Seda Türkmen Kimdir? Sandık Kokusu Dizisinde Lale Özkan Rolünde

23.08.2022
1.834

Bu konumuzda Seda Türkmen’i ve Sandık Kokusu Dizisinde Lale Özkan rolünü yakından tanıtacağız. Seda Türkmen ve Sandık Kokusu Dizisindeki Reha’nın kız kardeşi Lale Özkan karakteri de merak edildi. Bizlerde, bu konumuzda Seda Türkmen ile Sandık Kokusu Dizisindeki Lale Özkan rolünü yakından tanıtacağız ve Sandık Kokusu Lale Özkan karakteri kimdir? Sandık Kokusu Dizisi Lale Özkan karakterini canlandıran oyuncumuz Seda Türkmen’i ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Sandık Kokusu Dizisi Lale Özkan Karakteri Kimdir?

Lale karakteri, Sandık Kokusu Dizisine 3. bölümde katılmıştır. Lale Özkan karakteri diziye Reha karakterinin kız kardeşi rolü ile yeni katılmıştır. Sandık Kokusu Dizisinde izleyici karşısına çıkacak olan Lale Özkan karakterine Seda Türkmen hayat verecektir.Seda Türkmen kimdir Mahkum dizisi Ayşe karakteri

Sandık Kokusu Dizisi Lale Özkan Kimdir?

Sandık Kokusu Dizisinde Lale Özkan karakterini oyuncumuz Seda Türkmen canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Seda Türkmen’i yakından tanıtacağız ve Seda Türkmen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Seda Türkmen Kimdir?

35 yaşında ki oyuncumuz Seda Türkmen 9 Ocak 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi, Sahne Sanatları Bölümünden mezun olan Seda Türkmen, 2009 yılında Papatyam dizisiyle sektöre adım atmıştır. Adana Film Festivali’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü alan Seda Türkmen daha önce On Bin Adım, Yeni Hayat, Aşkın Kıyameti, Fırıncı Karısı, Poyraz Karayel Küresel Sermaye, Kelebekler gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Seda Türkmen Mahkum dizisinde Ayşe rolünde

Seda Türkmen Yer Aldığı Diziler

2009-2010 Papatyam – Arzu
2012 Annem Uyurken – Derya
2013-2014 Fatih Harbiye – Fahriye
2015 Mutlu Ol Yeter – Ayşe
2016 Hayatımın Aşkı – Sema
2017 Sahipli – Hülya
2017-2018 Kanatsız Kuşlar – Tuba
2019 Benim Tatlı Yalanım – Burcu Eren
2020-2021 Tövbeler Olsun – Nazmiye Horanta
2021 50m2 – Aslı
2022 Mahkum – Ayşe
2024 Sandık Kokusu – Lale Özkan

Seda Türkmen Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Seda Türkmen resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 491 gönderisi ve 216 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Seda Türkmen’in resmi İnstagram hesabı: @turkmenseda Mahkum dizisi Ayşe kimdir Seda Türkmen

Seda Türkmen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Seda Türkmen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Seda Türkmen 19 Ağustos 2017 tarihinde kendisi gibi oyuncu meslektaşı Bora Akkaş ile evlenmiştir. Ancak ünlü çift daha sonra anlaşamamış ve 2019 yılının Eylül ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmışlar ve Seda Türkmen’in hayatında şuan da biri yoktur.

Sandık Kokusu Dizisinde Lale Özkan Seda Türkmen Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Seda Türkmen oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde, Mahkum dizisi başladığı zaman tarzıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Seda Türkmen’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda Seda Türkmen’i ve Mahkum dizisinde ki Ayşe rolünü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.