Selahaddin Eyyubi Sara Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı? Gökçe Akyıldız

28.09.2023
277

Selahaddin Eyyubi Sara kimdir? Gerçek tarihte var mı? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Selahaddin Eyyubi dizisi Türk-Pakistan ortak yapımıdır. Yapımcılığını Akli Film ve Ansari Shah Film’in üstlendiği Selahaddin Eyyubi dizisi Sara karakterini Gökçe Akyıldız canlandıracaktır. Bizlerde Selahaddin Eyyubi Sara karakterini ve Sara karakterini canlandıran oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ı yakından tanıtacağız.

Selahaddin Eyyubi Sara Karakteri Kimdir?

Selahaddin Eyyubi SaraYönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Selahaddin Eyyubi dizisi Sara karakteri 3. Bölümde ekibe dahil olacaktır. Ancak ana karakterlerinden olan Sara hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler, Selahaddin Eyyubi dizisinin önemli karakterlerinin başında gelen Sara hakkında başka bir bilgi ulaştığımız zaman sayfamıza ekleyeceğiz.

Selahaddin Eyyubi Sara Gerçek Tarihte Var Mı?

En çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri de Sara’nın gerçek tarihte olup olmadığıdır. Bizlerde bundan dolayı araştırdık. Fakat Sara’nın gerçek tarihte olup olmadığına dair bir bilgiye ulaşamadık. Sara karakterinin gerçek tarihimizde olup olmadığına dair net bir bilgi ulaşınca bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Selahaddin Eyyubi Sara Karakterini Kim Canlandırıyor?

Selahaddin Eyyubi dizisine 3. Bölümde dahil olan Sara karakterini başarılı oyuncumuz Gökçe Akyıldız canlandıracaktır. Oyuncumuz Gökçe Akyıldız, Sara rolü için kampa girmiştir. Rolüne titizlikle çalışan Gökçe Akyıldız Selahaddin Eyyubi dizisi için özel at binme eğitimleri almaya başlamıştır. Bizlerde, Sara karakterine hayat veren popüler oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ı yakından tanıtacağız ve hakkında ki tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gökçe Akyıldız Kimdir? (Selahaddin Eyyubi Sara)

30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelen Gökçe Akyıldız, Haliç Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa reklam filmlerinde rol alarak geçen Gökçe Akyıldız, 2002’de Bir Tutam Baharat filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Ertesi yıl Çınaraltı ve Büyümüşte Küçülmüş dizilerinde rol alan oyuncumuz özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteri ile tanınmıştır. Kırgın Çiçekler dizisinden sonra setlere ara veren oyuncumuz El Kızı dizisi ile ekrana dönmüştür. Uk İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Akif dizisinde rol almıştır.

Gökçe Akyıldız’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2002 Bir Tutam Baharat – Saime (Sinema Filmi)
2003 Büyümüş de Küçülmüş – Gizem (Tv Dizisi)
2003 Çınaraltı – Gökçe (Tv Dizisi)
2004 Büyük Buluşma – Selcan (Tv Dizisi)
2004 Sahra – Lara (Tv Dizisi)
2005 Zeynep – Tülin (Tv Dizisi)
2005 Beşinci Boyut – Başak (Tv Dizisi)
2006 Ezo Gelin – Tekgül (Tv Dizisi)
2007 Parmaklıklar Ardında – Birsen Mutlu (Tv Dizisi)
2008 Gazi – Berçem (Tv Dizisi)
2008 Kollama – Nurbanu Yılmaz (Tv Dizisi)
2009 Konak – Selma (Sinema Filmi)
2011 Hayat Devam Ediyor – Zozan Fırat (Tv Dizisi)
2012 Kötü Yol – Canan (Tv Dizisi)
2013 Bizim Okul – Gülbahar (Tv Dizisi)
2014 Fatih Harbiye – Aslı (Tv Dizisi)
2015-2018 Kırgın Çiçekler – Songül Celen (Tv Dizisi)
2021 Elkızı – Songül Turan (Tv Dizisi)
2022 Seni Kalbime Sakladım – Deren Tokgöz (Tv Dizisi)
2023 Akif – Cemile (İnternet Dizisi)
2023 Selahaddin Eyyubi – Sara (Tv Dizisi)

Gökçe Akyıldız Resmi İnstagram Hesabı

Popüler oyuncumuz Gökçe Akyıldız, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ın Instagram’da 151 gönderisi ve 4.3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Gökçe Akyıldız’ın resmi Instagram hesabı: @akyldzgkce

Gökçe Akyıldız Resmi Twitter Hesabı

2011 yılının kasım ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Gökçe Akyıldız, Instagram’da olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. Gökçe Akyıldız’ın Twitter kullanıcı adı da merak edilmiştir. Başarılı oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ın Twitter kullanıcı adı: @Akyldz_gokce

Gökçe Akyıldız Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Gökçe Akyıldız hakkında en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında sevgilisi gelmektedir. Başarılı oyuncumuz 2017 yılında Mustafa Özyurt ile dünya evine girmiştir. Ancak çiftin evliliği kısa sürmüştür. Çift 2020 yılında yollarını ayırmıştır. Gökçe Akyıldız’ın bu evliliğinden Ömer Aslan isminde bir oğlu olmuştur. Oyuncumuz verdiği bir röportajda tüm vaktini uğruna harcadığını ve şu an hayatında birini istemediğini söylemiştir. Kısacası Gökçe Akyıldız’ın hayatında biri yoktur.

Gökçe Akyıldız’ın Kıyafetleri ve Elbiseleri

Son dönemin popüler isimler arasında yer alan Gökçe Akyıldız, trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen oyuncumuz tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ın giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Selahaddin Eyyubi Sara kimdir? Gerçek tarihte var mı? Sara’yı canlandıran oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?