Sandık Kokusu Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

28.12.2023
786

Sandık Kokusu dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Yönetmenliğini Nezaket Coşkun’un üstlendiği Sandık Kokusu dizisinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme almaktadır. Seyirciler O3 Medya imzalı Sandık Kokusu dizisine yeni katılan ve ayrılan isimleri de merak etmiştir. Bizlerde Sandık Kokusu’na yeni dahil olan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Sandık Kokusu Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Show TV de yayınlanan Sandık Kokusu’na Seda Türkmen, Lale karakteriyle dahil olmuştur. Aynı zamanda kadroya Meriç Aral’da katılmıştır. Bizlerde Sandık Kokusu dizisinde yeni gelen oyuncularımız Meriç Aral ve Seda Türkmen’i yakından tanıtacağız. Kadroya başka bir isim dahil olunca konumuzu güncelleyeceğiz.

Meriç Aral- Irmak

Sandık Kokusu dizisinde Irmak rolünü canlandıran oyuncu Meriç Aral oldu. Dizide Karsu’nun ablası rolünü canlandıracaktır. Meriç Aral 1988 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur. Medcezir, Yüksek Sosyete, Söz ve Kaderimin Oyunu dizilerinde rol aldı. Cingöz Recai, Yanımda Kal, Biz Böyleyiz filmlerinde oynadı. Meriç Aral sosyal medya hesabı @mericaral

meriç aral sandık kokusu dizisi

Seda Türkmen – Lale

Seda Türkmen Lale rolüyle Sandık Kokusu DizisindeSandık Kokusu dizisine Lale karakteriyle katılan oyuncumuz Seda Türkmen, 9 Ocak 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi, Sahne Sanatları Bölümünden mezun olan Seda Türkmen, 2009 yılında Papatyam dizisiyle sektöre adım atmıştır. Başarılı oyuncumuz daha önce On Bin Adım, Yeni Hayat, Aşkın Kıyameti, Fırıncı Karısı, Mahkum, Kelebekler gibi başarılı projelerde de rol almıştır.

Meriç Aral – Irmak

Sandık Kokusu dizisine 6. Bölümde katılan Irmak karakteri, Filiz’in kızıdır. Irmak karakterini Meriç Aral canlandırmaktadır. 17 Kasım 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Meriç Aral, İstanbul bilgi Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat bölümünde eğitim almıştır. En son Deneme Çekimi dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle Medcezir dizisiyle tanınmıştır.Meriç Aral Irmak rolüyle Sandık Kokusu Dizisinde

Sandık Kokusu Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Başrolünde Özge Özpirinçci, Metin Akdülger, Necip Memili ve Demet Akbağ’ın yer aldığı Sandık Kokusu dizisinden ayrılan isimlerde merak edildi. Ancak kadrosundan henüz ayrılan bir isim olmamıştır. Bizler, ilerleyen günlerde kadrodan ayrılan oyuncular olduğu zaman konumuzu güncelleceğiz. Ayrılan isimleri yakından tanıyacak ve neden ayrıldığını açıklayacağız.

Sandık Kokusu dizisi yeni katılan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. (Not: önümüzdeki günlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.)

YORUMLAR

 1. Noname dedi ki:

  Meriç aral’ı başarılı bulmuyorum şahane hayatım gibi bi diziye katılması yanlış seçim olmuş. Severek izliyordum ama diziyi mahvedecek gibi duruyor

 2. Ahmet dedi ki:

  Meriç aral bu diziye cok yakışmış çok beğendim

 3. Semra dedi ki:

  Sandık kokusunu ailece çok seviyoruz Karsu’ya bayılıyorum çok güçlü bir kadın, umarım dik duruşu bozulmaz

 4. sandıkçı dedi ki:

  Sandık kokusu cok güzel lütfen diziden kimse çıkmasın