Teşkilat Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (Kesin Tarih)

07.03.2023
339

Bu konumuz TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (Kesin Tarih) belli mi konusunda olacaktır. TRT ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisi 67. bölümüyle 12 Mart Pazar günü ekrana gelecek. Yaz ayları yaklaştıkça Teşkilat dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Biz de Teşkilat dizisinin sezon finali ne zaman olacak hangi tarihte kesin olarak sezon finali yapacak bu konuda bilgilerimizi sizlere aktaracağız.

Teskilat dizisi sezon finali ne zaman

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

TRT ekranlarında pazar akşamlarına damga vuran ve oldukça yüksek reyting yer alan Teşkilat dizisi almış olduğu 13 ve 12 oranlarındaki Total reytingler ile sadece pazar gününe değil haftanın da en çok izlenen dizilerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yaptığı operasyonları anlatan Teşkilat dizisi herkesin merakla izlediği ve beklediği bir dizi haline geldi. Pazar akşamları yayınlanan diğer dizilerde Teşkilat dizisinin yüksek reytinglerinden etkilenerek erken final yapmak zorunda kaldı.

Geçtiğimiz haftalarda Show TV’de yayınlanan Arıza dizisi final yaparak ekrana veda etmişti. Fox TV ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisi de mayıs ayı sonunda final yaparak ekrana veda edecek. Kısacası Teşkilat dizisi pazar günleri en çok izlenen dizi olurken TRT ekranlarının güçlü dizisi yüksek maliyetlerle çekiliyor ve her bölümü izleyiciden tam not alıyor. Peki sevilen bu dizi ne zaman final yapacak sezon final tarihi belli oldu mu?

teskilat dizisi sezon finali bitis tarihi

Teşkilat Dizisinin Sezon Finali Tarihi Ne Zaman?

7 Mart 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan Teşkilat dizisi sezona geç başladığı için sezon finali de diğer dizilerden daha geç olacak. Bize gelen son bilgilere göre Teşkilat dizisi 80. bölümde sezon finali yapacak ve haziran ayının ikinci haftası ekrana veda edecek. Teşkilat dizisi 67. bölümü ile 12 Mart 2023 pazar günü yayınlanacak, dizinin sezon finali yaparak yaz tatiline girmesi Mayıs 2023 de. Yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapacak olan Teşkilat dizisinin oyuncuları ağustos ayında yeniden çekimlere başlayacak ve 4. Sezon için sete çıkacak.

Teşkilat Dizisi 80. Bölümde Mayıs 2023 Pazar Günü Sezon Finali Yapacak?

TRT ekranlarında bu sezon yayınlanan diziler oldukça yüksek reyting oranları ile her güne damgasını vurmaya devam ediyor. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal gibi başarılı oyuncuları bulunduran Teşkilat dizisi geride bıraktığı 9 bölümde oldukça iyi bir izlenme oranı ile hem reytinglere hem de izleyicilerin gönlünde taht kurdu. Yaptığı operasyonlar faaliyetler ile adından sıkça söz ettiren Teşkilat dizisi aynı zamanda İHA ve Siha güçlerinin de etkin şekilde kullanılması ve operasyon faaliyetler de Milli İstihbarat Teşkilatı’nın gücünü herkese gösterdi. Sevilerek takip edilen Teşkilat dizisinin sezon finali Mayıs sonunda Pazar günü 81. bölümde olacak.

teskilat dizisi sezon finali tarihi

Teşkilat Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Büyük bir değişiklik olmazsa 13 Haziran Pazar akşamı yayınlanacak olan 80. bölümde sezon finali yapacak olan Teşkilat dizisi yaklaşık 2 aylık aranın ardından ağustos ayında yeniden çekimlere başlayacak. Yeni sezon için stok bölümler hazırlayacak. Teşkilat dizisinin ikinci sezonda da fırtına gibi esmesi ve yüksek reytingler ile sezona bomba gibi bir giriş yapması bekleniyor. Bize gelen duyumlara göre Teşkilat dizisi yeni sezonu eylül ayının ilk haftası başlayacak ve ikinci sezonda kadroya yeni isimler dahil olacak. Teşkilat dizisine ikinci sezonda katılacak yeni oyuncuları sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

teskilat dizisi ne zaman biteck

Teşkilat Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları

Pazar akşamları TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisine yeni ikinci sezonda dahil olan oyuncuların kimler olduğu da izleyiciler tarafından merak konusu olacak. Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncuları sizler için hazırladığımız özel sayfada tanıtıyoruz. Merak edenler Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncular sayfamıza göz atabilir. Teşkilat dizisinin sezon final tarihini ve yeni sezonu ne zaman başlayacağını sizlere duyurmaya çalıştık sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kayhan YILDIRIM dedi ki:

    TRT 1 YÖNETİM KURULU BAŞKANI açıklama dizi hakkında soruşturma Editörün mill istihbarat Teşkilatı dizisi devam etmeye çalışın selam söyle dizi Tüm Oyuncular teşkilatı 4 sezonu veya 5 sezonu gelsin kolay gelsin lütfen söyle mesaj attım 2025 yılında olacaktır