Ömer Dizisi Süreyya Kimdir, Ömer’le Evlenecek mi? Simay Barlas

28.01.2023
3.585

Ömer dizisi Süreyya kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer dizisinin başrolünde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay yer almaktadır. İzleyiciler Süreyya karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Süreyya karakterini genç oyuncumuz Simay Barlas canlandıracaktır. Ömer dizisi Süreyya kimdir? Süreyya karakterini canlandıran oyuncumuz Simay Barlas’ı yakından tanıtacağız. Ömer Dizisine yeni gelen tüm oyuncular.

Ömer Dizisi Süreyya Karakteri Kimdir?

Ömer Dizisi Süreyya Kimdir, Ömer'le Evlenecek miStar TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ömer dizisi Süreyya karakteri diziye sonradan dahil olmuştur. Diziye sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerden biri olan Süreyya, Ömer’in yaşadığın hayal kırıklığının ardından görüşmeyi kabul edeceği genç bir kızdır. Ailesi Ömer’in Süreyya ile görüşmesini istemektedir.

Süreyya Ömer’le Evlenecek Mi?

Süreyya, Ömer’in yaşadığın hayal kırıklığının ardından görüşmeyi kabul edeceği genç bir kızdır. İzleyiciler Süreyya ile Ömer’in evlenip evlenmeyeceğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ömer’in ailesi onun Süreyya ile görüşüp evlenmesini istemektedir. Ancak Ömer, Gamze’yi sevdiği için Süreyya ile evlenmek istememektedir.Ömer dizisi Süreyya kimdir Simay Barlas

Ömer Dizisi Süreyya Kimdir?

Diziye sonradan katılan Süreyya karakterini oyuncumuz Simay Barlas canlandırmaktadır. İzleyiciler popüler oyuncumuz Simay Barlas’ı da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Simay Barlas kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Simay Barlas

5 Kasım 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Simay Barlas İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında yayınlanan Paramparça isimli dizi ile geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde canlandırdığı Gözde karakteri sayesinde yakalamıştır. Kariyerinde ki yükselişi Zalim İstanbul dizisiyle devam ettiren Simay Barlas, en son 2022 yılında Aziz dizisinde yer almıştır.Simay Barlas Ömer Dizisinde Süreyya karakteri

Simay Barlas Yer Aldığı Diziler

2014 Paramparça – Öykü
2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır – Gözde Sarıyaz
2017 Adı Efsane – Naz Yalınay
2019-2020 Zalim İstanbul – Damla Karaçay
2020 Bir Annenin Günahı – Yağmur
2021-2022 Aziz – Efnan
2023 Ömer – Süreyya

Simay Barlas Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan popüler oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 146 gönderisi ve 1,7 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Simay Barlas’ın resmi Instagram hesabı: @simaybarlass Ömer Dizisi Süreyya ile Ömer evlenecek mi

Simay Barlas Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler isimlerinden olan Simay Barlas’ın sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz daha önce Soner Korkmaz ile birlikteydi. Ancak çift anlaşamamış ve daha sonra yollarını girmiştir. Simay Barlas’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Ömer Dizisi Süreyya – Simay Barlas Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Simay Barlas kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu nedenle ilerleyen günlerde Simay Barlas’ın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Ömer dizisi Süreyya kimdir? Süreyya karakterini canlandıran oyuncumuz Simay Barlas’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..