Sen Çal Kapımı Dizisindeki Otomobiller (Serkan Bolat’ın Arabası)

19.06.2020
307

Sen Çal Kapımı Dizisinde çok güzel araba modelleri sergilenecek. Dizinin vazgeçilmezlerinden birisi olan otomobiller Sen Çal Kapımı Dizisinde de bolca kullanılacak. Özellikle dizinin bal rollerinde oynayan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ve ona eşlik edecek olan Eda Yıldız (Hande Erçel) bindikleri kullandıkları arabalarda merak konusu olacaklar. Bizde bu konuda Sen Çal Kapımı Dizisindeki Otomobilleri sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme: Kerem Bursin’in (Serkan Bolat) kullandığı otomobil BMW Z4 model bir araba. Serkan Bolat’ın arabasının resimleri aşağıdaki görselde mevcut. Yeni arabalar kullandıkça konumuza ekleyeceğiz.

Serkan Bolatın bindiği Bmv spor araba

Serkan Bolat’ın Kullandığı BMW Z4 Model Cabrio otomobil özellikleri: Yeni BMW Z4 Roadster sDrive30i(3):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6.5 litre
CO2 emisyonu (gr/km) (ortalama): 149
TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motorun 258 bg gücü sayesinde Yeni BMW Z4 Roadster 0’dan 100 km/sa hıza 5,4 saniyede ulaşıyor. Mükemmel bir özgürlük hissine ulaşmanın en sportif yolu.Serkan Bolat cabrio BMW araba

Sen Çal Kapımı Dizisindeki Otomobiller

Sen Çal Kapımı Serkan Bolat’ın 3. bölümde kullandığı üstü açık spor otomobili çok merak edildi. Serkan Bolat’ın spor arabasının markası BMW Z4 2019 model bir otomobil. Oldukça lüks ve Eda ile birlikte bindikleri araç ülkemizde yaklaşık 705.300 TL anahtar teslim fiyatına sahiptir. Bu güzel caprio model üstü açılır kapanır spor model BMW Z4 serisidir.Sen Cal Kapimi Serkan otomobili bmw 8 cabrio 2019 model

Sen Cal Kapimi Serkan Bolat arabasiSen Çal Kapımı Dizisinde özellikle erkek başrolü oynayan Kerem Bürsin oldukça karizmatik bir iş adamını canlandırıyor. Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’in dizide kullanmış olduğu mavi spor araba BMW marka otomobil çok dikkat çekici. Merak edenler için hemen yazalım modelini: 2019 model BMW 3 Serisi Yeni BMW 320i Sport model bir araca biniyor Serkan Bolat.

Serkan Bolat siyah spor otomobiliSen Çal Kapımı Dizisinde Serkan Bolat’ın Arabası

Kerem Bursin dizide oldukça zengin bir işadamını canlandırınca bindiği arabalar kullandığı otomobiller de bir hayli dikkat çekici olacak. Sen Kal Kapımı dizisinin 2. tanıtım fragmanında Serkan Bolat karakteri 2019 model bir BMW 3 Serisi araba ile iş yerine geliyor ve Eda karakterini oynayan Hande Erçel arabanın camına yazı yazıyor. Serkan Bolat Sen Hayatıma diye devam eden araba camı yazısının sonu nasıl devam ediyor bilmiyoruz.Sen Cal Kapimi spor araba BMW 5 Serisi 520d xDrive M Sport

Merak edenler için 2019 Yeni BMW 320i M Sport modelinin kısaca özelliklerine göz atalım: 170 hp güce sahip olan bu spor araba mavi rengiyle kendini çok iyi gösteriyor. Yaklaşık 437.000  ile donanımına göre 478.000 lira arasında satılan Yeni BMW 320i benzinli ve otomatik bir araç. Teknolojik her türlü beklentiye fazlasıyla cevap veren BMW 3 Serisi ülkemizde genellikle spor tarzı seven iş insanları tarafından tercih ediliyor. Serkan Bolat da Sen Çal Kapımı dizisinde zenginliğin göstergesi olarak bu araca biniyor.

Sen Çal Kapımı Dizisindeki tüm araba modelleri (İstekler)

Sen Çal Kapımı Dizisindeki Otomobiller sadece (Serkan Bolat’ın Arabası)ndan ibaret değil. Farklı model ve markalardaki otomobiller oldukça sizlerden gelen sorulara göre sayfaya eklenecektir. Yorum kısmına merak ettiğinizi yazabilirsiniz. Bu arada merak edenler için Sen Çal Kapımı Dizisindeki çekim yerleri ve mekanları nereler diye soruyorsanız lütfen konuya göz atın.. Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor?

sen cal kapimi dizisi edanin surdugu araba

Sen Çal Kapımı Dizisindeki arabalar

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat çok zengin bir iş adamının varisi. Oda çok zengin olduğu için çeşitli arabalar kullanıyor. Bizlerde arabalarının marka modellerini sizlere bu konumuza paylaşacağız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..