Kızıl Goncalar Ayza Kimdir, Amacı Ne? Melisa Doğu

01.03.2024
418

Kızıl Goncalar Ayza kimdir, amacı ne? Sizlerle paylaşacağız. Gold Film imzalı Kızıl Goncalar dizisinin başrolünde Özgü Namal ile Özcan Deniz yer almaktadır. Yönetmen koltuğuna Ömür Atay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisi Ayza karakterine Melisa Doğu hayat verecektir. Bizlerde Kızıl Goncalar Ayza’yı ve Ayza rolünü canlandıran oyuncumuz Melisa Doğu’yu yakından tanıtacağız.

Kızıl Goncalar Ayza Karakteri Kimdir?

Kızıl Goncalar Ayza Kimdir, Amacı Ne Melisa DoğuSenaryosunu Necati Şahin’in kaleme aldığı Kızıl Goncalar dizisi Ayza karakteri ekibe yeni katılmıştır. Renk verecek ve dengeleri değişecek bir karakter olan Ayza’nın amacı da merak edilmiştir. Fakat Ayza’nın hangi amaçla diziye geldiği bilinmemektedir. Bizler, Ayza karakteri ve diziye gelme amacı hakkında bilgileri ulaştıkça konumuzu güncelleyeceğiz. Kızıl Goncalar dizisi nerede çekiliyor, sete nasıl gidilir?:

Kızıl Goncalar Ayza Kimdir?

Kadroya yeni dahil olan Ayza karakterini oyuncumuz Melisa Doğu canlandıracaktır. Okuyucularımız için Melisa Doğu’yu yakında tanıcağız. Melisa Doğu kimdir? Daha önce hangi projelerde yer almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Instagram kullanıcı adı nedir? Sorularını en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Melisa Doğu Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melisa Doğu, 14 yaşında sektöre adım atmıştır. Daha önce modellik yapan Melisa Doğu. Türkiye’de podyuma çıkan en genç modeldir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandıktan sonra modelliği bırakan Melisa Doğu aynı zamanda eğitmenlik ve oyuncu koçluğu da yapmaktadır. İlk defa 2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde rol alarak kamera karşısına geçen oyuncumuz özellikle Yasak Elma dizisiyle tanınmıştır.

Melisa Doğu Rol Aldığı Dizileri ve Filmler

Kızıl Goncalar (Ayza, TV Dizisi 2024)
Kopuk (Perihan, TV Dizisi 2024)
Yasak Elma (Asuman, TV Dizisi 2018-2023)
Keşke Hiç Büyümeseydik (Ayten, TV Dizisi 2018)
Ateş Böceği (Nisan, TV Dizisi 2017)
Kocamın Ailesi (Fulden, TV Dizisi 2014)
Modern Zamanlarda Bir Yer (Kısa Film 2012)
Kötü Yol (TV Dizisi 2012)
Yıldız Masalı (TV Dizisi 2011)
Yalan Dünya (TV Dizisi 2014)
Avrupa Avrupa (TV Dizisi 2011)
Kanıt (TV Dizisi 2012)
Doktorlar (TV Dizisi 2010)
Kanıt (TV Dizisi 2010)
Geniş Aile (TV Dizisi 2009-2010)
Şöhret (Sinema Filmi 2006)
Arka Sokaklar (Pervin, TV Dizisi 2006)
Gen (Sinema Filmi 2005)
Dikkat Şahan Çıkabilir (TV Dizisi 2005)
Beşinci Boyut (Özlem Güler, TV Dizisi 2005)
Avrupa Yakası (TV Dizisi 2004)

Melisa Doğu İnstagram Kullanıcı Adı

Aynı zamanda oyuncu koçluğu yapan Melisa Doğu sosyal medyada oldukça aktiftir. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmiştir. Instagram’da 5732 gönderisi ve 225.000 takipçisi olan oyuncumuz Melisa Doğu’nun Instagram kullanıcı adı: @melisadogu’dur.

Melisa Doğu Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Başarılı oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Fakat Melisa Doğu özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bu nedenle de özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Dolayısıyla henüz bekar olduğu bilinen oyuncumuz Melisa Doğu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Melisa Doğu Kıyafetler ile Elbiseleri

Kızıl Goncalar dizisiyle seyirci karşısına çıkacak olan Melisa Doğu tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Daha önce modellik de yapan oyuncumuz, ülkemizde podyuma çıkan en genç mankenlerdendir. Bizler önümüzdeki günlerde Melisa Doğu’nun kıyafetleri ile elbiselerini marka-fiyat bilgileriyle beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Ayza kimdir? Ayza rolünü canlandıran oyuncumuz Melisa Doğu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..