Kızılcık Şerbeti Neslihan Kimdir (Aysun Demir) Ertuğrul’un Asistanı

21.09.2023
75

Kızılcık Şerbeti Neslihan kimdir? Yakından tanıtacağız. Başrolünde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır. Ertuğrul’un asistanı Neslihan Kızılcık Şerbetine yeni katılmıştır. Bizlerde, Kızılcık Şerbeti Ertuğrul’un asistanı Neslihan rolünü ve Neslihan’ı canlandıran oyuncumuz Aysun Demir’i yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Neslihan Rolü Kimdir?

Daha önce Sen Yaşamaya Bak, Hayatımın Aşkı, Romantik Komedi, Teşkilat, Şampiyon, Müslüm, Dilberay, Senden Daha Güzel gibi dizileri çeken Hakan Kırvavaç’ın yönetmenliğini üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi Neslihan karakteri diziye yeni katılmıştır. Neslihan, diziye 2. Sezonda dahil olan Ertuğrul’un (Kayra Şenocak) asistanıdır.Kızılcık Şerbeti Neslihan Kimdir (Aysun Demir)

Kızılcık Şerbeti Neslihan Rolünü Kim Canlandırıyor?

Cuma gününün en çok izlenen dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti’ne 2. Sezonda dahil olan Neslihan karakterini başarılı oyuncumuz Aysun Demir canlandıracaktır. Aysun Demir, Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema karakterini canlandıran Ceren Yalazoğlu ve Umut’a hayat veren Serkan Tınmaz ile yakın arkadaşdır. Bizlerde yakın dostları ile birlikte aynı dizide rol alacak olan oyuncumuz Aysun Demir’i yakından tanıtacağız.

Aysun Demir Kimdir? (Kızılcık Şerbeti Ertuğrul’un Asistanı Neslihan)

1987 yılında Lülehurgaz’da dünyaya gelen Aysun Demir, 2013 yılında Çanakkale 18 Mart üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Anasanat dalından mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Aysun Demir, şimdilerde Tiyatro Dalga ile çalışmalarına devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok tiyatro oyununda rol alan Aysun Demir, aynı zamanda yönetmen yardımcısıdır. Aslı Karter menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Muhteşem Yüzyıl dizisiyle sektöre adım atmıştır.Aysun Demir Kızılcık Şerbeti dizisinde Neslihan rolünde

Aysun Demir’in Daha Önce Rol Aldığı Diziler

2023 Kızılcık Şerbeti – Neslihan (Tv Dizisi)
2023 Kardeşlerim – Ayten (Tv Dizisi)
2018-2019 Diriliş Ertuğrul- İlcin Hatun (Tv Dizisi)
2017 Kalp Atışı (Tv Dizisi)
2013 Muhteşem Yüzyıl (Tv Dizisi)

Aysun Demir’in Resmi İnstagram Hesabı

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni sezonda katılan oyuncumuz Aysun Demir sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagramı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Asyun Demir’in Instagram’da 143 gönderisi ve yaklaşık 15 bin takipçisi bulunmaktadır. Aysun Demir’in resmi Instagram hesabı: @aysundem1r

Aysun Demir’in Resmi Twitter Hesabı

Başarılı oyuncumuz Aysun Demir’in Instagram hesabının yanı sıra Twitter hesabı da merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz Twitter’da, Instagram’da olduğu kadar aktif değildir. 2014 yılının mayıs ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Aysun Demir’in Twitter kullanıcı adı: @aysundemiraysun’dur.

Aysun Demir Evli Mi, Eşi Kim?

En son Kardeşlerim dizisi ile izleyici karşısına çıkan oyuncumuz Aysun Demir hakkındaki bilgileri sizlerle paylaştık. Aysun Demir’in kiminle evli olduğu da merak edilen konular arasındadır. Daha önce Kalp Atışı, Diriliş Ertuğrul, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde karşımıza çıkan oyuncumuz Ufuk Kurtuldu ile evlidir.

Kızılcık Şerbeti Ertuğrul’un Asistanı Neslihan (Aysun Demir) Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Aysun Demir, Kızılcık Şerbeti dizisinde Neslihan karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncumuz Aysun Demir’in canlandırdığı Neslihan karakteri tesettürlüdür. İzleyiciler özellikle de tesettür kıyafetlerini merak etmektedir. Bizlerde bu nedenle Aysun Demir’in Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tüm tesettür kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Neslihan kimdir? Neslihan karakterini canlandıran oyuncumuz Aysun Demir’i yakından tanıttık. Sizlerde oyuncumuz Aysun Demir ve Kızılcık Şerbeti’nde canlandırdığı Neslihan karakteri hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..