Nilperi Şahinkaya Yeni Projesi Nedir? Hangi Dizide Yer Alacak?

03.01.2023
36

Ekranların en çok sevilen yüzlerinden bir tanesi olan Nilperi Şahinkaya, bir süredir televizyon ekranlarında yerini almıyor. Nilperi Şahinkaya’yı merak eden sevenleri ve takipçileri yeni dizisinin ve yeni projesine ne olacağını büyük bir merakla bekliyor. Bizde Nilperi Şahinkaya severleri adına yeni projesinden sizlere bahsedip Nilperi Şahinkaya Yeni Projesi Nedir? 2023-2024 Yılında Hangi Dizide Yer Alacak? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.Nilperi Şahinkaya Kimdir

Nilperi Şahinkaya Kimdir? 2023-2024 Yeni Dizisi

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988 yılında Senegal’de dünyaya gelmiştir. Bir Fransız Lisesinden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatları fakültesinde tamamlamıştır. 2009 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. İlk dizi oyunculuğunu Deniz Yıldızı dizisindeki Hande karakteri ile yaşarken; Benim Babam Bir Melek, Deli Aşk, Karakomik Filmler gibi sinema filmlerinde de yer almıştır. Aktif olarak tiyatro oyunculuğuna devam etmektedir. Oyunculuğu pek çok kişi tarafından beğenilen Nilperi Şahinkaya, göstermiş olduğu başarıdan dolayı pek çok ödüle layık görülmüştür.

Nilperi Şahinkaya’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Yeni Hayat (Nevin)
2019 – Aynen Aynen (Nil)
2017 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Aslı)
2019 – Kuzgun (Güneş)
2013 – Kayıp (Defne)
2014 – Kiraz Mevsimi (Şeyma)
2018 – Yaşamayanlar (Melisa)
2016 – Nolur Ayrılalım (Temmuz Akıncı)
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Mesude)
2009 – Deniz Yıldızı (Hande)

Nilperi Şahinkaya Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacak?

Nilperi Şahinkaya Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer AlacakGüzel oyuncumuz Nilperi Şahinkaya, en son geçtiğimiz aylarda yayınlanmakta olan Yeni Hayat dizisindeki Nevin karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Ancak dizi istenilen başarıyı elde edemedi. Reyting sonuçlarında sürekli düşüş elde eden Yeni Hayat dizisi 9. bölümü ile kesin final kararı aldı. Dizinin final kararının ardından yeni projeleri değerlendirmeye başlayan Nilperi Şahinkaya, FOX TVde yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinde Cansu karakteri ile birlikte yer alacaktır.

Nilperi Şahinkaya 2023-2024 Projesi Belli Oldu Mu?

Nilperi Şahinkaya 2021-2022 Projesi Belli Oldu MuNilperi Şahinkaya’nın yer almış olduğu Yeni Hayat dizisi halen devam etmiş olsaydı oyuncumuz Nevin karakteri ile dizide yer almaya devam edecekti. Ancak dizi final kararı aldı. Nilperi Şahinkaya 2023-2024 sezonunda ise Yasak Elma dizisi ile karşımıza yeniden çıkacak. 95. bölümden sonra Nilperi Şahinkaya Yasal Elma’ya Cansu karakteri ile dahil olacak. Yasal Elma dizisine yeni dahil olan isimlerden bir tanesi de Nilperi Şahinkaya oldu.

Nilperi Şahinkaya Yeni Sezonda Kiminle Oynayacak?

Nilperi Şahinkaya, Yeni Hayat dizisinde Serkan Çayoğlu, Devrim Nas, Furkan Kalabalİk ve Tayanç Ayaydın gibi başarılı isimlerle birlikte yer almaktaydı. Yeni projesi olan Yasak Elma dizisinde ise Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Şafak Pekdemir gibi isimler ile birlikte dizide yer alacaktır.

Nilperi Şahinkaya Resmi İnstagram Hesabı

Nilperi Şahinkaya Resmi İnstagram HesabıGüzelliği ve oyunculuğu ile sosyal medyada da büyük merak uyandıran Nilperi Şahinkaya, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Nilperi Şahinkaya’nın resmi instagram hesabında 967 gönderisi bulunurken Bir milyonu aşkın da takipçisi yer almaktadır. Nilperi Şahinkaya’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @nilperi

Nilperi Şahinkaya’nın Sevgilisi Var Mı?

Nilperi Şahinkaya 1,5 yılı aşkın bir süredir Emre Yusufi ile birliktedir. Geçtiğimiz günlerde Nilperi Şahinkaya’nın yaptığı açıklamaya göre Şahinkaya, Emre Yusufi’nin ailesi ile tanıştığını ve yakın bir zamanda evlilik kararı alacaklarını belirtmiştir.

Nilperi Şahinkaya Kıyafetleri ve Elbiseleri

Nilperi Şahinkaya Kıyafetleri ve ElbiseleriYer almış olduğu dizilerde kullanmış olduğu kıyafetler ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Nilperi Şahinkaya’nın dizilerde kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, bluz, şort, mont, kaban gibi kıyafetlerin pek çoğu ve kullanmış olduğu aksesuarlardan çanta, küpe, kolye, saat gibi parçalar oldukça merak edildi. Biz de sizlerle beraber Nilperi Şahinkaya’nın yer almış olduğu dizilerde kullanmış olduğu kıyafet ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Sizler için Nilperi Şahinkaya hakkında merak edilen sorulara yanıt vermeye çalıştık. Sizlerin de Nilperi Şahinkaya hakkında görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından yazmanızı bekliyoruz. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan şeyler olursa bize iletebilirsiniz. 2022-2023 yılında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizileri 2023 Yılında Yeni Başlayan Diziler başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..