Teşkilat Dizisi Gürcan kimdir? Siber Uzmanı Hacker (Ahmet Uğur Say)

15.03.2021
31

Bu konumuzda sizlere Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Gürcan karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara’da devam etmektedir. Her Pazar Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Teşkilat dizisi aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaktadır. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Gürcan’ı daha yakından tanıtacağız ve Teşkilat dizisi Gürcan kimdir? Teşkilat dizisi Gürcan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Gürcan Karakteri Kimdir?

14 Mart Pazar akşamı yayınlanan, Teşkilat dizisinin 2. bölümde diziye tahlil olan Gülcan karakteri, Zehra’nın Avukat kılığında cezaevine giderek Gürcan’ın devlete çalışmasını söylemesiyle Teşkilat dizisine dahil olmuştur. Bilgisayar uzmanı olan Gürcan’ın çaldığı paralara cezaevindeki diğer tuttular ortak olmak ister ve Gülcan’ı sıkıştırır tam bu sırada gardiyan avukatın yani Zehra’nın onu görmek için geldiğini söyler ve Gürcan onların elinden kutulur. Gürcan Zehra’nın teklifini kabul eder, içeride kalıp ölmektense dışarıda olup devlete çalışmayı kabul eder ve bu şekilde ekibe dahil olur. Ekibin siber uzmanı olan Gürcan, başarılı bir hackerdir ve telefon, bilgisayar gibi elektronik tüm cihazlarda ki bilgileri kolayca ele getirebilmektedir.

Teşkilat Dizisi Gürcan Kimdir?

Teşkilat Dizisi Gürcan kimdir Siber Uzmanı HackerGeniş izleyici kitlesine sahip olan teşkilat dizisine ikinci bölümde dahil olan Gülcan karakterine başarılı oyuncumuz Ahmet Uğur Say hayat vermektedir. Biz de sizler için bu konumuzda oyuncumuz Ahmet Uğur Say’ı daha yakından tanıtacağız ve Ahmet Uğur Say kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ahmet Uğur Say Kimdir?

34 yaşındaki oyuncumuz, 16 Ekim 1986 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra Celal Bayar Üniversitesi Yeni Türk Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Oyunculuğa ise memleketi olan Manisa Belediyesi’nin şehir tiyatrolarında görev alarak başlamıştır. Aktif olarak tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz birçok skeçte de yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1997 yılında yayınlanan Artiz Mektebi sinema filmi ile geçen oyuncumuzun televizyondaki ilk projesi ise, 2015 yılında Tv8 de ekranlara gelen komedi Türkiye programıdır. Ahmet Uğur Say daha önce Ofçay, Fusetea gibi markaların reklamında da yer almıştır. Özellikle Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Lütfü karakteri ile tanınan oyuncumuz bu sezon Trt’nin sevilen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Ahmet Uğur Say Yer Aldığı Diziler

2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Hırsız
2017 – 2018 Vatanım Sensin – Lütfü
2021 Teşkilat – Gürcan

Ahmet Uğur Say Resmi İnstagram Hesabı

Teşkilat Dizisi Siber Uzmanı Gürcan kimdirBu sezon Teşkilat dizisinde hayat verdiği Gürcan karakteriyle ekranlarda olacak olan oyuncumuz Ahmet Uğur Say sosyal medyada oldukça aktiftir. Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 82 gönderisi ve yaklaşık 6 bin takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Ahmet Uğur Say’ın resmi instagram hesabı: @ahmetugursay

Ahmet Uğur Say Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

34 yaşındaki oyuncumuz Ahmet Uğur Say, uzun yıllardır birlikte olduğu eşi Ezgi Züleyha Say ile evlidir. Ancak çift ilişkilerini gözlerden uzak geçmeyi tercih etmekte ve özel hayatlar ile gündeme gelmekten hoşlanmaktadır. Mutlu bir birliktelikleri olan çiftin henüz bir çocuğu da yoktur.

Teşkilat Gürcan – Ahmet Uğur Say Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı ya da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz bu sezon Trt’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisine dahil olmuştur. Bizde sizler için yakışıklı oyuncumuz Ahmet Uğur Say’ın özel hayatında ve Teşkilat dizisinde giydiği ceket, pantolon, gömlek, kazak, mont, kaban, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Siber Uzmanı Gürcan kimdir?

Bu konumuzda sizlere her pazar Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncumuz Ahmet Uğur Say’ı ve Teşkilat dizisinde hayat verdiği Gürcan karakteri yakından tanıdık. Teşkilat Dizisi Siber Uzmanı Gürcan kimdir konusunda yazacaklarımız bu kadar. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..