Kızıl Goncalar Nerede Çekiliyor, Seti Neresi Nasıl Gidilir?

31.10.2023
1.454

Kızıl Goncalar nerede çekiliyor? Seti neresi, nasıl gidilir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın yer aldığı Kızıl Goncalar dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atalay oturmaktadır. Kızıl Goncalar dizisinin yapımcılığını ise Gold Film üstlenmiştir. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etmiştir. Bizlerde Kızıl Gonlar dizisinin nerede, hangi ilde çekildiğini ve sete nasıl gidileceğini sizlerle paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Nerede Çekiliyor?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kızıl Goncalar dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı diğer bir çok dizide olduğu gibi Kızıl Goncalar’ın çekiminde de burası tercih edilmiştir. Kısacası, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi bir çok sebepten dolayı Kızıl Goncalar dizisinin çekimleride İstanbul’da devam etmektedir.

Kızıl Goncalar Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Gold Film imzalı Kızıl Goncalar dizisinin çekimleri yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’da başlamıştır. Kızıl Goncalar dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi tercih edilmiştir. Yani çekimlerde belirli bir yere bağlı kalınmayacaktır. Hikayenin akışına göre çekimler için ekip, İstanbul’un farklı ilçelerine gidecektir. Bundan dolayı da Kızıl Goncalar dizisinin İstanbul’un hangi ilçesinde çekildiği net olarak belli değildir. Kızıl Goncalar dizi kıyafetleri ve oyuncu kombinleri:

Kızıl Goncalar dizisi çekim mekanları merak konusu. Dizi konusu ile çok fazla tartışmaya konu oluyor. Yine de reytingleri ile en üstte kalmayı başarıyor. Kızıl Goncalar dizisinin nerede çekildiğini bu yüzden paylaşmak istedik. Kızıl Goncalar dizisi Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekiliyor. Özel olarak hazırlanan çekim yerleri dizinin konusuna uygun dizayn ediliyor. İşte bir kaç set fotoğrafı:

kızıl goncalar dizisi set adresi

Kızıl Goncalar Seti Neresi Nasıl Gidilir?

Ömür Atalay yönetmenliğinde çekilen Kızıl Goncalar dizisi setin yeri ve nasıl gidileceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak yukarıda açıkladığımız gibi Kızıl Goncalar dizisinin çekimlerinde belirli bir yere bağlı kalmayacaktır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semti ve sokağı kullanılacaktır. Ancak bizler yine de Kızıl Goncalar dizisi yayın hayatına başladığı zaman, dizide anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtiğini ve buraya nasıl gidileceğini konumuza ekleyeceğiz.Kızıl Goncalar dizisi çekimleri Nerede hangi il ilçe mahalle

Kızıl Goncalar Çekim Yerleri ve Mekanları

İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Kızıl Goncalar dizisi burada çekilmektedir. Çekimler geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Hikayenin akışında bir değişiklik olmazsa eğer Kızıl Goncalar dizisinin çekimleri İstanbul’da tamamlanacaktır. Fakat şimdilik böyle bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle de Kızıl Goncalar dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Bizler dizi başladığında özellikle tercih edilen mekan ile yerlerin adresini sizlerle paylaşacağız. kızıl goncalar dizisi nerede çekildi

Kızıl Goncalar nerede çekiliyor? Seti neresi, nasıl gidilir? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Kızıl Goncalar dizisi başladığı zaman konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..