Kızıl Goncalar Hande Kimdir? Levent’in Kız Kardeşi (Duygu Sarışın)

24.09.2023
85

Kızıl Goncalar Hande kimdir? Levent’in kız kardeşi Hande karakterini yanından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda daha önce Bir İstanbul Masalı, Kapalıçarşı, Serçe Sarayı, Masumiyet gibi dizileri çeken Ömür Atay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisi Hande karakterine başarılı oyuncumuz Duygu Sarışın hayat verecektir. Bizlerde bu içeriğimizde Kızıl Goncalar dizisi Hande karakterini ve Hande karakterini canlandıran oyuncumuz Duygu Sarışın’ı yakından tanıtacağız.

Kızıl Goncalar Hande Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Son Gün, Yürek Çıkmazı, Senden Daha Güzel, Kanunsuz Topraklar, Kardeş Çocukları, İstanbul Sokakları gibi dizilere imza atan Gold Film’in üstlendiği Kızıl Goncalar dizisi Hande karakteri, Özcan Deniz’in canlandırdığı Doktor Levent’in kız kardeşidir. dizioyuncu.com Önemli karakterin başında gelen Hande, diziye renk verecektir. Bizler Hande karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.Kızıl Goncalar Hande Kimdir (Duygu Sarışın)

Kızıl Goncalar Hande Karakterini Kim Canlandırıyor?

Levent’in kardeşi Hande karakterini güzel oyuncumuz Duygu Sarışın canlandıracaktır. Duygu Sarışın kimdir? Daha önce hangi dizi ve film projelerinde yer almıştır? Resmi Instagram ve Twitter hesabının kullanıcı adları nedir? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi projedeki performansıyla tanınmıştır? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız. dizioyuncu.com

Duygu Sarışın Kimdir? (Kızıl Goncalar Levent’in Kardeşi Hande Karakteri)

24 Kasım 1987 yılında İzmir’de doğan Duygu Sarışın, İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümüne girmiştir. Daha sonra ise 9 Eylül Üniversitesi İç mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında İzmir Devlet Tiyatrosu’na girmiştir. Burada sadece oyunculuk değil, aynı zamanda yönetmen yardımcılığı görevlerini de üstlenmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Cennetin Sırları isimli dizi ile geçen oyuncumuz özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle tanınmıştır. Duygu Sarışın en son 2023’te Aşk Mevsimi filminde rol almıştır.Duygu Sarışın Kızıl Goncalar dizisinde Hande rolü

Duygu Sarışın’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2023 Kızıl Goncalar (Hande) – Tv Dizisi
2023 Aşk Mevsimi – Sinema Filmi
2021 Kin (Gülendam) – Sinema Filmi
2019 Azize (Asya Gündoğan) – Tv Dizisi
2017-2018 Ufak Tefek Cinayetler (Burcu) – Tv Dizisi
2016-2017 İçerde (Sema)
2016 Kaçın Kurası – Tv Dizisi
2015 Ertuğrul 1890 – Sinema Filmi
2015 Darbe – Sinema Filmi
2014 Kaçak Gelinler (Hülya) – Tv Dizisi
2013-2014 İnadına Yaşamak (Damla) – Tv Dizisi
2013 Güneşi Beklerken – Tv Dizisi
2013 Lal – Sinema Filmi
2011 Cennetin Gözyaşları (Meltem) – 2011

Duygu Sarışın Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Duygu Sarışın, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Duygu Sarışın’ın Instagram’da 123 gönderiz ve 143 bin takipçisi bulunmaktadır. Duygu Sarışın’ın resmi Instagram hesabı: @duygu_sarisin

Duygu Sarışın Resmi Twitter Hesabı

Popüler oyuncumuz Duygu Sarışın’ın Twitter hesabı da merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz Instagram’da aktif olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. Twitter’da sadece rol aldığı projeler hakkında twit atmaktadır. 2009 yılının aralık ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Duygu Sarışın’ın Twitter kullanıcı adı: @duygusarisin’dır.

Duygu Sarışın Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Duygu Sarışın’ın bilgilerini sizlerle paylaştık. Ancak oyuncumuz hakkında en çok merak edilen şeylerden biri sevgilisidir. Bizlerde bundan dolayı araştırdık. Duygu Sarışın evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuz Duygu Sarışın daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Çağatay Ulusoy ile birlikteydi. Fakat ünlü çift anlaşamamıştır. Daha sonra ise yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Duygu Sarışın’ın şimdilerde bilinen bir sevgilisi yoktur.

Kızıl Goncalar Hande’nin (Duygu Sarışın) Kıyafetleri ve Elbiseleri

Sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle dikkat çeken oyuncumuz Duygu Sarışın, trendleri ve modayı yakından takip etmektedir. Tarz parçalar seçen oyuncumuz, kombinini birbirinden şık parçalarla tamamlamaktadır. Kızıl Goncalar dizisi yayın hayatına başladığı zaman, dizinin önemli karakterlerinden biri olan Hande’yi canlandıran güzel oyuncumuz Duygu Sarışın’ın dizide tercih ettiği kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Hande kimdir? Hande karakterini canlandıran oyuncumuz Duygu Sarışın’ı yakından tanıttık. Sizlerde Duygu Sarışın ve Kızıl Goncalar’da ki rolü Hande hakkında tüm merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..