Rüzgarlı Tepe Asu Kimdir? Ezgi Dalgıç

24.01.2024
411

Kanal 7 ekranlarında 1 Ocak 2024 pazartesi günü başlayacak olan rüzgarlı tepe dizisinde Asu karakterine hayat veren oyuncu kimdir gerçek adı soyadı ve merak edilen bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Kanal 7’de günlük olarak başlayan rüzgarlı tepe dizisinde Asu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ezgi Dalgıç. İşte Ezgi Dalgıç ve merak edilen tüm bilgileri.

Rüzgarlı tepe dizisi Asu kimdir?

Rüzgarlı Tepe Asu KimdirYeni günlük dizi rüzgarlı tepede Asu rolüne hayat veren oyuncu Ezgi Dalgıç. Daha önce herhangi bir dizide yer almayan ve Hasan Güngör menajerliğinde ilk kez bir dizide yer alan Ezgi Dalgıç 2001 tarihinde doğdu. Çanakkale 18 Mart üniversitesi’nde iktisat bölümü okuyan Ezgi Dalgıç Müjdat Gezen sanat merkezinde kamera önü oyunculuk eğitimleri aldı.

Ezgi dalgıç kimdir? Ezgi dalgıç Müjdat Gezen sanat merkezinde aldığı eğitimler sonrasında Sultan Ertuğrul, Barış Yöş, Hakan Arslan ve Metin Balekoğlu gibi oyunculuk eğitim merkezlerinde kısa süreli kamera önü oyunculuk eğitimleri aldı. Rüzgarlı tepe isimli günlük dizide Asu karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu İngilizceyi iyi derecede bilmektedir.Ezgi Dalgıç Rüzgarlı Tepe dizisi Asu

Araç kullanma, silah kullanma, yüzme, at binme ve deniz sörfü gibi alanlarda kendini geliştiren Ezgi Dalgıç ilk kez bir dizide rol alacak. Kanal 7’de 1 Ocak 2024’te başlayacak olan rüzgarlı tepe dizisinde Asu rolünde oynayan oyuncumuza başarılar diliyoruz. Sizler de Asu karakterini nasıl buldunuz, beğendiniz mi oyuncumuzu? Yorumlarınızı bekliyoruz. Merak edenler için Rüzgarlı Tepe dizisi oyuncu kadrosu:

YORUMLAR

 1. Bengisu dedi ki:

  Ezgi dalgıç gerçekten cok güzel ama rüzgarlı tepe yanlıs bir dizi secimi olmuş

 2. Ülkü dedi ki:

  Rüzgalı tepe bana asi dizisini anımsatıyor ama yinede severek izliyorum, ezgi dalgıç’ta gayet güzel ve yetenekli diziye çok yakısmıs yolu acık olsun

 3. Semahat dedi ki:

  Asu kesinlikle Rüzgarlı Tepe’nin en güzel oyuncularından severek izliyoruz ❤️☺️

 4. İsimsiz dedi ki:

  Rüzgarlı tepe dizisi Asu’yu çok seviyorum. Ezgi Dalkıç ın tüm bilgilerini yazmıssınız içerik çok güzel olmus