Kuruluş Osman Vasilis Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Rıdvan Aybars)

24.09.2023
36

Kuruluş Osman Vasilis kimdir? Yakından tanıtacağız. Atv’nin en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman; Ateş Kuşları, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Destan, Mehmetçik Kutlu Zafer gibi projelere imza atan Bozdağ Film imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi Valisis karakterini başarılı oyuncumuz Rıdvan Aybars canlandıracaktır. Bizler, Kuruluş Osman Vasilis karakterini ve Vasilis’i canlandıran oyuncumuz Rıdvan Aybars’ı yakından tanıtacağız.

Kuruluş Osman Vasilis Karakteri Kimdir?

Aldığı reytinglerle sadece çarşamba gününün değil haftanın da en çok izlenen dizilerinden ondan Kuruluş Osman Vasilis karakterleri, yeni sezonda ekibe dahil olmuştur. Önemli karakterler arasında yer alan Vasilis 5. Sezonda izleyici karşısına çıkacaktır. Vasilis karakteri, idealleri doğrultusunda Doğu Roma’yı yeniden canlandırmak istemektedir. Diziye hareket getirecek bir karakter olan Vasilis, oldukça zeki bir liderdir. Kuruluş Osman 5. Sezon (2023-2024) Ne Zaman Başlayacak?

Kuruluş Osman Vasilis Karakterini Kim Canlandırıyor?

Kuruluş Osman Vasilis Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Rıdvan Aybars)Doğu Roma’yı yeniden canlandırmayı hedefleyen Vasilis karakterine oyuncumuz Rıdvan Aybars hayat verecektir. Rıdvan Aybars daha önce Kanıt: Ateş Üstünde, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Behzat Ç., Benim Adım Gültepe gibi başarılı projelerde yer almıştır. Bizler Kuruluş Osman dizisine 5. Sezonda dahil olan oyuncumuz Rıdvan Aybars’ı yakından tanıtacağız. Rıdvan Aybars hakkında ki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Rıdvan Aybars Kimdir? (Kuruluş Osman Dizisi Vasilis Karakteri)

19 Kasım 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıdvan Aybars, aslende İzmirlidir. Craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimleri alan Rıdvan Aybars, kamera karşısına ilk defa 2010 yılında vizyona giren Son İstasyon filmiyle geçmiştir. 2013 yılında 20 Dakika dizisiyle televizyon oyunculuğuna adım atan Rıdvan Aybars, doğa da vakit geçirmeyi de çok sevmektedir. Boş vakitlerinde sık sık doğa yürüyüşü yapmaktadır. PH7 Entertainment menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Alsancak dizisinde Yüzbaşı Selim karakterini canlandırmıştır.

Rıdvan Aybars’ın Yer Aldığı Dizi ve Film Projeleri

2023 Kuruluş Osman – Vasilis (Dizi)
2023 Alsancak – Yüzbaşı Selim (Dizi)
2022 Baba (Dizi)
2020 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – İsmet (Dizi)
2019 Behzat Ç – Emre Özer (Dizi)
2018 Çukurdere (Film)
2018 Bir Mucize Olsun – Fırat Yalçın (Dizi)
2017 Salur Kazan – Zoraki Kahraman – Kuzgun (Film)
2017 Muhteşem Yüzyıl: Kösem – I İbrahim (Dizi)
2016 Kanıt: Ateş Üstünde (Dizi)
2014 Benim Adım Gültepe (Dizi)
2013 Kahireli Palas – Alp (Dizi)
2013 20 Dakika (Dizi)
2010 Son İstasyon (Film)

Rıdvan Aybars’ın Resmi İnstagram Hesabı

Kuruluş Osman dizisine yeni katılan oyuncumuz Rıdvan Aybars hakkında ki bilgileri sizlerle paylaştık. Rıdvan Aybars’ın Instagram hesabı da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzun Instagram’ını sizlerle paylaşacağız. Instagram da 380 gönderisi ve yaklaşık 30 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Rıdvan Aybars’ın resmi Instagram hesabı: @r.aybarsduzey

Rıdvan Aybars’ın Resmi Twitter Hesabı

Başarılı oyuncumuz Rıdvan Aybars, Twitter’ı aktif kullanmaktadır. Ancak, Instagram’da olduğu kadar aktif değildir. Başarılı oyuncumuz Rıdvan Aybars, Twitter hesabı da merak edilmiştir. 2016 yılının Eylül ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Rıdvan Aybars’ın resmi Twitter hesabı: @r_aybarsduzey

Rıdvan Aybars Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Rıdvan Aybars’ın eşi de merak edilen konular arasındadır. Oyuncumuz Rıdvan Arslan, 27 Ağustos 2021 tarihinde uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Didem ile dünya evine girmiştir. Özel hayat hakkında sık sık paylaşım yapan çiftin mutlu giden bir evliliği vardır. Özellikle Rıdvan Aybars’ın eşi @didekiz Instagram hesabından eşiyle birlikte sık sık paylaşma yapmaktadır.

Kuruluş Osman Vasilis kimdir? Vasilis karakterinin canlandıran oyuncumuz Rıdvan Aybars’ı yakından tanıttık. Sizlerde oyuncumuz Rıdvan Aybars ve Kuruluş Osman’da ki rolü Vasilis hakkında merak ettiğiniz şeyleri, konumuz hakkındaki tüm düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..