Mucize Doktor Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka Model ve Fiyatları

29.09.2019
67

Fox Tv ekranlarında sevilerek izlenen ve perşembe günlerine damga vuran Mucize Doktor dizisinin oyuncularının giydikleri elbiseleri kıyafetleri sizler için bu sayfada toplayarak merak eden ziyaretçilerimizi marka model ve fiyat olarak bildiklerimizi yazmaya çalışacağız. Mucize Doktor Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka Model ve Fiyatları konumuza hemen başlayalım…

Mucize Doktor Dizisi Yeni Bölümde Giyilen Kıyafetler

Mucize Doktor Beliz'in final bölümünde giydiği kıyafetiMucize Doktor Beliz’in final bölümünde giydiği kıyafetin markası: barruslondon

Mucize doktor finalde Nazlı’nın giydiği gelinlik Özlem Süer imzalı bir tasarım. mucize doktor finalde Nazlının giydiği gelinlik 27 Mayıs Mucize Doktor Final kıyafetleri Ali Vefa ve Nazlı bebek doğumu..Mucize Doktor Final kıyafetleri Ali vefa

Mucize Doktor Finalde Nazlı’nın giydiği elbise düğün kıyafeti: Özlem Süer..Mucize Doktor Finalde Nazlının giydiği elbise

Beliz'in Mucize Doktor dizisinde giydiği ElbiseBeliz’in Mucize Doktor dizisinde giydiği elbise markası atolyeno6 fiyatı: 650 TL

Mucize doktor son bölümde Beliz'in giydiği yeşil elbise markasıMucize doktor son bölümde Beliz’in giydiği yeşil elbise markası atolyeno6 fiyatı: 700 TL

4 Mart mucize doktor Nazlı'nın ceket markası4 Mart mucize doktor Nazlı’nın giydiği kürk ceket markası diprojectcollection

Mucize Doktor 52. bölüm kıyafetleri Maskeli balo kostümleri4 Mart Mucize Doktor 52. bölüm kıyafetleri Maskeli balo kostümleri elbiseleri: Ezo ve Nazlı balo elbisesi cihannacar

Mucize Doktor Oyuncu Kıyafetleri Markaları (2021 Güncel)4 Şubat Mucize Doktor Nazlı’nın giydiği kıyafet kazak: Arslanlı

28 Ocak Mucize oktor dizisi Gülizin giydiği desenli elbise28 Ocak Mucize Doktor dizisi Güliz’in giydiği desenli elbise Adl, fiyatı 199 lira

Mucize Doktor dizisinde Beliz’ in giydigi bluz markasiMucize Doktor dizisinde yeni bölümde Beliz’ in giydiği bluz markası My Best Friends Ürün adı: Florance Bluz Fiyatı: 450 lira.

Sinem Unsal’in mucize doktor dizisinde Nazlinin giydigi tulum ve trenckot17 Aralık Sinem Ünsal’ın Mucize doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği tulum ve trençkot merak edildi. Nazlı’nın giydiği tulum ve trençkot Oxxo, tulum 299,95₺ – trençkot 349,95 lira.

Mucize Doktor dizisinde Ferman'ın giydiği Kaban10 Aralık 2020 Mucize Doktor dizisinde 41. yeni bölümde Ferman’ın giydiği Kaban markası Mango Fiyatı: 1.000 TL

Mucize Doktor dizisinde Nazlı'nın giydiği TulumMucize Doktor dizisinde 29 Ekim Perşembe günü Nazlı’nın giydiği Tulum merak edildi. Mucize Doktorda son bölümde Nazlı’nın giydiği Tulum markası Mavi. Fiyatı 499 lira.

Mucize Doktor Ferda kıyafeti ayakkabısıMucize Doktor Adil hocanın kızı Ferda kıyafeti ayakkabısı ile merak edildi. Mucize Doktora yeni gelen Ferda rolündeki Seda Bakan’ın renkli eteği Twist marka, ayakkabısı ise Derimod marka.

Mucize Doktor dizisinde Nazlı'nın kullandığı Saat Welder Watch26 Mart Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın kullandığı Saat: Welder Watch markalı.

Mucize Doktor dizisinde Nazlı'nın giydiği Mont Kazak ve PantolonMucize Doktor dizisi yeni bölümde Nazlı’nın giydiği Mont: Mavi, Kazak ve Pantolon: Mango

Mucize Doktor dizisinde Nazlı'nın giydiği MontMucize Doktor dizisinde son bölümde Nazlı’nın giydiği Mont: Adidas

Kıvılcım'ın Mucize Doktor dizisinde giydiği BluzKıvılcım’ın Mucize Doktor dizisinde giydiği Bluz: Mango

Mucize doktor dizisi Nazlının kot tulumu beyaz ayakkabısı Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın son bölümde giyindiği kot tulum ve beyaz bot modeli markasını sizlerle paylaşıyoruz. Nazlı’nın giydiği kot tulum markası Mango. Nazlı’nın giydiği botların markası Aldo. Markaların fiyat bilgilerini sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Mucize doktor dizisi Nazlının giydiği tulum ve sarı kazak Nazlı’nın Ali ile evde film izleme sahnesinde Nazlı’nın giydiği siyah tulum ve içine giymiş olduğu Sarı hırka marka modeli nedir? Siyah tulumun markası OXXO. Nazlı’nın sarı hırkasının modeli Mango ve ayakkabılarının modeli ise Adidas.

Kıvılcım'ın trençkotu MANGO markaMucize Doktor son bölümde Kıvılcım’ın trençkotu MANGO marka. Kıvılcım’ın Mucize Doktor dizisinde giydiği çok sorulan Trençkot: Mango Fiyatı 600₺ Aynı kombinde Gömlek ve Pantolon markası ise: Nisse

Yasak Elma dizisi kıyafetleri nazlının çiçekli elbisesiMucize Doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği Elbise: Fidan Şimşek, fiyatı 520₺ Çizme: İlvi Çanta: Ventulus. Nazlı’nın giydiği Elbise Fidan Şimşek imzası taşırken çizmesinin fiyatı da 520 TL.

Mucize doktor Beliz'in ceketi Beliz’in giyindiği ceketin markası Mantel. Ceketin fiyatı da 1554 TL. Mucize doktor dizisinde Beliz’in tarzı çok seviliyor.

23. Bölümde Fermanın giydiği ceket

Mucize doktor dizisinde Nazlı’nın aldığı beyaz dantelli elbise çok beğenildi. Nazlı’nın elbisesi Koton Zeynep Tosun imzası taşıyor. Fiyatı internet sitesinde bulunmuyor ancak Zeynep Tosun elbiseleri en yüksek 100 TL. Bu elbise de aynı fiyat aralığındadır diye düşünüyoruz.

Nazlının 20 Şubat 23. bölümde giydiği dantelli elbise

Nazlı'nın beyaz elbisesi marka model fiyatı

Nazlı’nın 20 Şubat 23. bölümde giydiği dantelli elbise: Avm de Ali Vefa ile Birlikte giyip çıkardıkları kıyafetler.. Ayrıca 23. Bölümde Fermanın giydiği ceket çok merak edildi.[gributon][/gributon]

23. Bölümde Fermanın giydiği ceket

Nazlının kırmızı paltosu marka modeli Mucize Doktor dizisinde rol alan başrol oyuncusu Nazlı’nın 6 şubat bölümünde giydiği kırmızı paltonun markasını en kısa sürede ekleyeceğiz. Kırmızı palto marka ve modelini biliyorsanız yorum kısmına yazabilirsiniz.

Nazlının kazağı marka modeli fiyatı Nazlının kazağı marka modeliMucize Doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği beyaz kazağın markası Mango. Beyaz kazağın fiyatı 129.99 TL. Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın bu hafta giydikleri yine çok güzeldi ve herkesi merak ettirdi. Mango marka beyaz kazağın resmini sizlerle paylaşıyoruz.

Mucize doktor belizin beyaz elbisesiMucize Doktor dizisi 23 ocak perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Beliz’in giydiği beyaz elbise çok merak edildi. Fiziği ile elbiseyi üstünde çok güzel taşıyan oyuncu Beliz’in elbisesi markası AtölyeNo6. Fiyatı da 550 TL. Ürünü alışveriş sitelerinden markası ile aratabilirsiniz.

Mucize Doktor 17. Bölüm Nazlının giydiği kürk mont9 Ocak Mucize Doktor 17. Bölüm Nazlının giydiği kürk mont markası modeli fiyatı

Mucize Doktor dizisinde 17. Bölüm Nazlının Ali Vefa ile Lunaparka giderken giydiği krem renkli kürk mont oldukça merak edildi. Nazlının birbirinden güzel kıyafetlerinin çoğu Zara marka ancak bu lunapark sahnelerindeki güzel kürklü montu kabanı bulamadık Zarada. Bilenler varsa aşağı yazsın lütfen..

Mucize Doktor Ferman ve Nazlı doktor kıyafetleri

19 Aralık Mucize Doktor 15. Bölümde Nazlının kırmızı elbisesi

Mucize Doktor dizisinde 19 aralık perşembe akşamı yayınlanan bölümünde muhteşem bir balo düzenleniyor. Bu baloda hastanede çalışan herkes birbirinden güzel elbiseler giyiniyor. Elbiselerin hepsini de çok merak ettiğinizi biliyoruz. Buldukça konumuza marka modelleri ekleeyceğiz. Sizi meraklandırmak istemeyiz.

19 aralık Mucize Doktor 15. Bölümde Nazlının kırmızı elbisesiNazlı Mucize Doktor dizisinin en güzel bayanı, marka olarak da genellikle Nisse ve Zara takılıyor, son bölümde üstünde kırmızı bir elbise var bu elbiseyi merak edenlere hemen söyleyelim özel dikim bir nisse ürünü bu elbise..

Mucize Doktor 15. Bölümde Nazlının kırmızı elbisesi_1

Mucize Doktor dizisi 19 Aralık Perşembe akşamı Nazlı’nın giyindiği Siyah Jile’nin Markası Zara ve Düğmeli Midi Jile olarak geçiyor adı. Jile’nin ürün kodu: 8816/140 Jile V yaka, geniş askılı, A kesim jile. Dikişe gizlenen yan cepli, dikişsiz kenarlı, önü metal çıtçıt kapamalı bir model. Zara marka jilenin fiyatı da 199.95 TL.

Mucize Doktor dizisi 19 aralık perşembe gününde Nazlı’nın giydiği Kadın Ekru Pembe Yünlü Kaban’ın fiyatı 249.99 TL.  Nazlı yeni kabanına Trendyol sitesinden Mango marka fiyatı da şuan indirimde. Nazlı’nın kabanı ekru renkli ve yumuşacık yüzlü bir kaban.

Mucize Doktor dizisi 12 aralık perşembe gününde giyilen bazı kıyafetleri marka ve fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Mucize Doktor dizisi 12 aralık perşembe Nazlı’nın giyindiği Tulum ve resmini sizlerle paylaşıyoruz. Nazlı’nın giyindiği tulumun markası Nisse ve fiyatı da 1055 TL.  Satın almak isterseniz https://www.n-isse.com/urundetay.asp?urunid=1314 linkinden ulaşabilirsiniz.

Beliz’in giyindiği Beyaz Elbise’yi Çağla Şikel programında giyinmişti.  Beyaz elbisenin markası No6studiotr. Bu elbiseye sahip olmak için 1200 TL ödemelisiniz.

Beliz’in bu bölümde giyindiği haki renkli bir elbise var ki o kadar asil ve güzeldi ki merak edenleriniz vardır elbette. Mucize Doktor dizisinde Beliz manken gibi geziyor ve her giyindiği kendinden söz ettiriyor. Mucize Doktor dizisinde Beliz’in giyindiği elbisenin markası  Atolyeno6. Yeni sezon ürünü olduğu için henüz fiyatıda ulaşılamadı.

Yeni bölümde Kıvılcım’ın giydindiği Siyah Beyaz bluzde çok merak edildi. Kıvılcım’ın üzerinden adeta bir manken edasıyla taşıdığı siyah beyaz bluz markası instagram hesabı https://www.instagram.com/biancoeneroofficial/?hl=tr.. Fiyatını dm den isteyenlere gönderiyorlar.

Kıvılcımın yeni bölüm sonunda giyindiği kahverengi deri etek ve kahverengi bluzun marka ve modelini sizlerle paylaşmak istedik. Kıvılcım’ın bluzunun markası Adilışık. Fiyatı da 180 TL. Kıvılcım’ın giyindiği deri eteğin markası da Lovemybody × Modatutkusu.

Mucize doktor Nazlı ve Alinin 13. bölümde giydiği elbiseler 5 Aralık

Mucize Doktor dizisinde Nazlı ve Ali’nin deniz kıyısında otururken Nazlının üzerinde bulunan suni koyun yünlü uzun palto marka modeli sitemize eklendi. Nazlı ve Ali için özel olan bu sahnede Nazlı Ali’nin başına omzunu koymuştu. Ali ise ilk kez kendisine birinin dokunmasına izin vermişti. İşte bu özel ve romantik sahne de Nazlı’nın giyinmiş olduğu kahverengi paltoyu mango alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Fiyatı da 699.99 TL.

Mucize Doktor dizisi 12. bölüm başında Nazlı Siyah deri ceket ile hastaneye giriyor. Deri ceketi üzerinde çok iyi taşıyan Nazlı’nın ceketi diprojectcollection dan alınmış.

Kivilcimin giydiği beyaz pantolon ise biancoeneroofficial dan alınmış ve fiyatı 795 tl. Doktor dizisinde kıyafetleri ile gündemde olan diğer bir isimde Kıvılcım. Bu hafta giyindiği mor renkli gömlek ve eteği ile çok güzeldi. İşte Kıvılcım’ın giyindiği etek ve gömlek..

Mucize doktor 12. Bölüm Nazlının 28 Kasım bölümünde giydiği turuncu hırkanin markasi noitro. Ürünün fiyat bilgisine noitro instagram hesabindan ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor dizisi yeni bölümlerinde giyilen kıyafetleri konumuza eklemeye devam ediyoruz. Mucize Doktor dizisi 11. bölümü 21 kasım perşembe günü yayınlanacak. 21 Kasım bölümünde Adil Hoca’nın giydiği takım elbisesi gömleği marka ve modelini sizlerle paylaşıyoruz. Adil Hoca’nın giydiği ceket Dufy. Gömleği Tudors marka.

Mucize Doktor dizisi 7 Kasım perşembe günü Nazlı’nın giydiği sırtı desenli ceket @maraisstudio. İnstagram hesabından cekete ve fiyatına ulaşabilirsiniz.
Mucize Doktor 9. Bölümde Nazlının giydiği kot montMucize Doktor 9. Bölümde Nazlının giydiği kot mont oldukça merak edilecek görünüyor. Merak edenler aşağı yazarsa onlara yanıt vereceğiz. Hemen bir tüyo verelim. Bu resimde gördüğünüz mont her yerde şubasi olan bir markanın yeni sezon ürünüdür..

Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde Nazlı’nın kareli mini eteğinin markası Mango. Mango marka eteğin fiyatı da 199.99 TL. Nazlı’nın giyimleri çok beğeniliyor ve en çok onun kıyafetleri merak ediliyor. 

Mucize Doktor dizisi 10. bölümde Nazlı’nın giydiği su yeşili kazak Mango marka.  Nazlı’nın giydiği su yeşili kazak fiyatı 179.99 TL. Su yeşili kazak Nazlı’ya çok yakıştı.

Kıvılcım yeni bölümde siyah üstü beyaz puanlı elbise giydi. Kıvılcım’ın giydiği siyah puanlı elbise Adil Işık marka. Elbisesinin fiyatı da 600 TL.

Mucize Doktor dizisinde Beliz’in giyindiği mavi kadife takım elbise ceket ve pantolon markası Mango. Beliz’in mavi kadife ceketi 399.99 TL. Aynı bölümde Beliz’in giydiği siyah ceket görünümlü elbisesi de modalogy.tr sitesinden alınmış. Çok güzel ve asil duran elbisenin fiyatı da 400.00 TL. Elbisenn görseli şu şekilde;

Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Mucize Doktor dizisinde 31 ekim perşembe günü Nazlı haki renkli kot ceket giyiyor. Uzun haki renkli ceket marka modeli çok beğenildi. Bizlerde sizler için Mango sitesinde yer alan ceketin marka model ve fiyatına ulaştık. Nazlı’nın giyindiği ceketin fiyatı 269.99 TL

Mucize doktor 8. bölüm kıyafetleri oldukça merak edilecek görünüyor. 31 Ekim perşembe günü yayınlanacak olan Mucize doktor dizisinin 8. bölüm kıyafetlerinde en merak edilen Nazlı karakterinin giymiş olduğu uzun yeşil streç oldu. İşte merak edilen Mucize doktor 8. bölüm kıyafetleri elbiseleri ve marka modelleri:Mucize doktor 8. bölüm kıyafetleri

Mucize Doktor dizisi 7. bölümünde Beliz’in giydiği bordo elbisenin markası ve imzası bybestekorkmaz. Elbiseyi bybestekorkmaz instagram hesabından bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz. İnstagram hesabında resmi paylaşılan resmin fiyatı yazmıyor. Ancak bu elbiseyi daha önce Çağla Şikel ve başka ünlülerde giydi. Fiyatı için özel görüşülmesi gereken kıyafetlerden anladığımız kadarıyla.

Mucize Doktor dizisi 6. bölüm 17 ekim perşembe günü Demir’in giydiği ceketin markası Colins. Colins marka ceketin fiyatı sitesinde görülmüyor ancak önceki sezondan olabilir.

Hemen Mucize doktor dizisindeki oyuncuların yeni bölümlerde giydikleri elbiseleri tanıtmaya marka ve modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz ancak dizinin bölümleri genelde Berhayat hastanesinde geçtiği için doktorlar ve asistanlar genelde beyaz önlüklü yada yeşil ameliyat önlüğü ile görülüyorlar. Ancak hastane dışındaki özel hayatlarında giydikleri elbiseler de oldukça merak ediliyor. Burada oyunculara dair bilgileri yeni bölümler geldikçe paylaşmaya çalışacağız.

Mucize Doktor Nazlı’nın 6. bölümde giydiği hırka ve gömlek markası nedir?Mucize Doktor Nazlının 6. bölümde giydiği hırka ve gömlek

Her bölümde Nazlı ve arkadaşları ile Berhayat hastanesinin yönetim ekibinin giydikleri olay oluyor ve merak ediliyor giyim tarzları. Elbette en çok da NAzlı’nın giydiği kıyafetler merak konusu oluyor. 17 Ekim perşembe günü yayınlanacak olan Mucize Doktor Nazlı’nın 6. bölümde giydiği hırka ve gömlek markası merak konusu oldu. Hemen yazalım, NAzlı karakterinin dizideki sponsor iki markası var, birisi kot gömlek ki Koton markadır bu son giydiği gömlek. Dışta ise çok güzel bir hırka görünüyor, Nazlı’nın hırkası ise ADL marka ve oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. 229 Lira.

Mucize Doktor 6. bölümü 17 ekimde Nazlı’nın giydiği tulum çok merak edildi. Nazlı’nın hırkasının altından giydiği kot tulum Trendyol sitesinde satılıyor. Mango marka mavi kadın ispanyol paça tulum fiyatı da 349.99 TL.

Mucize Doktor 6. bölümü 17 ekimde Nazlı’nın kol saati çok merak edildi. Nazlı’nın taktığı saatin markası; Trendyol sitesinde satılan ama şimdi tükenmiş olarak görülen Welder Moody marka saat 1.220 TL görülüyor.

 

 

Nazlı Mucize Doktor 6. bölümünde şişme mont giydi gece trafik kazasında hastasını aramaya çıktı ve giydiği şişme mont seyirci tarafından çok beğenildi. Mucize Doktor dizisi 6. bölümünde Nazlı’nın giydiği şişme mont Adidas marka. Adidas marka olan bu şişme montun fiyatı ise 1.049 TL.

Mucize doktor dizisinde Belizin giydiği kiremit rengi elbise Gigiiscom dan alınmış. Elbise fiyati ve farkli renk seceneklerine sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor Beliz kıyafeti gömlek markası modeliMucize Doktor Beliz Elbise Kıyafet Marka Model ve Fiyatları

Mucize Doktor dizisinde hastanenin sahibi olan Kıvılcım ve Beliz dizide doktorluk yapmadıkları için en çok kıyafet değiştiren oyuncular olarak dikkati çekiyor. Dizide Beliz hastane işlerinden sorumlu genel müdür, Beliz’in yukarıdaki resimde gördüğünüz toplantı sırasında giydiği Beyaz bluz birgul goralcan design marka bir bluz. Fiyatı 89 lira.

Mucize Doktor Açelya Elbise Kıyafet Marka Model ve Fiyatları

Açelya Muzice doktorun en süslü kızlarından birisi. Dizide farklı mekanlarda da görmeye başladığımız Açelya’nın kareli gömleği oldukça beğenildi. Colins marka olan gömlek 69 liralık fiyatıyla cazip bir ürün. Yeni bölümlerde Mucize Doktor Açelya’nın elbisesi markası modeli fiyatı nedir diye bizlere sırmaya devam edebilirsiniz.Mucize Doktor Açelya Elbise Kıyafet Markası

Mucize Doktor Demir sweat Mucize Doktor Demir jean pantolon Mucize Doktor Demir beyaz ayakkabı modellerini buraya yazmaya devam edeceğiz. Mucize Doktor’un yakışıklı asistan doktoru olan ve Nazlıya aşık olan Demir bakalım Nazlıyı ikna etmek için neler yapacak onu nerelere götürecek zamanla göreceğiz:

Mucize Doktor Nazlı’nın giydiği Elbise Kıyafet Marka Model ve Fiyatları

Mucize Doktor dizisi Nazlı’nın giydiği jean pantolon ve bluzu cok soruldu. Bizlerde araştırıp bulduk. Jean pantolon Zara marka 200 tl. Nazlı ‘nın bluzu ise hadodesignofficial.Mucize Doktor yeni bölümde Nazlının giydiği bluz

Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın 3. bölümde giydiği Pantolon; Zara marka ve Fiyatı: 90 TL Almak isteyenler için online web Ürün Kodu: 7385/262.. Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği Bluz ve Pantolon markası Zara Fiyatı ise 200 TL. Ürün Kodu: 6147/159 Ürünleri online olarak alabilirsiniz.Mucize Doktor yeni bölümde Nazlının giydiği pantolon markası

Mucize Doktor dizisinde Nazlı en sevilen isimlerin başında geliyor. Giydiği kıyafetleri de milyonlarda kişi görüyor. Sizlerde Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın giydiği kıyafetleri elbiseleri merak ediyorsanız lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazarak bölümü ve sahneyi de belirtip hangi marka model olduğunu sorabilirsiniz. Ayrıca bulduğumuz ürünlerin fiyatlarını da yazmaya çalışıyoruz. İşte Mucize Doktor dizisinde Nazlı kıyafet ve elbise örnekleri:

Mucize Doktor Nazlının giydiği gömlek markası nedir

Mucize Doktor dizisi Nazlı kıyafetleri yeni bölüm: Fox ekranlarında Perşembe günü yayınlanan, Mucize Doktor dizisinin güzel oyuncusu Nazlı karakterini canlandıran Sinem Ünsal’ın giydiği tulum Zara markadır. Zaten Zara ile anlaşması olan güzel oyuncu aynı zamanda Mucize Doktorun sponsorlarından birisi. Nazlının Zara marka tulumunun fiyatı: 299 lira.Mucize Doktor Nazlının giydiği tulum markası ZaraMucize Doktor Nazlının elbisesi markası modeli fiyatı

Mucize Doktor 10 Ekim 5. bölüm Nazlının elbise markası modeli merak konusu oldu. Nazlının her giydiği aslında olay olsa da son bölümde film izlerken Ali ile birlikte Ferman hocayı düşündüğü sahnedeki kıyafetleri de Koton marka..Mucize Doktor 10 Ekim 5. bölüm Nazlının elbise markası modeli

Mucize Doktor Kıvılcım’ın giydiği Elbise Kıyafet Marka Model ve Fiyatları

Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde Kıvılcım’ın giyindiği yeşil tulum çok beğenildi. Yeşil tulum Adil Işık marka. Adil Işık giyim internet sitesinde 500.000 TL ye satılan yeşil tulumu beğenip almak isterseniz internet sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcımin giydiği elbise Gigiiscom dan alınmış ve fiyat bilgisi kısa surede eklenecektir.

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım’ın giydiği bluz ve elbiseler de oldukça merak ediliyor. Kıvılcım’ın son bölümde giydiği sarı bluz BSL marka ve fiyatı 70 lira. Kıvılcım bir de beyaz etek giydi aynı bölümde ve sahnede. Bu etek de Wearlaliofficial marka. Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım’ın giydiği siyah elbise ise ADL official marka, fiyatı da 89 lira.Mucize Doktor Kıvılcım kıyafeti elbise markası modeli

Mucize Doktor Ali Vefa’ın giydiği Gömlek Pantolon Kıyafet Marka Model ve Fiyatları

Mucize Doktor Ali Vefa gömlek pantolon markası modeli Mucize Doktor Ali Vefa hangi marka giyiniyor modeli fiyatı Mucize Doktor Ali Vefanın giydiği gömlek markası modeli fiyatı

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa en ucuz yerden giyinen oyuncuların başında geliyor. Yukarıdaki gömleklerin tamamı LCWaikiki’den alınma, fiyatlarına tek tek bakmadık ancak 39 ile 69 tl arasında değişiyor. İlerleyen bölümlerde Ali Vefanın yeni kıyafetlerini yazmaya devam edeceğiz.

Mucize Doktor 5. bölüm kıyafetleri elbiseleri 10 Ekim Perşembe Nazlı

Nazlı’nın giydikleri çok merak ediliyor. Mucize Doktor 5. bölüm kıyafetleri elbiseleri de oldukça merak konusu olacak görünüyor. Ali Vefa Nazlı ve Ferman hocanın dışarıda oturdukları kafede üzerlerinde giydikleri kıyafetler de merak konusu oldu. Ancak NAzlı’nın bu elbisesi yukarıda bahsettiğimiz 3. bölümde giyilen bluz ile aynıdır.Mucize Doktor 5. bölüm kıyafetleri elbiseleri

Mucize Doktor 5. bölümde Selvi’nin giydiği elbise markası da oldukça merak edildi. Renkli desenli elbisenin markası Koton. Selvi Hemşirenin bu çiçekli renkli elbisesi 99 liradan Kotonda satışta..Mucize Doktor Selvinin elbise markası modeli

Mucize Doktor 6. bölüm kıyafetleri elbiseleri 17 Ekim Perşembe

Mucize Doktor 4. Bölüm Kıyafetleri ElbiseleriMucize Doktor dizisinde giyinilen kıyafetleri konumuzun içine eklemeye devam ediyoruz. Mucize Doktor yeni bölüm kıyafetleri de oyuncuların altına eklemeye devam ediyoruz.

Mucize Doktor Ela doktorun kıyafetleri

Mucize Doktor Ali Vefa ve Ela doktor

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Nazlının 42.43. bölümlerdeki taba sırt çantası marka ve fiyat nedir acaba 🙁

 2. Anonim dedi ki:

  Vuslatın kıyafetleri neden yok

 3. Ali dedi ki:

  Merhaba Son bölümde ali vefanın giydiği pijama takımı ne marka ve fiyatını öğrenebilir miyim

 4. Özel dedi ki:

  Ali vefanın son bölümde giydiği pijama takımı

 5. Hatice dedi ki:

  Alimim yeşil montu

 6. Yasmin dedi ki:

  45. Bölümde güneşe veda partisinde Nazlının giydiği sarı detaylı ekose blazer ceketi arıyorum 🙏🙏 öğrenebilir misiniz ??

 7. Dilek dedi ki:

  Nazlı nın pelerinli sarı trençkotu nerden bulabiliriz

 8. Gözde dedi ki:

  Nazlı mavi kazak nerden bulurum

 9. Nil dedi ki:

  Selvi hemsirenin son bolumde giydiği ceketi nereden bulabilirim

 10. Anonim dedi ki:

  14. Bölüm 1:32:48 deki nazlinin elbisesini nereden bulabilirim

 11. Anonim dedi ki:

  Demirin taktığı açık mavi kordonlu saati nasıl bulabilirim?

 12. Hakkı dedi ki:

  Ali vefanın giydiği montun fiyatını öğrenmek istiyorum.

 13. Anonim dedi ki:

  Kıvılcılcımın son bölümde giydiği trenç. Hangi firmanın

 14. Necdet dedi ki:

  Demir in saatini nasıl bulabilirim?

 15. Anonim dedi ki:

  Fermanin siyah deri ceketi hangisi

 16. Ayla dedi ki:

  20.02.2020 tarihli dizi de fermanın çeketi nereden

 17. Anonim dedi ki:

  Fermanın doğum günündeki ceketi?

 18. Gülşen dedi ki:

  20.02.2020 tarihindeki bölümde nazlının beyaz elbisesini nasıl alabilirim

  1. Zeynep ceren dedi ki:

   Nazlinin son bölümdeki dantelli elbisesini nasıl alabilirim

  2. Oğuz dedi ki:

   Bunu mu demek istedin Gülşen?
   Nazlı beyaz elbise dantelli

 19. Turgut dedi ki:

  Baskının son bölümde giydiği kareli ceketi nerden alabiliriz acaba

 20. Kdpdşl dedi ki:

  Nazlının 2. Bölümdeki tulumunu nasıl alabiliriz

 21. Anonim dedi ki:

  Bunları nerden satın alabiliriz

 22. Anonim dedi ki:

  Mailinin sonbolumde giydiği kırmızı kaban markası ve fiyati

 23. Sultan dedi ki:

  Kıvılcımın 6 şubatta filmde giydiği siyah etek markası nedir çok güzeldi

 24. Anonim dedi ki:

  17. Bölümdeki lunaparktaki Nazlının kazağının alındığı yer

 25. Anadolu dedi ki:

  9 ocak da yayınlanan bölüm de belizin beyaz bluzu nun markası ?

 26. medine dedi ki:

  Demirin mavi pembe saatinin sitesi nedir

 27. Anonim dedi ki:

  Beliz’in 16 bölümde giydigi lilamsı takımı markası ne

  1. Yeliz dedi ki:

   Beliz ‘in 16. Bolumde giydigi kollari icten yirtmacli olan pantolon ceket takimi markasini ogrenmek istiyorum

 28. Alya dedi ki:

  26 Aralıkta Açelya nin giydiği Madonna yaka açık pembe kazak markası ve fiyatını öğrenebilir miyim?

 29. Ulas dedi ki:

  26 aralıkta demirin giydiği camel rengi kaban markası ve fiyatı

 30. Engin dedi ki:

  Ali Vefanın takım elbisesinin markası nedir ayrıca fiyatı ne kadardır nerden alabilirim ?

 31. Duygu dedi ki:

  19 Aralık perşembe ilk sahnelerde belimin giydiği lacivert yakası saten ceketin markası nedir

 32. Anonim dedi ki:

  Elanın yüksek bel kemerli pantolonu markası

 33. Gizem dedi ki:

  19 Aralık bölüm başlarında Nazlının giydiği deri-kürk kısa mont markası nedir?

 34. Minnoş dedi ki:

  Bu hafta nazlinin giydigi tüvit jile nin markası nedir

 35. Minnoş dedi ki:

  Bu hafta nazlınin giydigi kislik tüvit jile nin markası nı ögrenebilirmiyim

 36. Melek dedi ki:

  Bu haftaki bölümde Nazlının taktığı beyaz saatin markasını da öğrenebilir misiniz acaba? Ve kırmızı saati de?

 37. Anonim dedi ki:

  Belizin oje rengini yazın lütfeen

 38. Anonim dedi ki:

  Baş hekim olarak rolü yapan adil hoca bir şey söyleyecem. Doktor sakal bıyık olarak çalışan gayet temiz olması gerekiyor. Çözemedim.biyigi ağzına geçiyor.

 39. Anonim dedi ki:

  Nazlinin taktiği çantaları bulun fiyat ve markasını lütfen lütfen lutfeeennn 🙏🙏🙏🙏

 40. Aysel PEKSİMET dedi ki:

  Mucize doktor 12. bölümdeki kıvılcım ın mor buluzünün markası ve fiyatını öğrenebilirmiyim….

 41. Gul dedi ki:

  12 bölümde gulin sekreterin giydigi kolları siyah sifon kazak markası ne acaba

 42. peri dedi ki:

  gülinin 12.bölümde giydiği kolları şifon siyah bluzu hangi marka acaba

 43. Papatya dedi ki:

  Son bolumde nazlinin kullandigi turuncu telefonun markasi nedir

 44. Miray dedi ki:

  Nazlının 12. Bölümde kolundaki saatin markasını ve fiyatını öğrenebilir miyim

 45. Berra büyükişcan dedi ki:

  Nazlının 12 bölümde giydiği spor ayakkabılarının markasını öğrenebilirmiyim

 46. Belizin bu haftaki siyah tulumu nerden dedi ki:

  Belizin bu haftaki siyah tulumu nerden

 47. Ali dedi ki:

  Ali pantolonlarını nereden aliyor.

 48. Bertuna dedi ki:

  Dermanım 10. Bölümde giydiği deri ceketin markası nedir acaba

 49. emre dedi ki:

  ali vefanın montunun markası nedir acABA

 50. Bedriyegunes dedi ki:

  Gülinin kazagini çok beğendim kol ağzında düğme olan hangi marka nerede bulabilirim o kazağı acaba yardımcı olur musunuz

 51. Anonim dedi ki:

  Alinin kulladıgı çanta markası yeterli olucak benim için.

 52. Eda dedi ki:

  Demir’in giydiği ayakkabıların markası nedir?

 53. Mustafa dedi ki:

  Ayakkabılarıda bulsanız ne güzel olur

 54. aygül dedi ki:

  10. bölüm belizin giydiği şeritli gri kazak markası nedir

 55. aygül dedi ki:

  10.bölümde belizin giydiği gri şeritli kazak. onu da yazabilir misiniz 🙂

 56. Ece dedi ki:

  Nazlının uzun elbisesini nerden bulabiliriz

 57. Selin dedi ki:

  Bugün ki bölümde giydiği gömlek elbise hangi markanın

 58. Meltem dedi ki:

  Bu son İki bölümde Nazlının parlak saatını nasıl bulabiliriz acaba

 59. Gönül dedi ki:

  Ali nin üzerindeki lacivert mont nereden acaba

 60. Anonim dedi ki:

  Buarada nazlının montu kot değil deri

 61. Gamze dedi ki:

  Nazlinin son bölümde giydiği ceketin markası lütfen nedir arkası desenli olan

 62. Anonim dedi ki:

  Demir in Kol saati markasi ve modeli nedir?

 63. Elif dedi ki:

  Alinin sırt çantası nereden

 64. Berrin dedi ki:

  Alinin şu her bölümde giydiği lacivert mont nereden?

  1. Hakan dedi ki:

   Bende çok merak ediyorum.

  2. Tarık dedi ki:

   Ben de çok merak ediyorum

  3. Anonim dedi ki:

   9 Aralik perşembe Ali vefanin giydiği kapsonlu gri mont hangi marka .nereden alabilirim.

 65. Anonim dedi ki:

  9. Bölümde nazlının giydiği montun markası nedir

 66. Ayşen dedi ki:

  9.bölümde Nazlının giydiği montu markası nedir

 67. Anonim dedi ki:

  KOT MONTUN MARKASI NEYDİ 🙂

 68. Merve dedi ki:

  8. Bölümdeki kot mont nereden acaba

 69. Veysel dedi ki:

  Mucize doktor 9.ncu bölüm
  ” bene sizi sevmeyeceğim ”
  sahnesinde Ferman eryigit hocanin ceketi
  Çok güzel ilk kez bir kıyafet bu kadar dikkatimi çekti
  Sizce de altına Beyaz t-shirt boyunda zincir
  Güzel olmamış mi Veysel

 70. Elif dedi ki:

  Nazlı nın giydiği kot mont ve ekoseli eteğin markası nedir acaba?

 71. Anonim dedi ki:

  Nazlı nın giydiği kot mont ve ekoseli eteğin markası nedir?

 72. Arzu dedi ki:

  Nazlı nin giydiği kot mont arkası modelli olan hangi marka

 73. Zeynep dedi ki:

  Nazlının ekoseli eteğinin markası ne acaba

 74. Aysun dedi ki:

  Nazlı nın kot ceketini merak ediyorum

 75. Ali dedi ki:

  Doktor Fermanın saati hangi marka ve model ?

 76. Oyku dedi ki:

  Belix in giydiği beyaz tulum 8. bölümdeki markadı nedir

 77. Nazlı kale dedi ki:

  Alinin 4. Bölümden beri giydiği mavi montuda bulabilir misiniz acaba

 78. Burak dedi ki:

  7. Bölümde demir hasteneden çıkarken nazlı ile konuştuğu zaman giydiği sweatshirt in markası????

 79. Brc dedi ki:

  24 ekim perşembe günü fermanın sevgilinin giydiği bordo elbise

 80. Toprak dedi ki:

  Nazlının 5. Bölümde (Ali ile film izlediği zaman )taktığı kahverengi deri sırt çantası hangi marka yada nerden alabilirim

 81. Mustafa dedi ki:

  Âdil hocanın 17.ekim 6.bölüm giydiği koyu renk kapitone mont ne marka acaba

 82. Ahmet dedi ki:

  Dr.Ali Vefa’ nın 5.bölümde giymiş olduğu lacivert yağmurluk mont hangi markanın ürünü.Bilen varsa lütfen cevaplayabilir mi.Saygılar

 83. Hülya dedi ki:

  Kıvılcımın zincir saplı siyah çantası neredendir?

 84. Doktor dedi ki:

  Alinin sırt çantası hangi markaya ait

 85. Demet dedi ki:

  Ali Vefa’nın beşinci bölümde giydiği lacivert mont hangi marka.Gerçekten çok meraktayım

  1. Mont dedi ki:

   Markayı öğren oldumu.

 86. Ece dedi ki:

  Merhaba dizide Adil hoca nın kıyafet sponsoru hepsi çok güzel

 87. Banu dedi ki:

  Kivilcimin 5 bolumdeki kupeleri hangi magazaya ait?

 88. Anonim dedi ki:

  5.bolumde nazlinin giydiği spor ayakkabı nedir

 89. Bumetah dedi ki:

  Nazlı nın rujunun rengi ve markası nedir acaba

 90. Bumetah dedi ki:

  Aslının rujunun markasi ve rengi nedir

 91. Ozge dedi ki:

  10 ekim Nazlinin Alının evinin kapısına zarf bırakırken giydiği pantolon lutfen

 92. Meraklı dedi ki:

  Nazlı’nın helikoptere binerken de kullandığı sırt çantası nerden acaba?

 93. Anonim dedi ki:

  10 ekimde yayınlanan 5.bölümde Belizin giydiği siyah elbise neredendi?

 94. Gülten dedi ki:

  Nazlının giydiği deri mont markasını öğrenmek istiyorum

  1. Oğuz dedi ki:

   Hangisini kasteddinizi bilmiyorum ama Nazlının 5. bölümdeki montun markası ADL

   1. dilek dedi ki:

    Nazlının kullandığı çanta ne marka acaba 5.bölüm

   2. Sinem dedi ki:

    12.bolumde kivilcimin giydigi beyaz pantolunun ustundeki siyah badi lutfen

 95. Anonim dedi ki:

  Son bölüm kıvılcım,ın giydiği yeşil tulumun markası nedir

 96. Cüneyt uyar dedi ki:

  Merhaba son bölümde adil hocanın girdiği puantiyle kiremit rengi ceketin markası nedir

 97. Devrim dedi ki:

  Sinem Ünsal’ın 4. Bölümde taktığı saatin markası nedir ?

  1. Oğuz dedi ki:

   Çok zor bir soru ama araştıralım hemen, bulursak yazacağız buraya..

  2. Anonim dedi ki:

   Bende merak ediyorum deliricem ya

  3. Mesut dedi ki:

   Arkadaşlar dizideki oyuncuların tüm saat modelleri ve markaları welderwatch çünkü ben kendim bizzat çekim yerine gidip öğrendim

   1. Seda dedi ki:

    Rica etsek son iki bölümde nazlının saatinin marka ve modelini yazabilir misiniz

 98. Emine dedi ki:

  Nazlının dördüncü bölümde Aliye süprizin de giydiği koyu lacivert pantolon

 99. şevvalnur dedi ki:

  merhaba nazlının krem pantolon ve giydiği siyah bluzunun fiyatını yazmışsınız. onları giyerken taktığı çantanın markasını da söyleyebilir misiniz lütfen

 100. Bilge dedi ki:

  Merhaba nazlının 4. Bölümdeki sırt çantasını araştırabilirmisiniz

  1. Sema dedi ki:

   Ben de o çantayı bir türlü bulamadım .sırttan taba rengi olan deil mi?

 101. Bşr dedi ki:

  Nazlının uzun çeketi?

 102. Anonim dedi ki:

  Ali ye sürpriz yapılırken alinin giydiği ceket

 103. Mine dedi ki:

  4. Bölüm mucize doktorda nazlının hocasını kafeye nda giydiği palto hangi marka fiyat nedir

 104. Gulseren dedi ki:

  4. Bölümde nazlinin giydiği trenckot hangi marka acaba

 105. Çiğdem dedi ki:

  Saatini merak ediyorum siyah kordonlu

  1. Hayat dedi ki:

   Bende çok merak ediyorum

  2. Burcu dedi ki:

   Welder watch

   1. Aliye dedi ki:

    Bugün nazlinin giydiği penye fiyatı