Kızılcık Şerbeti Fatih (Doğukan Güngör) Bilgileri Sevgilisi

31.08.2022
58

Kızılcık Şerbeti dizisi Fatih karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturacağı Kızılcık Şerbeti dizisinde yer alan Fatih karakteri de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Gold Film imzalı dizide Fatih karakterini yakından tanıtacağız. Kızılcık Şerbeti dizisi Fatih karakteri kimdir? Fatih karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Fatih Karakteri Kimdir?

Fatih karakteri, Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin başrolünde yer almaktadır. Sıla Türkoğlu’nun hayat vereceği Doğa karakteriyle partner olan Fatih karakterini ise oyuncumuz Doğukan Güngör canlandıracaktır.Kızılcık Şerbeti Fatih kimdir (Doğukan Güngör)

Kızılcık Şerbeti Dizisi Fatih Kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrolünde yer alan Fatih karakterine sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Doğukan Güngör hayat verecektir. Kızılcık Şerbeti dizisini heyacanla bekleyen izleyicilerimiz tarafından Fatih karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Doğukan Güngör de merak edildi. Bizlerde oyuncumuz Doğukan Güngör’ü yakından tanıtacağız.

Doğukan Güngör Kimdir?

1 Temmuz 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelen Doğukan Güngör, 2017 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girmiş ve buradan mezun olmuştur. Üniversite yıllarında Othello, Umut, Bizim Köyün Adeti ve Hiç Kimsenin Öyküsü gibi birçok tiyatro oyununda sahne alan Doğukan Güngör, daha sonra Harika Uygur’la Chubbuck metodu üzerine çalışmıştır. Harika Uygur’dan temel oyunculuk eğitimleri alan Doğukan Güngör kamera karşısına en son 2022 yılında Diberay filmiyle geçmiştir.Kızılcık Şerbeti dizisi Fatih kim

Doğukan Güngör Yer Aldığı Diziler

2022 Kızılcık Şerbeti- Fatih
2022 Hakim – Asaf
2020 Zümrüdüanka – Hamit Özgüç
2018 Meryem
2017 Savaşçı

Doğukan Güngör Resmi İnstagram Hesabı

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Doğukan Güngör, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Doğukan Güngör’ün Instagram da 69 gönderisi ve 70 binden fazla takipçisi vardır. Doğukan Güngör’ün resmi İnstagram hesabı: @dogukangungor7

Doğukan Güngör Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Doğukan Güngör’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Genç oyuncumuz henüz evli değildir. Doğukan Güngör daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Sude Zülal Güler ile birlikteydi. Ancak ünlü çift daha sonra ayrılmıştır ve Doğukan Güngör’ün şimdilerde hayatında bilinen biri yoktur.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Fatih – Doğukan Güngör Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz Doğukan Güngör sektörde kısa sürede yükselmiştir. Oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, Doğukan Güngör’ün Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti dizisi Fatih karakterini ve Fatih karakterine hayat veren oyuncumuz Doğukan Güngör’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..