Kızılcık Şerbeti Dizisi Doğa (Sıla Türkoğlu) Emanet Dizisinin Seher’i

31.08.2022
1.527

Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi Doğa karakteri de merak edildi. Bizlerde, senaryosunu Melis Civelek ile Melis Gür’ün kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde başrolde yer alan Doğa karakterini yakından tanıtacağız. Kızılcık Şerbeti dizisi Doğa karakteri kimdir? Doğa karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Doğa Karakteri Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Dizisi Doğa (Sıla Türkoğlu)Doğa karakteri, Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncu kadrosunda başrolde yer almaktadır. Evrim Alasya’nın canlandıracağı Kıvılcım karakterinin kızı olan Doğa rolünü ise, Emanet dizisinde canlandırdığı Seher karakteri ile ünlenen oyuncumuz Sıla Türkoğlu canlandıracaktır.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Doğa Kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrolünde yer alan Doğa karakterine Emanet dizisinin Seher’i Sıla Türkoğlu hayat verecektir. Kızılcık Şerbeti dizisinin başrolünde yer alan Doğa karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sıla Türkoğlu da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu, güzel oyuncumuz Sıla Türkoğlu’nu yakından tanıtacağız.Kızılcık Şerbeti Doğa kimdir (Sıla Türkoğlu)

Sıla Türkoğlu

23 yaşının içinde olan Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 yılında İzmir Bornova’da dünyaya gelmiştir. 19 yaşında, Ağlama Anne dizisi ile sektöre adım atan genç oyuncumuz dizide ki performansıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Yemin dizisinde yer almıştır. Yemin dizisinde Suna Tarhun karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu, özellikle Emanet dizisinde canlandırdığı Seher Kırımlı karakteriyle tanınmış ve geniş kitlelere ulaşmıştır.

Sıla Türkoğlu Yer Aldığı Diziler

2018 Ağlama Anne – Alev
2019-2020 Yemin – Suna Tarhun
2020-2022 Emanet – Seher Kırımlı
2022 Kızılcık Şerbeti – Doğa

Sıla Türkoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrolünde yer alan Sıla Türkoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Sıla Türkoğlu’nun İnstagram da 60 gönderisi ve 984 bin takipçisi vardır. Sıla Türkoğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @silaaturkoglu

Sıla Türkoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sıla Türkoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Henüz 23 yaşının içinde olan oyuncumuz Sıla Türkoğlu evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Sıla Türkoğlu, Emanet dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Halil İbrahim Ceyhan ile birlikteydi. Ancak çift dizi bittikten sonra ayrılmıştır ve şimdilerde Sıla Türkoğlu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Doğa – Sıla Türkoğlu Kıyafetleri

Genç yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan oyuncumuz Sıla Türkoğlu yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmiş ve sektörde kısa sürede yükselmiştir. Oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, güzel oyuncumuz Sıla Türkoğlu’nun Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti dizisi Doğa karakterini ve Doğa karakterini canlandıran oyuncumuz Sıla Türkoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.