Arıza Dizisi Oyuncuları Kimler? (Kenan İmirzalioğlu) Yeni Dizisinde Kiminle Başrolde

8 Yorum 11.885 kez izlendi

Bu konumuzda Arıza Dizisinin Oyuncuları Kimler? Daha önceki sezonda Kenan İmirzalioğlu’nun adı geçmişti. Yeni Dizi Arıza’da Kiminle Başrolde oynayacağını ve dizinin kanalını tarihini ve tüm oyuncularını yazmaya çalışacağız bu konuda. Uzun süredir yeni dizisi merak konusu olan Kenan İmirzalıoğlu’nun 2020 yeni sezonunda Alef isimli dizide oynaması ile Arıza isimli yeni dizide kimin ekrana geleceği sorgulanmaya başlandı. Bizde bu konumuzda Arıza dizisinin oyuncuları kimler, Arıza dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak ve Arıza dizisinin baş rolleri ve tüm oyuncu karakterleri hakkında detaylı bilgileri sizlere yazmak istiyoruz.

Tolga Sarıtaş Arıza dizisi ile dönüyorSon Bilgi: Tolga Sarıtaş Arıza dizisi ile dönüyor. Geçtiğimiz sezon Ferhat ile Şirinde rol alan ve erken final yapan diziden sonra başka dizide rol almayan Tolga Sarıtaş 2020-2021 Yeni sezonda Show tv de başlayacak olan Arıza dizisinde adı geçmeye başladı. Anlaşma sağlanırsa Arıza dizisinde başrolde Tolga Sarıtaş oynayacak.

Arıza Dizisi Oyuncu kadrosu karakterleriKenan İmirzalioğlu Yeni Sezon Dizisi Arıza Trt1 de (2019-2020)

TRT 1 ekranlarında yayınlanması beklenen Arıza isimli yeni dizinin başrol oyuncuları da dizinin tüm kadrosu da merak edilmeye başlandı. En son Mehmet bir Cihan Fatih’i isimli dizisiyle Kanal D’de ekrana gelen Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni sezonda ekranda olacak ve TRT 1 kanalında yayınlanacak olan Arıza isimli dizinin baş rolünde oynayacağı bir süredir dillendiriliyordu. Sonunda arıza dizisi ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı ve Kenan İmirzalıoğlu’nun baş rolünü oynayacağı dizinin detaylarına sizlere burada yazmak istiyoruz.

Son olarak Kanal D ekranlarında Mehmet bir Cihan Fatih’i isimli dizi ile izlemiş olduğumuz Kenan İmirzalıoğlu kuşkusuz Türkiye’nin en sevilen rol kabiliyeti en üst düzeyde olan ve dizi oyuncuları konusunda sıra dışı bir isim olan, gerçekten de baş role çok yakışan oyunculardan birisi. Ancak son dizisi olan Mehmet bir Cihan Fatihi’nin erken final yapması ve sadece 6 bölüm sürmesinden dolayı oyuncu bir süre ekrandan uzak kalmış ve özel hayatı ile ilgilenmeye başlamıştı. Erken final yapan diziler elbette önemli başrol oyuncularını olumsuz etkiliyor. Bu nedenle yüzünü biraz dinlendirmek isteyen Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz sezon herhangi bir dizi teklifini kabul etmemişti.

Arıza Dizisi Oyuncuları Kenan İmirzalıoğluHatta yeni dizi tekliflerini değerlendirirken kısa sürede erken final yapmayacak uzun ömürlü bir kanal tercih edeceğini belirtmiştir. İşte tam bu sırada TRT ekranlarında yayınlanması planlanan Arıza isimli müthiş bir senaryoya sahip dizinin başrol teklifi Kenan İmirzalıoğlu’na yapılınca oyuncumuz bir süre düşündükten sonra teklifi kabul etti ve TRT 1’de ekrana gelecek olan arıza isimli bu dizinin ilk başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu olarak kesinleşti. Dizilerine uzun süre sahip çıkan reytingleri düşük olsa bile erken final yapmayan TRT, Kenan İmirzalıoğlu ile iyi bir seçim yapmış oldu. Kenan İmirzalıoğlu da Arıza dizisini kabul ederek uzun süre ekranda olacağını, Diriliş Ertuğrul dizisinin almış olduğu reyting oranları gibi yüksek izlenme sonuçlarına ulaşacağını düşünüyor.

Arıza dizisinin yapımcısı yönetmeni ve oyuncuları:

Arıza dizisinin yapımcısı Es film. Geçtiğimiz sezonda TRT ekranları için diziler çeken Es film oldukça başarılı ve uzun vadeli dizileri ile göz dolduran yapım şirketlerinden birisi. Arıza isimli dizinin baş rolü için düşündüğü Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götüren ve bu teklifi bir süre düşündükten sonra kabul eden oyuncunun Es filmi oldukça mutlu ettiği ve TRT ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisinin beklentilerin çok üzerine çıkacağını tahmin ediyoruz. Es Filmin yapımcılığını üstlenmiş olduğu Arıza dizisinin yeni sezona yetiştirilmek için çalışıldığı yeni oyuncuların ve başrol kadın oyuncusunun da kısa süre içerisinde belirlenerek arıza dizisinin oyuncularının kesinleşeceği ifade ediliyor.

Kenan İmirzalıoğlu Cingöz Recai filminde başroldeArıza Dizisi Kadın Baş rolü Kim Olacak?

Daha önce Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte oynayan Cansu Dere‘nin Arıza dizisi için düşünüldüğü ancak Cansu Dere kısa bir süre önce TV8 ekranlarında yayınlanacak ve Faruk Aksoy’un yönetmenliğini yapacağı yeni bir dizi ile anlaşmasından dolayı arıza dizisinde oynayamayacağı belirtildi. Arıza dizisinin kadın başrol oyuncusuna birkaç alternatif daha bulunuyor. Ancak bu alternatifler üzerinde Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte hareket etmek isteyen Es film yetkilileri henüz bir isim üzerinde karar veremedi ancak bayram sonrasında Haziran ve Temmuz aylarında Arıza kadrosunun şekillenerek yeni sezona yetişmesi için şekillerin başlayacağı tahmin ediliyor. Başka kadın baş rol adayları da var tabiki..

Arıza dizisinin baş rolünde oynayacak olan Kenan İmirzalıoğlu ile şu anda dizisi bulunmayan hangi oyuncular baş rolde oynayacak diye bir tahmin yürütmek gerekirse Söz dizisinde Derya Savcı karakterini canlandıran Deniz Baysal‘ın bu adaylardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Söz dizisinin final yapmasının ardından yeni sezon görüşmeleri için arıza dizisi ile detaylarda anlaşabilirse ve Kenan İmirzalıoğlu’ndan onay alırsa Deniz Baysal kadın başrol olabilir. Başka bir iddia da arıza dizisinin kadın başrol için Tuba Büyüküstün‘ün tercih edileceği ve uzun süredir bir dizide yer almayan oyuncunun Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte çok iyi bir ikili olacağı konuşuluyor. Şu sıralar özel hayatıyla gündemden düşmeyen Tuba Büyüküstün ile Kenan İmirzalıoğlu aynı dizide yer alır mı arıza dizisinin başrollerini ikisi üstlenir mi bekleyip göreceğiz.

Son bir iddiada Bergüzar Korel ile Es filmin görüştüğü iddiaları ve arıza dizisinde Bergüzar Korel’in oynayacağı konuşulsa da gezi olaylarına açıkça destek vermiş olan ve ön planda olan Bergüzar Korel’in TRT ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisinde muhafazakar kesimin tepkisini alacak olmasından dolayı rol verilmeyeceği sosyal medyada konuşulmuştu. Bakalım arıza dizisinin baş rolünde Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte oynayacak olan kadın başrol kim olacak en kısa zamanda öğreneceğiz ve buraya yazacağız.

Trt1 Arıza Dizisi Oyuncuları yapımcısı konusuArıza Dizisinin Yapımcısı Es Filmin Diğer Dizileri

Arıza dizisinin projesini üstlenecek olan Es Film TRT1 için çok iddialı diziler ortaya koydu ve bu diziler oldukça yüksek reyting oranları ulaşarak hem TRT’yi çok mutlu etti hem de izleyici kitlesini çok yukarılara taşıdı. TRT 1 ekranlarında cuma günleri üç sezondur ekrana gelen, 4. sezon içinde onay alan Payitaht Abdülhamid dizisi Es filmin en önemli yapılarından birisi. Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler dizisi yine filmin yapmış olduğu dizilerden bir diğeri. Yine TRT ekranlarında yayınlanmış olan Tek Yürek ve Filinta gibi dizilerde Es film’in yapımcılığında ortaya konulmuş olan diziler. Kanal D ekranlarında çok sevilmiş olan Yarim İstanbul isimli dizide yine Es filmin uzun süreli dizilerinden bir diğeri. Bu sezon beğenilen bir diğer Trt1 dizisi olan Halka da yine Es film imzalı olarak yayınlanıyor. Arıza dizisinin de oldukça uzun süreceği senaryosunun oyuncular tarafından çok beğenildiği, sezonluk değil en az iki sezon boyunca arıza dizisinin devam edeceği, bu yüzden Kenan İmirzalıoğlu’nun böylesi uzun sürecek bir dizi için kolları sıvadığı belirtiliyor.

Arıza dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Arıza dizisinin TRT ekranlarında yayınlanacak olduğunu yukarıda açıklamıştık. Son 2 yıldır TRT oldukça başarılı dizilere imza atıyor ve bu diziler uzun ömürlü olmaya ve reytinglerde çok iyi sıralar elde etmeye başladılar. Bu yüzden TRT eskisi gibi basit veya kolay diziler yerine oyuncu kadrosu güçlü ve uzun vadeli dizileri hem de iyi kadrolarla yayınlamaya başladı. Bu yüzden Arıza dizisinin kadrosunda da Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte çok iyi oyuncuları bir araya getirip uzun vadeli bir dizi oluşturmayı planlıyor. Arıza dizisinin ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi olmasa da büyük ihtimalle yeni sezonda Eylül Ekim gibi TRT 1’de ekrana gelmesi tahmin ediliyor. Arıza dizisinin, bir süre sonra final yapması beklenen Perşembe günü yayınlanan Tek Yürek dizisinin yerine başlaması düşünülüyor. Ancak Perşembe günü Arıza dizisi olursa Bir zamanlar Çukurova dizisinden olumsuz etkilenir mi bilemiyoruz ancak Avlu, Tek Yürek ve Bizim Hikaye gibi dizilerin final yaptığı Perşembe günü bir zamanlar Çukurova dizisinden başka önemli bir dizi kalmadığı için Arıza dizisinin büyük bir talep görmesi mümkün.

Kenan İmirzalıoğlu Arıza dizisinde başrol oynayacakArıza dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlar kullanılıyor?

Bildiğiniz üzere Es filmin çekeceği Arıza dizisi daha önceki dizilerin kullanıldığı mekanları da kullanacak ancak yeni mekanlarda inşa edilecek. Kocaeli ilimizde bulunan Seka filmin inşa etmiş olduğu stüdyolarda çekimlerine başlanacak olması bir avantaj. İzmit’teki Seka Film Platosunda başlayan çekimleri İstanbul’da ve tarihi mekanlar da devam edeceğini düşünüyoruz. Arıza dizisinin oyuncu kadrosu şekillendikten ve senaryo tamamen ortaya çıktıktan sonra Arıza dizisinin çekim yerleri ve mekanları daha net bir şekilde sizlere burada açıklanacak, arıza dizisinin çekildiği yerleri detaylıca sizlere sunacağız. Hatta Arıza dizisinde oynamak isteyenleri de Kenan İmirzalioğlunun yeni dizisinde yan rollerde veya figüran olarak görev almak isteyen oyuncular gönüllüler varsa konumuzun altına yorum ve görüşlerini bekliyoruz. Onlara da bu konuda yol göstereceğiz.

Arıza dizisinin oyuncu kadrosu başrol oyuncuları:

Arıza Dizisi baş rol Oyuncuları kimler1- Kenan İmirzalıoğlu – Arıza dizisi başrol oyuncusu:

Türk dizilerinin ve filmlerinin en önemli oyuncu karakterlerinden birisi olan Kenan İmirzalıoğlu son dönemde oyunculuk konusunda çığır açmış en önemli oyunculardan birisidir. Arıza dizisi ile ekrana gelmeyi planlayan Kenan İmirzalıoğlu hakkında detaylı bilgileri konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.
Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’nın Bala ilçesinin Üçen Köyü’nde doğmuş olan ve babası tarım ile uğraşan Kenan İmirzalıoğlu daha küçük yaşlardan itibaren ailesinden ayrılarak Ankara’ya gelmiş ve burada teyzesinin yanında ilkokul, ortaokul ve liseyi okumuştur. Ancak lise yıllarında biraz tembel olan Kenan İmirzalıoğlu üniversite sınavlarına katıldığı yıllarda çok fazla çalışmayınca üniversiteyi kazanamamış, bu yüzden dolayı da babası onu köye çağırarak birlikte tarımla uğraşmaya ve çiftçilik yapmaya başlamışlardır. Ankara’daki rahat yaşamın ardından köy hayatı hiç hoşuna gitmeyen Kenan İmirzalıoğlu daha sonra tekrar üniversite sınavlarına çalışmış ve Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanmıştır.

Trt1 Arıza Dizisi hakkında bilgiler oyuncu olmak için gerekenlerOldukça yakışıklı ve uzun boylu olan Kenan İmirzalıoğlu üniversite yıllarında arkadaşlarının da teşvik etmesi ile birlikte bir mankenlik ajansına kayıt olmuş ve hem üniversiteyi okuyup hem de mankenlik yapmaya başlamıştır. Mankenlikten almış olduğu paraları kendisine harçlık yapan Kenan İmirzalıoğlu daha sonra Best Model Of Turkey yarışmasına katılarak Türkiye’nin en iyi modeli seçilmiştir. Bu başarının ardından Best Model Of The World yarışmasına da katılan Kenan İmirzalıoğlu orada da birinci olunca herkes Kenan İmirzalıoğlu’nu tanımaya ve ekranda sık sık görmeye başlamıştır. Kısacası Kenan İmirzalıoğlu’nun şan ve şöhretini mankenlik ajansından sonra kendisini gösterdiği bu yarışmalara borçlu desek doğru olur.

Bu yarışmalarda kendisini göstermesi ile birlikte Kenan İmirzalıoğlu uzun boyu, yakışıklı yüzü ile dikkatleri çeken ve dizi yapımcılarından teklifler almaya başlar. Özellikle yönetmen Osman Sınav ona çok iyi bir rol verir ve Deli Yürek dizisinin başrol oyunculuğunu teklif ederek ona vermiş olduğu önemi gösterir. Kenan İmirzalıoğlu’nun Deli Yürek dizisi çok sevilmiş çok tutulmuş ve böylelikle Osman Sınav onu dizi dünyasına kazandırmıştır. Artık Kenan İmirzalıoğlu dizilerin vazgeçilmez oyuncularından birisi olarak kendisini ispatlamıştır.Kenan İmirzalıoğlunun ilk dizisi Deli Yürek oldu

Deli Yürek dizisi çok tutulunca Deli Yürek Bumerang cehennemi isimli filmde yine Kenan İmirzalıoğlu oynamış ve başarıyla izlenen beğenilen ilk filmi olmuştur. Dizi ve filmlerde göstermiş olduğu bu başarının ardından Kenan İmirzalıoğlu dil eğitimi almak için Amerika’ya gitmiştir. Amerika’dan döndükten sonra birçok dizi ve filmden teklifler almış özellikle Uğur Yücel’in yönetmenliğini yaptığı Alacakaranlık dizisini kabul ederek önemli bir diziye daha imza atmıştır. Aynı ekiple birlikte Yazı Tura adlı sinema filmini de çeken Kenan İmirzalıoğlu artık kendisini ispatlamıştır. Cansu Dere ile oynadığı Ezel dizisi ise gerçekten unutulmaz bir dizi olmuştur. 2012 yılına geldiğimizde yeni dizisi için (Karadayı) tam 4 milyon dolar alarak Türkiye’de bir oyuncunun aldığı en yüksek parayı alarak tarihe geçmiştir.

Kenan İmirzalıoğlu Karadayı dizisinde en yüksek ücreti aldıKenan İmirzalıoğlu için bu parlak dönemin ardından belki de kendisi için en kötü ve talihsiz olan olay ise Ekim 2015’te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi’nin Kenan İmirzalıoğlu hakkında vermiş olduğu “uyuşturucu kullanmak” suçundan aldığı 10 ay hapis cezasıdır. Maalesef birçok ünlü oyuncumuz bu uyuşturucu illetinin ağına düşmekte ve kendi karizmasını da düşürmektedir. Kenan İmirzalıoğlu’nun da bu kadar parlak kariyerini uyuşturucu illetinin lekelediğini söyleyebiliriz. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle bu cezayı erteledi.

Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi var mı kiminle evli? Kenan İmirzalıoğlu evlenmeden önce birçok güzel ile adı aşk dedikodularına karışmış ancak Kenan İmirzalıoğlu, 29 Mayıs 2016 tarihinde Cunda Adası’nda kır düğünü ile Sinem Kobal ile evlenerek dünya evine girmiştir. Sinem Kobal da kendisi gibi bir oyuncu olmakla birlikte birçok dizide rol almış başarılı ve güzel oyuncularımızdan birisidir. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal ile evlendi

Kenan İmirzalıoğlu’nun Oynamış Olduğu Tüm Diziler:

1998-2002 Deli Yürek (Yusuf Miroğlu)
2003-2005 Alacakaranlık (Ferit Çağlayan)
2005-2007 Acı Hayat (Mehmet Kosovalı)
2009-2011 Ezel (Ezel Bayraktar)
2012-2014 Karadayı (Mahir Kara)
2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Fatih Sultan Mehmed)
2019 Arıza Dizisi (Es Film – Trt1)

Kenan İmirzalıoğlu’nun Oynadığı Tüm Filmler:

2001 Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu)
2004 Yazı Tura (Cevher)
2006 Gılgamış (Enkidu)
2006 Son Osmanlı Yandım Ali (Ali)
2007 Kabadayı (Devran)
2009 Ejder Kapanı (Akrep Celal)
2012 Uzun Hikâye (Bulgaryalı Ali)
2017 Cingöz Recai (Cingöz Recai)

Kenan İmirzalıoğlu Mehmed bir cihan fatihi en kısa süren dizisi olduKenan İmirzalıoğlu’nun Almış Olduğu Ödüller:

2005 Adana Altın Koza Film Festivali-En İyi Erkek Oyuncu (Yazı Tura)
2010 Sadri Alışık Sinema Ödülleri-Ayhan Işık Jüri Özel Ödülü (Ejder Kapanı)
2010 İsmail Cem Televizyon Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Ezel)
2010 37.Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Ezel)
2013 4. Antalya televizyon ödülleri Dram dizisi en iyi erkek oyuncu (Karadayı)

Arıza dizisi hakkında sizlere kısa bilgiler ve Arıza dizisinin oyuncuları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Trt1 de Es filmin yapımcılığında yayınlanacak olan Arıza dizisi ile ilgili detaylı bilgiler geldikçe buradan sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde Arıza dizisi hakkındaki yorum görüş ve beklentilerinizi aşağı yazın lütfen..

Dizide Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olabilirim?

Yorum yaz

8 Yorum

 1. Avatar Doğan atasoy

  Dizilerde fügüran olarak oynamak isterim kendim sarışın birisiyim doğal halimle
  1.80 e yakın boyum var …

 2. Çok sevdiğimiz bu Kenan abimizin her dizisinde gönüllü olarak yer almak ve şahsını yakından tanımak en güzel his olacaktır benim için. Çok başarılı çok yetenekli ve sevecen bir insan olmasi büyük bir gerçektir. Hikaye yazıyor olmam ve kurgularin yüzeyinde yüzüyor olmam bana umut veriyor.

 3. BEN YILLARDIR FİLM DİZİ HİKAYE GİBİ ŞEYLER YAZIYORUM VE BENDE BAŞARILI BİR USTA OYUNCU OLMAK İSTİYORUM İNŞALLAH KENAN İMİRZALIOĞLU İLE BİR DİZİDE OYNAMAK NASİP KISMET OLUR AYRICA KENAN İMİRZALIOĞLU’NA MAFYA BABASI KOMUTAN YADA KOMİSER FİLM VE DİZİLERİN DE OYNAMAK YAKIŞIR BENCE O ZAMAN İZLEME REKORLARI KIRAR ADIM GİBİ EMİNİM DENEMESİ BEDAVA

 4. Tuba büyüküstün olmalı Deniz Baysal yüzünü dinlendirmeli

  • Avatar Neslihan yertutan

   Tuğbamı yapmayın ALLAH aşkına o. Sadece güzelligi ile bu piyasada oyuncu lugu çok iyi degil kenanı asla taşıyamaz aslaaaaa

Etiketler