Menajerimi Ara Oyuncu Kıyafetleri (Dicle, Feris, Beren Julide) Elbiseleri

28.12.2020
86

Bu konumuzda Menajerimi Ara Oyuncu Kıyafetleri (Dicle, Feris, Beren Julide) Elbiseleri hakkında marka ve fiyat bilgilerini sunacağız. Star TV ekranlarında pazar günleri ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kıyafetlerini ve Dicle karakterini oynayan Ahsen Eroğlu Kıyafetleri ve elbiselerini sizlere tanıtacağız. Menajerimi Ara Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri Elbise Markaları ayakkabıları çanta ve aksesuarları ile gözlük gömlek tişört gibi merak edilen tüm kombin bilgilerini ve nereden alındıklarını sizlerle paylaşacağız.Menajerimi Ara Oyuncu Kıyafetleri (Dicle, Feris, Beren Julide)

Menajerimi Ara Oyuncu Kıyafetleri Elbise Markaları

2 Mayıs Menajerimi ara dizisinde Dicle‘nin giydiği trençkotu2 Mayıs Menajerimi ara dizisinde Dicle‘nin giydiği trençkotu ipekyoltr fiyatı: 559 TL Kolye markası doranarofficial

2 Mayıs menajerimi ara dizisinde dicle‘nin ceketi trençkotu2 Mayıs Menajerimi ara dizisinde Dicle‘nin ceketi trençkotu; ceketi beymenclub , trençkot ipekyoltr, kolye doranarofficial.

4 Nisan Menajerimi ara Diclenin kıyafeti küpesi4 Nisan Menajerimi ara Dicle’nin kıyafeti küpesi merak edildi. Dicle’nin hırkası stradivarius, Dicle’nin fiyonklu küpesi heysisterjewelry marka.

28 Şubat Menajerimi Ara Diclenin ceket kazak modeli28 Şubat Menajerimi Ara Dicle’nin ceket kazak modeli Mango. Kazak 239 TL Ceket 499 TL

Menajerimi ara Ferisin turuncu gömlek markasıMenajerimi ara 25. bölüm Ferisin turuncu gömlek markası Mango

7 Şubat Menajerimi Ara Dicle'nin giydiği sweatshirt7 Şubat 2021 Menajerimi Ara dizisi Dicle’nin giydiği sweatshirt markası grimelange

7 Şubat Menajerimi Ara dizisi Dicle'nin giydiği gömlek7 Şubat Menajerimi Ara dizisi Dicle’nin giydiği gömlek markası: Oxxo

24 Ocak Menajerimi Ara Dizisi Diclenin giydiği kaban ve hırka24 Ocak Menajerimi Ara Dizisi Dicle’nin giydiği kaban ve hırka markası Mango

17 Ocak Menajerimi Ara Diclenin giydiği gri renkli kazak markası17 Ocak 2021 Menajerimi Ara Dicle’nin giydiği gri renkli kazak markası Mango.

17 Ocak Menajerimi Ara Dicle'nin giydiği gri kazak markası17 Ocak 2021 Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin giydiği gri kazak markası nedir diye soranlara: Mango

17 Ocak Menajerimi Ara 21. bolumde Dicle'nin giydigi sari kazak17 Ocak Menajerimi Ara 21. bölümde Dicle’nin giydiği sarı kazak markası: tiffanytomato, fiyatı 159 lira.

17 Ocak Menajerimi Ara Dicle’nin polarsweati17 Ocak Menajerimi Ara Dicle’nin giydiği polarsweatin markası loukai.

10 Ocak Menajerimi Ara Diclenin pembe kazağı10 Ocak Menajerimi Ara Dicle’nin giydiği pembe kazağın markası oxxo, fiyatı ise 89 lira.

Menajerimi ara dizisinde mayda‘nin giydigi elbise markasi27 Aralık Menajerimi ara dizisinde Mayda‘nın giydiği lacivert elbise markası gigiis.

Menajerimi ara Dicle'nin son bolum bordo kiyafeti27 Aralık Menajerimi arada Dicle’nin giydiği vişne renkli elbisesi Zara marka ancak stoklarda kalmamış.

Menajerimi Ara son bölüm Dicle'nin giydiği bordo renkli uzun kıyafetMenajerimi Ara 18. son bölüm Dicle’nin giydiği bordo renkli uzun kıyafet markası Zara ce fiyatı 499 lira.

27 Aralık Menajerimi Ara Dicle'nin giydiği bordo renkli elbise markası27 Aralık Menajerimi Arada Dicle’nin giydiği bordo renkli elbise markası Zara.

Menajerimi Ara Dicle'nin giydigi hirka ve kazak 27 Aralık Menajerimi Ara Dicle’nin giydiği hırka ve kazak.. Hırka H&M, Fiyat: 119₺, Mavi kazak Mango 450₺, Desenli süveter Suud Collection

Menajerimi Ara dizisinde Mayda’nin giydigi tulum 20 Aralık Menajerimi Ara dizisinde Mayda’nın giydiği tulum markası İpekyol.

13 Aralık Menajerimi ara Dicle’nin giydiği Gömlek Kazak kabanı13 Aralık Menajerimi ara dizisinde Dicle’nin giydiği Gömlek Kazak kabanı merak edildi. Dicle’nin giydiği Gömlek: Benetton Kazak: Twist kabanı Mango markalı.

Menajerimi Ara 16. Bolum Beren’in giydigi pelus kaban markasi Menajerimi Ara 16. Bölüm 13 Aralık pazar günü Beren’in giydiği peluş kaban markası Pull&Bear, benzeri Join Us marka.

Menajerimi Ara Dicle ve Beren’in kabanı13 Aralık Menajerimi Ara Dicle ve Beren’in kabanı ile kazağı merak edilmişti. Dicle ve Beren’in kabanı Mango marka, Dicle’nin kazağı Join Us, gömleği Benetton ve çantası Zara.

Menajerimi ara dizisinde Dicle’nin giydiği hırkaMenajerimi ara dizisinde 29 Kasım pazar günkü bölümde Dicle’nin giydiği hırka markası Beymen Club, fiyatı 629 lira.

Dicle rolündeki Ahsen'in triko kazağıMenajerimi Ara 15 Kasım Pazar akşamı Ahsen Eroğlu’nun canlandırdığı Dicle karakterinin giydiği çok beğendim renkli triko kazağı Twist marka, Fiyatı: 499 lira.

Menajerimi ara Diclenin giydiği ceket ve çantaMenajerimi ara 8 Kasım pazar Dicle’nin giydiği ceket ve çanta da izleyenlerin dikkatini çekti. Ahsen Eroğlu’nun menajerimi ara dizisinde giydiği gömlek ve pantolon markası Twist, ceket markası Mango ve çanta markası Zara 229,95₺

Ahsen Eroğlu’nun Dicle rolüyle menajerimi ara dizisinde giydiği elbise ZaraAhsen Eroğlu’nun Dicle rolüyle Menajerimi ara dizisinde giydiği elbise Zara marka. Dicle’nin giydiği elbise Zara ürünlerinin fiyatı 399,95₺

Menajerimi ara isimli dizide oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Özellikle ilk bölümde Dicle karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu ve Tuba Büyüküstün dizinin en gözde isimleri oldular. Özellikle Tuba Büyüküstün giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri ile sevenlerine güzel bir dizi deneyimi yaşatırken giymiş olduğu birbirinden farklı elbise ve kıyafetleri de dizide sergilemiş oldu. Bu sayfada Menajerimi Ara dizisindeki oyuncuların her bölümde giydiği elbise ve kıyafetleri sizlerle buluşturacağız.

Menajerimi ara Dicle'nin giydiği ceketMenajerimi ara 25 Ekim pazar günü Dicle’nin giydiği ceket merak edildi. Son bölümde Dicle’nin giydiği ceket mango , pantolon markası ise ipekyol.

menajerimi ara dizisinde hazal kaya kıyafetiMenajerimi ara dizisinde Hazal Kaya kıyafeti çok soruldu. Konuk oyuncu olarak diziye katılan Hazal Kaya’nın giydiği elbise Sagaza marka.

Menajerimi ara Dicle Ahsen Eroglu yesil kiyafetiMenajerimi ara dizisinde Dicle karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu’nun giymiş olduğu yeşil kıyafetler merak konusu oldu. Dicle rolündeki güzel oyuncumuzun giydiği yeşil ceket Fracomina marka, üst ise Defacto‘dan alınmış..

Menajerimi Ara dizisi Feris’in kombini kıyafetleri

Menajerimi Ara dizisinde Feris kırmızı elbisesi çok merak edildi. Canan Ergüder’in oynadığı Feris karakterinin son bölümdeki kırmızı renkli elbisesi Nisse marka. İki alt resimdeki ürün:

Menajerimi Ara dizisinde Feris’in kombini kıyafetleriMenajerimi Ara dizisinde baş rolde oynayan Feris’in kombini kıyafetleri çok merak ediliyor. Menajerimi Ara dizisinde Feris’in gri renkli kıyafeti Arzu Kaprol, fiyatı 460 lira, Menajerimi Ara Feris’in gözlük markası ise Adidas İtalia..

Menajesimi ara dizisinde oyuncu kıyafetleriMenajerimi ara Dicle elbisesi kıyafeti (Ahsen Eroğlu)

Menajerimi ara dizisinde Dicle karakterini canlandıran Ahsen Eroğlu oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koydu. Güzel oyuncu dizinin en dikkat çeken ismiydi. Giymiş olduğu elbise ve kıyafetler de o kadar ön plana çıktı ki herkes merak etmeye başladı. Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterinin giymiş olduğu elbiseleri kıyafetleri takıları hatta alışveriş yaptıkları yerleri nereden giyindikleri ne bu sayfada sizlerden gelen sorularla birlikte yazmaya çalışacağız.

Menajerimi Ara Dicle KıyafetleriMenajerimi Ara Dicle’nin giydiği Kıyafetler: Menajerimi Ara dizisinde Dicle’nin giydigi Triko: Defacto yeşil ceket markası: Fracomina

Menajerimi Ara Tuba Büyüküstün kıyafetleri

Tuba Büyüküstün büyük bir dizi yıldızı. Menajerimi ara dizisinde ilk bölümde de bu konuda sahneler yer aldı. Menajerimi ara dizisinin ilk bölümünde ön plana çıkan Tuba Büyüküstün giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile bir kez daha en çok konuşulan isimler arasına girdi. Doğal güzelliği ile dikkat çeken Tuba Büyüküstün menajerimi ara dizisinde giymiş olduğu vişne çürüğü renkli tüllü kıyafeti ile çok konuşuldu.

Menajerimi ara Tuba Buyukustun kiyafetleri Menajerimi Ara dizisinde 1. bölümde ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün giydiği elbise ve kıyafet modeli Sagaza marka olup 19.000 tl fiyatı vardır.

Menajerimi ara dizisinde Ahsen Eroğlu ve Tuba Büyüküstün gibi önemli isimler dışında birçok oyuncu giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Moda sayfalarını takip ederek Menajerimi Ara dizisinin giymiş olduğu elbiselerin fiyatlarına nereden alındığını ve yeni bölümlerdeki elbise kıyafet takı ayakkabı gözlük çanta ne varsa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Menajerimi Ara Dizisindeki Elbiseler nereden? Hangi Marka

Sizler de Menajerimi Ara dizisinde giyilen elbise ve kıyafetlerin merak edilenlerin i bizlere sorabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına yazarak Menajerimi Ara dizi oyuncularının giymiş olduğu her şeyi bizlere sorabilirsiniz. Not: Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  24. Bölümde feris in giydiği kırmızı gömlek nerden acaba

 2. E**** dedi ki:

  Değişimin taktiği çantalar

 3. İrem dedi ki:

  22. Bölüm jülidenin giydigi bol paça pantolon nerden

 4. Serkan dedi ki:

  31 0cak diclenin giyindiği beyaz kolları fırfırlı ve camel renk hırka nereden

 5. Sinan dedi ki:

  24ocakta yayınlanan bolumde dizinde yayinladiginiz diclenin beresi nedir acaba çok aradım bulamadım

  1. Türkan Gökdere dedi ki:

   WWF marka ve 125 TL ancak tükenmiş

 6. Selin dedi ki:

  Menajerimi ara dizisi 12. Bölüm belenin ceketi leoparlı nereden acaba