Selena 2023-2024 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları

25.05.2019
8.932

Bu konumuzda Selena dizisi 2023-2024 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler olacak? sorularına yanıt vereceğiz. 2023-2024 yeni sezonunda birçok dizi yeniden başlamak için gün sayıyor. Bu dizilerden birisi de Selena dizisi oldu. Geçmiş yıllarda çekilmiş özellikle çocuklar tarafından ve gençler tarafından çok sevilerek izlenmiş olan Selena dizisi 2023-2024 yıllarında yeniden ekrana taşınacak ve yeni oyuncularla yeni bir kanalda devam edecek. Bizde bu konumuzda Selena dizisi ile ilgili yeniden başlayacağını ait bilgiler vereceğiz ve yeni oyuncular hakkında bilgiler paylaşacağız. Selena 2022-2023 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler? sorusu için cevap: Dizimiz yeniden Exxen platformunda 2022 yılında başladı. Selena Yeni oyuncu Kadrosu

Selena 2019-2020 de yeni oyuncularla başlayacak

Bildiğiniz gibi yeni dizilerin ekranda tutunması ve yüksek reyting alması oldukça zorlaşıyor. Her geçen gün yeni diziler ekrana gelse de bir çoğu kısa sürede erken final yaparak yayından kaldırılıyor. Oysa Selena gibi uzun süre yayınlanmış ve ekranda çok sevilmiş dizilere ihtiyaç var. Bu yüzden yapımcılar Selena dizisi ile birlikte Türk malı Çocuklar Duymasın 80’ler 90’lar gibi dizileri yeniden ekrana kazandırmak için uğraşmaya başladı. Hatta Seksenler dizisinin oyuncuları ile yeni anlaşma yapıldığı ve kısa süre sonra ekrana geleceği belirtildi. Selena dizisi de bu dizilerden birisi olarak 2022-2023 sezonunda yeniden ekrana gelecek günü beklemeye başladı.

2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler için TIKLA?

Yeni dizilerin kısa sürede erken final yapmasının ardından eski dizileri olan özlem artmaya başladı demiştik. 10 Eylül 2006 tarihinde Atv’de yayınlanmaya başlayan Selena dizisi o dönemde en çok reyting alan en çok izlenen dizilerden birisi oldu ve uzun süre devam etti. Selena dizisinin bu başarısı ve uzun süre devam etmesi adeta yapımcıların ilgi odağı oldu. Selena dizisini yeniden başlatmak sevenlerinin ilgisini tekrar toplamak için kolları sıvayan yapım şirketleri birçok oyuncu ile görüşerek Selena dizisinin yeniden başlaması için çalışmalara koyuldular.

Selena 2019-2020 de Yeniden mi başlıyor

Selena dizisi yeniden çekilecek mi 2023-2024 yılında yayınlanacak mı?

Elbette sizler gibi bizde Selena dizisinin yeniden başlamasını ekrana gelmesini istiyoruz. Özellikle son yıllarda dizileri ile ön plana çıkan ATV birçok gün yayınlamış olduğu dizilerle haftanın bir çok günü birinciliği göğüslemiş görünüyor. Salı günleri Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, çarşamba günleri Sen anlat Karadeniz, perşembe günleri bir zamanlar Çukurova dizisi, cuma günleri Hercai gibi önemli dizileri bünyesinde bulunduran ATV yeni sezonda cumartesi veya pazar günleri yayınlamak için oldukça eğlenceli bir dizi olan Selena’yı yeniden canlandırmak ve hayata geçirmek istiyor.

Selena dizisi Atv de 2019-2020 de Yeniden mi başlayacak

ATV ekranlarında 2022-2023 sezonunda Selena dizisi yeniden çekilecek mi yeniden mi başlayacak gibi sorular oldukça çok sorulurken ATV kanalında Selena dizisi ile ilgili bir açıklama bekleniyor. Selena dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Sinem Kobal son dönemde hiçbir dizide yer almamış adeta Selena dizisinin yeniden başlamasını bekliyor gibi ATV den gelecek tekliflere açık olduğunu belirtmişti. Sinem Kobal’ın eşi Kenan İmirzalıoğlu da yeni sezonda Arıza dizisiyle ekrana gelecek olunca Sinem Kobal’ın da bu sezon boş durmayarak Selena dizisi ile sevenleri ile buluşacağı belirtildi. Özellikle Selena dizisinin hayranları Sinem Kobal’a olan ilgi ve alaka dolayısıyla Selena dizisinin tekrar başlayacağına olan inançlarını ve güvenlerini tazelemiş oldular.

Selena dizisi 2019-2020 de Atv de başlıyor

2022-2023 Yeni sezon Selena Dizisi oyuncuları Kimler Olacak?

2006 ve 2009 yılları arasında uzun bir süre yayınlanan Selena dizisinin başrol oyuncularına baktığımızda Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi oyuncuların rol aldığını görüyoruz. Şimdi bu oyunculardan bir kısmı farklı dizilerde rol alsa da Selena dizisi ile yeniden ATV ile anlaşacak ve yeni sezonda bir araya gelecekleri belirtiliyor. Özellikle Sinem Kobal Cansu Demirci Sinan çalışkanoğlu ve Ümit Erdim gibi başarılı oyuncuların şimdilik herhangi bir projede yer almadıkları yeni sezonda Selena dizisi ile birlikte yeniden Atv’de ekrana gelecekleri belirtildi.

Selena dizisi yeni versiyonu 2019-2020 de Atv de mi başlıyor

Bunlarla birlikte 2021-2022 yeni sezonda Selena dizisinin oyuncuları kimler olacak diye merakla bekleyen dizinin yeni versiyonunu kimlerin çekeceğini merak eden izleyicilerimiz olacaktır. Bu sayfada Selena dizisinin yeni sezonunda başlayıp başlayacağını ATV ekranlarında yayınlanırsa Selena’nın yeni oyuncularının kimler olacağını 2021-2022 sezonunda yeniden başlayacaksa yapımcısını yönetmenini senaristini ve tüm oyuncu bilgilerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Selena dizisinin konusu nedir 2023-2024 sezonunda başlayacak mı?

Selena dizisi uzayda Ütopya adındaki bir gezegenden yola çıkarak bu gezegende iyilik ve kötülük arasındaki mücadelenin sahneye konduğu bir dizi olmuştu. Ütopya adındaki bu gezegende Selena insanlara iyilik yaparak onların içindeki insanlık ve iyilikseverliği açığa çıkarmak istiyor, bu yüzden Hadese karşı önemli bir mücadele veriyordu. Hades ise insanlara kötülük yapmak ve kötülük yapanlara yardımcı olmak için uğraşıyordu. Bu yüzden Hades’in en büyük düşmanı Selena idi. Çünkü Selena’nın içindeki iyilik o kadar büyüktü ki her seferinde Hadese karşı Üstün geliyor ve insanların içindeki iyilikseverlik her zaman galip çıkıyordu. Selena ve Hades arasındaki mücadele Selena dizisinin başlıca konusu olmuştur.

Selena dizisi Yeniden mi başlıyor

SeLeNa adı ne demek, SeLeNa Anlamı nedir?

Selenanın manasını, anlamını şu şekilde açıklayabiliriz. Aslında Selena bir kısaltmadan ibarettir: Selin’in “Se”si, Leyla’nın “Le”si ve Nazlı’nın “Na”sı ile oluşmuştur. Selena’nın bütün mücadelesi kötülere karşıdır ve kötülüğün savunucusu olan Hades Selena’nın en büyük düşmanıdır. Selena kendisini kötülerin düşmanı iyiliklerin anası olarak tanımlamıştır. Selin, Leyla ve Nazlı’nın mücadelesi iyilik mücadelesi olmuş bu yüzden kötülere karşı savaştıkları için çok sevilen karakterler olmuşlardır.

Selena 2019-2020 de başlayacak mı yeni kadrosu nasıl

Eski yıllarda Selena da oynayan oyuncuları hatırlayacak olursak Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi isimleri rahatça sayabiliriz. 2021-2022 sezonunda yeniden başlaması planlanan Selena dizisinin yeniden başlaması halinde hangi kanalda başlayacak yeni oyuncuların kimler olacağı oldukça merak ediliyor. Atv ekranlarında yeniden başlayacağını düşündüğümüz Selena dizisinin yeni sezonda başlaması halinde bilgileri ve oyuncularla ilgili detayları sizlere bu sayfada yazmaya devam edeceğiz.

Selena dizisi 2023-2024 Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

1- Selena (Sinem Kobal)

Selena Dizisi Selana rolü Sinem Kobal

2- Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

Selena Dizisi Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

3- Selin (Cansu Demirci)

Selena Dizisi Selin rolü (Cansu Demirci)

4- Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

Selena Dizisi Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

5- Leyla (Gizem Güven)

Selena Dizisi Leyla (Gizem Güven)

6- Kıvılcım (Hazal Şenel)

Selena Dizisi Kıvılcım (Hazal Şenel)

7- Burak (Gökhan Keser)

Selena Dizisi Burak (Gökhan Keser)

2021-2022 sezonunda yeniden başlaması beklenen Selena dizisinin yeni oyuncu kadrosunu belli oldukça buraya yazmaya devam edeceğiz ve sizleri bilgilendireceğiz. Önemli Not: Dizinin yeni versiyonu için bazı oyuncu seçmeleri yapılacakmış. Bu konuda bilgi almak ve sizde oyunculuktan şansınızı denemek ister misiniz? Dizi oyuncusu olmak için gerekenler ve Nasıl dizi oyuncusu olunur konumuza mutlaka göz atıp şartları okuyup başvurunuzu aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Dizi Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olunur Şartları Nedir? TIKLAYIN

Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler

Lütfen sizler de Selena Dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Selena dizisinin 2023-2024 sezonunda yeniden başlaması hakkındaki görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

Not: Selena dizisi 2023-2024 sezonunda benzer bir dizinin televizyonda yer almaması ve çocukların böyle bir diziyi sürekli takip edip istemesinden dolayı güncel versiyonunun çekimlerine başlanacağını duyduk. Ancak Selena dizisinin 2023-2024 sezonu kesin olarak ne zaman başlar bilemiyoruz. Selena dizisi 2023-2024 sezonunda yayınlansın ister misiniz? Aynı oyuncularla mı yoksa yeni oyuncularla mı yayınlanmalı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Meg donelly dedi ki:

  Eski yarışcımlar olsun ve hemen başlansın yayınlasın

 2. Anonim dedi ki:

  Aynı oyuncular yayınlanmalı

 3. Nazik dedi ki:

  Ayni oyuncular yayinlanmali

 4. *** dedi ki:

  Bence eski oyuncular ile oynanmalı çünkü eski oyuncuları dahaiyi tanıyor ve o oyunculara alıştık eski eski oyuncularla oynanırsa daha iyi olur

 5. Anonim dedi ki:

  Eski oyucu ile oynansın

  1. Nazik dedi ki:

   Ayni oyuncular yayinlanmali evet eskiler cok cok iyi

 6. Oğuz Tanrısevdi dedi ki:

  Selena dizisinin yeniden başlamasını doğrusu yetişkin bir birey olarak ben de merak ve ilgiyle bekliyorum. Hele eski kadroyu toplayabilirlerse daha da iyi olur. Hala eski bölümlerini izlemeye devam eden biri olarak yeni gelişmelerden beni bilgilendirirseniz memnun olurum

 7. Öznur dedi ki:

  Başlasın ya çok iyi olurr

 8. Rabia dedi ki:

  Bende selenada nazlı yada leylanın rolünü oynamak isterdim ezberim çok kuvvetli çok başarılıyım 🙂

 9. beren dedi ki:

  lütfen başlasın okadar çok istiyorumki yeni oyuncu veya eski oyuncu fark etmez yeterki başlasınnn

 10. Lale dedi ki:

  Selena dizisinin yeniden yayinlanmasini istiyorum 2022 yilinda

 11. Fund dedi ki:

  Selna zaman başlıyor Funda bakıyorum

 12. erdem dedi ki:

  yeni oyuncular gelmesini beklerim selenanın yeni dizisi hem 2022 ve 2023 te gelceğini bekliyorum

 13. Anonim dedi ki:

  Eski oyuncular daha güzel gayet başarılı bir dizi olmuş

 14. Betül bayır dedi ki:

  bazı selena oyunucularının yotube kanalları veya sosyal medyaları üzerinden hafif ipuçlarıverdiğini görebilmekteyiz

 15. Burak Kocatas dedi ki:

  Ya gozunuzi seviyim SELENA dizisinin 2 Sezonunu yayinlayin 1 sezonda meteor durduruldu ama sonu boyle bitemaz hani Selena ve Burak evlenecekti.

 16. Meryem dedi ki:

  Ben başlamasını çok istiyorum.

 17. Mehmet dedi ki:

  İnşallah Selena başlar çünkü kardeslerimle her gün onun başlaması için çok bekliyorduk yemeğimizi bile Selena başladıktan sonra yiyorduk inşallah başlar nolur başlasın

 18. gunçagül dedi ki:

  lutfen SELENA baslasin ben bu dizinin ozetini 7-nji kez izliyorum A2 den ama selin ablayla ozan abiyi çooook sewiyorum onlari diziden çikarmayin çunku onlar bir-birklerine çok yakisiyorla

 19. Enes Eymen Akbalık dedi ki:

  Aynı oyuncularla olsun

 20. Elif dedi ki:

  selam ben selena dizisini çoook seviyorum inşallah 2021-2022 arası başlar ve eski oyuncularıyla olur.

 21. selbi dedi ki:

  selam harkeze ban selena dizisini çok sewiýorym çabuk başlasin istiýorum

 22. enejan dedi ki:

  lutfennnnn baslasin yeni bolumler cok istiyorum

 23. Buse dedi ki:

  önceden selena dizisi biti 21 haziran 2021 de geri çıkmış artık yeni bölümlerini istiyorum lütfen

 24. Zeynep dedi ki:

  Ben eski oyuncularının olmasını isterdim❤❤❤

 25. Anonim dedi ki:

  Yeni oyuncularla olmasını isterdim.Selena dizi inşalla başlar.

 26. Ramazan dedi ki:

  Selamlar
  Lutfen yenı başlayana kadar eski leri seyredelim teşekkür ediyorum

 27. Ramazan dedi ki:

  İnşallah başlar en kısa zamanda çunkü cocuklarım çok sevıyor hergun soruyor çocuklar teşekkürler

  1. Gsgsggs dedi ki:

   2022 den geliyorum selena dizisini çok seviyorum 2022 de de yayınlanmasını istiyorum a2 kanalında neden yine eski bölümleri yayınlanmıyor ya

 28. Anonim dedi ki:

  Ben başlaması’nı çok istiyorum.inşallah 2021-2022 Arası başlar

 29. Zahide dedi ki:

  Ben başlamasını çok istiyorum o filmi çok seviyorum umarım başlar 2021- 2222 de yeniden başlar işallah

 30. Oğuzhan dedi ki:

  Güya 2020-2021 sezonun da başlayacaktı noldu başlamadı şimdide 2021-2022 sezonunda başlayacak diyorlar arkadaşlar bunlar prim yapıyor inanmayın selena dizisini seviyorum herkes ister yeniden başlamasını başlasa idi zaten önceden başlardı bu primcilere kanmayın şimdi 2021-2022 sezonunda başlıcak diyorlar eminim başlamıycak.

  1. Anonim dedi ki:

   Başlıycak boş yapma

 31. Anonim dedi ki:

  Selena dizisi yeniden başlamasını istyo

 32. İlhanbay dedi ki:

  Selena yeniden başlamalı ve eski kadrodaki oyuncular ile yeni çekimler yapılmalı.Fitnat,Hades,Burak,Honos,Selena hepsini yeniden görmek istiyoruz.Dizilerin en güzeli.

 33. Hülya dedi ki:

  Selena tekrar başlasın ayni kadro olsun. Birde fitnat gelsin. Ayni kadroyu tekrar görmek istiyoruz heyecanla bekliyoruz sinem kobal kesinlikle olmali aslı fitnat burak tabiki hadess ve başka hades istemiyoruz

 34. Arzu dedi ki:

  Bence Selena yeniden başlamalı ve oyuncular aynı kişiler olmalı

 35. Mehmet atay dedi ki:

  Selena kesinlikle yeniden başlamalı sabırsızlıkla ve heyecan la bekliyoruz

 36. Sıla Çaylı dedi ki:

  Selena yeniden başlasın istiyorum. 22. Bölümde Burak Selena’ya evlenme teklifi ediyor.

 37. Azat dedi ki:

  Selena gelmesin kertenkele gelsin yeni sezonla kertenkele güzel

  1. Anonim dedi ki:

   nerdeyse 1 yıldır selena izlemiyorum bazen oyuncuların adını unutuyorum yüzünü unutuyorum

 38. SELENA dedi ki:

  BENCE SELENA YENİDEN BAŞLASIN VE YENİ OYUNCULARLA DEVAM ETMELİ BEN ÇOK KİŞİNİN İZLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM 4 GÖZLE BEKLİYORUM

 39. Esra KAYŞAN dedi ki:

  Eski oyuncular gelsin dizi ATV de yayınlansın ben Selena dizisini çok seviyorum dört gözle bekliyorum LÜTFEN

 40. Nahal karimi dedi ki:

  Ben selena dizisinin buyuk hayraniyim baslamasini istiyoruz artik eski oyuncularla bence yeni oyuncularla yapilirsa eskisi gibi cok izlenmez ne zaman saat kacta hangi kanalda olacagini cok merak ediyorum hadi basla eski kadroyla hadi na-na-na selena se-le-na

 41. İsmin vermeyen kişi.... dedi ki:

  Bence çıksın ben hala özetlerini izliyorum o kadar güzel yani
  Bence çıksın ama oyuncular değişmesin selin değişebilir ama çünkü yurtdışında olduğu için

  Ama çıksınnnnnnnnnnnnnnnnn ne olur?😔

 42. furkan temurbuğa dedi ki:

  bence yeni oyuncular omaz olmaz aynı oyuncularla

 43. furkan temurbuğa dedi ki:

  selena dizisi başlasın 4.sezon olsun 5.sezon 6.sezon 7.sezon 8.sezon 9.sezon 10.sezon 11.sezon 12 sezon 13 sezon 14 sezon 15 sezon 16.sezon.17.sezon 18.sezon 19.sezon 20.sezon 21.sezon. 22. sezon 23. sezon 24 sezona kadar olsun ve oyuncular deyişmesin her oyuncular kalsın hiç bir oyuncu deyişmesin tamamı ben o eski selena oyuncularını seviyorum lütfen değişmesin oyuncular o oyuncularla devam edelim lütfen lütfen lütfen

 44. Rr dedi ki:

  Selena dizisi baslasin artik

 45. Anonim dedi ki:

  Selena dizisi baslasin

 46. Nisa dedi ki:

  Selena dizisindeki oyuncular değişmesin selena yine sinem kobal olsun oyuncuların hiç biri değişmesin özellikle selin,leyla ve nazlı

 47. Tuana nebioglu dedi ki:

  Lutfen dizi carsamba gunü ciksın

 48. Tuana nebioglu dedi ki:

  Selena dizisi carsamba gelmesini istiyorum lütfen ama exxen tvde olmasin lutfen

 49. Nadide nurhan şener dedi ki:

  Didem özkavukçu başak parlak selin ışık tolga sayışman olcay kılavuzlu oyuncular gelsin lütfen selenaya

 50. ' dedi ki:

  Men Azerbaycanliyam ve Selena dizisini çok seviyorum.
  Yeniden başlamasını istiyirem oyuncularından hec kimi. Deyismesi i istemem , çünkü eski oyunculqrla sevdik bu oyuncuları .

 51. Elif masal dedi ki:

  Bende çok oynamak isterdim.

 52. Babajan Babamuradow dedi ki:

  Selena çok güzel bir dizi başlasa çok iýi olar
  Türkmenistan

 53. Kral dedi ki:

  Kardeşim 2021 oldu başlamadı nie kandırıyorsun milleti

 54. elif dedi ki:

  selene sinem kobal tekrardan oynamasına güveniyorum inşallah selin leyla ve nazlının ve ekramin burak gitmesinler bana sorcak olursanız iyi ama aslı yerine baskası gelsin fitnat yerine baskası gelsin kılvılcım yerine baskaşı gelsin lütfen sinem kobal seni seviyorum

 55. Gülsüm Bacak dedi ki:

  Bence yeni halleriyle daha güzeller bence selena dizisinin yeniden ekranlara gelmesi güzel olur bence yeniden ekrana gelsin

 56. Aylin dedi ki:

  Selena dizisi cox sirin bir maceraydi.Yeniden baslasa eminemki coxx izlenerr.Amma ayni oyuncular olsa maraqli olar.Fikrimce:

 57. Anonim dedi ki:

  A2 de sürekli selenayi izliyoruzzzzz baslasinnnnnnnnn 2006lara dönmek istiyoruz çok sıkıldı mafya dizlerinden aile dizisi olarak on numara

 58. berrak türkmen dedi ki:

  ben çok sevdim selenayı daha yeni keşvetim banada annem gösterdi galiba kanal 555 de yada 146 da bizim telivizyonda 555 de ama komşumuzda 146 da bilemiyorum kanalımı takip eder misin 3 boncuk 3 kardeş

 59. Gül kara dedi ki:

  Hala daha izliyoruz çocuklarım ile birlikte A2 kanalında hergün saat 4 te başlıyor çok seviyoruz bıkmadan sıkılmadan izliyoruZz

  1. Rojin Özcan dedi ki:

   Ya ben de istiyorum Selena çıksın çok seviyorum yeni sezonu çıksın artık eski bölümü izliye izliye ben Selena oldum bence çıksın ve salı günleri yayınlansin çünkü o gün hiçbir dizi yok Çarşamba ve hafta sonu çıkmasın

 60. Ruslan Bağırov dedi ki:

  Ben azerbaycanlıyım selena dizisini kızım çok seviyo 2020 cı yılın 12 kasımda biteceği için üzülüyo ne olursunuz A2 tv-sinde 13 kasımda ilk bölümünden yiniden veriniz rica ediyorum ne olursunuz

 61. Anonim dedi ki:

  Salam Mən Azərbaycanlıyam Selena dizisini çok seviyorum yenidən başlamasına istiyorum neçə dəfə təkrar baxmışam çok seviyorum lütfən başlasın özəliklədə Sinem Kobal yani Selena sizi və qızları daha çok sevirem😘😍😍

 62. Anonim dedi ki:

  selena dizisinin başlamasını cok istiyorum selena karekterini yine sinem kobalın canladndirmasını çok istiyorum

 63. Nur💚 dedi ki:

  💖Bakmaya diyamadıım bir dizi.❤Gərçəkdən kaç kere bakdıımı unutdum(saysız olsa gərək)İnşAllah başlar💜

 64. Zehra dedi ki:

  Selena selin leyla nazli olar cox gozeldi menimde adim zehradi menim emi qizmda olarda selena ezber bilirler oldda selenan xestesidi mende selenan xestesiyem dahada yaxsi baslasin mektebde yoxdu baxariq men cox istiyirem baslasin😍😻🌸💋❤️✨♥️

 65. Anonim dedi ki:

  Selena kanal d de olsun

 66. Hami dedi ki:

  Ne zaman baskyacak
  Tarih ne zaman
  Ama baslarsa mukemmel olur

 67. Zehra dedi ki:

  Selena yeniden baslasin cox gozeldi selena seli leyla nazli olari cox sevirem ❤️💋😍😻

 68. Elif dedi ki:

  Selenanin baslamasina sabersiz laniuorum

 69. Zahra dedi ki:

  2021 cok az kaldi ama selena dizi si yok

 70. Seda dedi ki:

  İnşallah başlar dört gözle bekliyoruz

 71. Sanem dedi ki:

  Bu haber doğru mu bilmiyorum ama başlarsa çok güzel olur. Cocuklugumuzu hatirlariz ama su an 2020 ve başlaması.

  1. Burak dedi ki:

   Teşekgurler size cok sevındım. Selena dızısınde oynamak benım ıcın sevkdı. Yınıden teşekgurler.

   1. hades dedi ki:

    evet çekilmesi lazım

 72. Kral dedi ki:

  Bu dogru habermi her sene baslicak diyor baslamiyor

 73. Melek dedi ki:

  Selena coooook guzel yeniden başlasin

 74. Anonim dedi ki:

  dogru habermi bu ?

 75. Halime dedi ki:

  Selena dizi basliyor

 76. Mercin dedi ki:

  17.07.2020.cumertesi günü

 77. Medıne dedi ki:

  Insallah baslar

 78. Anonim dedi ki:

  Baslasin Selena cok Güzel dizi lütfen baslasin 2020 de lütfen

  1. Doruky2020 dedi ki:

   inanma şöyle şeylere

 79. veysel dedi ki:

  başlasın severim bez bebekte

 80. Çağatay dedi ki:

  Selena Yeniden Başlarsa Çok Güzel Olur
  Çünkü Günümüzde Adam Akıllı Dizi Yok Hele ATV’de bu aralar kaliteli dizi yok Kuruluş Osman hariç

 81. Selena dedi ki:

  bu diziyi cok sewiyorum Benim ismimde Selena. bu ismi bana ablam koymus.Ablamda bu diziyi izliyormus ilk ekranlara sunuldugunda😍😘

 82. Burak dedi ki:

  Gercekten selana yeniden cekilcekmi yonetici???

 83. Çağatay dedi ki:

  Eğer Yeniden Başlarsa Büyük İhtimal Selin,Leyla Ve Nazlı’ın Büyümüş Hallerini Göreceğiz Sonuçta Dizi Biteli Seneler Oldu

  1. Elif dedi ki:

   İnşallah başlar çok isteriz

 84. rehim dedi ki:

  ne zaman basliyacak acaba

  1. Yönetici dedi ki:

   Sanırım yeni sezona kaldı çekimler

   1. admin dedi ki:

    başlıycak merak etmeyin

 85. bedriye dedi ki:

  Çok güzel bir film arkadaşlarımla izliyorum bence devam etmeli

 86. bedriye dedi ki:

  Çok güzel bence devam etmeli arkadaşlarımla birlikte izliyorm güzel bir film

 87. Anonim dedi ki:

  cansu demirci çok kötü olmuş hiç beğenmedim

 88. selena hayranı dedi ki:

  selena dizisi devam ettirir misiniz.kuzenlerimle beraber tekrar bölümlerini bakıyoruz.umarım yeni bölümlerini gösterirsiniz😍☺😀🥰🧒🏻sizi çok seviyoruz.muck muck

 89. hapy dedi ki:

  çok güzel dizi olan selena devam ettirilmeli bence

 90. minik ,şirin hanım dedi ki:

  bir şey diyecem selena dizisi sevmeyenler.hayır sevmiyorsanız.bize hakaret etmeyin.

 91. MURAT dedi ki:

  MUHITIN SAN BANA BAK YINE BIR GEZ SELENA
  YINE COK GOTU SOYLARSI BAN SAN JEZ BERIM WE OLDURURUM DINEDIMI MUHITIN…
  27.01.2020 SAAT 21:20

 92. hanım hanım🤩 dedi ki:

  en sevdiğim dizi.
  1.SELENA
  2.BEZ BEBEK
  bu diziyi devam ettirebilir misiniz

 93. minik ,şirin hanım dedi ki:

  merhaba yine ben.size bir şey söyliycem. siz selena çizgifilmi yapmışsınız.youtubede yazdımçıktı.ama çok az.selena dizisi yapmıyorsanız bizim için biraz daha yapıp televizyona düşürür müsünüz🙂

 94. Nese dedi ki:

  Selena dizisi yenidan baslamasyn cunki selena dizisini sewmiyorum sebebiyse selena dizisini kucukluktan beri goruyorum lutfan yenidan baslamasyn

  1. minik ,şirin hanım dedi ki:

   bence selena dizisi çok güzel .inşallah başlar. eğer bunca insan beğenmeseydi a2de selena dizisi gösterilmesdi.bence sen bak

  2. suat hizarci dedi ki:

   nese olur yonetmen ve senariste ve selena dizisi yapimcilarina soylerim neşe bu diziyi sevmiyor yeni bolumleri çekmeyin

 95. yorum atıcı dedi ki:

  ya bıktık eski bölüm eski bölüm.abicin bari sinema yapın

 96. hapy dedi ki:

  izliyoz büyük bir keyifle.

 97. minik ,şirin hanım dedi ki:

  sizin selena müziklerini,dizinizi,oyunlarınızı ve böyle siteleri takip ediyorum.sizin yeni diziniz olmasını en çok ben seviyorum.bence yeni bölüm olursa diyelim ki 10 yıl sonra diye başlasın.hiçbir oyuncu eksik kalmasın.selin evlensin ozanla.leyla da.nazlı yeni biriyyle beraber olsun.selenanın yeni bir gezegeni olsun.adı iyilikler gezegeni olsun.hadesin de kötülükler gezegeni olsun.a2 de bakıyorum. bir de yeni bölüm olsun.boşuna mı yazıyoruz yorumu .bir de eğlenceli bölümleriniz de oldu valla.şu an 6. kez selena bakıyorum.kardeşim de bakıyor.madem bu dizi bu kadar seviliyor.o zaman yeni bölümmmmmmmmmmmmm olsun diyorum.ve bu emojileri gönderiyorum❤🙂😍😍😍👧💗😽🥰💛🤩😃❣✌🏻👌🏻🎀💟♥♥♥♥♥♥🧡🤍🤍🖤☺👨‍👨‍👧‍👦hadi kırmayın bizi.11 yaşına geldim.ama sizden vazgeçmedim.bizim sınıftaki deli erkekler de bakıyor.o derece yani.size öpücükler.muck muck

 98. Zehra dedi ki:

  Sinem abla ben selena dizisini bayılarak izliyorum İstanbul sarıyer den gönderiyorum seni çok seviyorum ❤️❤️Sinem abla❤️💜

 99. Sevinc dedi ki:

  Men Azerbaycandan biz bu diziyi çox sevirik şu anda izliyorum yeniden başlasa güzel olar 👍💖💞👌👏

 100. minik ,şirin hanım dedi ki:

  selenayı çok seviyorum.5-9 yıl sürsün.evde sıkılıyoruz.a2 de bakıyoruz.6.kez selena bakıyorum.bizi kırmayın.

 101. abbas dedi ki:

  Yaa gerçekten çok iyi olur bunun için elimden geleni yaparım

 102. Ayse dedi ki:

  Selena dizisi çok guzel çok seviyorum ve severek izliyorum

  SELENA
  Selin
  Leyla
  Nazlı
  Çok seviyorum sizi ❤❤❤

 103. İsa dedi ki:

  BÜTÜN OYUNCULAR GELSİN Selena Selin Leyla Nazlı Kıvlıcım Burak hoca fitnat ekrem aslı müstesna zülfikar …

 104. Ali dedi ki:

  Fitnat ve asli kesinlikle olmalı gormek istiyoruz 😊😊😊

 105. nazlı dedi ki:

  Yeni bölümleri istiyoruz😊

 106. Mehmet dedi ki:

  Bence Selena çok güzel bir insan en iyi siralar 1 Selena 2 Leyla 3 nazlı 4 yüce honos en son Hades gerçek hayatta iyi ama dizide kötü hepsine saygılar dilerim

 107. Hilal dedi ki:

  Selena dizisi başlasın en kısa sürede👍

 108. Nu.ali dedi ki:

  Selena oyuncuları deyişmesin nazlı selin fitnan leyla selena aslı ekrem kıvılcım zulfikar müstesna sanayi burak behlül dilara iremmsu alamet hoca pandora

 109. AhMet dedi ki:

  Bence pazar başlar çünki pazartesi kuruluş osman salıEDHO perşembe bir zaman çukurova cuma hercai cumartesi kim mil olmak ister bunlar sezon sonuna kadar gider kimse bilmez final yapacak bence

  1. Azra dedi ki:

   Çok bilmişlik yapma bırak o dizileri

 110. Alev dedi ki:

  Meraba arkadaşlar A2 de başlasa bence iyi olur. Səni sevdiyim SELENA ❤️❤️

 111. Sibel dedi ki:

  Meraba arkadaşlar! Ben çok isterdim ki Selena dizisi A2 de başlasın. Nolursunuz!!! Haftanın hər günü

 112. Nərmin dedi ki:

  Salam mən Azərbaycanlıyam Selena dizisini də çox xoşlayıram. Sinem Kobal da çox gözəl çıxış edir. Xahiş edirəm ki, siz bu dizini atv də verin.

 113. Sedef dedi ki:

  A2 de tekrar başlamasini isitiyoruz ayni diziyi tekrar izlemek istiyoruz

 114. Seyhan çağlıyan dedi ki:

  Lütfen çıksın çok özldik evet yeni dizilerde gğzel ama eski diziler kadar değil sabahın körğnde kalkıp izlerdim tekrar aynısnı yaomak istiyorum lütfen çıksın herün her saat her saniye hiç bıkmadan izleri daha önceki özetleri iziliyorum hiç sıkılmadan lütfeeeennnnnn

 115. Rüya dedi ki:

  Çıkmasını isteyenler bana katılsınlart

  1. pelin dedi ki:

   bende izlemek istiyorum.ama televizyonun görüntüsü yok

 116. Nihal dedi ki:

  İnşallah Cumartesi ve pazar günü olur

 117. Eski dedi ki:

  Eski nesil şaftı böyle dizileri izliyip mutlu oluyordu.fantastik diziler bu kadar yoktu şimdi teknoloji gelişti çocukların ellrinde TLF Tablet TG eni o eski nesil gibi değiller çok fenalar
  Kısacası umarım yanilirim ama bb ence olmaz

 118. Fayiq dedi ki:

  Nolur baslasın yalvaryor bu dizini cok sevyyyyyorum buna bakan arkdaşlara tesekurler

 119. metim dedi ki:

  nolur başlasın

  yalvarıyorum

 120. Sena dedi ki:

  Yha inş başlar bu diziyi acayip seviyorum her gün 1bölüm bitiyorum bazen 2 bölüm.başlars benden müftüsü olmaz 10 yıl sürse bile izlerim 😍😍😍😍😍🧡💜💗💙💓💕💓

 121. Gizem dedi ki:

  Bence eylül ayında yayınlamaya başlaya bilirsiniz

  1. Anonim dedi ki:

   Eylüldemi.başlayacak

 122. Merve dedi ki:

  2020 yılı olmadan başlasın lütfen

 123. Elçin dedi ki:

  Lütfen hemen başlasın çok heyecanlıyım

 124. Beyza dedi ki:

  İnşallah başlar o kadar mutlu oldum ki yeniden başlayacak yazısını görünce en sevdiğim dizilerden biriydi selena çok mutluyum çok

 125. Muhittin dedi ki:

  Çok kötü bir dizi berbat hayatım da gördüğüm en berbat dizi💩💩💩💩💩💩💩💩😡😲

  1. Sena dedi ki:

   Sana göre öyle bizlere göre öyle değil

 126. Nihal dedi ki:

  Selena dizisi inşallah başlar çünkü en sevdiğim dizidir

  1. minik ,şirin hanım dedi ki:

   benim de.bez bebekten daha güzel.

 127. Anonim dedi ki:

  Selena a2.de.
  Çıksn nolur ya

  1. admin dedi ki:

   a2 degil atv de başladı

 128. Anonim dedi ki:

  Selena atv de ne zaman başlayacak 2019 arası 2020 arası ne zaman başlıyor ve 2019 ve 2020 de saat kaçta çıkacak atv de veye a2 de çıkardı bazen ama çoğunlukla a2 de çıkardı şimdi selena oyuncular değişmesin selamın oynan dizine göre verilen adlar şunlar olsun gerçek adı değil dizideki adı ile
  Aslı
  Ekrem
  Kıvılcım
  Dilara
  İremsu
  Nazlı
  Selin
  Leyla
  Selana
  Burak
  Fitnat
  Behlül
  Sanayi
  Zülfikar
  Müstesna
  Sanayinin Annesi
  Alemet hoca
  Kader
  Bunlar olsun Selana oyuncuları değişmesin yine bunlar olsun bu oyuncuları çok sevdik değişmesin oyuncular eski yani 2019 dali oyuncular bitmeden önce oyuncular gayet başarılıydı şimdi yeniden başlayacaksa yeni oyuncular olmasın yine eskisi gibi devam etsin ve
  Yüce honus
  Demeter
  Taber
  Bunlarda değişmesin biz bu oyuncuları alıştık sevdik ve şimdi 2019 da ve 2020 de başlayacak olan. Selana yeniden başlayacaksa oyuncular değişmesin

  1. Mahri dedi ki:

   Selena dizisi ne zaman baslayjak . Eger baslarsa a2 baslasin nolur ban Selena dizisini coook seviyorum. Biraz hizli baslasin nolur.saat kacda baslar . 2019 baslasin nolur . aynen haberin yalnis olmadigi ne billi.

   1. pelin dedi ki:

    Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.bencede 2019da başlasın

  2. Anonim dedi ki:

   Yeniden başlasın harika bir dizi . Dört gözle bekliyoruz

 129. zeynep dedi ki:

  Eğer başlıyacaksa 2019 2020 yıllarını tamamlamamız gerekli eger 2019 da yayinlamazsalar mecburen 2020 yi beklememiz lazim olacak biliyorum herkes cok heyecanli ama beklersek sonucunu gorecegiz.

  1. Anonim dedi ki:

   Aynen ne zaman başlayacak 20019 ve 2020 ne zaman başlayacak oyuncular değişmesin ve saat kaçta başlayacak atv de

 130. Elif dedi ki:

  Ne zaman başlıyacak

 131. Şilan dedi ki:

  Haberin yalan olup olmadığını nereden bileceğiz

 132. İclal dedi ki:

  Haberin yalan olup olmayışında kararsız kaldım