Sandık Kokusu Irmak Kimdir? Filiz’in Kızı (Meriç Aral)

27.12.2023
877

Sandık Kokusu Irmak kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Show Tv’nin sevilen dizisi Sandık Kokusu’nun senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme almaktadır. Başrolünde Özge Özpirinçci, Metin Akdülger, Necip Memili ve Demet Akbağ’ın yer aldığı Sandık Kokusu dizisi Irmak karakterini Meriç Aral canlandıracaktır. Bu içeriğimizde Sandık Kokusu Irmak’ı ve Irmak karakterini canlandıran oyuncumuz Meriç Aral’ı yakından tanıtacağız. 3 Ocak’ta Sandık Kokusu Var Mı, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sandık Kokusu Irmak Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu Sandık Kokusu dizisi Irmak karakteri, 6. Bölümde ekibe dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerinden olan Irmak, Filiz’in kızıdır. Bizler Sandık Kokusu dizisindeki dengeleri değiştirecek ve tansiyonu yükseltecek önemli bir karakter olan Irmak hakkında başka birilere ulaşınca konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.Sandık Kokusu Irmak Kimdir? Filiz’in Kızı (Meriç Aral)

Sandık Kokusu Irmak Kimdir?

Filiz’in kızı Irmak karakterine başarılı oyuncumuz Meriç Aral hayat verecektir. Bizlerde Meriç Aral kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Hangi üniversitede eğitim almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi kim? Sorularını sizler için cevaplamaya çalışacağız.

Meriç Aral Kimdir?

17 Kasım 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Meriç Aral, İstanbul bilgi Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat bölümünde eğitim almıştır. Staj yaptık daha sonra oyunculuğa adım atan Meriç Aral daha önce film asistanlığı da yapmıştır. 2012 yılında Sultan dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Hale karakterini canlandırdığı Medcezir dizisiyle tanınır hale gelmiştir.

Meriç Aral Dizileri Ve Filmleri Neler?

2012 Sultan – Diyar – TV Dizisi
2013 Balayı – Sinema Filmi
2014 Muska – Melis – Sinema Filmi
2014 Unutursam Fısılda – Mediha – Sinema Filmi
2013-2015 Medcezir – Hale – TV Dizisi
2015 Hesapta Aşk – Ezgi – Sinema Filmi
2016 Yüksek Sosyete – Ece – TV Dizisi
2017 Cingöz Recai – Filiz – Sinema Filmi
2018 Yanımda Kal – Zeynep – Sinema Filmi
2017-2019 Söz – Eylem Mercier – TV Dizisi
2020 Biz Böyleyiz – Sinema Filmi
2020-2021 Kırmızı Oda – Dr. Ayşe Gölge – TV Dizisi
2021-2022 Kaderimin Oyunu – Helin Demirhan – TV Dizisi
2022 Yakamoz S-245 – Hatice Çelik – İnternet Dizisi
2023 Deneme Çekimi – Demet – İnternet Dizisi
2024 Sandık Kokusu – Irmak – TV Dizisi

Meriç Aral İnstagram Kullanıcı Adı

Güzel oyuncumuz Meriç Aral resmi Instagram hesabından özel hayatı ve rol aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 661 gönderisi ve 1.600.000 takipçisi bulunan Meriç Aral’ın Instagram kullanıcı adı: @mericaral’dır.

Meriç Aral Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Başarılı oyuncumuz hakkında merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Bizler de merak eden okuyucularımız için araştırdık. Meriç Aral yaklaşık 6 yıldır özellikle Leyla ile Mecnun dizisiyle tanınan meslektaşı Serkan Keskin ile birliktedir. Ünlü çiftin güzel giden bir ilişkisi vardır.

Meriç Aral Kıyafetleri ve Elbise Modelleri

Yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkat çekmeyi başaran Meriç Aral tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizler de bu sebeple araştırdık. Güzel oyuncumuz Meriç Aral’ın günlük yaşamı ve özellikle Sandık Kokusu dizisinde giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Sandık Kokusu Irmak kimdir? Irmak karakterini canlandıran oyuncumuz Meriç Aral’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fulya dedi ki:

    Meriç aral bu diziye cok yakısmıs ❤️❤️❤️❤️