Sandık Kokusu Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

08.08.2023
1.912

Q3 medya tarafından 2023 – 2024 yeni sezonu için Sandık Kokusu isimli yeni bir dizi hazırlanıyor. Bu içeriğimizde Sandık Kokusu dizisinin oyuncuları kimler, kadrosunda yer alan oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Sandık kokusu dizisinin oyuncuları kadrosu konusu hangi kanalda ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgileri detaylıca sayfamızda bulabilirsiniz.

Sandık kokusu dizisi oyuncuları kadrosu

Sandık kokusu dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci oldu. Bir süredir herhangi bir dizide yer almayan başarılı oyuncu Q3 medya ile anlaşma imzaladı ve yeni sezonda Sandık Kokusu isimli iddialı bir dizi ile dönüş yapıyor. Yeni sezonda muhtemelen Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan sandık kokusu dizisinin diğer oyuncuları belli oldukça konumuza ekleyeceğiz. Sandık kokusu dizisinin oyuncu kadrosu erkek başrolü ve yardımcı oyuncular belli oldukça konumuz güncellenecektir.Sandık Kokusu Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

Özge Özpirinçci

Sandık kokusu dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge özpirinçci 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Sabancı Üniversitesi’nde yönetim bilimleri bölümünü bitiren Özge Özpirinçci ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan cesaretin var mı aşka ve kavak yelleri gibi dizilerde oynadı. Daha sonra melekler korusun, Deli saraylı, al yazmalım, Tatar Ramazan, aramızda kalsın, aşk yeniden, kadın ve mucize doktor gibi dizilerde oynayan Özge Özpirinçci son olarak sandık kokusu isimli dizide başrol oynayacak.

Sandık kokusu dizisinin konusu nedir? Özeti

Sandık kokusu dizisi iddialı bir anne kız çatışmasını konu alıyor. Z kuşağı olarak adlandırılan yeni nesil ile eski kuşakların çatışmasını özgün bir senaryo ile Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alıyor. Güçlü bir senaryo ekibi olan senaristler aynı zamanda kızılcık şerbetinin de senaryosunu yazıyor. Oldukça beğeni toplayan bu dizinin ardından Özge Özpirinçci’nin başrol oynayacağı sandık kokusu dizisi de ses getirecek bir yapım olarak bekleniyor.

Sandık kokusu dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak

Sandık kokusu dizisinin henüz resmi olarak hangi kanalda yayınlanacağı belli olmadı. Ancak son dizileri ya Kanal D ya da FOX TV’de yayınlanan Özge Özpirinçci Büyük ihtimal yine bu kanallardan birisinde yeni dizisi ile ekrana gelecek. Ağustos ayında oyuncu seçmeleri tamamlanacak olan sandık kokusu dizisinin Eylül ayında çekimlerinin yapılıp ekim veya kasım ayı gibi televizyonda ekrana geleceği belirtildi. Sezona biraz geç başlayacak olan sandık kokusu muhtemelen final yapan dizilerden birinin yerine başlayacak.

Sandık kokusu dizisi nerede çekiliyor?

Q3 medya tarafından yapımcılığı Saner Ayar tarafından özenle hazırlanan sandık kokusu dizisi İstanbul Beykoz’da çekim yapacak. Eski kundura fabrikası olarak bilinen şimdi ise dizi film platosu olarak kullanılan mekanlar sandık kokusu dizisinin de başlıca çekim alanı olacak. İstanbul’un farklı mekanları ve sahilleri de sandık kokusu dizisinin çekildiği mekanlar arasında yer alacak. Sandık kokusu dizisinin detaylıca konusu ve özeti yayınlandığında sayfamızda sizlere sunacağız. Ayrıca dizinin setinden gelecek ilk resimleri de sayfamızda bulabilirsiniz.

Özge Özpirinçci Sandık Kokusu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sandık kokusu dizisi ile ilgili yorumlar görüşler

Anadolu halkı tarafından çok beğenilen isimlerden birisi olan Özge Özpirinçci yeni sezonda sandık kokusu dizisi ile ekranda yerini alacak. Daha önceki dizilerinden kadın ve aşk yeniden çok büyük ses getirmişti. Özellikle kadın dizisi Fox TV ekranlarında yaklaşık 3 sezon boyunca devam etmiş ve Özge Özpirinçci oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmıştı. Şimdi yine ekranın tozunu almak üzere güzel bir dizi ile ekrana dönen oyuncu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir, sandık kokusu dizisiyle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sandık kokusu dizisinde oyuncu olmak için başvuru nasıl yapılır?

Sandık kokusu dizisinde rol almak küçük de olsa sahnelerde ve senaryoda yer bulmak istiyorsanız veya figüran olarak dizide kısa bir süre olsa da yer almak istiyorsanız lütfen Q3 medya yapımcısı Saner Ayar ile irtibata geçerek kısa roller talep edebilir siz de dizi oyuncusu olabilirsiniz. Ayrıca sayfamızı birçok oyuncu ve senarist takip etmekte buraya yazacağınız yorumları da dikkate almaktadır. Sizler de sandık kokusu dizisinde rol almak dizide oyuncu olmak istiyorsanız kısa bilgilerinizle aşağıya yorum yazabilirsiniz.

Sandık kokusu dizisi fragmanı videosu

Sandık kokusu dizisi ile ilgili tanıtım fragmanı çıktığında YouTube videosu olarak sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Şimdilik dizinin tanıtımı yerine Özge Özpirinçci ile ilgili bir tanıtım videosunu sizlere sunuyoruz. Ayrıca hem oyuncumuz hem de sandık kokusu dizisi hakkında yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.