Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri

02.04.2020
94

Bu konumuz Menajerimi Ara Dizisi (Call My Agent) Oyuncuları ve başlama tarihi hakkında olacak. Ay yapım tarafından 2020 yaz sezonu için hazırlanacak olan uyarlama (Call My Agent) bir dizi olan Menajerimi Ara oyuncu seçimlerine başladı. Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen yeni yaz dizisinin adı Menajerimi Ara olarak kesinleşmiş oldu.Manajerimi ara dizisi oyuncu kadrosu

Güncelleme 21 Haziran 2020; Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler katılıyor.Diziye katılan yeni oyuncu Deniz Can Aktaş. Menajerimi Ara dizisi her bölümünde ünlü oyuncular katılıyor. Menajerimi Ara dizisi yeni bölümlerinde konuk olan oyunculardan bazıları, Derya Baykal ve kızı Ferhan Şensoy. Kazım Akşar’da Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Menajerimi Ara dizisinde ünlü fotoğrafçı Muhsin Akgün konuk oldu.

Menajerimi Ara Dizisine Konuk Olan Oyuncular kimler TIKLAYIN…Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosu;
Barış Falay- Kıraç,
Canan Ergüder- Feris,
Fatih Artman- Çınar,
Ahsen Eroğlu- Dicle,
Ayşenil Şamlıoğlu-Peride,
Deniz Can Aktaş-Barış,
Pınar Ünsal-Leyla,
Semi Sırtıkkızıl-Emrah,
Gamze Karaduman-Gülin,
Nazlı Senem Ünal-Jülide,
Bedir Bedir-Bekir,
Aslı Mavitan- Mayda,
Yaprak Medine-Beren,
Buse Sinem İren-Meral,
Duygu Şen- Ece,
İdeal Beran Kotan-Aydın,
Melisa Seda (Ayrıldı),
Burçin Terzioğlu
Erol Ozan Ayhan- Nejat
Burak Tozkoparan- Emir,
Sadi Celil Cengiz,
Pınar Deniz
Serhat Teoman- Serkan,
Murat Dalkılıç konuk oyuncu…

Melis Birkan- Konuk oyuncu,
Ushan Çakır- Konuk Oyuncu,
Bedia Ener Konuk oyuncu,
Gazanfer Ündüz- Konuk oyuncu…
Oğuzhan Koç
Hayrettin-
Tuğba Çom Makar,
Gülben Ergen- Konuk Oyuncu

Managerimi ara oyuncu kadrosu

Ay Yapım tarafından Star Tv için hazırlanan dizinin oyuncuları da kesinleşmeye başladı. Menajerimi Ara veya Menajerimi Arayın olarak yayınlanacak dizinin çekimleri yaz ayları boyunca devam edecek. Korona günlerinde yeni oyuncular ile anlaşmalar yapıldı bile. Ali Bilgin tarafından yönetilecek diziye son olarak Canan Ergüder dahil oldu. Canan Ergüder Feris karakterini canlandıracak. Barış Falay Kıraç karakteri ile karşımıza çıkarken Fatih Artman Çınar rolünde oynayacak. Managerimi ara dizisinde güzel oyuncu Ahsen Eroğlu Dicle karakterini Ayşenil Çamlıoğlu ise Feride rolünü oynayacak.

Menajerimi Ara Dizisi (Call My Agent) Oyuncuları kimlerMenajerimi Ara Dizisi (Call My Agent) Oyuncuları

Birçok dizisi Corona virüsü nedeniyle çekimlerine ara veren televizyon kanallarının yaz sezonu için hazırlıklara başladığı ve yeni diziler için oyuncu seçmelerini internet üzerinden başvuru formlarıyla başlattığını öğrendik. Uzun yıllardır yaz dizisi çekmeyen Ay yapımda uyarlama bir dizi ile yaz sezonuna hazırlanmaya karar verdi. Yaz dizileri ile oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşan Star TV geçtiğimiz sezon Erkenci kuş ve Benim tatlı yalanım dizileri oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşmış ve 2020 yeni sezonunda yep yeni yaz dizileri ile reytinglerdeki başarısına devam etmek istiyor.

Managerimi ara Canan Ergüder Canan Ergüder – Feris

Menajerimi Arayın dizisinde bir çok oyuncu ile anlaşmalar yapıldı. Bunlardan birisi de Canan Ergüder oldu. 15 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da doğan Canan Ergüder daha önce bir çok dizi ve filmde rol aldı. Güllerin Savaşı (Gülfem) karakteri en başarılı dizisi oldu. Galip Derviş dizisinde (Leyla Gürsoy) rolünde Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm dizisinde ise (Savcı Esra) karakterine hayat veren Canan Ergüder Menajerimi Arayın dizisinde oynayacak. canan erguder menajerimi ara feris kimdir

Feris Dikmen Kimdir Karakteri;  Menajer olan feris mesleğinin ve kariyerini hayatındaki en önemli yere koymuştur. Yüreği bir taraftan kariyer evlen çocuk yap derken aklı kariyerine odaklan demektedir. Duygusal olmayan kararlarını düşünmeden düz bir şekilde söyleyen birisi.  Mesleğini sinemayı çok seviyor. 

Managerimi Ara Barış Falay Kıraç Barış Falay – Kıraç

9 Nisan 1972 tarihinde Edremit’te doğan Barış Falay menajerimi ara dizisinde Kıraç karakterine hayat verecek. Ankara üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümünden mezun olan Barış Falay tiyatro kökenli bir oyuncu olmasına rağmen bir çok dizi ve filmde rol aldı. Özellikle Star TV’de yayınlanan Paramparça ve Show TV’de yayınlanan Medcezir dizilerin de oldukça ön plana çıktı. Ezel dizisindeki kerpeten Ali karakteri ise Barış Falay’ın zirve yaptığı rol olmuştur. Managerimi ara dizisinde ise Kıraç rolü ile izleyeceğiz onu. Menajerimi Ara Kirac ozdag kimdir

Kıraç Özdal Kimdir Karakteri;  Ego ajanstaki en hırslı menajer. Dicle’nin babası ve bu gerçeğin öğrenilmesinin mesleğine zarar vereceğini düşündüğü içinde sır gibi saklanmasını istiyor. Mesleği için ne gerekiyorsa yapan başarılı azimli hırslı birisi. Mesleğinin getirdiği acımasızlıkla işinde kazanmak için çabalıyor.

Managerimi ara Fatih Artman Çınar rolü Fatih Artman – Çınar

Fatih Artman menajerimi ara dizisinde Çınar karakterine hayat verecek. 13 Şubat 1988 tarihinde Ankara’da doğan Fatih Artman Hacettepe üniversitesi devlet konservatuvarı Tiyatro Anasanat dalı oyunculuk bölümünden mezun olmuş Behzat Ç. Bir Ankara polisiyesi dizisinde ve sonrasında Bana Masal Anlatma gibi projelerde yer almıştır. Fatih Artman Çınar rolü ile menajerimi ara dizisinde önemli bir karakteri canlandıracak. menajerimi ara cinar kimdir resimleri

Çınar Bilgin Kimdir Karakteri;  Gerçek bir anadolu insanı olan Çınar kendini farklı göstermeye çabalamaz. Sinemaya tutkundur ve mesleğini gerçekten saf duygularla yapmaktadır. Mesleğinde duygusal davranır. Müşterileri para kazanma amacı gibi değil arkadaş gibi görür. 

Ahsen Eroğlu - Dicle karakteri Ahsen Eroğlu – Dicle

Ahsen Eroğlu 27 Ekim 1994 tarihinde Tekirdağ ilimizde doğmuş bir dizi oyuncusudur. Ege Üniversitesi beden eğitimi spor yüksek Okulu’ndan mezun olan Ahsen Eroğlu oyunculuğa olan merakı ile ilk dizi projesi olan modern Habil Kabil hikayesi ile 2015 yılında oyunculuğa adım atmıştır.

Managerimi Ara Ahsen Eroğlu Dicle Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Meleki hatun karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu 2016 yılında Anne dizisi kadrosunda yer almış ve Duru karakterinde oynamıştır. Kuzgun’un Kumru’su Ahsen Eroğlu oldukça sevilen bir dizi oyuncusu oldu. Ahsen Eroğlu Menajerimi ara dizisinde Dicle karakterine hayat verecek.

menajerimi ara dicle ertem kimdir

Dicle Ertem Kimdir Karakteri; Antalya’da doğup büyüyen gözü kara bir genç kız. Küçük yerde büyümenin de verdiği samimiyetle insanları üzmemek için çaba gösteriyor. Okumaya bağlı sinemayı çok seven birisi. Babasız büyüten Dicle yıllarca babasını görmek umudu ile sinema festivallerine gitmiş. Babasını affedemiyor ancak kendini ona ispatlamak istiyor. Menajerlik sektörünün zorluğunu bilmiyor ancak babasına kendini kanıtlamak zorunda. 

Managerimi Ara Ayşenil Şamlıoğlu Peride Ayşenil Çamlıoğlu – Peride

Ayşenil Şamlıoğlu menajerimi ara dizisinde Peride karakterine hayat verecek. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi gazetecilik ve halkla ilişkiler fakültesine giren Ayşe Nil Şamlıoğlu birçok dizi ve filmde rol almış 1956 doğumlu bir oyuncudur. Ayşenil Çamlıoğlu Peride rolü ile menajerimi ara dizisinde yer alacak. menajerimi ara peride kidmir

Peride Şener Kimdir Karakteri; Ajansın en tecrübeli ismi olan Peride Şener genel olarak Yeşilçam oyuncuları ile çalışıyor. Mesleğinde görmüş geçirmiş biri olduğu içinde herkesin akıl danıştığı sorunlarını çözüm üreten birisi. Köpeği Şenel ile birlikte aile gibiler. Tatlı bir mizah anlayışı var.

Deniz can aktas yeni dizisi menajerimi arayin Deniz Can Aktaş

Deniz Can Aktaş 1992 İstanbul doğumlu. Deniz Can Aktaş instagram hesabı https://www.instagram.com/denizcanaktasofficial/ Deniz Can Aktaş 2015 yılından beri dizi filmlerde rol aldı. Deniz Can Aktaş’ın rol aldığı dizi filmler;
2015- Tatlı Küçük Yalancılar- Seçkin,
2016-Hayat Bazen Tatlıdır- Burak,
2017- Nerdesin Birader- Ali,
2018- Avlu- Alp,
2019- Aşk Ağlatır- Yusuf rolünü canlandırdı.  menajerimi ara baris kimdir

Barış Havas Kimdir? Genç bir oyuncu. Konservatuvar eğitimi almamış. Rol aldığı yaz dizisinde son bir kaç ayda meşhur olmuş. Ünlü olmayı seviyor ancak baskı altında olmaktan hoşlanmıyor. Özgürlüğüne düşkün başına buyruk birisi. İyi şeyler yapmak için çaba gösteriyor ancak zaman zaman içindeki umutsuz karamsarlık onun duygularının isteğinin önüne geçiyor. İnsanlara zor güveniyor.

Pınar Ünsal-Leyla Ertem

Pınar Ünsal Menajerimi Arayın dizisinde Leyla karakterini canlandıracak. 1980 İzmir doğumlu. Pınar Ünsal Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunudur. Parmaklıklar Ardında, Sessiz Gemiler, Al Yazmalım ve Yurt dizi filmlerinde rol aldı. Pınar Ünsal instagram hesabı https://www.instagram.com/pinar__unsal/   Leyla Ertem karakteri; Dicle’nin annesi olan Leyla, tek başına kızını yetiştirmiş güçlü ve cesur bir kadın. Dicle’ye olan düşkünlüğünden dolayı bu yeni girdiği dünyanın kızını inciteceğinden oldukça endişeli.
menajerimi ara pinar unsal

Semi Sırtıkkızıl- Emrah Ayoğlu

Semi Sırtıkkızıl Haliç Ünivertesitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Analar ve Anneler, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Kadın dizilerinde rol aldı. Semi Sırtıkkızıl Yasemin Özbudun menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Emrah Ayoğlu Karakteri; Neşesi ve enerjisiyle bilinen Emrah, Çınar’ın ajanstaki sağ kolu. Kıvrak zekası ve alaycı yapısıyla herkese laf yetiştirebilecek güçte olan Emrah, zararsız dedikodu ve neşeli magazine olan düşkünlüğüyle ajansta olan bitene her daim hakim.  menajerimi ara semi sirtikkizil emrah kimdir

Gamze Karaduman- Gülin Yetik

Gamze Karaduman 1987 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Bıçak Sırtı, Güldünya, Merhaba Hayat, Aramızda Kalsın, Yalaza, Hizmetçiler dizilerinde rol aldı. Gamze Karaduman Menajerimi Ara dizisinde Gülin Yetik rolünü canlandıracak. Gülin Yetik karakteri; Gülin, Kıraç’ın asistanı. Kendini tamamen Kıraç’ın asistanlığına adamış durumda ve Kıraç için yapamayacağı hiçbir şey yok. Her zaman patronuna hayran olan Gülin’in, Kıraç’ın evliliği sallantıya girdiği an gözü hiçbir şey görmeyecek. menajerimi ara gamze karaduman kimdir

Nazlı Senem Ünal- Jülide Tırmık

Nazlı Senem Ünal 1991 Bursa doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alan Nazlı Senem Ünal ilk oyunculuk deneyimini Üzgünüm Leyla dizisinde yaptı. Nazlı Senem Ünal Tat Ketçap, Vakıfbank ve Lenova gibi firmaların reklamlarında yer aldı. Çok Güzel Hareketler 2, Aykut Enişte ve Organize İsler: Sazan Sarmalı filminde oynadı. Nazlı Senem Ünal Menajerimi Ara dizisinde Jülide Tırmık Karakteri; Son derece havalı ve kendinden emin bir genç kadın olan Jülide, Ego Ajans’ın sekreteri. En büyük hayali ünlü bir star olmak olsa da şimdilik hayalleri amatör tiyatrolarda oynamakla sınırlı kalıyor. menajerimi ara nazli senem unal kimdir

Bedir Bedir- Bekir Güzel

Bedir Bedir 1982 İstanbul doğumlu. Bedir Bedir’in rol aldığı dizi filmler; 2009- Ey Aşk Nerdesin, 2011- Öyle Bir Geçer Zamanki, Keşanlı Ali Destanı, Benim Hala Umudum Var, Maral En Güzel Hikayem, İstanbullu Gelin, Şahin Tepesi, Hakan Muhafız, Jet Sosyete dizilerinde rol aldı. Bedir Bedir Menajerimi Ara dizisinde Bekir Güzel’i canlandıracak. Bekir Güzel karakteri; Ego Ajans’ın her işine koşan çaycısı ve ofis boyu olan Bekir, tam bir Anadolu insanı. Dobralığı ve ağzına geleni düşünmeden söylemesiyle ünlü. Yıllar içinde yabancısı olduğu bu dünyanın bir parçası haline gelmiş. Dizilerin reytingleri ve filmlerin gişelerini tahmin etmekte üstüne yok. menajerimi ara bedir bedir 

Aslı Mavitan- Mayda Karaman

1980 İstanbul doğumlu olan Aslı Mavitan İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde tamamladı. Aslı Mavitan TV8‘de spikerlik yaptı. O dönemde Yılın En İyi Hafta Sonu Ana Haber Spikeri Seçildi. Aslı Mavitan spikerlik ve sunuculuk yaptı. İşin Aslı programını sundu. Aslı Mavitan Menajerimi Ara dizisinde Mayda Karaman rolünü canlandırdı. Mayda Karaman Karakteri; Kıraç’ın karısı olan Mayda İstanbul’un köklü ailelerinden birinin kızı. İstediği her şeye ve ideal bir hayata sahip olduğunu düşünen Mayda’nın hayatı, kocasının ondan sakladıklarını öğrendiğinde yerle bir olacak. menajerimi ara asli mavitan

Yaprak Medine- Beren Karaman

Yaprak Medine 1996 doğumludur. Yaprak Medine daha önce reklam filmlerinde rol aldı. Reklam filmleri,Atş, Museum Hotel ve Atasay reklamlarında rol aldı. Yaprak Medine Ra Talent Menajerliğe kayıtlıdır. Yaprak  Medine Menajerimi Ara dizisinde Beren Karaman rolünü canlandırmaktadır. Beren Karaman Karakteri; Mayda ve Kıraç’ın gerçek bir prenses gibi büyütülmüş kızı Beren, hayatta hiçbir zorlukla karşılaşmamış ve her istediği olmuş bir kız. Babasını da menajerliğini yapmaya ikna etmiş olan Beren içten içe sahip olduğu şeyleri Dicle’ye kaptırma ihtimaliyle karşılaştığında kendini ilk defa bir mücadelenin ortasında bulacak.   menajerimi ara beren kimdir gercek adi 

Buse Sinem İren- Meral Devrik

Buse Sinem İren 1991 Kocaeli doğumludur.  Aslen Trabzonludur. Stand up gösterileri yapmaktadır. Karadeniz şivesi kullanarak skeç videoları çekmektedir. Buse Sinem İren daha çok tiyatro da rol alsa da Çocuklar Duymasın dizisi ile tanındı. Buse Sinem İren Menajerimi Ara dizisinde Meral Devrik rolünü canlandırdı. Meral Devrik karakteri; Dicle’nin çocukluk arkadaşı olan Meral, İstanbul’da da evini Dicle’ye açıyor. Noterde memurluk yapan Meral, Dicle’nin içine girdiği ışıltılı hayatla çok heyecanlı günler geçirecek. menajerimi ara meral devrik kimdir

Duygu Şen- Ece Altın

1985 İstanbul doğumlu olan Duygu Şen instagram hesabı https://www.instagram.com/duygusenofficial_/?hl=tr Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Hayat Bilgisi ve Pars Kiraz Operasyonu filminde rol aldı. Menajerimi Ara dizisinde Ece Altın rolündedir. Ece Altın rolü; Ego Ajans’taki menajerlerin korkulu rüyası vampir lakaplı cevval bir magazin muhabiri Ece. Her deliğe giren ve her dedikoduyu ilk duyan Ece’nin sektördeki başarısı ve sektörde ona duyulan nefret doğru orantılı. menajerimi ara ece altin kimdir

İdeal Beran Kotan- Aydın Havas

Cem Tatlıtuğ menajerlik ajansına kayıtlı olan oyuncu İdeal Beran kotan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  mezunudur. Çarpışma ve Abdülhamid Belgeselinde rol almıştır. Menajerimi Ara dizisinde Aydın Havas rolünü canlandırmıştır. Aydın Havas karakteri; Barış’ın abisi. Babaları öldükten sonra Aydın liseyi bırakmak zorunda kalıyor. Yaşadıkları zor günlerden Barış’ın diziyle popüler olmasının ardından birlikte kurtuluyorlar, aynı evde yaşıyorlar. Barış’ın başına buyruk davrandığı zamanlarda sahip olduklarını kaybetmemesi için Aydın onu frenlemeye çalışıyor. Aydın’ın hem en büyük silahı hem de en favori hobisi kendine acımak, acındırmak. Karakterinin bu bencil tarafları yanı sıra kardeşine şiddetle düşkün. Hem sebepsizce seviyor Barış’ı hem de artık maddi sebeplerden birisi. menajerimi ara aydin havas kimdir

Burak Tozkoparan- Emir

Burak Tozkoparan Menajerimi Ara dizisinde Emir rolünü canlandıracaktır. Burak Tozkoparan kısa süre önce reytingler yüzünden biten Gençliğim Eyvah dizisinde rol alıyordu. Burak Tozkoparan 1992 İstanbul doğumludur. Okan Üniversitesi’inde olarak Sinema ve Televizyon Bölümünde eğitim aldı. İlk olarak Paramparça dizisinde oynadı. Kırgın Çiçekler, Tek Yürek, Hesapta Aşk ve Sesinde Aşk Var dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde oynadı. Oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Emir rolünü canlandıracak.  Burak Tozkoparan instagram hesabı https://www.instagram.com/buraktozkoparan/

burak tozkoparan menajerimi ara emir

Melisa Seda-Sedef Ayyıldız (Diziden ayrıldı)

Melisa Seda 1985 Eskişehir doğumludur. Melisa Seda Kalbimdeki Seniz, Afili Aşk Mazlum Kuzey ve Korku Takvimi dizi filmlerindeSedef Ayyıldız karakteri ile Menajerimi Ara dizisinde rol alacak olan Melisa Seda karakteri; Meral ve Dicle’nin ev arkadaşı olan Sedef, geçimsiz ve cimri bir kız. Hırçınlığı, vahşiliği hiç yakın arkadaşı olmaması ve başardıkları için her zaman çok mücadele etmek zorunda olmasından geliyor. Melisa Seda kimdir karakteri menajerimi ara

Erol Ozan Ayhan- Nejat

Erol Ozan Ayhan 1981 İstanbul doğumludur. Menajerini Ara dizisi kadrosuna dahil olan Nejat karakterini canlandıracak olan oyuncu Erol Ozan Ayhan instagram hesabı https://www.instagram.com/ayhan.ozan/

Erol Ozan Ayhan’ın rol aldığı dizi filmler;
2009- Kurtlar Vadisi Gladio- Doktor,
2010- Ada- Zombilerin Düğünü- Murat,
2016- Yok Artık 2- Furkan,
2018-Jet Sosyete- Murat Baygın rollerini canlandırdı. erol ozan ayhan kimdir

Hayrettin- Koray

Menajerimi Ara dizisi kadrosuna Hayrettin katıldı. Hayrettin Menajerimi Ara dizisinde Koray rolünü canlandıracak. Hayrettin tam adı ile Hayrettin Onur Karaoğuz son olarak Kalk Gidelim dizisinde rol alıyordu. Kalk Gidelim dizisinin final yapmasının ardından yeni dizisi Menajerimi Ara oldu. 1984 doğumlu Hayrettin üniversite hayatı boyunca tiyatro faaliyetlerinde bulunmuştur. Çektiği videolar ile sosyal medya da fenomen olan Hayrettin reklam filmlerinde dizi filmlerde rol almıştır. Gelecekten Bir Gün, Kalk Gidelim, İlk Öpücük, Vezir Parmağı, Hayrettin, Harry dizi filmlerinde rol aldı. Hayrettin instagram hesabı https://www.instagram.com/hayrettin/

Hayrettin Menajerimi Ara dizisine katildi

Ceylan Özgün Özçelik

Ceylan Özgün Özçelik Menajerimi ara dizisindeMenajerimi Ara’ya sürpriz konuk oyuncularından birisi de Ceylan Özgün Özçelik oldu. Özçelik, dizide Derya Baykal ve Müjgan Ferhan Şensoy’un birlikte oynaması için teklif edilen filmin yönetmeni olarak karşımıza çıkacak. Ceylan Özgün Özçelik dizide bakalım beğeni toplayacak mı?

Demet Akbağ

Demet Akbağ Menajerimi ara dizisindeDemet Akbağ da Menajerimi Ara dizisine katıldı. 4. bölümde oynayacak olan tecrübeli isim Demet Akbağ Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Demet Akbağ Menajerimi Ara dizisinde kaç bölüm oynayacak şimdilik kesin değil.

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı Menajerimi ara dizisindeŞükran Ovalı Menajerimi ara dizisine konuk oyuncu olarak 4. bölümde dahil olacak. Şükran Ovalı 22 Eylül salı günü yayınlanacak olan Menajerimi ara dizisinin yeni bölümünde diziye katılacak. Şükran Ovalı dizide 2 bölüm oynayacak.

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu Menajerimi ara dizisine katıldı. Oyuncu kadrosunda sürekli yer almayacak olan Burçin Terzioğlu Menajerimi ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Giydiği kıyafeti ile de merak konusu olacak olan Menajerimi ara dizisinin yeni oyuncusu Burçin Terzioğlu’na başarılar dileriz.Burçin Terzioğlu Menajerimi ara dizisinde

Ali Yoğurtçuoğlu

1984 doğumlu olan oyuncu Ali Yoğurtçuoğlu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezundur. İlk kez 2012 yılında yayınlanan Küçük Hesaplar dizisinde rol aldı. Olanlar Olsu, İçimdeki Fırtına, Cingöz Recai, Jet Sosyete, Öldür Beni Sevgilim, Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol aldı. Ali Yoğurtçuoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/aliyoco/

Ali Yogurtcuoglu kimdir menajerimi ara dizisi

İlkin Tüfekçi

İlkin Tüfekçi 1987 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Arka Sıradakiler, Papatyam, Karadayı ve Kara Para Aşk dizi filmlerinde rol aldı. İlkin Tüfekçi instagram hesabı https://www.instagram.com/ilkintufekci/ menajerimi ara ilkin tufekci kimdir

Sadi Celil Cengiz

Menajerimi ara dizisi 25 Ekim pazar yayınlanacak olan 10. bölümüne, ‘İşler Güçler’ ile tanınan ve son olarak ‘Benim Tatlı Yalanım’da rol alan Sadi Celil Cengiz konuk oluyor. Menajerimi arada Sadi Celil Cengiz 2 bölüm kalacak.Sadi Celil Cengiz Menajerimi ara dizisinde

Aslı İnandık

8 Kasım pazar günü yayınlanacak olan Menajerimi Ara dizisine 12. bölümde daha önce Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakterini canlandıran Aslı İnandık Konuk olacak. Aslı İnandık Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosunda 3 bölüm oynayacak. Aslı İnandık çekimlerde Jülide ile oldukça samimi görünüyor.Aslı İnandık Menajerimi ara dizisinde

Pınar Deniz

Menajerimi Ara dizisine ünlü oyuncu Pınar Deniz dahil oldu. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosuna 8 Kasım pazar akşamı yayınlanacak olan bölümde katılacak olan Pınar Deniz dizide kendi adıyla ünlü bir oyuncu olarak katılacak. Menajerinden memnun olmayan ve yeni bir menajer arayışında olan Pınar Deniz’in peşine Ego Ajans menajerleri düşüyor.Pınar Deniz Menajerimi Ara dizisinde

Serhat Teoman- Serkan

Serhat Teoman Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna dahil oldu. Serhat Teoman Menajerimi Ara dizisine Serkan karakteri ile dahil oldu. Serhat Teoman 1983 İzmir doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk bölümünde eğitimini tamamlamasının ardından yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yaptı. Kurşun Yarası, Yalancı Yarim, Avrupa Yakası, Gece Gündüz, Kuzey Güney, Bugünün Saraylısı, Acil Servis, Acil Aşk Aranıyor, Kaçın Kurası, Anne, Kızım ve Çocuk dizilerinde rol aldı.Menajerimi Ara Serkan kimdir Serhat Teoman

Serkan Menajerimi Ara dizisinde geçmişte Ego Ajans’ta menajer olarak çalışan ama uzun yıllar Amerika’da yaşayan biridir.

serhat teoman menajerimi ara dizisine katildi

Tilbe Saran

Tilbe Saran Menajerimi Ara dizisinde. Tilbe Saran 8 Kasım pazar akşamı Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna dahil olacak ve 3 bölüm boyunca konuk oyuncu olarak yer alacak. Menajerimi Ara oyuncularına katılan Tilbe Saran son olarak 2017 yılında İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştı.Tilbe Saran Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosunda

Ozan Dolunay

Menajerimi Ara dizisine Ozan Dolunay katılıyor. Koronavirüs olan oyuncuların yer almaması sebebiyle senaryo değişikliğine gidildi bve bir süre böyle devam edecek olan Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Ozan Dolunay 1990 İstanbul doğumlu. Bu zamana kadar Tatlı Küçük Yalancılar, Yüksek Sosyete, Lise Devriyesi, Darısı Başımıza, Zalim İstanbul ve İyi Günde Kötü Günde dizilerinde rol aldı. Ozan Dolunay instagram hesabı https://www.instagram.com/modolunay/

menajerimi ara ozan dolunay

Murat Dalkılıç

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümünde Murat Dalkılıç konuk oluyor. Murat Dalçılık Menajerimi Ara dizisine katılan diğer oyuncular gibi bir bölümlük konuk oyuncu olacak. Ünlü şarkısı Murat Dalkılıç Menajerimi Ara dizisine 15. bölümünde katılıyor. Murat Dalkılıç instagram hesabında Menajerimi Ara 15. bölüm senaryosunu paylaşarak sevenlerine müjdeyi verdi.

Menajerimi Ara dizisi Murat Dalkilic konuk oyuncu oldu

Selen Uçer

Menajerimi Ara dizisine Selen Uçer konuk oyuncu olarak katılıyor. Selen Uçer 1983 İstanbul doğumludur. Üniversite okurken Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları’nda yer aldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nde eğitim aldı. Akademi İstanbul’da oyunculuk yaptı. Selen Uçer’in rol aldığı bazı dizi filmler; Anlat İstanbul, Binbir Gece, Deli Saraylı, Hanımın Çiftliği, İffet, Beni Böyle Sev, Koca Koca Yalanlar, Leke dizilerinde rol aldı.

selen ucer menajerimi ara dizisine katildi rolu

menajerimia ra dizisine konuk oyuncu oldu

Melis Birkan

Issız Adam dizisinden hatırladığımız Melis Birkan Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. 1981 Ankara doğumlu olan Melis Birkan Deli Saraylı Issız Adam, Ulak, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun , 46 Yok Olan, Sen Benim Her şeyimsin, Söz, Sefirin Kızı dizilerinde rol aldı. Aras Aydın ile sevgilidir. Melis Birkan instagram hesabı https://www.instagram.com/melis.birkan/?hl=tr

ushan cakir menajerimi ara dizisinde

Ushan Çakır

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Ushan Çakır 1984 İzmir doğumludur. Ushan Çakır Leyla ile Mecnun dizisindeki Arda rolü ile meşhur olmuştur. Dedemin İnsanları, Ufak Tefek Cinayetler, Avlu, Ferhat ile Şirin, Ya İstiklal Ya Ölüm dizi filmlerinde rol aldı.  Ushan Çakır instagram hesabı https://www.instagram.com/ushanckr/?hl=tr

bedia ener kimdir

Bedia Ener

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüne Bedia Ener katıldı. Bedia Ener 1954 İstanbul doğumludur. Kara Para Aşk, İkizler Memo Can, Canevim ve Çatı Katı Aşk son yıllarda rol aldığı dizi filmler. Bedia Ener Menajerimi Ara dizisine katıldı.

gazanfer unduz menajerimi ara

Gazanfer Ündüz

Gazanfer Ündüz Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Gazanfer Ündüz 1950 Adana doğumludur. Cam Kırıkları, Maskeli Balo, Gamsız Hayat, Hangimiz Sevmediik ve Kadın dizi filmlerinde rol aldı.

menajerimi Ara Oguzhan Koc

Oğuzhan Koç

Menajerimi Ara dizisine Oğuzhan Koç konuk oluyor. Oğuzhan Koç oyunculuktan gelme bir şarkıcı olduğu için dizi için iyi bir konuk olacaktır. Oğuzhan Koç kimdir?. Oğuzhan Koç 1985 Erzincan doğumludur. Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü’nde okudu. 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları arasına katıldı ve 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın Neşeli Hayat filminde rol aldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar, 3 Adam, O Ses Çocuklar, Neşeli Hayat, Çok Filim Hareketler Bunlar, Yol Arkadaşım 1-2 dizi filmlerde rol aldı. Oğuzhan Koç İnstagram hesabı https://www.instagram.com/oguzhankoctv/

sahra sas menajerimi ara dizisine katildi

Sahra Şaş

Sahra Şaş Menajerimi Ara dizisine 16. bölümde konuk oluyor. Sahra Şaş Menajerimi Ara dizisinde Feris’e zor anlar yaşatacak. Sahra Şaş 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Sahra Şaş 2013 yılında Tatar Ramazan dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol aldı. Son olarak Bizim Hikaye dizisinde Çiçek karakterini canlandırdı. Sahra Şaş instagram hesabı: https://www.instagram.com/ssahrasass/

erhan yazicioglu menajerimi araya konuk

Erhan Yazıcıoğlu

Erhan Yazıcıoğlu Menajerimi Ara dizisinde kendisini canlandırıyor. Erhan Yazıcıoğlu Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu oldu. Erhan Yazıcıoğlu 1951 doğumlu. Karadayı, Kafalar Karışık ve Çatı Katı Aşk dizilerinde rol aldı.

yetkin dikinciler menajerimi ara

Yetkin Dikinciler

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüne konuk olan Yetkin Dikinciler’i bir çok dizi filmden hatırlıyoruz. Yetkin Dikinciler Menajerimi Ara’da kendisini canlandıracak. Yetkin Dikinciler 1969 doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Aile Saadeti, Bizim Yenge, Muhteşem Yüzyıl, Kızım İçin, Bahtiyar Ölmez, Cep Herkülü, Merhaba Güzel Vatanım dizi filmleri rol aldığı bazı projeler. Yetkin Dikinciler instagramı : https://www.instagram.com/yetkindikinciler/

Bora Akkas Menajerimi Ara dizisine konuk oldu

Bora Akkaş

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüne konuk olan oyuncu Bora Akkaş. Bora Akkaş’da diğer ünlüler gibi Menajerimi Ara da ajansa gelen ünlü isimlerden birisi olacak. Bora Akkaş 1990 doğumlu. Müzikle de ilgilenmektedir. Bora Akkaş Geniş Aile dizisindeki rolü ile meşhur olmuştur. Bora Akkaş Boynu Bükükler, Çifte Saadet, Aslan Ailem, Dayan Yüreğim, Kurşun, Tutunamayanlar, Hürkuş 2, Geniş Aile Yapıştır, Kocan Kadar Konuş dizi filmlerinde rol aldı. Bora Akkaş instagram hesabı https://www.instagram.com/boraakkas/

menajerimi ara chaby han kimdir

Chaby Han

Chaby Han Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Chaby Han kimdir? 1992 Güney Kore doğumludur. Atv de Danilo Zanne ile birlikte Elin oğlu programını sunmuştu. Chaby Han Ayla sinema filminde de rol aldı. Chaby Han instagram hesabı https://www.instagram.com/chabyhan/

tugba com makar menajerimi ara dizisine konuk oluyor

Tuğba Çom Makar

Menajerimi Ara dizisine yeni bölümde Tuğba Çom Makar konuk oluyor. 1990 Rize doğumlu olan oyuncu Tuğba Çom Makar Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. Serender, Güzel Kız, Türkan, Koyu Kırmızı, Benim İçin Üzülme ve Komedi Türkiye  dizi programlarında yer aldı. Son olarak Jet Sosyete dizisinde oynadı. Tuğba Çom Makar instagram hesabı https://www.instagram.com/tugbacommakar/

menajerimi ara Perihan Savas konuk oldu

Perihan Savaş

Perihan Savaş Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Perihan Savaş Çukur dizisinde rol alıyor. Perihan Savaş usta bir oyuncu. Menajerimi Ara dizisinde Perihan Savaş’ın anlaşamadığı bir yönetmen ile barıştırmaya çalışılacaktır. Perihan Savaş instagram hesabı https://www.instagram.com/perihansavass/

ege kokenli menajerimi ara dizisine konuk oyuncu oldu

Ege Kökenli

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Ege Kökenli 1993 doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. Güneşin Kızları, Asla Vazgeçmem, Kalp Atışı, Benim Tatlı Yalanım, Kefaret ve Son Şaka dizi filmlerinde rol aldı. Ege Kökenli instagram hesabı https://www.instagram.com/kokenliege/

yener ozer kimdir menajerimi ara

Yener Özer

Menajerimi Ara dizisine yeni bölümde konuk oyuncu olarak Yener Özer dahil oluyor. Yener Özer Menajerimi Ara dizisinde her konuk oyuncu gibi kendisini canlandıracaktır. Yener Özer kimdir? 1988 doğumlu olan oyuncu Yener Özer Bartu Ben filminde rol aldı.  Yener Özer instagram hesabı https://www.instagram.com/yener__ozer/?hl=tr

menajerimi ara serif erol kimdir

Şerif Erol

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Şerif Erol kimdir? Şerif Erol 1963 İzmir doğumludur. Şerif Erol Kadın dizisindeki rolü ile akıllarda yer edindi. Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları bünyesinde eğitimler almış ve oyunlarda yer almıştır. Şeref Meselesi, Kalbim Ege de Kaldı, Kadın, Mucize Doktor, Öğretmen dizi filmlerinde rol aldı.

gulben ergen menajerimi Ara dizisine konuk oldu

Gülben Ergen

Ünlü şarkısı Gülben Ergen Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Menajerimi Ara dizisine katılan oyuncu dizide kendini canlandıracak. Gülben Ergen her dönemin popüler şarkıcılarından olmayı başarmış ünlü bir isimdir. 1972 İstanbul doğumludur. Oyunculuk geçmişi de bulunan Gülben Ergen şarkıcı olarak gönüllere taht kurmuştur. Gülben Ergen instagram hesabı https://www.instagram.com/gulben123/

oral ozer menajerimi ara dizisine katildi

Oral Özer

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan oyuncu Oral Özer kimdir? Oral Özer 1983’te İskendurunda doğdu. Ankara Sanat Tiyatrosunda eğitim aldı. Müjdat Gezen Konservatuarını kazandı. Haldun Dormen’in yanında asistanlık yaptı. Renda Güner menajerlik şirketine kayıtlıdır. Duvar, Derman ve Arka Sıradakiler, Aşk Emek İster, Kurt Seyit ve Şura, Sevda Kuşun Kanadında, Kara Sevda, Bir Mucize Olsun, Yaşamayanlar, Can Evim ve Arka Sokaklar dizilerinde rol aldı.

Asli Tandogan kimdir menajerimi ara dizisine konuk ldu

Aslı Tandoğan

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Aslı Tandoğan Feris’le görüşecektir. Aslı Tandoğan kimdir? 1979 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk kez 2002 yılında Gülüm dizisinde rol aldı. Dudaktan Kalbe, Kapalı Çarşı, Behzat Ç., Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Leyla ile Mecnun, A.Ş.K. , Muhteşem Yüzyıl Kösem dizi filmlerinde rol aldı. Aslı Tandoğan instagram hesabı https://www.instagram.com/aslitandoga/

menajerimi ara serdar ortac

Serdar Ortaç

Serdar Ortaç Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Ünlü şarkısı Serdar Ortaç Menajerimi Ara’da Çınar’la konuşuyor ve işle ilgili görüşüyor. Serdar Ortaç’ı bu zamana kadar yazdığı şarkılar ve şarkı sözleri ile tanıdık. Serdar Ortaç’ı bu hafta Menajerimi Ara’da oyuncu halini göreceğiz. Bakalım Serdar Ortaç’ın performansı nasıl olacak?

ece dizdar menajerimi ara dizisi konuk oyuncu

Ece Dizdar

Menajerimi Ara dizisinde rol alan Ece Dizdar konuk oyuncu olarak yer alacak. Ece Dizdar daha önce Güneşi Beklerken, Siyah Beyaz Aşk, Çekmeceler, Küçük Şeyler dizi filmlerinde rol aldı. Ece Dizdar şimdi de Menajerimi Ara da Feris’le tartışan bir oyuncudur. Bakalım Menajerimi Ara dizisinde neler olacak?

Basak Dasman kimdir menajerim ara

Başak Karahan

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Başak Karahan kimdir? Başak Karahan 1998 Ankara doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminde rol almıştır. Başak Karahan sosyal medya fenomeni. Makyaj videoları ile meşhur olan Başak Karahan’ın youtube’da ve instagram da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Başak Karahan instagram hesabı https://www.instagram.com/karahanbasak/?hl=tr

kalben menajerimi ara dizisine katildi

Kalben

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak şarkısı Kalben katılıyor. 1986 İskenderun doğumludur. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Kalben ve Sonsuza Kadar albümlerini çıkardı. Sevilen şarkısı Menajerimi Ara dizisi yeni bölümünde konuk oyuncu olarak yer alıyor. Sosyal medya hesabında Menajerimi Ara dizisinde oyuncularla fotoğraflar paylaştı.

ipek turktan kaynak menajerimi ara barisin annesi

İpek Türktan Kaynak

Menajerimi Ara dizisinde rol alan Barış karakterinin annesi diziye katıldı. Menajerimi Ara dizisindeki Barış’ın annesini İpek Türktan Kaynak canlandırıyor. 2005 Bilkent Üniversitesi Oyunculuk mezunudur. Oyuncu son olarak Çukur dizisinde rol almıştı. İpek Türktan Kaynak instagram hesabı https://www.instagram.com/ipekturktankaynak/?hl=tr

levent ulgen menajerimi ara dizisine konuk oldu

Levent Ülgen

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüne usta oyuncu Levent Ülgen katılıyor. Son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde rol alan Levent Ülgen oynadığı her dizide kendini sevdirmiştir. Levent Ülgen 1962 Konya doğumludur. ODTÜ Fizik bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi. Rol aldığı ve yönetmenliğini yaptığı onlarca tiyatro oyunu vardır. Levent Ülgen En Son Babalar Duyar, Kiralık Aşk, Hayati ve Diğerleri, Kocaman Ailem, Kuzgun ve Gençliğim Eyvah son dizi filmlerinden bazılarıdır. Levent Ülgen instagram hesabı https://www.instagram.com/levent_ulgen/

senay gurler menajerimi ara

Şenay Gürler

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak Şenay Gürler katıldı. Şenay Gürler Menajerimi Ara dizisinde kendini canlandıracak. 1966 doğumlu olan oyuncu Şenay Gürler Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Hayat Devam Ediyor, Kaçak Gelinler, İçerde, Adı Efsane, Şahsiyet, Çukur, İyi Günde Kötü Günde, Söz Vermiştim, Mucize 2 Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Şenay Gürler instagram hesabı https://www.instagram.com/senay_gurler/

ibrahim kutluay kimdir menajerimi ara

İbrahim Kutluay

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak İbrahim Kutluay katıldı. İbrahim Kutluay 1974 Yalova doğumludur. Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay dizi setlerinde görmek kolay olmaz. Menajerimi Ara’da onu gören seyirci şaşırdı ve memnun oldu. İbrahim Kutluay instagram hesabı https://www.instagram.com/ibrahimkutluay10/

Menajerimi Ara Sedef Avci kimdir

Sedef Avcı

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılan Sedef Avcı kimdir? Sedef Avcı 1982 İstanbul doğumludur. Menekşe ile Halil ve Ezel dizi filmlerinde rol aldı. Romantik Komedi, Boynu Bükükler, Evlat Kokusu, Çember, Payitaht Abdülhamid dizi filmlerinde rol aldı. Sedef Avcı instagram hesabı https://www.instagram.com/sedefavci_/

Ozge Borak Menajerimi Ara dizisi

Özge Borak

Özge Borak 1982 İstanbul doğumludur. İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezunudur. Ihlamurlar Altında, Eyvah Eyvah, Dedemin Fişi, İstanbullu Gelin ve Kuaförüm Sensin dizi programlarında rol aldı. Özge Borak instagram hesabı https://www.instagram.com/borakozge/

Defne Kayalar Menajerimi Ara

Defne Kayalar

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümünde Defne Kayalar konuk oluyor. Defne Kayalar 1975 doğumlu. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde asistanlık yaptı. Al Yazmalım, 20 Dakika, Medcezir ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizi filmlerinde rol aldı. Defne Kayalar instagram hesabı https://www.instagram.com/kayalar/

aydan sener menajerimi ara dizisinde rol aliyor

Aydan Şener

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak Aydan Şener katılıyor. Aydan Şener kimdir? Dizi de kendisini canlandıracak olan oyuncu Aydan Şener güzelliği ile yıllar meydan okuyor. 1963 Kilis doğumlu olan Aydan Şener 1981 Türkiye Güzeli seçildi. 1983 yılında da dizi filmlerde rol almaya başladı. Kumru, Mühürlü Güller, Masum Değiliz, Fikrimin İnce Gülüü, Hekimler ve Kalbimdeki Deniz dizi filmlerinde rol aldı.

selda alkor kimdir menajerimi ara

Selda Alkor

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan oyuncu Selda Alkor kimdir? Selda Alkor 1943 Konya doğumludur. Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Parmaklıklar Ardında ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi filmlerinde rol aldı. Selda Alkor instagram hesabı https://www.instagram.com/seldaalkor/

Tugay Mercan kimdir menajerimi ara

Tugay Mercan

1982 İstanbul doğumlu olan oyuncu Tugay Mercan Asla Vazgeçmem, Muhteşem Yüzyıl, Kızım ve Azize dizi filmleridne rol aldı. Tugay Mercan instagram hesabı https://www.instagram.com/tugaymercan/

menajerimi ara Ayca Varlier kimdir yeni dizisi menajerimi ara

Ayça Varlıer

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak Ayça Varlıer katılıyor. Ayça Varlıer Menajerimi Ara 33. bölüme konuk oyuncu olara kkatıldı. Ayça Varlıer son olarak Kalk Gidelim dizisinde rol aldı. 1977 Ankara doğumlu olan oyuncu Limon Ağacı, Geniş Aile, Hayat Şarkısı, Kalk Gidelim dizi filmlerinde rol aldı. Ayça Varlıer instagram hesabı https://www.instagram.com/aycavarlier/?hl=tr

Cagla Demir Menajerimi ara dizisine katildi

Çağla Demir- Melisa Tahtacı

Menajerimi Ara dizisine katılan Çağla Demir Melisa Tahtacı rolünü canlandıracaktır. Çağla Demir 1992 Samsun doğumludur. Tümay Özokur oyunculuk atölyesinde eğitim aldı. Modellikte yapan oyuncu Çağla Demir ilk kez Medcezir dizisinde rol aldı. Kara Sevda, Siyah İnci, Kocaman Ailem, Elimi Bırakma dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak Çukur dizisinde rol aldı. Çağla Demir instagram hesabı https://www.instagram.com/demircaglaa/

Caner Erdem- Tuğrul

Menajerimi Ara dizisinde rol alan oyuncu Caner Erdem dizi de Tuğrul rolünü canlandıracaktır. Caner Erdem 1986 doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Eksik adlı sinema filminde rol aldı. Kahpe Bizans serisinin yeni filminin çekimlerine devam etmektedir. Caner Erdem instagram hesabı https://www.instagram.com/cnrrdm/ menajerimi ara Tugrul caner erdem kimdir

Zeynep Köse

Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna Zeynep Köse katılıyor. Zeynep Köse Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olacak. Zeynep Köse 1985 doğumludur. Daha önce Ezel, Uçurum ve Güllerin Savaşı dizi filmlerinde rol aldı. Zeynep Köse Canan Ergüder ile daha önce Güllerin Savaşı dizisinde rol almıştı. Zeynep Köse instagram hesabı https://www.instagram.com/kosezeynep/ zeynep kose menajerimi ara

Devin Özgür Çınar

Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna Devin Özgür Çınar dahil oldu. Devin Özgür Çınar son olarak Engin Günaydın ile birlikte On Bin Adım dizisinde rol aldı. Şimdi de Hayat Türküsü, Avrupa Yakası, Parmaklıkların Ardında, Türk Malı, Sevdaluk, Galip Derviş dizilerinde rol aldı. menajerimi ara dizisi devin ozgur cinar

Kemal Başar

menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna Kemal Başar katıldı. Kemal Başar 1963 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü kurucu başkanlığını yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu, 72. Koğuş, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Naim Cep Herkülü, Mucize Doktor, Dayı dizi filmlerinde rol aldı. Kemal Başar instagram hesabı https://www.instagram.com/kemalbasar/ kemal basar menajerimi ara

Gülden Avşaroğlu

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak Gülden Avşaroğlu katıldı. Gülden Avşaroğlu 1980 İstanbul doğumludur. Gülden Avşaroğlu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Cümbür Cemaat Aile, Düşman Kardeşler, İlişki Durumu Karışık, İlişki Durumu Evli, Meryem dizi filmlerinde rol aldı. Gülden Avşaroğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/kirazinannesi/ Guldeb Avsaroglu menajerimi ara dizisi

Mustafa Kırantepe

Mustafa Kırantepe’yi hepimiz Çukur dizisinde Sadettin yani Erkan Kolçak Köstendil ile olan diyaloglarından tanıyoruz. Çukur dizisinin Medet’i Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Mustafa Kırantepe instagramı https://www.instagram.com/mustafa_kirantepe/  mustafa kirantepe menajerimi ara

Fatih Al

Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüne konuk oyuncu olarak Fatih Al katılıyor. Fatih Al 1976 doğumludur. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Rüzgarlı Bahçe, Muhteşem Yüzyıl, Not Defteri, Karadayı, Kanatsız Kuşlar, Atiye ve Kahraman Babam dizi filmlerinde rol aldı. fatih al kimdir menajerimi ara

Nihan Büyükağaç

Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna Nihan Büyükağaç katıldı. Nihan Büyükağaç 1981 doğumludur. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Fırtına, Yer Gök Aşk, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri, Cesur ve Güzel, Bir Umut Yeter, Canevim, EDHO ve Seni Çok Bekledim dizi filmlerinde rol aldı. https://www.instagram.com/nbuyukagac/ nihan buyukagac kimdir menajerimi ara

Sinem Uslu

Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak Sinem Uslu katılıyor. Sinem Uslu Arka Sıradakiler, Kiralık Aşk, Paramparça, Ayla ve Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı. Sinem Öztürk Mustafa Uslu ile evlendikten sonra soyadını almıştır. Sinem Uslu instagram hesabı https://www.instagram.com/sinemmustafauslu/ sinem uslu menajerimi ara konuk oldu

Fatih Ürek

Fatih Ürek Menajerimi Ara dizisine konuk olarak katılıyor. Fatih Ürek son olarak Gelinim Mutfakta yarışmasın sunmuştu. fatih urek menajerimi ara konuk oyuncu

Dinçer Güner

Ünlü astrolog yazar Dinçer Güner Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.  dincer guner menajerimi ara konuk oyuncu

Beste Bereket

Beste Bereket Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. menajerimi ara beste bereket konuk oldu

Ahmet Yalçın

Genç şarkıcı Ahmet Yalçın Menajerimi Ara dizisi final bölümüne konuk oluyor. Önceki bölümde ”Bana Bir Sarılsan” şarkısı ile Menajerimi Ara dizisinde sesini duyduğumuz şarkıcı şimdi diziye konuk oluyor. Final bölümünde Ahmet Yalçın’ı Menajerimi Ara dizisinde izleyebilirsiniz. 1995 Erzurum doğumlu olan şarkıcı Ahmet Yalçın O Ses Türkiye yarışmasında yarışmıştı. menajerimi ara ahmet yalcin

Ay yapım tarafından 2020 yılının yaz aylarına yetiştirilecek olan menajerimi ara isimli dizinin oyuncu kadrosu açıklandıkça burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Menajerimi Ara dizisinin oyuncularını, karakterleri ile birlikte sizlere bu sayfada duyuracağız. Menajerimi ara dizisi yeni gelen oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuları ayrı bir sayfada sizlere duyuruyor olacağız. MAnejerimi ara dizisi oyuncularıGazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ay yapım tarafından 2020 yaz sezonu için Star TV’ye çekilecek olan yeni dizinin Call My Agent dizisinden uyarlama olan Menajerimi Ara isimli dizi olacak. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu seçmeleri internet üzerinden başladı bile. Nasıl dizi oyuncusu olunur bu konuda merak ettikleriniz varsa lütfen tıklayın >> Nasıl oyuncu olunur, dizi oyuncusu olmak için ne gerekir?

Menajerimi Ara dizisi konusu nedir?

Geçtiğimiz sezon her yerde sen isimli dizinin benzeri bir dizi olması bekleniyor. Furkan Andıç ve Aybüke Pusat oldukça beğenilmiş ve ikilinin dizisi uzun süre devam etmişti. FOX TV’de yayınlanan her yerde sen dizisinin benzeri bir formatta yayınlanması beklenen menajerimi ara dizisinin konusu bir iş yerinde menajeri ile birlikte yakışıklı bir adamın başından geçen olayları konu alacak. Call my agent isimli diziden ülkemize uyarlanacak olan menajerimi ara dizisinin konusu ve detaylarını sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Menajerimi Ara Oyuncu kadrosu

Menajerimi Ara (call my agent) dizisinin kanalı ve başlama tarihi

Menajerimi Ara isimli dizinin Star TV ekranlarında yayınlanacak mı yukarıda belirtmiştik. Yaz dizileri ile büyük bir başarı yakalayan Star TV bu sezonda menajerimi ara isimli diziyle 2020-2021 sezonunda yüksek reytingler hedefliyor. Menajerimi Ara dizisi yayın hayatına başladı.

Sizlerde Menajerimi Ara dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Menajerimi Ara (Call My Agent) Oyuncuları hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Eda_haydar azat.com canim💛 dedi ki:

  Menajerimi ara dizisini cok sevdim cok heycanli en cokta ne heycanlandiriyo biliyormusunuz? Dicle ile Baris sahneleri cok iyi ya bende oyuncu olmak istiyorumm ama nerde neysede. Ben Dicleyi Barisi Bereni Ferisi Cinari Kiraci Gulini yani hepinizi cok sevdim valla eskidende seviyorumm ama neyse sizi cok seviyorumm ve öpüyorummmmmmm😚❤️

 2. Nagyma dedi ki:

  Ahsen olmasaydı izlerdim.

 3. Busra dedi ki:

  Bence gayet güzel bır dizi olmuş Emegınıze sağlık

 4. İnce adam dedi ki:

  Asistan kızın ağzında yemek varken iş nasıl diye sorulan soruya bok gibi demesi eskiden nimet varken agzında yalan söyleme derlerdi şimdi küfür bile etmeye prova ediyoruz senaristi yada söz yazarlarının mesleğinin degerli olduğunu düşündüm toplumun ahlakını tepeliyorlar bunun adı dizi

  1. Busra dedi ki:

   Bızde bu yoruma halk dilinde laf olsun torba dolsun dıyoruz mıllet yorum yaptı desın