ve öğrencileri için oldukça güzel bir alternatif olan Tozkoparan dizisi eğer reyting oranları daha da fazla düşmezse devam edebilir. Ancak yukarıda gördüğünüz gibi sürekli reytingler düşmeye devam ederse Tozkoparan dizisinin devam etmesi biraz zor görünüyor. Ayrıca son zamanlarda Trt uzun süreli diziler yerine daha popüler ve hit getirecek dizilere yönelmiş durumda. Bu nedenle Tozkoparan dizisiyle ilgili kesin olmasa da büyük ihtimalle yaz sezonu sonrasında final yaparak ekrana veda edecek diye düşünüyoruz. Tozkoparan dizisinin final yapması Eylül ayını bulabilir. Ancak Eylül ayında okulların açılması ile birlikte yeni sezon başlayacağı için muhtemelen yeni diziler Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Tozkoparan 2019-2020 Yeni Sezonda Devam Edecek mi_1

Tozkoparan Okçular Vakfına Gelen Tepkilerden mi Bitirildi?

Öncelikle Tozkoparan dizisinin Okçular Vakfının desteği ile okçuluğu sevdirmek ata sporumuzu geniş kitlelere duyurmak amacıyla desteklendiğini belirtelim. Son İstanbul Belediye başkanlığı seçiminde Ekrem İmamoğlu dernek ve vakıflara destek olunmayacağını ve yapılan yardımların kesileceğini söyleyince bundan Okçular vakfı da olumsuz etkilendi elbette. Ancak Tozkoparan dizisinin bitmesi doğrudan Okçular vakfı ile ilgili değil daha çok dizinin reytinglerinin düşük olması sebebiyledir. Bu yüzden Tozkoparan dizisinin bitmesini final yapmasını sadece Okçular vakfıyla ilişkilendirmemek gerekiyor. Tozkoparan dizisi reytingleri yüksek olsa yine devam edebilirdi..

Tozkoparan Dizisi Yeniden başlayacak mı? Yeni Sezonda tekrar Trt1 de mi?

Tozkoparan dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi

Sevilen bir dizi olan oldukça gizemli görüntüleri ile İstanbul Temrenli kasabasındaki Türk okçuluğunun gizemli geçmişine göz atan Tozkoparan dizisi yeni sezonda Trt ekranlarında tekrar başlayacak mı oldukça merak edilen bu soruya maalesef reytinglerinin düşük olması nedeni ile başlamasının mümkün olmadığını açıkça dile getirebiliriz. Tozkoparan dizisi yeni sezonda ekrana gelmeyecek ve başka bir kanala transfer olmayacaktır. Güzel bir dizi olarak Okçuluk sporunun yeniden canlanmasına olumlu katkıda bulunarak güzel bir dizi keyfi olduğunu düşünüyoruz.

Güncelleme: Tozkoparan 2023-2024 Yeni Sezonda Devam eder mi sorusuna pek olumlu yanıt veremeyeceğiz. Çünkü dizi 27 Mart 2022 pazar günü 77. final bölümü ile ekrana gelecek. Tozkoparan Dizisi Neden Bitti, Gerçek Final Sebebi Ekrem İmamoğlu mu? detaylı görüşleri için linki tıklayın lütfen..

Sizlerde Tozkoparan dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Tozkoparan 2023-2024 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi? soruları hakkında kendi görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Tozkoparan Neden Bitti Final Oldu_?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Bilinmeyen dedi ki:

  Ne zamanbaşlıyor 2023 Mart ayında

 2. Duhasemh dedi ki:

  Filim nezaman başlicak ve hangi kanalda

 3. Anonim dedi ki:

  Lütfen Tozkoparan iskender çabuk başlasyn çok özledim

 4. Çağan efe ak dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar yönetmenlerimizin karari değişmezse 15 ocakda sizlerleyiz

  1. İsminiz dedi ki:

   Valla ben yayin akısına baktım ama tozkoparan iskender diye yoktu.

  2. Merjen Caryyeva dedi ki:

   Marhaba biz turmenistandan bile izliyorus ne olur bitirmeyin Lutfan ayrica sizleri cok seviyorum

 5. mete dedi ki:

  bitmedi yalan

  1. Anonim dedi ki:

   Lütfen Tozkoparan iskender çabuk başlasyn çok özledim

  2. Duha dedi ki:

   Mete tozkoparan iskender nezaman başlicak ve hangi kanalda

 6. Tozkaparan Araştırmacısı dedi ki:

  Arkadaşım ben başka yerlere baktım.
  SEZON FİNALİ YAPILMADI.
  Yalan söylüyorlarrrrrrrrrrrr

 7. Leya dedi ki:

  Lutfen tozkoparan bitmeyin yaa sizi sewiyoruz cagan, leya cookda seni sewiyorum leyacim we caganida o benim okulumdaki bir cocuga benziyor we deniz 13 yasinda olmali bande 13 yasymdayim tuana da yagizda war siz cook iysiniz filmin rejisyorlarina da bool sanslar

 8. Eylül dedi ki:

  Mükemmel bir flim bitmesin

 9. TOZKOPARAN HAYRANY dedi ki:

  TOZKOPARAN DIZISI ASLA BITMESIN. BU DUNYADA MAWI AY TEKDIR.BU NU BALKI HARKEZ ISTIYORDUR. NO OLUR BITMESIN

 10. BEGALI dedi ki:

  NO OLUR TOZKOPARAN DIZISI BITMESIN.HEPIMIZ ONU ÇOK SEWIYORUS.

 11. Ecrin su dedi ki:

  Ama tüten devam etsin ben çevremdeki herkes bunu izliyor çok keyif verici bende buradan örnek alarak okçuluka başladım. Lütfen devam etsin Allah rızası için çok güzel bir filmdi

 12. Neva dedi ki:

  Lütfen film sona ermesin ben diğer bölümlerinide çok merak ediyorum severek izliyorum

 13. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar tozkoparan artıkın her hafta içi sabah saat 8:15″te tekrar bölümleriyle devam edicek yani eski bölümler mesela bu sabah oynadı

 14. SYLA dedi ki:

  TOZKOPARAN ASLA BITMESIN TOZKOPARAN DIZISI ÇOCUKLARA ÖRNEK OLUÝOR BÄNDE TOZKOPARANYŇ BÜÝUK HAÝRANYÝYM

 15. Anonim dedi ki:

  Bu dunýäde MAWY AÝ TEKDIR

 16. ssssssssss dedi ki:

  bence devam edecek

 17. TOZKOPARAN İSKENDER FAN dedi ki:

  Devam etmeli çocukların hevesle beklediği aile dizisi

 18. Elif dedi ki:

  Tuzkoparan iskender bitmesin

 19. Ayjahan dedi ki:

  Hic bitmesin ya

 20. Arzu dedi ki:

  En sevdigim dizi toskoparan iskender kacyrmadan izliyorum sezon finali metenin gelmesile hepimiz sok loduk cok sevindik lutfen final olmasyn butun cocuklar toskoparan iskender izliyorus butun oyunculary hayranlaryyys

 21. DESTAN dedi ki:

  TOZKOPARAN OZGUR EGE NALJI SENI ÇOK AMA ÇOK SEWYORUM TOZKOPARAN DIZISI BITMESIN 2021 DEN TA 2320 DEK BITMESIN

 22. Elif dedi ki:

  Tozkoparan dizisinin bitmesini istemiyorum

  1. DESTAN dedi ki:

   TOZKOPORAN METE TRT ÇOÇUKDAN TRT1 DEN HER GUN BASLASIN

 23. Fatma çetin dedi ki:

  Bence bitmesin çünkü ben o diziyi çok seviyorum inşalla bitmez.

 24. Tozkoparan dedi ki:

  Bari Tozkoparan iskender’i Haftada bir yapmayın her gün 17.30’da yapın lütfennn 😭😭😭

  1. gizemlikız dedi ki:

   bunu belki de tüm izleyiciler istiyor olabilir ama sonuçta onlarda okula gidiyor onlarında kendine zaman ayırması gerek onlarda insan

 25. Tozkoparan dedi ki:

  Bari Tozkoparan iskender’i Haftada bir yapmayın her gün 17.30’da yapın

  1. Anonim dedi ki:

   Tozkoparan iskender gölge finali nezaman yayinlanacak

 26. Reytinglere başlatmayın dedi ki:

  Tozkoparan başkasın ben çok seviyorum her gün 1 saat ok aldım çalışıyorum lütfen başlasınn 😭😭😭

 27. Tozkoparan dedi ki:

  Bence hep devam etsin ❤❤❤❤❤

 28. İbrahim dedi ki:

  2121de devam etsin.

 29. Tozkopara dedi ki:

  Tozkoparan her gün başlasın

  1. Anonim dedi ki:

   Lütfen bitmesin TOZKOPARAN İSKENDER dizisini o kadar seviyoriski onu ailece izliyoruz lütfen final olmasın 😭😭 çocuklarının sevdiği dizi

   1. Anonim dedi ki:

    2023 08 03 yayinlanacakmy

 30. tozkoparannnnnnn dedi ki:

  tozkoparan bitmesin 56 57 58 59 inşallah yayınlarsınız

 31. Anonim dedi ki:

  Tozkoparan 2021 de olacak mı çok güzel 2021 de olsun ya

 32. Anonim dedi ki:

  Tozkoparan dizisi 2021 de olacak mı

  1. SANANE dedi ki:

   Evet hatta 02 01 2020 de başlayacak

 33. Nisa Azak dedi ki:

  Keşke Bende Oyuncu Olsaydım Hep Kıskanıyorum Hep Spor Yabıyorlar bursada oyuncuya ihtiyacınıızz varssa lütfen bildirin

 34. Nisa Azak dedi ki:

  Ben Bu Filmi 4 kez izledim ve birdaha izlicem okçuluk kursuna gitmek istiyorum ama kurslar kapandı korona Yüzünden Devam Etsin Hem O Film Okçulukla İlgili Okçuluk Eskiden silahlar gelmeden önce 100 yıllarca devam etti sonra silahlar çıktı tozkoparanda uzun olsun Diyeceğim Bu Kadar Ap

 35. Yunus emre dedi ki:

  16 ekim cuma 2020 trt çocukta başlayacakmı

  1. Tozkoparan dedi ki:

   Başladı bile

 36. Lütfen tozkoparan bitmesinnn dedi ki:

  Lütfen tozkoparan bitmesi

 37. ege özgür nalci dedi ki:

  arkadaşlar siz ı cook özledik 5 ekimde geliyoruz

 38. Rauof dedi ki:

  Lutfan tozkoparan dizisi devam edsin

 39. HELIN dedi ki:

  LÜTFEN BITMESIN TOZKOPARAN BEN HERKESI SEVIYORUM

 40. HAYRAN dedi ki:

  LÜTFEN TOZKOPARAN BITMESIN

 41. Haylanı dedi ki:

  Ben Tozkoparan dizisi ni severek izledim inşallah bittmez Tozkoparan hayranlarını Bırakmaz herkes Tozkoparan dizisini geli dünmesini bekliyor. Hayranlarınız yeni bölüm bekliyoruz lütfen geli dünün

 42. Anonim dedi ki:

  Tozkoparan dizisi ni çok sevdim bütün bölümlerini çok severek izledim . İnşallah bitmez bu kadar çok sevenlerini bırakmaz. Tozkoparan dizisi ni çok özledik 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

 43. Zeynep dedi ki:

  Lütfen bitmesin lüüüüütfen

 44. Anonim dedi ki:

  Bitmesiiiin.

 45. Sıraç dedi ki:

  Nolur bitmesin

 46. sare gül dedi ki:

  tozkoparan biterse çok alarım bitmesin insanlarda biraz reyting versin
  NANGÖRLER

 47. Hesen dedi ki:

  Cok super bir dizi idi. Benim hayatimi cok degisdi. Ben gece gunduz dua ediyorum ki bu dizi devam etsin.

 48. hayran dedi ki:

  ya+ben+resmen+ozgur+ege+nalciya+asik+oldum+lutfen+bitmesin

 49. Bitmesinmm dedi ki:

  Lütfen bitmesinnnnnnn bende başvurdum hala inyernettennizliyorum bayan sona kadar çok güzle bu film

 50. Havin ravza uçar dedi ki:

  Özgür abi seni çok seviyorum senin en büyük hayranınım

 51. CEYLİN KAYA dedi ki:

  ya nolur bitmesin

 52. Emir dedi ki:

  Insallah bitmez arkadaşlar trt 1 de toz koparan oyuncularının oynadığı uzaktan erisim adında bisey var hafta içi 3:45 de

  1. Tozkoparan bitmesin dedi ki:

   Lütfen yeniden başlasın heyecanlı bir şekilde pazarı bekliyoduk çok güzel Bi diziydi lütfennn!!!!!

 53. Tozkoparan hayranı Hümeyra dedi ki:

  Nolur bitmesin ben hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

 54. Hümeyra dedi ki:

  Lütfen bitmesin ben tozkoparanın hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim lütfen yine başlasın be

 55. Hümeyra dedi ki:

  Lütfen bitmesin ben tozkoparanın hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim lütfen yine başlasın ben çooooook merak ederek izledim. Noooooooooooooooooooooooooooolllurrrrrrrrr

 56. deniz makedonyalı dedi ki:

  İnşallah bitmez
  Makedonya izleycisi

 57. BBBBBBB dedi ki:

  İnş bitmez, cidden çok güzel bir dizi idi. Her bölümünü seyrediyordum. Kendimi onun içinde bile sanıyordum. Lütfen devamı gelsin ????

 58. Yaşar Kılıç dedi ki:

  Nasıln Ya Bitemez Dört Gözle Beklediğimiz dizimiz 2 Oğlum Kaçırmadan izliyorduk.

 59. Anonim dedi ki:

  bitmesin nolur

 60. Səbuhə dedi ki:

  Yaaa nolur bitmesinn…
  Ben onları çok seviyorummn💜💜❤❤👍…

 61. Keziban Özerdemir dedi ki:

  Hayır ya Elif ❤Mete çok yakışıyo zaten bu yüzden izliyordum lütfen bitme yaa

 62. Anonim dedi ki:

  İnşallah bitmez bir sürü kişi işsiz kalıcak 🙁

  1. Tozkoparan dedi ki:

   İnşallah bitmez . Her bölümünü izliyorum. Arkadaşlar trt 1 de toz koparan oyuncularının oynadığı uzaktan erişim adında bişey başlıyo hafta içi 3:45 de

 63. Anonim dedi ki:

  İnşallah bitmez birsürü kişi işsiz kalıcak Rabbim yardımcıları olsun

 64. Tozkoparan hayranı dedi ki:

  Devam etsin diye hiçbirşeyi değiştiremeyiz o yüzden reytingler yüksek olursa devam edebilir reytingler düşük olduğundan final yapmak zorunda kaldılar bu yuzden bence herkes tozkoparan dizini izlesin ve ne olur final olmasın.

  1. TOZKOPARAN dedi ki:

   Bitmesine inşallah ALLAH büyük bitirmez çocukların duasını geri çevirmez bitmez

 65. Eda dedi ki:

  Tozkoparan bitmesin o bölümleri merakla bekliyorum
  Lütfen sezon finali olsun final değil

 66. Anonim dedi ki:

  Tozkoparan dizisi bitmesin güzel bir dizi

 67. Tozkoparan hayranı dedi ki:

  Lütfen tozkoparan bitmesin .Yeni sezonlarla devam etsin ama lütfen bitmesin.

  1. Hesen dedi ki:

   Luutfen bitmesin bu dizi. Ben kendimi ruyamda Tozkoparan olarak goruyordum

 68. Rustem dedi ki:

  Tozkoparan 2020 2021 devam etsin

 69. Tozkoparan dedi ki:

  Tozkoparan lütfen bitmesin 219 689 80009 1000 bölüm sürsün

 70. CANER dedi ki:

  TOZKOPARAN 2020 2021 YENİ SEZON DEVAM ETSİN

 71. Anonim dedi ki:

  gerçekten güzel film tozkoparan lütfen bitme

 72. Anonim dedi ki:

  Lütfen bitmesinin ben çoook seviyorum 219. 689 80009 1000 bölüm sürsün

 73. Tozkoparan HAYRANIIIIIIIIIIIIIIII dedi ki:

  Asla ama asla bitirmeyi ,lütfen bitirmeyin Tozkoparan sız yaşayamam ben.Bütün oyuncular çok iyi oynuyorlar ve başarılılar.Final yapmayın ne olur. Çok seviyorum bu diziyi.😅😊😊😊bütün sevdiğim oyuncular bu dizi de.

 74. sultan dedi ki:

  Ya bitirmeyin diziyi lütfen

 75. Tozkoparan hayranyyym dedi ki:

  TOZKOPARAN ASLA BITMESIN BITEMEZ BITMEMELI NOLUR LUTFAN FINAL OLMASYN BENIM EN SEVDIGIM DIZI TOZKOPARAN OYUNCULARYNA BASARYLAR DILERIM BURAK SENI COOK SEVIYORUM BASARYLAR DILERIM SANA .

 76. Tozkoparan hayranı dedi ki:

  Tozkoparan hiç bitmesin nolur en sevdiğim dizi

  Tozkoparansız bir hayat yaşayamam

 77. BERKANT SOYLU dedi ki:

  TOZKORAN FİNAL OLMASIN ÇOK GÜZEL DİZİ Dİ LÜTFEN DEVAM ETSİN

 78. BERKANT SOYLU dedi ki:

  TOZKORAN GÜZELDİ ÇOK GÜZELDİ LÜTEN DEVAM ETSİN İŞTİYORUM ABİLER ABLAR BEN TOZ KORAN LÜTME PAZARTESİVOLSUN İŞTİYORUM ÇÜNKÜ BEN PAZAR GÜNÜ ABLALA OYUN OYNUYORUM ONUN YÜZDEN İZLEMİYORUM BİRGİSARDA TOZKORAN DA İZİYORUM LÜTFEN TOZ KORAN EYLÜLDE FİNAL OLMASIN İSTEMİYORUM ABLER ABLAR BENİ KIRMA LİCA EDERİM BENİ KIRARSANIZ FİNAL EDERSİZ ÇOK ÜZÜRÜM AĞLAYIM PUAN ATLASIN YÜŞEK OLSUN LÜTMEN

 79. Tozkoparan dedi ki:

  Tozkoparan hic bitmesin. Ne olursa olsun ben tozkoparani hep izleyeceğim

 80. Tozkoparan dedi ki:

  Lutfan tozkoparan bitmesin.Biz aylece izliyoruz.Tozkoparany coooooooooook seviyoruz.

 81. Azeri hayran dedi ki:

  Noooolur bitmeeeesin…

 82. Tozkiparan dedi ki:

  Lütfen bitmesin

 83. Nazli dedi ki:

  Ben Turkmenistanly olarak tozkoparanyn bitmemesini coooooooooooooooook istiyorum.Lutfeeeeeeeeen devam etsin.

 84. Favori dedi ki:

  Çok güzel bir dizi çocukların en sevdiği dizi

 85. Anonim dedi ki:

  Ben tam anlamadım yeni bölüm 35 36 bölüm 2019 kasım ayı hangi gün yayinlanicak

 86. tozkoparan dedi ki:

  çok güzel bir dizi sayesinde okçuluğa başladım çok akıcı LÜTFEN devam etsin reytingleri arttıralım

 87. 1 numaralı tozkoparan hayranı dedi ki:

  arkadaşlar böyle ağlamakla olmaz .çevremizdekileri toplayıp reytingi arttırarak tozkoparanın devam etmesini sağlayabiliriz. Okçuluk vakfına dilekçe gönderelim o zaman hem reyting artar hemde okçuluk vakfınının kendisine güç gelir pes etmek yok ağlamak yok hadi ozaman çalışmalar başlasın

  1. Anonim dedi ki:

   TOZKORAN HİÇ BİTMESİN ÇOK SEVİYORUZDİZİ FİNAL OLMASIN LÜTMEN ABLAR ABİLER BEN İSEVİYORSANIZ FİNAL OLMASIN

 88. 1 numaralı tozkoparan hayranı dedi ki:

  olamaz tozkoparan bitemez bitemez bitemez
  bunun için çevredeki kişileri tozkoparana yönlendirerek reytinkleri arttırcaz
  ozaman hadi çalışmalara başlasın .tozkoparan eyer bitmesini istemiyorsanız hadi o zaman reytinglleri arttıralım hadi..

 89. Gülçin Gültekin dedi ki:

  Tozkoparan dizisi bize Okçuluğu Tarihi Önemini hazzını gururunu yaşamamızı birazda çocukların bilgi almalarına sebep oldu.Bende bu sebepten dizimizin devam etmesini istiyorum.Rica etsem.Devam etse

 90. kakamyrat dedi ki:

  Tozkoparan bitmesin. Lutfen,lutfen,lutfen,lutfeeeeeeeen.

 91. Allamyrat. dedi ki:

  Ne olur tozkoparan dewam etsin.Bende Turkmenistanliyim. Her bolumunu kacyrmadan izliyoruz. Yeni sezon bolumlerinide izleyebilmek dilegiyle yeni sezonu bekliyoruuuuuuuuz.

 92. Shemshat Gulberdiyewa.. dedi ki:

  Lutfen tozkoparan bitmesin. Ben bi Turkmenistanliyim.Tozkoparany izleyen butun cocuklar icin bitmesin.LUTFEN.

 93. shemshat gulerdiyewa. dedi ki:

  Lutfen Tozkoparan bitmesin.Onu ailecek izliyoruz butun agabeylerim ablalarym kardeslerim ben bi Turkmenistanliyim.Biz gencler icin Lutfeeeeeeeeeeeeeen.tozkoparan bence dewam etmeli.

 94. zeynep dedi ki:

  ne olur bitmesin çok güzel bir dizi o kadar çok seviyorumki rüyalarıma tam 12 kez geçti😭😭😢😢💙💙💙💙💙💙

 95. hira dedi ki:

  İnşallah bitmez

 96. azra dedi ki:

  bence çok güzel bir dizi hiç bitmesini istemiyorum.diğer dizilere göre daha güzel….

 97. dedi ki:

  Lütfen bitmesinnnnn çok güzel bir dizi 😢😭

 98. Xedice dedi ki:

  Nolur ama nolur baslasin herkesden rica ediyiorum tozkoparana reting verelim ki yeni sezondada karsilasallim….ozledim

  1. BERKANT SOYLU dedi ki:

   TOZKORAN ASLA BİTMESİN BİTEMEZ BİTMEMELİ NOLUR LÜTFEN FİNAL OYMAYIN EN SEVDĞİM DİZİ TOZKORAN OYUNCULARNA BASARıLAR DİLERİM BURAK SENİ Cok SEVİYORUM BASARYLAR DİLERİMM SANA

 99. Demirhan dedi ki:

  Vallahi Tozkoparan gibi diziler hiç gelmez televizyonlara nolurr bitmesin o dizi

 100. Eylem dedi ki:

  Bitmesini hiç istemiyorum

 101. 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙂🙂🙂🙂🙂😍😚 dedi ki:

  Bitmesin lütfeeeeeeeeeeeeeeen 3.sezon başlaşın 💜♥️❤️🤩😍

 102. Sarvara dedi ki:

  Tozkoparan diziyi cok seviyorum. 2sezon devam etsin lütfen ❤

  1. BERKANT SOYLU dedi ki:

   TOZKORAN HİÇ BİTMESİB NE OLURSA OLSUN BEN TOZKORAN NI HEP İZLECEĞİM

 103. Anonim dedi ki:

  Ya mis gibi izliyoduk biti ya offf

 104. Hamza dedi ki:

  Tozkoparan as la bitmemeli s urekli Devam etsin

 105. Başak dedi ki:

  Tozkoparan dizisi lütfen bitmesin. Diziyi çok ama çok seviyorum. Olur final yapmayın… nolurrrr

 106. Arda dedi ki:

  Lütfen bitmesin hep pazartesi izliyorum nolur final yapmayın

 107. Zehra dedi ki:

  Tozkoparan her zaman başlasın tozkoparan en sevdiğim dizi

 108. Neslihan dedi ki:

  Nolur final olmasın😥

 109. Ahmet dedi ki:

  Ne olur bitmesin

 110. umut dedi ki:

  herşey ortaya çıktı bence dizi devam etmeyecek nurgülle sezgin evlendi celal in kuzgun olduğu ortaya çıktı metenin ise tozkoparan olduğu bir yandanda devam edebilir çünkü mete celal ile savaşabilir bunun sonunda mete kazanır ve dizide olay kalmaz dizi final yapar

 111. Meryem dedi ki:

  Bende bir turkmenistanliyim diziyi cooooooooooooooook seviyorum lutfen hic bitmesin ya lutfen. Ben tozkoparan diziyi gece uyumadan izliyorum ve cooooooooooooooook seviyorum lutfen hic bitmesin nolur

  1. Tozkoparan başlasın dedi ki:

   Lütfen tozkoparan yeniden başlasın bazarı heyecanla bekliyoduk toz koparan çok güzel bir dizi lütfen bizi üzmeyin nolur yeniden başlasın lütfennn!!!

 112. Telvas Geldimyradova dedi ki:

  Bence tozkoparan dizisi devem etmeli cunku sadece turkiyede degil diyer devletlerde bile sevilerek izleniyor. Mesela Turkmenistanda. Ben ve benim arkadaslarim cok severek izliyoruz. Eyer devam ederse cok seviniriz.

  1. Anonim dedi ki:

   Bence de bitmesin hepinize çok hayranım

   1. Mohamed dedi ki:

    insallah bitmez hepimiz onu cok seviyoruz 1000 kisi izliyor

  2. Merjen Caryyeva dedi ki:

   Dogru bende turkmenistandanim