Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor? İşte Dizinin Mekanları

3 Yorum 150 kez izlendi

2020 yılında yaz aylarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı isimli dizinin nerede çekildiği merak edilmeye başlandı. FOX TV’de yaz ekranı olarak yayınlanacak dizinin konsepti, çekim yerleri mekanları hangi ilimizde, hangi ilçemizde dizinin meraklıları sorguluyor. MF yapım tarafından hazırlanan Sen Çal Kapımı isimli dizinin çekildiği mekanları sizler için araştırdık.

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyorOldukça güzel bir tanıtım fragmanı ile başlayan Sen Çal Kapımı dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi mekanlar kullanılıyor öncelikle kısa bil bilgi vermek istiyoruz. Koronavirüs nedeniyle İstanbul dışına çıkmanın yasak olduğu günlerde çekimlerine başlanan Sen Çal Kapımı ilk olarak İstanbul’da güzel mekanları tercih etti.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Serkan Bolat’ın evi nerede?

Sen Cal Kapimi Dizisinde Serkan Bolatin evi neredeSen Çal Kapımı Dizisinde zengin bir iş adamını oynayan Serkan Bolat’ın evi nerede çok merak edilecek. Oldukça zengin bir yaşam içinde olan Serkan Bolat hem arabası ile hemde evi ile merak edilecek. (Serkan Bolat’ın Arabası) Serkan Bolat karakterine hayat veren Kerem Bürsin’in dizide yaşamış olduğu ev nerede bilenler varsa aşağı yazabilir.

Sen Cal Kapimi dizinin cekildigi bahceli evSen Çal Kapımı dizinin çekildiği bahçeli ev Serkan Bolat’ın evi çok güzel görünüyor.

Sen Çal Kapımı dizi çekimleri neredeKoronavirüs yasakları kalktıktan sonra ise bir çok şehrimizde tam da yaz dizisine uygun formatta çekimleri yapılacak olan dizinin önce Ege’ye inmesi bekleniyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin oldukça iddialı yeni dizi çekimlerinde oldukça keyifli göründüler.

Hande Erçelin dizisi Nerede ÇekiliyorSen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor?

Sen Çal Kapımı boğazda kızların yürüdüğü yer İstanbul Rumeli Feneri yakınları:Sen Çal Kapımı boğazda kızların yürüdüğü yer Rumeli Feneri yakınları

Sen Çal Kapımı Eda’nın teraslı evi nerede diye merak edenler yada bilenler aşağı yazabilirler: Eda’ların evi İstanbul Kireçburnu’nda bulunuyor. Bu güzel ev aynı zamanda Leyla ile mecnun dizisindeki ev. Sen Çal Kapımı Edanın teraslı evi nerede

Sen Çal Kapımı dizisinde Edanın çalıştığı çiçekçi Nerede? Eda’nın çalıştığı çicekci ise Kuzguncuk’ta İcadiye caddesi üzerindeki botanikçi..Sen Cal Kapimi dizisinde Edanin calistigi cicekci Nerede

Sen Çal Kapımı Serkan Bolat’ın İşyeri Nerede sorusuna da yanıt verelim. Bu konutlar İstanbul Maslak Mashattan lüks konutları.Sen Cal Kapimi Serkan Bolatin Isyeri Nerede

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’i buluşturacak olan Sen Çal Kapımı isimli dizinin çekimleri Ramazan Bayramı’ndan sonra başlayacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacak. Genellikle dizilerin çekim mekanları Beykoz ilçesindeki eski kundura fabrikası oluyor. Şu günlerde dizi ve film çekim platosu olarak kullanılan Beykoz’daki bu alan dekore edildi ve birçok dizinin çekim mekanı oldu. Son olarak Ferhat ile Şirin dizisi burada çekilmişti.Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor

Sen Çal Kapımı MF yapım tarafından hazırlanacak ve yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturacak. Elbette Sen Çal Kapımı dizisinin çekildiği yerler sadece Beykoz ile sınırlı kalmayacak. Özellikle güzel bir yaz dizisi olarak başlayacak sen çal kapımı dizisi sezon boyunca devam etmek üzere tasarlanıyor. Ayşe Üner Kutlu’nun senaryosunu yazdığı dizinin ekibi de oldukça güçlü. Kerem Bursin ve Hande Erçel’den sonra Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi oyuncular da dizinin kadrosuna dahil oldu.

Sen Çal Kapımı Dizisi Hangi İl ve İlçede ÇekiliyorSen Çal Kapımı Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Bayram sonrasında çekimleri İstanbul’da Beykoz ilçesinde başlayacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin tatil için İzmir ilimizin Çeşme ilçesinde de çekimlerin yapacağı gelen duyumlar arasında. Özellikle Alaçatı çekimleri izleyenleri mest edecek. Ülkemizin en güzel mekanlarından birisi olan Çeşme’de yapılacak çekimler çok uzun sürmeyecek ancak izleyicilerin merak ettiği mekanları oluşturacak. Sen Çal Kapımı isimli dizinin çeşitli kulüplerde kafelerde ve güzel manzaralı yerlerde çekimleri yapıldıkça bu sayfada sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Sen Çal Kapımı dizisi Nerede ÇekiliyorHande Erçel’in yeni dizisi olan Sen Çal Kapımı çok yakında FOX TV’de başlayacak. Sizde dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor, çekildiği yerler mekanlar neresi gibi sorulara bildiklerinizi yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Dizinin oyuncuları burada >> Sen çal kapımı dizisi oyuncu kadrosu

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan Bolat Hangi Üniversitede?

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan Bolat’ın gittiği üniversite izleyenler tarafından merak edilecek. İstanbulda Özel bir Vakıf üniversitesinde çekimler devam edecek. Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ve Serkan Bolat’ın okulu fakültesi neresi merak edenler ve kesin adresi bilenler yazarsa seviniriz.

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel çiçek kız Eda rolünde olacak. Çiçekçi fakir bir kız rolü olduğuna göre Eda İstanbul’un fakir mahallelerinden birinde yaşıyor ve çekimler İstanbul’un arka sokaklarından birisinde olacak. Sıcak samimi bir fakir mahalle olacak ve Eda çiçekçilik yaparak ailesine maddi katkı sağlayacaktır. Eda’nın çalıştığı çicekci Kuzguncuk’ta İcadiye caddesi üzerindeki botanikçi..

sen çalkapımı nerede çekiliyor

Serkan Bolat ve Eda aynı üniversitede, Serkan Bolat iş adamı ve okulun çeşitli işlerini yapıyor, Eda ise bursla eğitim görüyor. Bu yüzden Sen Çal Kapımı dizisinde bir de üniversite sahneleri olacak. İstanbul’da özel bir üniversitede yapılacak çekimler. Bu üniversitenin adı ve adresini de dizi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sen Çal Kapımı dizisi set adresi çekim mekanları bilgileri çekimler başlayınca sizlerle paylaşılacaktır. Sen Çal Kapımı dizisi çekimleri koronavirüs salgınının seyri azaldığında ve setlerin kurulmasına izin verildiğinde başlayacaktır. Sen Çal Kapımı dizisi set mekanları ve çekim yerleri bilgilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Iyi denemeydi ama tutturamamissiniz 🙂 Eda peyzaj okurken bursu kesildigi icin yarim birakan bir kiz, Serkan Bolat ise unlu bir mimarlik ofisi sahibi ve Eda’ya once burs verip sonra bursu iptal eden kisi 🙂 yani ayni okulda okuduklari yalan 🙂 bu arada eda’larin evi kirecburnunda leyla ile mecnundaki ev, calistigi cicekci ise Kuzguncuk’ta icadiye caddesi uzerindeki botanikci..

    • Teşekkür ederiz bilgilendirme için, ilk resmi paylaşımda konu bu şekilde açıklanmıştı. Diziyi izledikten sonra konuda ufak değişiklikler olduğunu bizde farkettik.

  2. Gerçek hayatta zengin işadamı çiçekçi kıza aşık olmuyor diziler masal gibi ben masalları severim

Etiketler