Selena 2019-2020 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler?

27 Yorum 19.397 kez izlendi

Bu konumuzda Selena dizisi 2019-2020 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler olacak? sorularına yanıt vereceğiz. 2019 2020 yeni sezonunda birçok dizi yeniden başlamak için gün sayıyor. Bu dizilerden birisi de Selena dizisi oldu. Geçmiş yıllarda çekilmiş özellikle çocuklar tarafından ve gençler tarafından çok sevilerek izlenmiş olan Selena dizisi 2019-2020 yıllarında yeniden ekrana taşınacak ve yeni oyuncularla yeni bir kanalda devam edecek. Bizde bu konumuzda Selena dizisi ile ilgili yeniden başlayacağını ait bilgiler vereceğiz ve yeni oyuncular hakkında bilgiler paylaşacağız.

Selena 2019-2020 de yeni oyuncularla başlayacakBildiğiniz gibi yeni dizilerin ekranda tutunması ve yüksek reyting alması oldukça zorlaşıyor. Her geçen gün yeni diziler ekrana gelse de bir çoğu kısa sürede erken final yaparak yayından kaldırılıyor. Oysa Selena gibi uzun süre yayınlanmış ve ekranda çok sevilmiş dizilere ihtiyaç var. Bu yüzden yapımcılar Selena dizisi ile birlikte Türk malı Çocuklar Duymasın 80’ler 90’lar gibi dizileri yeniden ekrana kazandırmak için uğraşmaya başladı. Hatta Seksenler dizisinin oyuncuları ile yeni anlaşma yapıldığı ve kısa süre sonra ekrana geleceği belirtildi. Selena dizisi de bu dizilerden birisi olarak 2019-2020 sezonunda yeniden ekrana gelecek günü beklemeye başladı.

2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler için TIKLA?

Yeni dizilerin kısa sürede erken final yapmasının ardından eski dizileri olan özlem artmaya başladı demiştik. 10 Eylül 2006 tarihinde Atv’de yayınlanmaya başlayan Selena dizisi o dönemde en çok reyting alan en çok izlenen dizilerden birisi oldu ve uzun süre devam etti. Selena dizisinin bu başarısı ve uzun süre devam etmesi adeta yapımcıların ilgi odağı oldu. Selena dizisini yeniden başlatmak sevenlerinin ilgisini tekrar toplamak için kolları sıvayan yapım şirketleri birçok oyuncu ile görüşerek Selena dizisinin yeniden başlaması için çalışmalara koyuldular.

Selena 2019-2020 de Yeniden mi başlıyorSelena dizisi yeniden çekilecek mi 2019/2020 yılında yayınlanacak mı?

Elbette sizler gibi bizde Selena dizisinin yeniden başlamasını ekrana gelmesini istiyoruz. Özellikle son yıllarda dizileri ile ön plana çıkan ATV birçok gün yayınlamış olduğu dizilerle haftanın bir çok günü birinciliği göğüslemiş görünüyor. Salı günleri Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, çarşamba günleri Sen anlat Karadeniz, perşembe günleri bir zamanlar Çukurova dizisi, cuma günleri Hercai gibi önemli dizileri bünyesinde bulunduran ATV yeni sezonda cumartesi veya pazar günleri yayınlamak için oldukça eğlenceli bir dizi olan Selena’yı yeniden canlandırmak ve hayata geçirmek istiyor.

Selena dizisi Atv de 2019-2020 de Yeniden mi başlayacakATV ekranlarında 2019-2020 sezonunda Selena dizisi yeniden çekilecek mi yeniden mi başlayacak gibi sorular oldukça çok sorulurken ATV kanalında Selena dizisi ile ilgili bir açıklama bekleniyor. Selena dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Sinem Kobal son dönemde hiçbir dizide yer almamış adeta Selena dizisinin yeniden başlamasını bekliyor gibi ATV den gelecek tekliflere açık olduğunu belirtmişti. Sinem Kobal’ın eşi Kenan İmirzalıoğlu da yeni sezonda Arıza dizisiyle ekrana gelecek olunca Sinem Kobal’ın da bu sezon boş durmayarak Selena dizisi ile sevenleri ile buluşacağı belirtildi. Özellikle Selena dizisinin hayranları Sinem Kobal’a olan ilgi ve alaka dolayısıyla Selena dizisinin tekrar başlayacağına olan inançlarını ve güvenlerini tazelemiş oldular.

Selena dizisi 2019-2020 de Atv de başlıyor2019-2020 Yeni sezon Selena Dizisi oyuncuları Kimler Olacak?

2006 ve 2009 yılları arasında uzun bir süre yayınlanan Selena dizisinin başrol oyuncularına baktığımızda Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi oyuncuların rol aldığını görüyoruz. Şimdi bu oyunculardan bir kısmı farklı dizilerde rol alsa da Selena dizisi ile yeniden ATV ile anlaşacak ve yeni sezonda bir araya gelecekleri belirtiliyor. Özellikle Sinem Kobal Cansu Demirci Sinan çalışkanoğlu ve Ümit Erdim gibi başarılı oyuncuların şimdilik herhangi bir projede yer almadıkları yeni sezonda Selena dizisi ile birlikte yeniden Atv’de ekrana gelecekleri belirtildi.

Selena dizisi yeni versiyonu 2019-2020 de Atv de mi başlıyorBunlarla birlikte 2019-2020 yeni sezonda Selena dizisinin oyuncuları kimler olacak diye merakla bekleyen dizinin yeni versiyonunu kimlerin çekeceğini merak eden izleyicilerimiz olacaktır. Bu sayfada Selena dizisinin yeni sezonunda başlayıp başlayacağını ATV ekranlarında yayınlanırsa Selena’nın yeni oyuncularının kimler olacağını 2019-2020 sezonunda yeniden başlayacaksa yapımcısını yönetmenini senaristini ve tüm oyuncu bilgilerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Selena dizisinin konusu nedir 2019-2020 sezonunda başlayacak mı?

Selena dizisi uzayda Ütopya adındaki bir gezegenden yola çıkarak bu gezegende iyilik ve kötülük arasındaki mücadelenin sahneye konduğu bir dizi olmuştu. Ütopya adındaki bu gezegende Selena insanlara iyilik yaparak onların içindeki insanlık ve iyilikseverliği açığa çıkarmak istiyor, bu yüzden Hadese karşı önemli bir mücadele veriyordu. Hades ise insanlara kötülük yapmak ve kötülük yapanlara yardımcı olmak için uğraşıyordu. Bu yüzden Hades’in en büyük düşmanı Selena idi. Çünkü Selena’nın içindeki iyilik o kadar büyüktü ki her seferinde Hadese karşı Üstün geliyor ve insanların içindeki iyilikseverlik her zaman galip çıkıyordu. Selena ve Hades arasındaki mücadele Selena dizisinin başlıca konusu olmuştur.

Selena dizisi Yeniden mi başlıyorSeLeNa adı ne demek, SeLeNa Anlamı nedir?

Selenanın manasını, anlamını şu şekilde açıklayabiliriz. Aslında Selena bir kısaltmadan ibarettir: Selin’in “Se”si, Leyla’nın “Le”si ve Nazlı’nın “Na”sı ile oluşmuştur. Selena’nın bütün mücadelesi kötülere karşıdır ve kötülüğün savunucusu olan Hades Selena’nın en büyük düşmanıdır. Selena kendisini kötülerin düşmanı iyiliklerin anası olarak tanımlamıştır. Selin, Leyla ve Nazlı’nın mücadelesi iyilik mücadelesi olmuş bu yüzden kötülere karşı savaştıkları için çok sevilen karakterler olmuşlardır.

Selena 2019-2020 de başlayacak mı yeni kadrosu nasılEski yıllarda Selena da oynayan oyuncuları hatırlayacak olursak Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi isimleri rahatça sayabiliriz. 2019-2020 sezonunda yeniden başlaması planlanan Selena dizisinin yeniden başlaması halinde hangi kanalda başlayacak yeni oyuncuların kimler olacağı oldukça merak ediliyor. Atv ekranlarında yeniden başlayacağını düşündüğümüz Selena dizisinin yeni sezonda başlaması halinde bilgileri ve oyuncularla ilgili detayları sizlere bu sayfada yazmaya devam edeceğiz.

Selena dizisi 2019-2020 Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

1- Selena (Sinem Kobal)

Selena Dizisi Selana rolü Sinem Kobal

2- Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

Selena Dizisi Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

3- Selin (Cansu Demirci)

Selena Dizisi Selin rolü (Cansu Demirci)

4- Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

Selena Dizisi Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

5- Leyla (Gizem Güven)

Selena Dizisi Leyla (Gizem Güven)

6- Kıvılcım (Hazal Şenel)

Selena Dizisi Kıvılcım (Hazal Şenel)

7- Burak (Gökhan Keser)Kıvılcım (Hazal Şenel)

Selena Dizisi Burak (Gökhan Keser)

2019-2020 sezonunda yeniden başlaması beklenen Selena dizisinin yeni oyuncu kadrosunu belli oldukça buraya yazmaya devam edeceğiz ve sizleri bilgilendireceğiz. Önemli Not: Dizinin yeni versiyonu için bazı oyuncu seçmeleri yapılacakmış. Bu konuda bilgi almak ve sizde oyunculuktan şansınızı denemek ister misiniz? Dizi oyuncusu olmak için gerekenler ve Nasıl dizi oyuncusu olunur konumuza mutlaka göz atıp şartları okuyup başvurunuzu aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Dizi Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olunur Şartları Nedir? TIKLAYIN

Selena Dizisi Yeni Oyuncuları KimlerLütfen sizler de Selena Dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Selena dizisinin 2019-2020 sezonunda yeniden başlaması hakkındaki görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

Selena Dizisinin oyuncuları hakkında aşağıdaki videomuzu mutlaka izleyin:

Arkadaşlar ayrıca sizler için hazırlanmış bir video haha izletmek istiyorum eğer zamanınız varsa aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin. Bu videoda sizlere Selena dizisinin oyuncularının 2006 yılı ve şimdi 2019 yılı hallerini derledik, Selena oyuncu kadrosundaki isimlerin nasıl bir değişime uğradığını görünce kesinlikle çok şaşıracaksınız.. İyi seyirler diliyoruz, mutlaka izledikten sonra aşağı yorum yazmayı unutmayın. Teşekkürler..!

Yorum yaz

27 Yorum

 1. Meraba arkadaşlar! Ben çok isterdim ki Selena dizisi A2 de başlasın. Nolursunuz!!! Haftanın hər günü

 2. Salam mən Azərbaycanlıyam Selena dizisini də çox xoşlayıram. Sinem Kobal da çox gözəl çıxış edir. Xahiş edirəm ki, siz bu dizini atv də verin.

 3. Avatar Seyhan çağlıyan

  Lütfen çıksın çok özldik evet yeni dizilerde gğzel ama eski diziler kadar değil sabahın körğnde kalkıp izlerdim tekrar aynısnı yaomak istiyorum lütfen çıksın herün her saat her saniye hiç bıkmadan izleri daha önceki özetleri iziliyorum hiç sıkılmadan lütfeeeennnnnn

 4. Eski nesil şaftı böyle dizileri izliyip mutlu oluyordu.fantastik diziler bu kadar yoktu şimdi teknoloji gelişti çocukların ellrinde TLF Tablet TG eni o eski nesil gibi değiller çok fenalar
  Kısacası umarım yanilirim ama bb ence olmaz

 5. Yha inş başlar bu diziyi acayip seviyorum her gün 1bölüm bitiyorum bazen 2 bölüm.başlars benden müftüsü olmaz 10 yıl sürse bile izlerim 😍😍😍😍😍🧡💜💗💙💓💕💓

 6. İnşallah başlar o kadar mutlu oldum ki yeniden başlayacak yazısını görünce en sevdiğim dizilerden biriydi selena çok mutluyum çok

 7. Selena atv de ne zaman başlayacak 2019 arası 2020 arası ne zaman başlıyor ve 2019 ve 2020 de saat kaçta çıkacak atv de veye a2 de çıkardı bazen ama çoğunlukla a2 de çıkardı şimdi selena oyuncular değişmesin selamın oynan dizine göre verilen adlar şunlar olsun gerçek adı değil dizideki adı ile
  Aslı
  Ekrem
  Kıvılcım
  Dilara
  İremsu
  Nazlı
  Selin
  Leyla
  Selana
  Burak
  Fitnat
  Behlül
  Sanayi
  Zülfikar
  Müstesna
  Sanayinin Annesi
  Alemet hoca
  Kader
  Bunlar olsun Selana oyuncuları değişmesin yine bunlar olsun bu oyuncuları çok sevdik değişmesin oyuncular eski yani 2019 dali oyuncular bitmeden önce oyuncular gayet başarılıydı şimdi yeniden başlayacaksa yeni oyuncular olmasın yine eskisi gibi devam etsin ve
  Yüce honus
  Demeter
  Taber
  Bunlarda değişmesin biz bu oyuncuları alıştık sevdik ve şimdi 2019 da ve 2020 de başlayacak olan. Selana yeniden başlayacaksa oyuncular değişmesin

  • Selena dizisi ne zaman baslayjak . Eger baslarsa a2 baslasin nolur ban Selena dizisini coook seviyorum. Biraz hizli baslasin nolur.saat kacda baslar . 2019 baslasin nolur . aynen haberin yalnis olmadigi ne billi.

 8. Eğer başlıyacaksa 2019 2020 yıllarını tamamlamamız gerekli eger 2019 da yayinlamazsalar mecburen 2020 yi beklememiz lazim olacak biliyorum herkes cok heyecanli ama beklersek sonucunu gorecegiz.

  • Aynen ne zaman başlayacak 20019 ve 2020 ne zaman başlayacak oyuncular değişmesin ve saat kaçta başlayacak atv de