Teşkilat Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları (TRT1)

7 Mart 2021 pazar akşamı TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Teşkilat dizisi bu sezon TRT ekranlarında yayınlanan ilk dizi olacak. Bizde bu konumuzda teşkilat dizisi pazar akşamları reyting alabilir mi yeteri kadar izlenir mi bu konuları irdeleyeceğiz. Teşkilat dizisi reyting sonuçlarına AB ve Total izlenme oranlarına resmi sonuçlar ile birlikte sayfamızda sizlere sunacağız.

Teskilat dizisi oyuncu resim

Teşkilat dizisi reyting sonuçları

Teşkilat 6. bölüm 11 Nisan reyting sonuçları: Total’de 12.41 reytingle
AB’de 14.21 reytingle
ABC1’de 14.19 reytingle üç grupta da gün 1.oldu.Teşkilat dizisi 6. bölüm reytingleri Nisan 2021

Teşkilat dizisi 1. bölümü ile 7 Mart 2021 pazar akşamı yayın hayatına başlıyor. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan teşkilat dizisinin oyuncuları arasında Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi oyuncular bulunuyor. Teşkilat dizisinin ilk bölümden itibaren alacağı reyting oranlarına reyting sonuçlarında sayfamızda sizlerle buluşturacağız.Teşkilat Dizisi Reyting Sonuçları

Teşkilat dizisi 1. bölüm reyting sonuçları 7 Mart pazar

TRT ekranlarında 2021 yılında ilk yayınlanan dizi olan teşkilat dizisi pazar akşamları tövbeler olsun isimli dizinin yerine başladı. Yaz aylarından beri devam eden tövbeler olsun dizisinin gün değiştirip – final yapması ile birlikte yayınlanmaya başlayan Teşkilat dizisi Ankara ilimizde çekiliyor ve milli istihbarat teşkilatının nasıl çalıştığını, gerek terör örgütlerine gerekse yurt içi ve yurtdışı düşmanlara cevap vermek için neler yaptığını teşkilat isimli dizi ile daha yakından öğrenmiş olacağız. Teşkilat dizisinin 1. Bölüm reyting sonuçlarını 7 Mart 2021 pazar akşamı aldığı reyting oranlarına aşağıda görebilirsiniz.

Teşkilat dizisi izlenir mi tutulur mu

TRT Teşkilat Dizisinin Reyting Sonuçları pazarTRT ekranlarının yeni dizisi Teşkilat hem güçlü oyuncu kadrosuyla hem de pazar akşamlarına yeni bir heyecan ve aksiyon getirmesi ile bu yılın en merak edilen dizilerinden birisi oldu. Teşkilat dizisi pazar akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Ancak Teşkilat dizisinin oldukça zorlu rakipleri de bulunuyor. Show TV ekranlarında Arıza dizisi, Fox TV ekranlarında kefaret dizisi, Star TV’de menajerimi ara ve ATV ekranlarında hercai gibi diziler teşkilat dizisinin en büyük rakipleri. Ancak Teşkilat dizisi hem konusuyla hem oyuncu kadrosuyla hem de aksiyon dolu sahneleriyle oldukça iyi bir izlenme oranı ve reyting alabilir. Meraklısına: Teşkilat dizisi Oyuncu Kadrosu

Teşkilat dizisinin avantaj ve dezavantajları

Teşkilat dizisinin reytinglerdeki avantajı hem pazar günü yayınlanması hem de artık düşmeye başlamış reytinge sahip dizilerle mücadele edecek olması bir avantaj olarak görülebilir. Örneğin ATV ekranlarında ki hercai dizisi gittikçe düşen ve yakın bir zamanda final yapması beklenen bir dizi. Star TV’de yayınlanan menajerimi ara dizisi ise 3 oranındaki total reytingler ile final gününü bekliyor diyebiliriz. Kısacası pazar akşamları güçlü bir diziye ihtiyaç var. Dezavantaj olarak ise Show TV’de arıza dizisi ve FOX TV’de kefaret dizisi yüksek reytingleri ile devam ediyor. Bu dizileri izleyenler kolay kolay farklı bir dizi izlemez diye düşünüyor ve bunu dezavantaj olarak görüyoruz.

Teşkilat Dizisi TRT Reytinglerini kullanacak

Teşkilat Dizisi izlenme oranlarıBu arada teşkilat dizisinin TRT’de yayınlanacak olması ve TRT’nin bu sezon dizilerden yana şansının çok yüksek olduğunu söylememiz de gerekir. TRT ekranlarında cumartesi günü yayınlanan Gönül Dağı oldukça yüksek reytingler alırken salı akşamları yayınlanan masumlar apartmanı, pazartesi günü yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de gerçekten reytinglerde zirveye oynuyor. Kısacası teşkilat dizisinin alacağı reyting oranları sadece dizi açısından değil TRT’nin haftalık reytingleri açısından da oldukça önem arz ediyor.

Sonuç olarak Teşkilat dizisinin pazar akşamları alacağı reyting oranlarını, resmi sonuçlar ile birlikte her hafta sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TRT ekranlarında yeni dizilerden olan teşkilat hem konusuyla hem oyuncularıyla hem de merak edilen sahneleri ile bakalım pazar akşamları nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz. Sizce Teşkilat dizisinin reyting sonuçları iyi geldi mi, beklediğiniz gibi oldu mu yorum ve görüşlerinizi ve teşkilat dizisi hakkındaki beklentilerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

18 Yorum

  1. Bu dizi çok güzel harika muhtesem tek kelimeye Superrrrrrrrr. Trt 1 zaten en sevdigim kanaldir bir sürü birbirinden güzel dizilerini izledim. TRT 1 bu diziyle bomba gibi her pazar reytingler senindir total reytinglerin bol bol olsun! Emegi gecen her kese teşekkür ederim. Ellerinize emeklerinize saglik hak ettiginiz gibi her sey hayirlisiyla güzel olur insAllah.

  2. Avatar cemalettin albayrak

    cok ıyı başladı ilerleyen bolumlerın daha da profesyonel daha gercekcı olabıleceğıne ınanıyorum yerlı ve mıllı oluşu avantaj

  3. Çok harika olmuş. Türklerin kahramanlıklarını ön plana çıkaran bu dizilerin daha çok çoğalmasını istiyorum. Teşkilat dizisi bölümleri biraz daha uzun olursa daha iyi olur REYTİNG açısından bence.

  4. Harika bir dizi vatanımız uğruna böyle canı pervane çalışan insanlarımızın görünmesi gerek tek kelimeyle muhteşem ellerine emeklerine sağlık

  5. Cok guzel idali bir dizi ve yasanmis olaylari anlatan gercekci bir dizi burdan trt1 tebrik ediyorum saygimlarimla

  6. Mükemmel olmuş, sürükleyici ve ekrana kilitleyen bir dizi oldu. Tebrik ediyorum TEŞKİLAT.

  7. ‘Teşkilat’ Gerçekten çok güzel bir dizi, şuan tekrarını izliyoruz. Bence reytinglerde zirve yapmalı.

Etiketler