Teşkilat Zehra Ayrıldı Mı, Neden Çıktı? Geri Gelecek Mi? (Deniz Baysal)

27.07.2023
1.084

Teşkilat Zehra ayrıldı mı, neden çıktı? Geri gelecek mi? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Teşkilat dizisi istihbarat, aksiyon ve dram türündedir. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Üç sezondur ekranlarda olan Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Deniz Baysal’ın (Zehra) diziden çıktığına dair haberler gündeme gelmiştir. Bizlerde bundan dolayı Teşkilat dizisi Zehra’nın diziden çıkıp çıkmadığını sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Zehra Ayrıldı Mı?

Teşkilat Dizisi Zehra neden çıktı ayrıldı mı sebepPazar akşamları ekrana gelen Teşkilat dizisi Burak Arlıel yönetmenliğinde çekilmektedir. Teşkilat dizisi 7 Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Zehra karakteri de o tarihten itibaren Teşkilat dizisinin başrolünde yer almaktaydı. Şimdilerde ise Zehra karakterini diziden ayrıldığına dair haberler çıkmıştır. Seyirciler de bu haberlerin doğru olup olmadığını merak etti. Ancak Zehra’nın Teşkilat dizisinden ayrıldığına dair çıkan haberler doğrudur. Kısacası Zehra karakteri Teşkilat dizisinin 4. Sezonunda yer almayacaktır. Teşkilat Dizisi Reytingleri ve İzlenme Oranları:

Teşkilat Zehra Diziden Neden Çıktı?

TIMS&B Productions imzalı Teşkilat, üç yıldır pazar gününün en çok izlenen dizileri arasındadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Teşkilat dizisinin kadın başrol oyuncusu Deniz Baysal, Zehra karakterini canlandırmaktadır. Fakat yukarıda belirttiğimiz gibi Zehra karakteri dizden ayrılmıştır. Bu nedenle de dördüncü sezonda yer almayacak. Deniz Baysal, yapım şirketi ile görüşmüş ve ayrılma kararını karşılıklı olarak almışlardır. Deniz Baysal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda diziden ayrıldığını duyurmuştur.

Teşkilat Zehra Diziye Geri Gelecek Mi?

Başarılı oyuncumuz Deniz Baysal, Teşkilat dizisinin yapımcılarıyla görüşmüştür. Dizinin yapımcıları ve oyuncumuz ortak karar alarak, Zehra karakterine son vermişlerdir. Dolayısıyla Zehra karakteri dizinin 4. Sezonunda yer almayacaktır. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda diziden ayrıldığını duyuran Deniz Baysal’ın önümüzdeki yıllarda Teşkilat’a geri gelip gelmeyeceği de merak edilmiştir. Fakat bu konu hakkında net bir açıklama yapılmamıştır. Ancak bizler, dizide yeni bir tim kurulacağı için Zehra’nın geri gelmeyeceğini düşünüyoruz.

Teşkilat Zehra ayrıldı mı, neden çıktı? Geri gelecek mi? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. özlem Ercan dedi ki:

    peki Zehra nın yerine kim kadın baş rol oyuncusu olacak deniz baysalın yerine kim murat Yıldırımın partneri olacak