Mina Derman Kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Suna rolü

13.07.2022
36

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Suna karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Yusuf Reha Alp, Alican Yaraş ve Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alan Suna karakteri de merak edildi. Bizlerde, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Suna karakterini yakından tanıtacağız ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Suna karakteri kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Suna karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Suna Karakteri Kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Suna kimdirYönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alan Suna karakteri hakkında daha detaylı bilgiler geldikçe ekleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Suna karakterine Mina Derman hayat veriyor. Ben Bu Cihana Sığmazam Çekim Yerleri Hangi ülke?

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Suna Kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alan Suna karakterine oyuncumuz Mina Derman hayat verecektir. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ana karakterlerinden biri olan Suna karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Mina Derman’da merak edildi. Bizlerde oyuncumuz Mina Derman’ı yakından tanıtacağız.Mina Derman Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Suna rolünde

Mina Derman

Geçtiğimiz günlerde 20 yaşına giren oyuncumuz Mina Derman, 12 nisan 2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. MEF Okullarımezunu olan Mine Derman oyunculuk derslerini ise ünlü oyuncu Arif Pişkin’den almıştır. Italya Milano Naba Academy’e üniversite eğitimi için başvuran ve kabul edilen oyuncumuz kamera karşısına ilk defa İncir Ağacı dizisiyle geçmiştir. . AG Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Mina Derman Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Mina Derman Yer Aldığı Diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam (Suna, 2022)
Oğlum (Ceren, 2022)
Baş Belası (Sıla, 2021)
Bir Annenin Günahı (Zehra, 2020)
İncir Ağacı (İnci, 2019)Mina Derman yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazamda Suna

Mina Derman Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Mina Derman sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Mina Derman’ın İnstagram da 91 gönderisi ve 33 binden fazla takipçisi vardır. Mina Derman’ın resmi İnstagram hesabı: @mina.derman

Mina Derman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yaşına rağmen oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Geçtiğimiz günlerde 20 yaşına giren oyuncumuz Mina Derman evli değildir. Güzel oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı hayatında bilen biri yoktur.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Suna – Mina Derman Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Mina Derman, sektörde kısa sürede yükselmiştir. Tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde güzel oyuncumuz Mina Derman’ın Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Suna karakterini ve Suna karakterine hayat veren oyuncumuz Mina Derman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..