Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ne? (Netflix)

Yorum Yap 117 kez okundu.

Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ne? (Netflix) Kuş Uçuşu dizisi hazırlıkları devam ederken oyuncu arayışları da başladı. Kuş Uçuşu dizisi Netflix ekranlarında yayınlanacak. Kuş Uçuşu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kuş Uçuşu dizisi konusu hikayesi nedir? Kuş Uçuşu dizisi internet kanalı online platform olan Netflix’te yayınlanacak ve bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kuş Uçuşu dizisi yapımcılığını daha önce Aşk 101 dizisinin de yapımcılığını yapan Ay Yapım üstleniyor. Ay Yapım Netflix ekranları için Kuş Uçuşu dizisini hazırlıyor. Kuş Uçuşu dizisinin senaryosunu Meriç Acemi yazıyor.  Kuş Uçuşu dizisinin başrol erkek ve başrol kadın oyuncusu henüz belli değil. Dizinin oyuncu kadrosu için cast çalışmaları devam ediyor. Kuş Uçuşu dizisi oyuncuları belli olduğunda konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.  ay yapim dizisi kus ucusu dizisi ne zaman yayinlanacak

Kuş Uçuşu Dizisi Konusu Hikayesi

Kuş Uçuşu dizisinin konusu açıklandı. Kuş Uçuşu dizisinin hikayesi genel konusu şu şekilde; X kuşağı yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni mecraları ve iş kollarını anlamaya çalışırken, asıl büyük değişikliğin farkında değiller. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolun yürünme şekli bambaşka artık.

Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışan Aslı’yı izleyeceğiz. Kuş Uçuşu dizinin hikayesinde, hedefine güdümlenmiş, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için mücadele eden Aslı’nın, yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak. Aslı’nın hikayesi anlatılacak Kuş Uçuşu dizisinde. kus ucusu dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir

Kuş Uçuşu Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuş Uçuşu dizisi ne zaman yayınlanacak başlayacak? Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Kuş Uçuşu dizisinin yayınlanma tarihi belli değil. Kuş Uçuşu dizisi yayın tarihi netleştiğinde konumuzda paylaşacağız. Kuş Uçuşu dizisi fragmanı çıktığında da konumuza ekleyeceğiz. Konusundan anlayacağımız üzere Kuş Uçuşu dizisi sizce izlenir mi? Konusunu genel hikayesini beğendiniz mi? Kuş Uçuşu dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Kuş Uçuşu dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız. 

Etiketler