Show Tv’de 2023-2024 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri?

26.01.2023
5.517

Show Tv’de 2023-2024 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri? Show TV yeni sezon için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Kanal yeni sezon için yeni dizilerle anlaşmalar yapıyor. Show TV’nin geçen sezon dizilerinin çoğu final yaparak ekrana veda ettiği için yeni sezonda çokça dizi ile anlaştı. Show TV yeni sezonunda yayınlanacak olan dizilerin çokluğu da reyting savaşının kızışacağı anlamına geliyor.

Show Tv’de 2023-2024 Yeni Sezon Başlayacak Diziler

Show Tv 2023-2024 Yeni Sezon başlayacak Diziler: Aile dizisi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Kızılcık Şerbeti, Güzel GünlerShow Tv 2023-2024 Yeni Sezon başlayacak Diziler

Sezona Üç Kuruş dizisi ile başlayan Show Tv salı günleri ise Baba dizisini ekrana getiriyor. Çarşamba günü Oğlu dizisini yayınlayan kanal, Cuma günleri Aziz dizisini yayınlıyor. Show Tv’de 2023-2024 Yeni Sezonunda Başlayacak Dizilerden Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi, Kiracı dizisi, Çirkin dizisi, Gül Masalı ve Ah Canım Hayat gibi dizilerle görüşmeleri devam ettiriyor. Show Tv’de 2023-2024 Yeni Sezon dizileri kesinleştikçe yazacağız buraya.

Show TV de önceki sezondan kalan dizilerden sadece Çukur dizisinin devamı üç Kuruş yayınlanmaya devam edecekken cumartesi Kuzey Yıldızı, salı günü de Ramo yoluna devam ediyor. Fakat diğer diziler final yaparak ekrana veda etti. En son Zemheri dizisi final yapmıştı. Aşk Ağlatır dizisi de final yapmıştı. Show TV Güldür Güldür Show programı da severek takip ediliyor ve reytinglerde durumu iyiydi. Bu yüzden de Güldür Güldür Show devam edecektir ancak yeni sezonu 2023-2024 sezonu ocak ayında başlayabilir.

Üç Kuruş Dizisi

Üç kuruş dizisi 2021 yeni sezon Show Tv deÜç kuruş dizisi 2021 yeni sezonunda Show Tv de ekrana gelecek. ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ dizilerinin ardından Ay Yapım, Show TV’ye yeni bir dizi daha hazırlıyor. Çukur dizisinin veda bölümünde duyurulan ve adı Üç kuruş olarak belirlenen, 3 erkeğin başrol olarak yer alacağı Üç kuruş dizisi için görüşülen isimler arasında Taner Ölmez, Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Uraz Kaygılaroğlu, İrem Sak, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimler yer alıyor.

İçimizden Biri Dizisi

İçimizden Biri Dizisi Show tv2021 yılında Show Tv de ekrana gelecek olan ve Süreç Film tarafından hazırlanacak olan dizinin adı İçimizden Biri dizisi olacak. Kuzey Yıldızı dizisinin son bölümünde yapımcı tarafından duyurulan İçimizden Biri dizisinde İrlandalı Hristiyan bir ailenin oğlu olan Adam ile Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva’nın sıra dışı aşkları konu alınıyor. İçimizden biri dizisinin oyuncu kadrosunda Bora Akkaş (Adam), Özge Yağız (Havva), Benian Dönmez (Adile), Renan Bilek, Mustafa Avkıran, Derya Alabora gibi isimler yer alıyor.

Cam Tavanlar

Cam Cavanlar dizisi oyuncu kadrosu Show tvCam Tavanlar dizisi 2021-2022 sezonunda Show Tv de yayınlanacak. Cam Tavanlar dizisinin baş rollerinde Bensu Soral, Kubilay Aka, Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar yer alıyor.

Kahraman Babam

Kırmızı Kamyon dizisi 2021 de Show Tv deKırmızı Kamyon dizisi 31 Mart 2021 Çarşamba akşamı Show Tv de başladı. İlk bölümü ile 3.36 total reyting alan Kırmızı Kamyon dizisi Show Tv de yüzleri güldürecek mi ileriki haftalarda göreceğiz. Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır gibi yetenekli oyuncuları kadrosunda barındıran Kırmızı Kamyon dizisi yönetmeni ise Osman Kaya oldu. Kırmızı Kamyon dizisi isim değiştirerek Kahraman Babam dizisi oldu ve Haziran ayından itibaren ekrana gelecek.

Alev Alev dizisi

Alev Alev dizisi 2020 de Show Tv de başladı 2021 yılında da devam ediyor. Özellikle kadına şiddet konusunda verdiği mesajlarla ilgi gören Alev Alev dizisi 2021 de final mi yapacak yoksa 2022 de devam mı edecek zamanla göreceğiz. Alev Alev dizisi baş rol oyuncuları arasında Dilan Çiçek Deniz, ‎Cem Bender, Hazar Ergüçlü, ‎Demet Evgar, ‎Zuhal Olcay gibi önemli oyuncular yer alıyor.Alev Alev dizisi 2021 de Show Tv de

2019- Aşk Ağlatır Dizisi Yeni Sezonda Show TV de Yayınlanacak

Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yerini alacak. Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncularının fotoğrafları sosyal medyaya verildi. Çok yakıştırılan başrol oyuncularının fotoğraflarını bizler de paylaşıyoruz. Sizlerinde yorumlarınızı aşağıda ki yorum kısmına bekliyoruz. Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncuları Hafsa Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş oldu. Genç başrollerin yer alacağı Aşk Ağlatır dizisinin senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Japon dizisi Love That Makes You Cry’dan uyarlama olan Aşk Ağlatır dizisi MF Yapım imzası taşıyor.

Aşk Ağlatır dizisi çekimleri kısa süre sonra başlayacak ve yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Aşk Ağlatır dizisi ile ilgili tüm yenilikleri görmek için özel bir konu açmıştık. Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosu konusu bilgileri için TIKLAYIN…

2020- Barış Dizisi Yeni Sezonda Ne Zaman Başlayacak Bilgileri

Yeni sezon Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan bir diğer dizi de Barış dizisi oldu. Barış dizisi senaryosunu Şebnem Aksoy Açıkalın yazıyor. Tims & B Yapım imzası taşıyan Barış dizisi Çukur dizisinden sonra 2. mafya dizisi olarak yayınlanıyor. Barış dizisinde gösterişli yaşamı ile dikkat çeken zengin bir mafya ailesi ve onlarla hayatı bir şekilde kesişen borsacının hikayesi anlatılacak. Barış dizisi oyuncu arayışları cast çalışmaları hala devam etmektedir. Yeni sezona yetiştirilmesi düşünülen Barış dizisi ile ilgili bilgiler güncellenecektir. Konumuzu takipte kalınız.

2019 Devam ediyor: Kuzey Yıldızı Dizisi Bilgileri Konusu

Kuzey Yıldızı dizisinde Karadeniz’de yaşayan Kuzey ve Yıldız’ın aşk öyküsü anlatılacak. Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ve Yıldız çocuklukları birarada geçmiş ve ailelerinin de birbirlerine yakıştırmaları üzerine sözlenmiş iki insandır. Ancak Kuzey İstanbul’a üniversite için gittiğinden birinden hoşlanır ve Yıldız’a verdiği sözleri unutur. Yıllar sonra İstanbul’da evlendiği kadın ölünce de 3 kızı ile birlikte Karadeniz’e geri dönme kararı alır. Köyde kimse Kuzey’i istememektedir. Bu yüzden de Kuzey’i ve 3 kızını zor günler beklemektedir.

Kuzey Yıldızı dizisi başrol oyuncuları İsmail Güner ve Aslıhan Demirci oldu. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri de Karadeniz’in incisi Ordu’da çekiliyor. Kuzey Yıldızı ile ilgili detaylı bilgiler oyuncuları konusu fragmanı için TIKLAYIN…

2020 de- Patron Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Bilgileri

Patron dizisi TIMS&B yapım imzası taşıyor. Patron dizisi başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz  paylaşıyor. Patron dizisi çekim mekanları İstanbul, Amerika ve Meksika üçgeninde gerçekleşecek. Patron dizisi yönetmeni Yağız Alp Akaydın oldu. Patron dizisi başrol oyuncuları belirlendi. Çekim mekanları da netleşen dizinin çekimleri de yakında başlayacaktır. Patron dizisi için yeni bir isimle daha anlaşma safhasına varıldı. Patron dizisi için Olgun Şimşek ile görüşülüyor. 

2020 – Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Bilgileri

Yabancı dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak yeni sezonda. O3 Medya imzası taşıyan Yabancı dizisi başrolü için İlker Kaleli ile anlaşıldı. İlker Kaleli son olarak geçtiğimiz sezon internet kanalı olan Puhu TV de yayınlanan Dip dizisinde rol almıştı. Yeni sezonda Yabancı dizisinde başrol oynayacak. Diğer oyuncular için cast çalışmaları hala devam ediyor. Yabancı dizisi oyuncuları netleştikçe çekimleri de kısa süre sonra başlayacaktır.

2020 başladı: Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Bilgileri

Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanması planlanan Ramo dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Söz dizisinin final yapmasının ardından Görkem Sevindik’in yeni dizisi Ramo oldu. Ramo dizisi Adana’da çekilecek. Ramo dizisi için çekim yerlerinde hazırlıklar tamamlanırken oyuncu kadrosuna da yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Ramo dizisi Ekin Koç ile anlaşmak üzere. Ramo dizisi bilgileri konusunu sizlerle paylaştık. Yeni sezonda Show  TV de yayınlanması planlanan yapımları da sizlerle paylaştık.

Show TV 2020-2021 sezonu ekranında yukarıda saydığımız diziler var. Ancak dizilerin çokluğu bazı dizilerin birkaç hafta da final yapabileceği sinyali veriyor. Reytinglerde bir kaç hafta da istenen oranları almazsa bazı diziler final yapabilir. Siz bu sezon Show TV de hangi diziyi izlemeyi planlıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Show tv Yeni Sezonda Diziler Hangi Gün Yayınlanacak 2019-2020

Pazartesi >> Çukur
Salı >> Ramo
Çarşamba >> Zemheri bitti
Perşembe >>  Patron dizisi
Cuma >> Güldür Güldür Yeni dizilerden birisi
Cumartesi >>  Kuzey Yıldızı
Pazar >>  Barış dizisi veya Yeni dizilerden birisi

Sizlerde Show Tv’de 2022-2023 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri? konumuz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Show tv de 2020-2021 de Çukur, Kuzey Yıldızı, PAtron, Ramo, Yabancı ve Barış gibi diziler ekrana geldi. Sizlerde beklentilerinizi yazın lütfen aşağıya..

Not: Show Tv’de 2023-2024 Yeni Sezon Başlayacak Diziler Hangileri? konumuza yeni dizi projeleri eklenmeye devam edecek. 2022 yaz dizileri ve 2023-2024 yeni sezon dizileri bu sayfada sizlere sunulacak. Show Tv’de 2022-2023 Yeni Sezon Başlayacak Diziler belli oldukça eklemeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

 1. reyhan dedi ki:

  Ya cok katiliyorum bang bang iyi bir filmdi indian filmiydi ne olur onuda yayinlayin.

 2. ayaz dedi ki:

  ya ne olur labirant.olumjul kacisi we labirantin basga bolumlerini arken werirseniz gelcekden cook mutlu olurum.Bide bang bang diye bi yabanji film wardi onuda ne olur 20:00 wermenizi cok ama cok rija ediyorum sizden…..

 3. Mehmet dedi ki:

  Herkese merhabalar

 4. Yaren Nazlı karakuş dedi ki:

  Ne yaptınız kuzey yıldızı bitmemeliiii!!!! Abicim güzelcene giden bir diziyi insan en azından 3 sezon yapar!!!!! Yani üç sezkn olsa daha güzel olurdu!!!!

 5. Anonim dedi ki:

  Kuzey yıldızı bitti ağlıycam şimdi yaaa! Bari sezon finali olaydııııı!!!!!!!!

 6. yorumcu dedi ki:

  Kuzey Yıldızı İLk Aşk bitmesin devam etsin lütfen yüzümüzü güldüren tek dizi o bitirmeyin lütfen

 7. Yorumcu dedi ki:

  Keske seref sozu bitmeseydi

 8. Yorumcu dedi ki:

  Ben dizilerı okudum hepsi bir birinden güzel Ama Ramo benim için ayry yerde we ramo daha 12 sezon dewam etsin Ama Şeref Sözi dizisi neden bitdi???!

 9. Yorumcu dedi ki:

  Show tv nin dizileri bir birinden güzel ama Ramo dizisi benim için ayrı yerde we Ramo dizisi 12 sezon boyunca devam etsin

 10. Yorumcu dedi ki:

  Ben dizilerı okudum hepsi bir birinden güzel Ama Ramo benim için ayry yerde we ramo daha 12 sezon dewam etsin

 11. CANER dedi ki:

  BENiM TALEBiM
  KUZEY YILDIZI İLK ASK
  YENi SEZON DA OLACAK TIR

 12. Miran dedi ki:

  Çok güzel yeterki bi dizi baslasin

 13. rahmi kahraman dedi ki:

  ramö tabiki çukur

 14. layd dedi ki:

  arıza dizisini saymamışlar

 15. Arsi dedi ki:

  Çukuryñ başlaryna howlukýan we RAMO

 16. MEVLÜT dedi ki:

  Dizilerin hepsini okudum hepsi guzel

 17. Anonim dedi ki:

  yenigelin nezaman başlayacagk

 18. Bartu Güven dedi ki:

  İbrahim Çelikkol abim oynamalı Barış dizisi de oynasın çok iyi olur tutulur bende izlerim