Teşkilat dizisi ajan Nazlı kimdir, bomba uzmanı (Melisa Akman)

20.09.2023
1.108

TRT ekranlarında 3 sezondur yayınlanan ve çok yakında 4. sezona başlayacak olan teşkilat dizisine yeni bir kadın oyuncu katıldı. Teşkilat dizisine 4. sezon yeni gelen oyuncumuzun adı Melisa Akman. Melisa Akman teşkilat dizisinde hangi rolde oynayacak karakteri nasıl olacak iyi mi kötü mü nasıl bir rolle izleyiciye sunulacak herkes merak ediyor. İşte teşkilat dizisine yeni katılan ve dizide Nazlı karakterine hayat veren Melisa Akman hakkında merak edilen tüm bilgiler.

Teşkilat dizisi Nazlı kimdir?

Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna 4. sezonda katılan Nazlı karakterini Melisa Akman canlandırıyor. Nazlı karakteri 4. sezonda Bosna’da yapılan çekimlerde bir bomba uzmanı olan Nazlı’yı oynayacak. Melisa Akman dizinin güçlü kadrosuna ajan Nazlı olarak dahil oldu. Bu sezon Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Selin Genç, Tuğçe Açıkgöz ve Ceyhun Mengiroğlu gibi önemli isimlerin katıldığı teşkilat dizisine dahil olan bomba uzmanı bir ajanı canlandıracak olan Nazlı rolündeki Melis Akman kimdir kısaca göz atalım.Teşkilat dizisi ajan Nazlı kimdir

Teşkilat dizisinin bomba uzmanı ajan Nazlı bilgileri

4. sezon çekimlerine başlayan teşkilat dizisi Ekim ayının 2. haftasında ekrana gelmeye başlayacak. 4. sezonunda daha da güçlenen kadrosuyla özellikle Aybüke Pusat gibi önemli bir karakterin dahil olmasıyla reyting oranlarında da ciddi yükseliş beklenen teşkilat dizisinde Melisa Akman’da yer buldu. Bir ajan olan Nazlı karakteri teşkilat dizisine renk katacak görünüyor. Burak Arlıer’in yönettiği tims b imzalı teşkilat dizisi 2023-2024 sezonunda TRT ekranlarında yine pazar günleri yayınlanacak. Teşkilat dizisinin kadrosuna ajan Nazlı rolüyle katılan Melisa Akman kimdir işte detaylı bilgiler.

Melisa Akman kimdir? Teşkilata yeni katılan ajan Nazlı

Melisa Akman  Şubat 1990 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Yüksek eğitimini Mimar Sinan üniversitesi tiyatro bölümünü bitirerek tamamlayan Melisa Akman ilk kez oyunculuk heyecanına 2012 yılında yaşamıştır. Muhteşem yüzyıl dizisi Melisa Akman’ın ilk dizisi olmuştur. Daha sonraki yıllarda şarkı söyleyen kadınlar, zifir, Koca Dünya ve borç harç gibi sinema filmlerinde rol alan Melisa Akman Kanal d ekranlarında yayınlanan ancak ömrü kısa olan hizmetçiler dizisinde de Derin karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.Melisa Akman Teşkilat dizisinde ajan Nazlı

Melisa Akman’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2023 – Teşkilat (Nazlı) (TRT Dizisi)
2020 – Hizmetçiler (Derin) (TV Dizisi)
2019 – Atiye (Anima) (TV Dizisi)
2018 – Borç Harç (Sinema Filmi)
2017 – Kanatsız Kuşlar (Aslı) (TV Dizisi)
2016 – Koca Dünya (Falcı) (Sinema Filmi)
2014 – Ümmü Sibyan: Zifir (Sinema Filmi)
2013 – Şarkı Söyleyen Kadınlar (Marketteki Kız) (Sinema Filmi)
2012 – Muhteşem Yüzyıl (Gülizar Hatun) (TV Dizisi)

Atiye, borç harç, kanatsız kuşlar, Koca Dünya gibi yapımlarda da yer alan Melisa Akman son olarak teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna Nazlı karakteriyle dahil oldu. 4 sezon için çekimlere başlayan teşkilat dizisinde ajan Nazlı karakterine hayat verecek olan Melisa Akman 1.69 boyu ve 55 kilo ağırlığıyla dikkatleri çekiyor. Gülfer Günaydın menajerlik firmasında çalışan Melisa Akman Instagram’da kendi adıyla yaklaşık 65.000 civarında takipçisi bulunan başarılı bir dizi oyuncusu.

Melisa Akman’ın sevgilisi var mı? Evli mi?

Melisa Akman’ın oynadığı dizi ve filmleri bu şekilde özetledikten sonra merak edilen diğer bir konu da oyuncunun sevgilisi var mı, evli mi bu konularda bilgi verelim. Birçok oyuncu sosyal medyada veya günlük yaşamında magazine konu olsa da Melisa Akman ön plana çıkan bir oyuncu olmadığı için sevgilisi veya eşi hakkında da herhangi bir bilgi bulunmuyor. Oyuncunun evli olmadığını biliyoruz ancak herhangi bir sevgilisi olup olmadığını yaptığımız araştırma sonucu öğrenemedik.

Teşkilat dizisi ajan Nazlı nasıl bir karakter?

Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncuları elbette herkes merak ediyor. Bomba uzmanı olan ajan Nazlı karakteri de bu sezon diziye güzel katkı sağlaması beklenen oyunculardan biri. Murat Yıldırım ile birlikte Aybüke Pusat bu sezon teşkilat dizisinin reytinglerini yeniden yukarılara taşıyacak görünüyor. Bakalım ajan Nazlı teşkilat dizisindeki rolüyle izleyicinin beğenisini toplayacak mı hep birlikte seyredip göreceğiz.

Bu konumuzda teşkilat dizisine 4. sezonda dahil olan Melisa Akman’a ve canlandıracağı bomba uzmanı ajan Nazlı karakteri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncular konumuzu ziyaret ederek yeni katılan tüm oyuncuları takip edebilir Melisa Akman ve dizideki rolü ajan Nazlı hakkında merak ettiklerinizi veya bizle paylaşmak istediklerinizi yorum ve görüş olarak aşağıya yazabilirsiniz. Güzel yorumlarınızı bekliyoruz hoşça kalın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.