Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Kadrosu Kim Kimdir (Yeni Gelen Oyuncular)

20.05.2019
241

FOX TV’nin yeni sezonda en iddaalı dizisi olan Mucize Doktor dizisi MF Yapım imzası taşıyor. Oyuncu kadrosu hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken ve her hafta reytinglerde ilk sıraya yerleşen Mucize Doktor dizisi oyuncuları kimler bilgileri karakterlerini bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Mucize Doktor dizisine yeni katılan oyuncuları da konumuzun alt kısmında sizlerle paylaşmaya ve konumuzu sürekli güncellemeye devam ediyoruz.

Mucize Doktor dizisi başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Özge Özder, Murat Aygen, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu ve Korhan Herduranve Reha Özcan yer alıyor. Mucize Doktor dizisi yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp kaleme alıyor.Mucize doktor dizisi oyuncuları

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları

Taner Ölmez- Doktor Ali Vefa

Taner Ölmez 1986 yılında İstanbul da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol aldı. 2009 yılında ilk kez Kapalıçarşı dizisinde rol aldı. Taner Ölmez’in rol aldığı diziler şöyle; Kapalıçarşı, Kül ve Ateş, İstanbulun Altınları, Kayıp Şehir, Medcezir, Tatar Ramazan, Yüzyüze, Dudullu Postası, Hakan Muhafız dizilerinde rol aldı. Taner Ölmez 1,75 cm boya ve 65 kiloya sahip. Taner Ölmez sempatik tavırları ile Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır.

Ali Vefa (Taner Ölmez)

Star Tv ‘de yayınlanan Medcezir dizisinde Mert Serez karakterini canlandırdı ve bu rolü ile çok sevildi. 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda rol aldı ve başarılı oyunculuğu ile Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görüldü. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırdı. 2018 yılında vizyona giren Müslüm filminde Müslüm Gürses’in kardeşi ‘Ahmet Akbaş’ karakterini canlandırdı.

Ali Vefa : Mucize Doktor başrolü olan Ali Vefa karakteri henüz 20 li yaşlarında cerrahi asistanı, otistik savant sendromu bir bireydir. Ali Vefa’nın zihni farklı çalışır ve hastalarda görülmeyeni görür ve zekası ile herkesi kendine hayran bırakır. Ali’nin abisine verdiği bir söz vardır. Cerrah olacaktır. Ali’yi abisinin vefatından sonra Adil Hoca hep yanında olur ve destekler. Sonunda da Ali’yi İstanbul’un en büyük hastanelerinden Berhayat Hastenesi’ne aldırır.

Onur Tuna- Doktor Ferman

Onur Tuna 1985 Çanakkale doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı. İzmir’de Üniversitede okurken 4 yıl profosyonel mankenlik yaptı. İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 2.5 yıl oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul’da Üç Mota , Ayla Algan , Craft ve Saim Güveloğlu’ndan oyunculuk eğitim almaya devam etti. İlk olarak 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde rol aldı. Sonrasında Filinta, Cesur Yürek , Yasak Elma dizileri ile Bir Küçük Eylül Hikayesi, Ağır Romantik dizi filmlerinde rol aldı.Mucize Doktor Ferman (Onur Tuna)

Doktor Ferman: 30lu yaşlarda hastanenin yıldız cerrahıdır. Adil Hoca tarafından yetiştirilir. Dışarıdan sert görünse de kalbinde yatan sırrı kimse bilmez. Hastanede herkes ona saygı duyar. Hastanenin sahibi Beliz sevgilisidir. İlk başlarda Ali’ye karşı sert davransa da artık onu sahipleniyor.

Reha Özcan- Başhekim Adil

Son Dakika: Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca rolünü canlandıracak olan Reha Özcan diziden ayrlııyor. 

Reha Özcan 1965 Bingöl doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Bir çok tiyatro oyununda sahneye çıktı. Başarılı oyuncu Reha Özcan ilk dizi oyunculuğu Naciye’yi Kim Sevmez dizisi olmuştur. Bahtı Kara filmindeki rolü ile ödül almıştır.Trabzon, Antalya ve İstanbul Devlet Tiyatrolarında ödül almıştır. Reha Özcan’ın rol aldığı diziler; Dördüncü Osman, Üsküdara Giderken, Suskunlar, Karadayı, Saklı Kalan, Fetih 1453, Maral ve Bizim Hikaye dizilerinde rol almıştır. Rol aldığı son dizi Foxtv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye olmuştur.

Mucize Doktor Adil (Reha Özcan)

Adil Hoca: 50’li yaşlarında hastanenin başhekimidir. Adil Hoca bir beyin cerrahı ve Ferman gibi, Tanju gibi nice cerrahi dehalar yetiştirmiş bir hocadır. Hastanede en babacan doktor odur. Ali’ye manevi babalık yapar. Ali’yi hastaneye aldıran da odur her zorlandığında elini tutar.  Beliz’in de değer verdiği biridir.

Sinem Ünsal- Nazlı

Sinem Ünsal 1993 yılında doğdu. 2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. Sinem Ünsal Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimleri aldı. Bu zamana kadar rol aldığı diziler; 2016 Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Kızım dizilerinde rol aldı.Mucize Doktor Nazlı (Sinem Ünsal)

Nazlı: Nazlı Ali hastaneye geldiğinde ilk ona iyi davranan ve yardımcı olmaya çalışan insandı. Ferman’a platonik aşıktır ama onunda Beliz’le sevgili olduğunu bilmektedir. Ali Nazlı’ya olan duygularını açmaya başlayacak ama Nazlı Ali’ye bir şans verecek mi?

Mucize Doktor Oyuncularının Dizi de Giydiği Kıyafetler Marka ve Fiyatları için TIKLAYIN…

Murat Aygen- Doktor Tanju

Murat Aygen 1971 Diyarbakır doğumludur. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal- Tiyatro Oyunculuğu, 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Yüksek Lisans bölümlerinde eğitim aldı. 1985 yılından beri reklam sektöründe oyunculuk yapmaktadır. Aynı zamanda metin yazarı, sanat yönetmeni, süpervizör, yardımcı yönetmen, dublaj sanatçısıdır. 1998 yılından beri sinema ve televizyon sektöründe oyuncu olarak çalışmaktadır. Murat Aygen bazı dizi filmleri;  Av Mevsimi, Ankara Ekspresi, Kül ve Ateş,Bodrum Masalı, Maral, Medcezir.Mucize Doktor Tanju (Murat Aygen)

Tanju: Cerrahi şefi, genel cerrahtır. Tanju hastanede gereken değeri görmediğini düşünüyor bu yüzden de Adil Hoca’nın yerine geçerek başhekim olmak istiyor. Tanju’nun hastaları hep nüfuzlu insanlar olsa da Tanju’nun istediği hastanede söz sahibi olmaktır.

Hazal Türesan – Beliz

Hazal Türesan 1985 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi aldı. 2008 yılında ilk kez Unutma Beni dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı diziler; Yeniden Başla, Tatlı İntikam, Fazilet Hanım ve Kızları, Yaşamayanlar dizi filmlerinde rol aldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde konuk oyuncu olmuştur. Sinemada da rol alan oyuncu şimdi de Mucize Doktor’da Beliz karakterini canlandırmaktadır.

Mucize Doktor Beliz (Hazal Türesan)

Beliz Kimdir? Ferman’ın sevgilisi ve hastanenin sahibi. Beliz çok asil bir kadın asıl mesleği avukatlıktır. Kıvılcım ile sürekli atışma halindedir çünkü annesi Kıvılcım yüzünden ölür. Kıvılcım Beliz’in ölen babasının sevgilisidir. O yüzden de asla Kıvılcım’ı affetmez.Ama babasının vasiyeti yüzünden onunla çalışmak zorundadır.

Özge Özder- Kıvılcım

Özge Özder 1978 yılı Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezundur. 2000 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu. BKM nin kadrosuna katılan Özge Özder 2001 yılından beri sahnelerde yer almaktadır. 2005 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında kadrolu olarak çalışmaya başladı. Özge Özder’in rol aldığı dizi ve projeler; 1993 yılında Ferhunda Hanımlar, Dadı, Çifte Bela,Aşkın Mucizeleri, Haziran Gecesi, Emret Komutanım, Ömre Bedel, Dudaktan Kalbe, Umutsuz Ev Kadınları, Kehribar, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve en son Rüya dizisinde rol aldı.

Kıvılcım: Hastanenin müdür yardımcısı ve Beliz’in üvey annesidir. Kıvılcım hastanede söz geçirmek için mevkii güzelliklik cazibe hepsini kullanır. Tek amacı Beliz’in yerine geçip hastanenin sahibi olmaktır. 

Fırat Altunmeşe- Demir

1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Craft Oyunculuk Atölye’sinde 2 sene boyunca oyunculuk dersleri alır ve sonrasında 2013 yılında ilk olarak Vicdan dizisinde rol alır. Fırat Altunmeşe’nin rol aldığı diziler; Vicdan, Kaçak Gelinler, Maral, Kehribar, Cesur ve Güzel, Aslan Ailem, Yengeç, Sofra Sırları, Hesapta Aşk dizi filmlerinde rol aldı.Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe)

Demir: Demir zengin bir ailenin çocuğudur. Ancak babasına kendi başına bir şeyler yapabileceğini göstermek için iyi bir cerrah olmak ister. Demir Nazlı’ya aşık. Ancak Nazlı onu yakın arkadaşı olarak görüyor. Demir Ali’yi ilk başlarda iyi karşılamaz ancak zekası onuda etkiler ve artık kabullenir.

Hayal Köseoğlu- Hemşire Açelya

1993 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde öğrenimine devam ediyor. Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, İstanbullu Gelin ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı. Özgür Dünya , Sesinde Aşk Var rol aldığı sinema filmleridir. 2019 yaz sezonunda yeni filmi Bir Nefes Daha, Beni Sevenler Listesi filmleri ile sinemada olacak. Hayal Köseoğlu tiyatro da oynamaktadır aynı zamanda müzik çalışmaları da bulunmaktadır.Mucize Doktor Açelya (Hayal Köseoğlu)

Açelya:  Nazlı’nın ev arkadaşıdır. Ali’yi sevmiyor. Güzel bakımlı biridir ve Demir’e aşık. Demir’in Nazlı’ya olan ilgisini biliyor ve bunu engellemek için her şeyi yapıyor. Nazlı’yı Demir onu seçtiği için kıskanıyor.

Korhan Herduran- Güneş

Korhan Herduran 1988 Antalya doğumludur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservataurı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Korhan Herduran’ın rol aldığı dizi filmler; Saklı Hayatlar, Üsküdar’a Giderken, İşler Güçler, Yalan Dünya, Güldür Güldür, Düğün Dernek, Deliha, Kardeş Payı, Eğlendirme Dairesi, Çalgı Çengi İkimiz, Kardeşim Benim 2, Salur Kazan Zoraki Kahraman ve Güldür Güldür’de görev almıştır.Mucize Doktor Güneş (Korhan Herduran)

Güneş; Hemşiredir hastanede yardımcı olmayı sever. Ali’ye yardımcı olan isimler arasındadır. Aslında oyuncu olmak ister. Bir de bölüm sekreterş Gülin’i sevmektedir. Onu kazanmak için çabalar tatlı sözleri seyirciyi güldürecek.

Bihter Dinçel- Selvi

1982 yılında Diyarbakır’da doğdu. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünde eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosunda sözleşmeli oyuncu olarak çalıştı. 2006 yılında BKM Mutfak Atölye çalışmalarına dahil oldu. Avrupa Yakası ilk televizyon dizisi oldu. 2013 yılı Şubat ayında Gebelere Balon adlı kitabı yayınlandı. Bihter Dinçel’in Oynadığı Diziler ve Filmler; Avrupa Yakası, Karamel, Haneler, Geniş Aile, Vay Arkadaş, Gurbette Aşk, Bana Sevmeyi Anlat, Tehlikeli Karım, Ailecek Şaşkınız.Mucize Doktor Selvi (Bihter Dinçel)

Selvi: Başhemşiredir. İçten içe Adil Hoca’ya hayranlık besliyor. Ama henüz ilgisini belli edecek bir hareket göremedik kendisinden. Ali’yi en çabuk kabullenenlerden birisi oldu ve ona yardımcı oldu.

Merve Bulut- Gülin

1988 yılında Kocaeli’de dünyaya geldi. 2012 yılında ilk kez Uçurum dizisinde rol aldı.  Merve Bulut’un rol aldığı tiyatro, sinema ve diziler: Uçurum, Bir Küçük Eylül Meselesi Maral, Karayazı, Yıldızlar Şahidim, Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları. Şimdi de Mucize Doktor dizisinde bölüm sekreteri Gülin karakterini canlandırmaktadır.

Gülin: Gülin bölüm sekreteridir. Beliz’in odasına sıkça girip çıktığı için bazı dedikoduları herkesten önce duyar. Güneş Gülin’i sevmektedir. Şimdilik bir karşılık vermese de yakın zamanda ilişkileri başlar.

Mucize Doktor Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Mucize Doktor dizisi yeni bölümüne Doktor Ela rolüyle Yasemin Ergene Özilhan katılıyor. Yasemin Ergene Özilhan hakkında bilgileri sizlerle başka konumuzda paylaştık. Doktor Ela Mucize Doktor detayları için TIKLAYIN…

Melis Gürhan- Patoloji Asistanı

Melis Gürhan 1994 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Melis Gürhan Akdeniz Üniversitesi mezunudur. Melis Gürhan’ın ilk dizisi Dila Hanım oldu. Oyuncu bir çok tiyatro oyunlarında rol aldı. Melis Gürhan Avlu dizisinde rol alması ile tanındı. Esmer ve yeşil gözleri ile çok dikkat çekti.  Güzel oyuncu şimdi de  Sonsuzluk isimli sinema filminde de rol almıştır. Melis Gürhan’ın instagram Hesabı: @melisgurhan

  Melis Gürhan Mucize Doktor dizisinde Patoloji doktoru ya da Patoloji Asistanıdır. Ali’yi görünce sevinir ve ona yakın davranır. Ancak Ali Cerrah olmak ister.Patolojide kalmak istemez.

Funda Pelin Kurt- Doktor Ali Vefa’yı Dudağından Öpen Hasta

Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde şaşılacak bir olay gerçekleşti. Doktor Ali Vefa Nazlı’nın hastasını kontrole gelmişti ki hastaya yaklaştığı sırada hasta kadın Ali’yi dudağından öptü. Ali buna çok şaşırdı ve kimseye dokunamadığı için bu hareketten tiksindi. Odadan kaçarak uzaklaştı. İşte o Ali’yi öpen hastanın kim olduğu belli oldu. Mucize Doktor dizisinde Ali’yi öpen hastanın adı Funda Pelin Kurt.

Funda Pelin Kurt kimdir? Funda Pelin Kurt çok tanınan bir oyuncu değil. 1972 doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2003 yılında Pilli Bebek, Aşk Olsun, Ayva Sarı Nar Kırmızı ve 2006 yılında Doktorlar dizisinde rol aldı.

Zerrin Tekindor- Vuslat

zerrin tekindor kimdir mucize doktor vuslat

Mucize Doktor dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Zerrin Tekindor Mucize Doktor dizisinde Ezo’nun annesi Vuslat rolünü canlandırıyor. Ezo’nun annesi Vuslat rolü ile yeni bölümde diziye dahil olacak olan Zerrin Tekindor asilliği ile her zaman yıldız gibi parlamıştır. Zerrin Tekindor kimdir? Zerrin Tekindor 1964 Burhaniye doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda, Şahin Tepesi, Zemheri, Müslüm dizi filmlerinde rol aldı.

Onur Dikmen Mucize doktor dizisinde

Onur Dikmen

Mucize Doktor dizisi yeni bölümüne Onur Dikmen konuk oluyor. Mucize Doktor 51. bölümüne konuk olacak oyuncu Onur Dikmen 1971 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Mahallenin Muhtarları, Belalı Baldız, Umut Yolcuları ve Beyaz Yalan dizi filmlerinde rol aldı. Onur Dikmen instagram hesabı https://www.instagram.com/onurdikmen__/?hl=tr

seda demir yeni dizisi mucize doktor

Seda Demir

Mucize Doktor dizisi 51. bölümüne Seda Demir de konuk olacak. Seda Demir 1983 doğumlu. Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolü ile meşhur olan oyuncu Seda Demir Survivor 2017, 72. Koğuş, Beyaz Karanfil, İntikam, Yıldız Masalı dizi filmlerinde rol aldı. Seda Demir instagram hesabı https://www.instagram.com/1sedademir/?hl=tr

Aslı Bankoğlu

Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak Aslı Bankoğlu katılıyor. Aslı Bankoğlu kimdir? Aslı Bankoğlu 1979 İstanbul doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslı Bankoğlu En İyi Arkadaşım, Böyle Bitmesin, Akasya Durağı, Türk Malı dizi filmlerinde rol aldı. Aslı Bankoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/aslibankoglu/

asli bankoglu kimdir yeni dizisi mucize doktor

Serkan Keskin- Muhsin

Mucize Doktor dizisine Serkan Keskin katıldı. Serkan Keskin Mucize Doktor dizisinde Muhsin rolünü canlandıracak. 1977 İzmit doğumludur. Akademi İstanbul tiyatro okulunda eğitim aldı. Cingöz Recai, Güzelliğin Portresi, Şubat, Bir Aile Hikayesi, Jet Sosyete, Öğretmen, Ya İstiklal Ya Ölüm dizi filmlerinde rol aldı. Serkan Keskin instagram hesabı https://www.instagram.com/enistesigelmis/

serkan keskin mucize doktor muhsin kimdir

Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak ya da kalıcı gelen oyuncuları konumuza ekleyeceğiz. Mucize Doktor dizisi tüm oyuncuların bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde merak ettiğiniz oyuncuları yorum kısmında sorabilirsiniz. Mucize Doktor dizisi Haziran 2021 de final yapıyor. Mucize Doktor dizisi bitmesin final yapmasın konumuz için Tıklayın > Mucize Doktor dizisi Bitmesin final yapmasın

Mucize Doktor Dizisi 2022-2023 de Tekrar Başlar mı?

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları farklı kanallarda yeni dizilerde rol alıyor. Dizi tekrar başlamaz. Ancak dizinin eski bölümleri yeniden ekrana gelebilir. Mucize Doktor Dizisi 2022-2023 de Tekrar Başlar ise Fox Tv yayın akışını sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

  1. Celal meşkime dedi ki:

    Gülmeyen kızı da ekleyebilirsiniz