Kirli Sepeti Levent Kimdir? Hayriye’nin Sevgilisi (Furkan Palalı)

11.01.2024
433

Kirli Sepeti Levent kimdir? Hayriye’nin sevgilisi Levent rolünü yakından tanıtacağız. Görüntü yönetmenliğini Erhan Makar‘ın yaptığı Kirli Sepeti pazar akşamları yeni adı Now olan Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Hayriye’nin yeni sevgilisi Levent rolünü başarılı oyuncumuz Furkan Palalı canlandıracaktır. Bizlerde Kirli Sepeti Levent’i ve Levent rolünü canlandıran oyuncumuz Furkan Palalı’yı yakından tanıtacağız. Kirli Sepeti Dizisi Ne Zaman Bitecek? Final Tarihi:

Kirli Sepeti Levent Rolü Kimdir?

Senaryosunu Merve Girgin Aytekin’in kaleme aldığı Kirli Sepeti dizisi Levent rolü diziye yeni katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen önemli karakterlerden olan Levent, Kirli Sepeti dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Ceren Monay’ın canlandırdığı Hayriye rolünde partner olarak gelmiştir. Hayriye ve Levent bir gece kulübünde tesadüf eseri tanışacaktır. İkilinin arasında bir yakınlaşma olacaktır. Ayrıca Levent’in siteye yeni taşınan kişi olduğu da konuşuluyor.Kirli Sepeti Levent Kimdir? Hayriye’nin Sevgilisi (Furkan Palalı)

Kirli Sepeti Levent Kimdir?

Hayriye’ye partner olarak gelen Levent rolüne oyuncumuz Furkan Palalı hayat vermektedir. Kirli Sepeti, pazar gününün en çok izlenen dizilerindendir. Bizler de bu içeriğimizde Kirli Sepeti dizisinin sevenleri için kadroya yeni dahil olan popüler oyuncumuz Furkan Palalı’yı yakından tanıtacağız. Furkan Palalı’nın daha önce ki dizilerini, filmlerini, sevgilisi ve instagram hesabını sizlerle paylaşacağız.

Furkan Palalı

27 Ekim 1986 yılında Konya’da dünyaya gelen Furkan Palalı, Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Küçük Sırlar isimli dizi ile geçen oyuncumuz özellikle No 309 ve Bir Zamanlar Çukurova dizileriyle tanınır hale gelmiştir. Daha önce mankenlik yapan oyuncumuz en son Şebeke dizisinde rol almıştır.Kirli Sepeti dizisi Levent (Furkan Palalı)

Furkan Palalı’nın Rol Aldığı Projeler Neler?

Furkan Palalı Televizyon Dizileri
2010 Küçük Sırlar – Aras
2011 Adını Feriha Koydum
2012 Son Yaz – Balkanlar 1912 – Arif
2013 Hayat Devam Ediyor – Giray
2013 Aşk Emek İster – Demir
2014 Kızıl Elma – Murad Altay
2015 Son Çıkış – Kenan Altay
2016-2017 No: 309 – Onur Sarıhan
2016 Elin Oğlu – Kendisi – Konuk
2018 Bir Mucize Olsun – Yiğit Tümer
2019 Benim Tatlı Yalanım – Nejat Yılmaz
2020-2022 Bir Zamanlar Çukurova – Fikret Fekeli
2024 Kirli Sepeti – Levent
Furkan Palalı Sinema Filmleri
2016 Somuncu Baba: Aşkın Sırrı – Somuncu Baba
2017 Direniş: Karatay a Hz. Mevlana
2022 Canım Merkez – Serkan
2024 Evli, Mutlu, Çocuklu – Ender
Furkan Palalı İnternet Dizileri
2023 Şebeke – Başkomiser Ali Hanoğlu

Furkan Palalı İnstagram Kullanıcı Adı

Kirli Sepeti dizisinde yeni dahil olan Furkan Palalı instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmiştir. İnstagram da 97 gönderisi ve 1.8 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Furkan Palalı’nın instagram kullanıcı adı: @furkanpalali’dır.

Furkan Palalı Evli Mi, Sevgilisi Kim Ünlü Mü?

Popüler oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri özel yaşamıdır. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Furkan Palalı evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Ezgi Eyüboğlu ile birliktedir. Ezgi Eyüboğlu aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Yani kısacası oyuncumuz Furkan Palalı’nın sevgilisi Ezgi Eyüpoğlu ünlüdür.

Furkan Palalı Kıyafetleri Markaları

Daha önce Best Model of Turkey 1. Si olan oyuncumuz Furkan Palalı daha sonra ise Best Model of the World yarışmasını da kazanmıştır. Yakışıklılığını herkese kanıtlayan oyuncumuz tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizler de bu sebeple yakışıklı oyuncumuz Furkan Palalı’nın bütün kıyafetlerini marka ile fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Kirli Sepeti Levent kimdir? Levent rolünü canlandıran oyuncumuz Furkan Palalı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..